PREZENTÁCIA IONIZÁTORA

.

 

• Zvažujete kúpu Ionizátora vody aQuator? Radi by ste si pred kúpou ionizátor osobne pozreli?

• Chcete vidieť ako sa vyrába ionizová voda? Či aké dosahuje pH a ORP hodnoty?

• Chceli by ste ochutnať Alkalickú, či Striebornú vodu

Ionizátor VIVO

 

Dohodnite si osobnú prezentáciu

• Kde sa prezentácia uskutočňuje: mesto Levice

Ak ste priamo z Levíc, blízkeho okolia, či máte cestu cez Levice, kontaktujte ma na email: office@harmonynature.sk, alebo telefonicky +421 904 692 066 a určite sa dohodneme na stretnutí, kde Vám rada najnovší model ionizátora aQuator VIVO Silver rada odprezentujem. 

• Máte svoj pH/ORP meter a chceli by ste si vodu odmerať? 

Na prezentáciu si môžete priniesť svoj pH/ORP meter a odmerať si dosiahnuté hodnoty vody po ionizácii.

 

UPOZORNENIE: Ak chcete mať presnejší prehľad o tom, aké hodnoty pH a ORP vody ionizátor vyrába, na meranie používajte kalibračný pH/ORP tester, ktorý vám ukáže číselné hodnoty.

Nepoužívajte na meranie ionizovanej vody lakmusové papieriky! Meranie s nimi je nepresné, zavádzajúce a bez prehľadu o dosiahnutej číselnej hodnote pH/ORP vody po ionizácii. 

 

.

 

SKÚSENOSTI S IONIZOVANOU VODOU

 • J.L. • Psoriáza - Ďasná bit.ly/3fQyotC

  Každé ráno pripravím čerstvú vodu a neviem si ani predstaviť, že by som si ju každý deň nedoprial, tak som si na ňu zvykol. Som s ňou veľmi spokojný. Pravidelným výplachom ústnej dutiny som si vyliečil zápal ďasien. Ale najväčším zázrakom pre mňa bolo, že som mal nález na znamienku na pokožke, ktoré bolo po vyšetrení označené ako pozitívny nález, ktorý sa musí operatívne odstrániť. Každý deň som znamienko potrel najprv mŕtvou vodou a potom živou vodou, po roku kožná lekárka zistila, že problém zmizol.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • D.F. • Alergia plesne

  Už niekoľko rokov používame prístroj na výrobu ionizovanej vody. Som alergická na plesne a mám histamínovú intoleranciu. Aj keď som ovocie a zeleninu umyla alergia sa prejavila, buď mi opuchli ústa, alebo som sa vyhádzala väčšinou na rukách svrbivými červenými opuchmi. Odvtedy ako máme prístroj všetko ovocie aj zeleninu, ktorú kúpime v obchode namáčame a umývam v 11,5 pH. Odvtedy nemusím užívať žiadne tablety na alergiu. Zrejme plesne, ktoré sa nachádzajú na potravinách voda zničí. Potraviny nám vydržia omnoho dlhšie, málokedy splesneju, skôr sa vysušia.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • D.F. • Dezinfekcia

  Ešte máme aj nasledovné skúsenosti: Mŕtvu acidickú vodu 2, 5 pH po využití vody s 11, 5 pH nevylievame. Zbieram ju do plastových fliaš a používam ako dezinfekčný prostriedok pri umývaní wc, podláh ... Acidickú vodu 4,5 pH po využití 9,5 pH, ktorú pijeme tiež používam napr. sa s ňou po dosprchovaní oblejem. Má to dvojaky účinok. Nielen, že je taká voda dobrá na vlasy a pokožku, ale zároveň aj otužujem, lebo je studená.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • J.P. • Pálenie záhy bit.ly/2JuMOnc

  Dlhé roky som mala nepríjemný problém - neustále pálenie záhy. Bola som v neustálej depresii, pretože ani tie najdrahšie lieky mi veľmi nepomohli. V tomto období som narazila na brožúru o ionizovanej vode a začal sa môj boj proti páleniu záhy. Pila som pravidelne ionizovanú vodu, pomohlo mi to. Môj manžel, keď videl, čo sa mi deje, konečne sa zaujímal o ionizovanú alkalickú vodu. Časom ju ochutnal, začal ju tiež piť a reguloval sa mu krvný tlak.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • M.J. • Cukrovka bit.ly/39sBbbg

  Krvné testy mojej manželky ukázali hladinu cukru 400 mg/dl (22,2 mmol/l) ► Cukrovka II. typu. Našiel som informácie o alkalickej vode a ionizátoroch vody a okrem iného aj informácie o tom, že potenciál alkalickej vody v ORP môže aktivovať beta-bunky degradované starnutím v pankrease. Trvalo to dva mesiace a mohla prestať užívať inzulín. Močový test nepreukázal žiadny cukor. Užívala lieky a alkalickú vodu. Čo pomohlo? Pravdepodobne oboje, pretože lekár bol ohromený a zablahoželal manželke k rýchlemu dosiahnutiu pozitívnych výsledkov liečby.
  Hodnotenie: 5 / 5
 • J.S. • Kyselina močová bit.ly/36pLniM

  Moje krvné testy ukázali, že množstvo kyseliny močovej výrazne prekračuje normu. Zhodou okolností som našiel informácie o vplyve ionizovanej vody na dnu na internete. Dlho som neváhal, a nakoniec som sa rozhodol vyskúšať a kúpiť ionizátor. Bolesť kĺbov zmizla po týždni pitia ionizovanej vody. Alkalickú vodu som pil poctivo každý deň a bolesť sa vytratila. Ionizovanú vodu by som odporučil piť každému, pretože ako vidno, tak si vie poradiť aj s takýmto prípadom.
  Hodnotenie: 5 / 5

.

 

Ionizátory vody aQuator

 

Brožúra ZDARMA ►

 • Stiahnite si brožúru:

  100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

  Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

  PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií