IoneLyte MINERAL 70+ iónový hydratačný koncentrát 100ml

IoneLyte MINERAL 70+ iónový hydratačný koncentrát 100ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

IoneLyte minerálne kvapky pre prípravu minerálnych hydratačných roztokov - iónových hypotonických nápojov. Obsahuje viac ako 70 minerálov a stopových prvkov vyskytujúcich sa vo vodách Veľkého soľného jazera (USA).

10,50 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: OVONEX s.r.o.

IoneLyte • Koncentrát pre prípravu minerálnych hydratačných roztokov - iónových hypotonických nápojov. Obsahuje viac ako 70 minerálov a stopových prvkov vyskytujúcich sa vo vodách Veľkého soľného jazera (USA).

Jeho unikátne a vyvážené zloženie splňuje všetky kritériá pre doplnenie minerálov u športovcov a ťažko pracujúcich v závislosti na mieru námahy, teplotu a vlhkosť prostredia. IoneLyte obsahuje optimálny pomer sodíka a draslíka 3,5:1. Vysoký obsah prírodného horčíka prispieva k zníženiu miery únavy, vyčerpania a normálnej činnosti svalov.

 

Výrobca garantuje v každej kvapke 70+ iónových stopových minerálov

Vybrané minerály a stopové prvky: Sodík, horčík, draslík, vápnik, stroncium, bór, kremík, síra, bróm, Lithium, rubídium, vanád, molybdén, mangán, nikel, paládium, zinok, hliník, jód, cézium, bárium, ytrium, titán, zirkónium, hafnium, železo, kobalt, ródium, meď, kadmium, gálium, germánium, cín, antimón, fosfor, selén, tantal, volfrám, ruténium, berýlium, skandium, niób, rénium, osmium, irídium, platina, zlatu, striebro, indium, tálium, bizmut, telúr.

 

HypoDrink SPORT - výkonnostné športy, preteky a súťaže 90 min. a viac

IoniLyte minerálne kvapky

K rehydratácii pri intenzívnom vytrvalostnom športe a ťažkej fyzickej práci, zvlášť v teplom a vlhkom prostredí. Užívať priemerne 400-800 ml/h počas fyzického výkonu. Vhodný aj k hydratácii pred náročným výkonom jednorazovo, a to 5-7 ml/kg hmotnosti osoby (tj cca 300-500 ml, 15-20 min. pred pretekmi, súťažou alebo intenzívnym tréningom). Maximalizácia hydratácii pri vysokej miere potenia (dlhšie trvajúce zaťaženie 90-120 min. a viac) a vysokej okolitej teplote (cez 27 ° C). Pri viacfázovom tréningovom zaťažení v lete.

 

HypoDrink ACTIV - športové aktivity do 120 min.

Počas a po skončení vytrvalostnej záťaže (cca 60-120 min.). Dopĺňať cca 0,4-0,6 l/h. Vhodné tiež pri fyzicky náročnom zamestnaní v extrémnych teplotných podmienkach ako (ochranný) rehydratačný nápoj. Ideálne pre rekreačných bežcov, cyklistov, triatlonistov, počas intenzívnych tréningov, ale aj ako prostriedok pre doplnenie tekutín pri záťažových športoch (najmä v lete) s dĺžkou trvania cez 1 h.

 

HypoDrink RELAX - rekreačné aktivity do 60 min.

Rekreačné aktivity alebo akákoľvek záťaž nevytrvalostného charakteru (do 60 min.). Užívajte kedykoľvek počas dňa na doplnenie pitného režimu.


Nedostatočná hydratácia: znižuje kvalitu tréningu ♦ znižuje váš výkon ♦ predlžuje čas pre regeneráciu ♦ zvyšuje pocit únavy ♦ spôsobuje svalové kŕče a silné vyčerpanie ♦ bolesť hlavy ♦ znižuje objem efektívne cirkulujúcej krvi ♦ srdce musí pracovať rýchlejšie a telo vyžaduje viac kyslíka, aby dokázalo zabezpečiť jeho aspoň udržateľnú úroveň pri zníženej schopnosti transportu kyslíka. 

 

Doplňujúce informácie

Dávkovanie/riedenie: 700 ml vody. Pohodlné dávkovanie pomocou uzáveru. Rozmiešajte vo vode (alkalická voda) podľa odporúčania vyššie.

SPORT 7 ml = 161 kvapiek: Horčík 142,10 mg (RHP 38,00%), Sodík 546,00 mg, Draslík 156,10 mg (RHP 7,80%), Chlorid 1 388,10 mg

ACTIV 3,5 ml = 81 kvapiek: Horčík 70,70 mg (RHP 19,00%), Sodík 273,00 mg, Draslík 77,70 mg (RHP 3,90%), Chlorid 693,70 mg

RELAX 1,75 ml = 41 kvapiek: Horčík 35,00 mg (RHP 8,50%), Sodík 136,50 mg, Draslík 38,50 mg (RHP 1,90%), Chlorid 346,50 mg

Balenie: 100 ml

Doporučená denná dávka: 17,5 ml / 405 kvapiek

Zloženie: purifikovaná voda, koncentrát z Veľkého soľného jazera, chlorid sodný, chlorid draselný. Neobsahuje konzervanty, lepok, laktózu, cukor, alkohol, farbivá, dochucovadlá. Vhodný pre vegánov.

Minimálna doba trvanlivosti: 24 mesiacov

Upozornenie: Doplnok stravy, nie je určené ako náhrada pestrej stravy a pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. 

 

.

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Podľa účelu: Doplnky vhodné do Alkalickej vody
Podľa obsahu: Minerály
Podľa druhu: Vitamíny a Minerály

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií