MAGNÉZIUM • MINERAL 70+ DROPS liquid 100ml

MAGNÉZIUM • MINERAL 70+ DROPS liquid 100ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (4x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Chelátový minerál MAGNÉZIUM + Koncentrát minerálov 70+ z Veľkého soľného jazera, ktoré prispievajú k správnej funkcii imunitného systému a k metabolizmu premeny energie.

16,70 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: OVONEX s.r.o.

Liquid Magnézium obsahuje unikátny prírodný zdroj horčíka a ďalších viac ako 70 minerálov a stopových prvkov vyskytujúcich sa vo vodách Veľkého soľného jazera (USA). Obohatený o vysoko vstrebateľný CHELÁT bis-glycinát horečnatý, ktorý vyniká vysokou biologickou dostupnosťou horčíka, a o vitamíny B1 a B6.

 

Výrobca garantuje v každej kvapke 70+ iónových stopových minerálov

Vybrané minerály a stopové prvky: Sodík, horčík, draslík, vápnik, stroncium, bór, kremík, síra, bróm, Lithium, rubídium, vanád, molybdén, mangán, nikel, paládium, zinok, hliník, jód, cézium, bárium, ytrium, titán, zirkónium, hafnium, železo, kobalt, ródium, meď, kadmium, gálium, germánium, cín, antimón, fosfor, selén, tantal, volfrám, ruténium, berýlium, skandium, niób, rénium, osmium, irídium, platina, zlatu, striebro, indium, tálium, bizmut, telúr.

 

Prečo sú tieto minerálne kvapky iné a výnimočné?

Magnézium minerálne chelátové kvapky

Koncentrát minerálov z Veľkého soľného jazera v kombinácii minerálu MAGNÉZIUM s CHELÁTOVOU väzbou na trhu nenájdete. Základné minerály a ďalších viac ako 70 minerálov a stopových prvkov navyše v tekutej forme ..., to jednoducho na trhu nie je.

Porovnanie vstrebateľnosti minerálov podľa druhu:
• 4% až 8% anorganické soli
• 20% až 40% organické soli
50% až 80% chelátové minerály

Teda ak je denná dávka napríklad 100 mg
• anorganické soli - v reáli sa vstrebe 4 mg až 8 mg
chelátové minerály - v reáli sa vstrebáva 50 mg až 80 mg

Viac info o využiteľnosti a prospechu chelátovej forme minerálov nájdete v článku: Chelát vs. Organická a anorganická forma minerálov

 

HORČÍK

prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy, k normálnej činnosti svalov, k udržaniu zdravých kostí a zubov, k normálnej činnosti nervovej sústavy, psychickej činnosti a činnosti mozgu (zahŕňajúce schopnosť koncentrácie, učenia, pamäti a myslenia), k normálnemu energetickému metabolizmu a energetickej rovnováhe tela, k elektrolytickej rovnováhe (udržanie správnej hladiny dôležitých iónov - sodných, draselných, horečnatých a ďalších) a k správnej syntéze bielkovín

VITAMÍN B1

prispieva k normálnemu energetickému metabolizmu, normálnej činnosti nervovej sústavy, normálne psychickej činnosti a prispieva k normálnej činnosti srdca

VITAMÍN B6

prispieva k správnej syntéze cysteínu, normálnemu energetickému metabolizmu, normálnemu metabolizmu homocysteínu, bielkovín a glykogénu, normálny tvorbe červených krviniek, normálnu funkciu imunitného systému, na reguláciu hormonálnej aktivity, normálnej činnosti nervovej sústavy a normálnej psychickej činnosti. Prispieva k zníženiu vyčerpania a únavy.

 

Prejavy nedostatku horčíka: svalové kŕče ♦ strnulosť šije ♦ mravčenie v končatinách (parestézia) ♦ zvýšená dráždivosť (tetania) ♦ vysoký krvný tlak (hypertenzia) ♦ zvyšuje riziko osteoporózy ♦ oslabenie imunitného systému ♦ podráždenosť ♦ nespavosť ♦ náladovosť ♦ depresia ♦ migréna ♦ zlé trávenie ♦ búšenie srdca alebo srdcová arytmia ♦ astma ♦ lámavosť nechtov ♦ vypadávanie vlasov

Zvýšiť príjem magnézia sa odporúča: športovcom ♦ osobám s fyzicky náročným zamestnaním ♦ osobám s psychickou záťažou či stresom ♦ tehotné a kojace ženy ♦ ženy v menopauze (až 40% žien v menopauze trpí nedostatkom horčíka) ♦ dospievajúce deti ♦ diabetici ♦ seniori ♦ osoby s častou konzumáciou alkoholu

 

Doplňujúce informácie

Dávkovanie: Denná dávka 3,34 ml = 66 kvapiek, balenie 100 ml - 30 denných dávok. Užívajte optimálne ráno a večer 1,67 ml = 33 kvapiek.

Balenie: 100 ml / 30 denných dávok. Pohodlné dávkovanie pomocou uzáveru.

Obsah dennej dávky: Horčík 263,00 mg (RHP 70,13%), Vitamín B1 1,10 mg (RHP 100%), Vitamín B6 1,40 mg (RHP 100%), RHP - referenčná hodnota príjmu

Rozmiešajte v 250ml vody (alkalická voda), v ovocnej šťave a pod.

Zloženie: vodný koncentrát z Veľkého soľného jazera, purifikovaná voda, bis-glycín horečnatý, B6 (pyridoxín), vitamín B1 (tiamín), kyselina citrónová, rozmarínový extrakt. Neobsahuje lepok, laktózu, cukor, alkohol, farbivá a dochucovadlá. Vhodný pre vegánov.

Minimálna doba trvanlivosti: 24 mesiacov

Upozornenie: Doplnok stravy, nie je určené ako náhrada pestrej stravy a pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. 

 

.

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Podľa účelu: Doplnky vhodné do Alkalickej vody
Podľa účelu: Vitamíny • Minerály • Pro/Prebiotiká
Podľa obsahu: Minerály
Podľa druhu: Vitamíny a Minerály

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií