6 položiek

Prečo OMEGA-3 konzumovať každý deň?

Omega 3

✅ Telo si ich nevie vytvoriť samé a je odkázané iba na to, čo príjme zo stravy, alebo z doplnkov. 

✅ Podporuje normálnu funkciu mozgusrdca a imunitného systému. Zároveň podporuje normálnu funkciu očí, hladiny triglyceridov v krvi, krvný tlak, hladiny vápnika v krvi, zloženie kostí, svalové funkcie, zdravie zubov a bunkové delenie.

✅ Pôsobí protizápalovo a pre fungovanie buniek je nenahraditeľná. V kombinácii s vitamínom D vysoko prospieva k normálnej funkcii imunitného systému.

✅ Životne dôležitá potravina, ktorá udržiava rovnováhu zdravia a správny pomer Omega-6 a 3 kyselín v tele, stačí ak ju budete pravidelne a dlhodobo konzumovať v potrebnom množstve.

✅ Kyselina Omega-3 je navyše dôležitá z hľadiska prirodzeného a zdravého vývojarastu a funkcie buniek, či tkanív. Mnoho zdokumentovaných vedeckých štúdií ukazuje, že kyseliny Omega-3 (EPA a DHA) sú dôležité z hľadiska kardiovaskulárneho zdraviavývinu plodukognitívnej výkonnostinálady a správania, ako aj mnohých ďalších stránok.

► Pozrieť článok: Čo chýba v dnešnom modernom jedálničku a spôsobuje to skryté zápaly?

Podľa druhu:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií