Vy sa pýtate, ja odpovedám:

 

Časté otázky

 

časté otázky harmonynature.sk

Chcem vyskúšať prírodnú pleťovú kozmetiku, čo môžem od nej očakávať?

Od prírodnej kozmetiky môžete očakávať prirodzenú vstrebateľnosť, čo sa na pokožke prejaví jej zvýšenou hydratáciou a pružnosťou, jemnosťou pleti na dotyk, rýchlejšou regeneráciou buniek a mnoho iného ... Do pórov sa dostanú tie látky, ktoré bunky pokožky dokážu prirodzene prijať, vstrebať a načerpať z nich maximum pre svoju obnovu, výživu a regeneráciu.

Oproti konvenčnej kozmetike, prírodná kozmetika NEobsahuje syntetické parfumy, parabény, farbivá a konzervanty, suroviny z ropy, SLS, SLES - toto garantujú získané certifikáty tej, či onej kozmetiky.

BONUS prírodnej kozmetiky: Zabudnite na ukladanie dráždivej chémie v póroch, ktorá sa po čase začne na pleti prejavovať vyrážkami, vysušovaním, alebo tvorbou mastných miest, svŕbením a pod. 

TEST: Vyskúšajte používať prírodnú kozmetiku aspoň 3 mesiace, a potom si urobte tento pokus: dajte si na pleť  konvenčný pleťový krém, ktorý ste používali kedysi. Čo myslíte, aký rozdiel budete citíť na pokožke?

  

časté otázky harmonynature.sk

Je detská kozmetika z konope Cannaderm vhodná aj pre vegánov, to znamená, či neobsahuje žiadne živočíšne zložky (vrátane lanolínu a včelieho vosku)?

Samozrejme, konopná kozmetika značky Cannaderm je vhodná aj pre vegánov :) ... neobsahuje žiadne živočíšne zložky a nie je testovaná ani na zvieratkách. Kozmetika Cannaderm je držiteľom certifikátov CPK a CPK Bio. 

 

často kladené otázky harmonynature.sk

Obsahuje konopná kozmetika marihuanu?

Určite nie! Konopná kozmetika sa vyrába z konopných semien schválenej odrody technického konope (Cannabis Sativa - konopa siata). Je vedecky potvrdené, že konopný olej a extrakty z konopného semienka neobsahujú cannabinoidy a ani žiadne psychoaktívne látky ako je THC. Kozmetika z konope je vhodná i pre najmenšie deti, tehotné a kojacie ženy, ale aj pre osoby s veľmi citlivou pokožkou.

Konopná kozmetika vám vyčarí dobrú náladu iba vďaka jej liečivým účinkom, ktoré budete môcť spozorovať na pleti a pokožke celého tela :)

 

časté otázky harmonynature.sk

Ako si vybrať vhodný Orgonit do domácnosti? Podľa čoho sa rozhodnúť?

Pozreli ste si ponuku Orgonitov v našom obchode? Niektorý vám hneď padol do oka? Tak to je ten pravý, zadovážte si ho! Okrem skvelého pocitu získate aj energetického liečiteľa.

eBook Orgonit

Ak chcete riešiť konkrétne zóny v domácnosti, ako je kuchyňa, alebo obývacia miestnosť, či pracovňa, zistite si rozmery izby, kde chcete Orgonit umiestniť. Pri každom Orgonite je uvedený priemer jeho pôsobenia a potom si už ľahko vyberiete taký, ktorý by mal pokrývať určený priestor.

Orgonit môžete umiestniť čo najbližšie k televízii, pri PC, na mikrovlnku, alebo tam, kde sa vám to esteticky hodí. Viac Orgonitov v jednom priestore nie je na škodu, práve naopak, ich účinok sa zosilňuje.

Osobne som pred 2rokmi začínala iba s príveskom, teraz mám doma Orgonity na každom kroku. Prečo? Pretože to tak intuitívne cítim, že niektoré zóny je potrebné z času na čas posilniť :)

Ak sa chcete o Orgonite dozvedieť viac, stiahnite si eBook a vytvorte si prostredie s pozitívnou energiou ♥

 

Harmonynature.sk časté otázky

Drogéria Frosch ► EKO sem, EKO tam, čo to inými slovami znamená?

V jednoduchosti povedané ... prostriedky Frosch sú vyrobené na prírodnej - rastlinnej báze. Pre prírodu to znamená ľahká rozložiteľnosť a nadpriemerná odbúrateľnosť látok z čistiacich a pracích prostriedkov, ktoré jej z domácnosti po praní a upratovaní posielame.

A čo vy? Chcete mať istotu, že o vaše oblečenie a hlavne aj o pokožku je maximálne postarané celých 24hodín. Pri upratovaní s drogériou Frosch sú vaše dýchacie cesty i pokožka rúk v úplnom bezpečí pred škodlivou chémiou. Drogéria Frosch je zároveň odporúčaná k ČOV. 

Neviete sa stále rozhodnúť? Tak na začiatok vyskúšajte 1-2 produkty, otestujte ich účinnosť, dajte si ich na pokožku - preverte ich dráždivosť a citlivosť, nezabudnite aj privonať :) Verím, že zistíte, že upratovať a prať sa dá aj bez dráždivej chémie. 

 

Harmonynature.sk často kladené otázky

Môže sa prostriedok proti plesniam SteriSolan používať v domácnosti s ČOV?

Áno, môže. Je to prírodný prostriedok, ktorý sa po použití rozloží na vodu a kyslík. Prostriedok môžete použiť aj na preventívnu dezinfekciu v kuchyni, kúpeľni, saune, pri bazénoch. Teda nie len na odstraňovanie už viditeľných plesní. Jeho použitie nie je škodlivé pre dospelých a deti, bytové rastliny, ani domáce zvieratká. 

 

Harmonynature.sk časté otázky

Prečo neuvádzate ceny za bytové jednotky Grander? Je to tajné?

Nie, nie je to tajné. Dodržiavam obchodné podmienky spoločnosti a značky Grander Technológie. Výrobky a zariadenia Grander sú výnimočným produktom, a k zákazníkom sa pristupuje individuálne k jeho potrebám. Teda čo zákazník, to iné požiadavky a potreby. Preto uvedenie cien k jednotlivým bytovým a priemyselným zariadeniam by bolo zavádzajúce.

Návrh vhodného zariadenia podľa vašich potrieb vám vypracujem ZDARMA! 

 

Harmonynature.sk časté otázky

Môžem si kúpiť Orgonit, keď mám kardiostimulátor? Mám obavu či jeho energia nebude rušiť funkciu prístroja.

Orgonit predstavuje spojenie živice a kovu a NIE je zdrojom vyžarovania, čiže nespôsobuje žiadne problémy ľudom, ktorí majú kardiostimulátor ... Orgonit práve naopak pohlcuje žiarenia.

 

online shop harmonynature.sk

  

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie