Alkalická filtračná kanvica AOK 109 Čierna

Alkalická filtračná kanvica AOK 109 Čierna

Hodnotenie produktu: 4.75/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Jedinečná filtračná kanvica s alkalickým vodným filtrom, ktorý vodu dôkladne filtruje a zároveň ju aj alkalizuje. Filtrovaním získate Alkalickú vodu bohatú na hodnoty pH a ORP. Filtračná kanvica sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a moderným dizajnom.

Varianty produktov

 • 49,90 € s DPH

  59 € s DPH Zľava 9,10 €

 • 88,10 € s DPH

 • 105,40 € s DPH

49,90 € s DPH

59 € s DPH Zľava 9,10 €

Filtračná kanvica s alkalickým filtrom premieňa filtráciou obyčajnú vodu na Alkalickú vodu, ktorá sa vyznačuje zvýšenou hodnotou pH, čo pozitívne ovplyvňuje stav organizmu. Filter vodu zároveň dôkladne filtruje, zbavuje ju hrubých nečistôt a škodlivých látok. Filtračná kanvica sa vyznačuje jednoduchou obsluhou v modernom a farebnom dizajne.

Alkalickú vodu si zamiluje celá rodina pre jej hodvábne osviežujúcu a jemnú chuť.

 

Výhody a bonusy alkalickej filtrovanej vody:

 • Filtráciou sa voda zbaví nečistôt a škodlivých látok: ako je chlór, vodný kameň, ťažké kovy (olovo, meď) a ďalších škodlivých kontaminantov (pesticídy, herbicídy, prchavé organické zlúčeniny, atď.) Pozrite: Test Envirolab filtračná jednotka
 • Filtrácia zvyšuje pH vody: voda filtráciou získa alkalické hodnoty od pH 8,5 - 9,5 (závislé od vstupnej vody). Zvýšené pH vody pomáha udržiavať acidobázickú rovnováhu v tele. Pozrite: Meranie pH a ORP vody
 • Filtráciou voda získava ORP potenciál: voda obohatená o voľné elektróny má antioxidačné vlastnosti, tzn. schopnosť neutralizovať voľné radikály, ktoré sú zdrojom mnohých chorôb a predčasného starnutia organizmu.
 • Filtrácia znižuje veľkosť molekúl vody, čo vytvára veľmi ľahko vstrebateľnú vodu pre bunky a orgány, čo zabezpečí niekoľkokrát lepšiu hydratáciu organizmu ako pri pití bežnej vody.
 • Filtráciou voda získa alkalizujúce minerály, ktoré dodajú organizmu viac energie a sviežu myseľ.
 • Vápnik, železo, zinok, horčík, meďselén26 rôznych minerálov a stopových prvkov - toto všetko obsahuje prefiltrovaná voda cez alkalický filter.

 

Prečo by ste mali piť alkalickú pH a ORP vodu každý deň

O najväčšom nepriateľovi človeka - voľných radikáloch ste už možno čo to počuli. V dnešnej pre-chemizovanej dobe sa im dá iba ťažko vyhnúť a sú príčinou rýchlejšieho starnutia orgánov a mnohých chorôb. Prevládajúci stav voľných radikálov sa nazýva oxidačný stres. Účinným riešením ako eliminovať a neutralizovať voľné radikály v tele je pravidelné pitie alkalickej vody so zápornými hodnotami ORP (oxidačno redukčný potenciál).

Upozornenie: na trhu sa môžete stretnúť s alkalickou vodou, no preverte si, či má aj záporné ORP. Táto záporná hodnota (čím vyššia, tým lepšia) je dôležitá z dôvodu, aby voda plnila antioxidačné vlastnosti.

Pozrite: Meranie pH a ORP vody

Preto môžeme alkalickú vodu so záporným ORP považovať za revitalizačný prostriedok pre bunky, krv, mozog a celé telo. Je však nevyhnutné piť minimálne 2-2,5 litra alkalickej vody denne. Pri konzumácii alkalickej vody v množstve menej ako 2 litre denne, nemôžeme očakávať podstatnú zmenu stavu. Človek vylučuje asi 2,5 litra vody denne (moč, para, pot, dýchanie, atď.), preto nie je pre väčšinu ľudí ťažké vypiť aspoň 2 litre vody denne.

Začnite s pitím alkalickej vody postupne, aby si telo privyklo na jej čistiace schopnosti. Voda je vhodná pre deti od 3 rokov, ak ju chcete podávať aj mladším deťom, konzultujte jej užívanie s pediatrom. Ak trpíte nejakým závažným ochorením, je vhodné užívanie alkalickej vody konzultovať s lekárom.

 

Jednoduché použitie, rýchla príprava alkalickej vody 

 

Alkalická kanvica hlavné časti

• Súčasťou Alkalickej kanvice je jeden vymeniteľný filter.

• Životnosť vymeniteľného filtra kontroluje digitálny indikátor v kryte kanvice.

• Indikátor odpočítava od 60 dní po 0, takto vám pripomenie, kedy je čas vymeniť filter.

• Jeden filter má životnosť cca 300l a vydrží 2-3 mesiace.

• Celková kapacita kanvice je 3,5 litra, filtračná kapacita je 2 litre.

• Základné balenie obsahuje: Kanvica, nádržka na filtráciu vody, alkalický vodný filter, kryt, indikátor doby použiteľnosti filtra.

 

Varianty produktu 

Náhradné alkalické filtre si môžete kúpiť tu, alebo ako súčasť rozšíreného základného balenia:

 • 1ks kanvica + 1ks filter (základné balenie 49,90€) + 2ks náhradné alkalické filtre = 88,10€
 • 1ks kanvica + 1ks filter (základné balenie 49,90€) + 3ks náhradné alkalické filtre = 105,40€

 

Benefity Alkalickej vody
 

Iste veľmi dobre viete, že bez vody človek neprežije príliš dlho, len asi 10 dní. Hoci máme vody v našich zemepisných šírkach dostatok, pokiaľ vám vytečie z kohútika, prejde dlhú cestu.

Dezinfikuje sa chlórom, môžu v nej byť rezíduá hnojív a liekov, vodný kameň a ďalšie kovy vyplavené z potrubia, ako je olovo, meď, atď. Preto je vodu dobré aj v našich zemepisných šírkach pred použitím prefiltrovať.

Filtračných kanvíc je na trhu celá rada, ale len kanvica s alkalickým filtrom vodu zbaví všetkých vyššie popísaných nečistôt a navyše ju aj alkalizuje = získate Alkalickú vodu

 

10 dôvodov prečo sa rozhodnúť pre kanvicu s alkalickým filtrom

1) Filtrácia dodá vode lepšiu chuť a čistotu. Po odstránení chlóru, chemických látok, pesticídov, ťažkých kovov a bakteriálneho znečistenia bezprostredne pred spotrebou zabránite škodlivým látkam vstupovať do tela.

2) Digitálny indikátor sleduje výkon filtrácie a ukazuje zostávajúcu životnosť filtra, získate tak istotu, že si vždy vychutnáte optimálnu kvalitu filtrovanej vody.

3) Neustále budete mať po ruke čerstvý zdroj čistej, zdravej vody, ktorá stojí oveľa menej než drahé balené vody a tiež znížite množstvo toxického odpadu vznikajúceho používaním PET fliaš v životnom prostredí.

4) Filtráciou získaná alkalická voda výrazne znižuje riziko niektorých druhov rakoviny, vrátane: rakoviny konečníka, rakoviny hrubého čreva a rakoviny močového mechúra tým, že odstráni chlór a jeho vedľajšie produkty, ako sú trihalometány (THM) z pitnej vody. (Pri dezinfekcii vody chlórom môžu vznikať ako vedľajšie produkty tohto spôsobu dezinfekcie tzv. Trihalomethany (THM), ku ktorým radíme chloroform, bromoform, dibromchlormetan a bromdichlormetan. Tieto látky vo vyšších koncentráciách môžu mať rakovinotvorné účinky, alebo môžu spôsobiť genetické poškodenie.)

5) Patentovaný 6 násobný kombinovaný vodný filter selektívne odstráni nebezpečné znečisťujúce látky z pitnej vody. Navyše zachová všetko zdravé, vrátane vysokej hodnoty minerálov a stopových prvkov vďaka použitiu ionomeničových granulátov a minerálnych guličiek a tým tiež vysokú rovnováhu pH pitnej vody.

6) Pitie čistej filtrovanej vody chráni telo pred chorobami a vedie k celkovému zlepšeniu zdravia, posilneniu imunity a nárastu energie.

7) Alkalický vodný filter poskytuje čistú, zdravú vodu na varenie, rovnako ako na pitie, v pohodlí domova si ju vyrobíte z bežnej vody kedykoľvek.

8) Vodný filter znižuje riziko gastrointestinálneho ochorenia o viac ako 80% tým, že odstráni Cryptosporidium, Escherichia coli a Giardia z pitnej vody.

9) Pitie čistej vody je dôležité najmä pre deti. Alkalický vodný filter poskytuje najzdravšiu vodu pre deti a ich rozvoj imunitného systému.

10) Vodný filter ponúka obrannú líniu medzi telom a viac ako 2100 známych toxínov, ktoré môžu byť prítomné v pitnej vode.

   

Porovnanie filtračných kanvíc

Porovnanie kanvíc výroba Alkalickej pH a ORP vody

Prosím, nepleťte a nezamieňajte si filtračnú kanvicu s alkalickým filtrom so značkou BRITA, alebo s inými značkami, ktoré sú u nás na trhu. U týchto kanvíc a džbánov je úplne iný filter a to väčšinou len pieskový.

Takéto filtre a jeho technológie vedia z vody odstrániť iba hrubé nečistoty a špinu a možno trochu chlóru a to je všetko.

Navyše filtrovanie s novou patrónou BRITA môže hodnotu pH vody nie zvýšiť, ale iba znížiť asi na hodnoty 4,5 pH (použité z web stránky Brita). To sú ale už kyslé hodnoty a o prospešnom pôsobení na zdravie môžeme len ťažko hovoriť.

 

Alkalická voda z filtračnej kanvice AOK 109, pH vody

Špecifikácia 

• Rozmery (V, Š, H): 29 x 27 x 15 cm

Objem kanvice: 3,5 l, Filtračná kapacita: 2 l

• pH (závisí od zdroja vody): 8,5 až 9,5 pH

• ORP (závisí od zdroja vody): -100 až -200 mV

• Výmena filtra: pri prietoku cca 300 l vody (optimálne každé 2-3 mesiace)

 

Mohlo by Vás zaujímať

Návod na použitie filtračnej kanvice AOK 109

Často kladené otázky o filtračnej kanvici

Test Envirolab filtračná jednotka

Meranie pH a ORP filtrovanej vody z kanvice AOK 109

Články z Natur♥Blogu: Použitie a skúsenosti s Ionizovanou vodou

 

.

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktov sprievodca

 

Podľa účelu: Alkalická voda
Podľa problému: Podpora trávenia, Očista
Podľa druhu: Detoxikácia, Prekyslenie tela

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Brožúra ZDARMA ►

 • Stiahnite si brožúru:

  100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

  Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

  PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií