Menu
Prečo je ALKALICKÁ • ŽIVÁ voda prínosná pre zdravie a podporu imunity?

Produkt ionizátora vody aquator

Prečo je ALKALICKÁ • ŽIVÁ voda prínosná pre zdravie a podporu imunity?

Hodnotenie

4.48/5 (65x)

Alkalická (živá, zásaditá) voda má vysoký potenciál čistiť telo od kyslého odpadu, čím prinavracia bunkám mladosť, energiu a vyššiu obranyschopnosť - imunitu. Čítajte viac

Skladom

Výrobca: UAB Burbuliukas

Popis

Oslabená imunita, Únava, menej Energie a Vitality, Starnutie ...

Trápia aj vás tieto problémy? S Alkalickou vodou to môžete vyriešiť!

Alkalická živá voda

Japonsko a Južná Kórea patria medzi krajiny, ktoré vykazujú najvyšší stupeň zdravia svojho obyvateľstva.

Prečo je tomu tak? Pretože takmer každá 4-5 japonská rodina považuje ionizovanú Alkalickú vodu za samozrejmú súčasť denného pitného režimu.

Tieto krajiny majú celý rad nemocníc, kde ionizovaná alkalická a acidická voda s antibakteriálnymi vlastnosťami úspešne nahrádza lieky a antibiotiká.

V týchto krajinách je ionizovaná voda potvrdená ako liek na množstvo ochorení a chorôb.

Účinok a pôsobenie Alkalickej ionizovanej vody je priamo úmerný hodnotám pH a ORP, ktoré voda získa počas ionizácie (elektrolýza) v zariadení Ionizátor vody

Obe tieto hodnoty sú pre dosiahnutie požadovaného výsledku veľmi dôležité.

Hlavným benefitom pri pôsobení vody je jej ľahšie preniknutie do vnútorného prostredia buniek, čím bunky efektívnejšie čistí (detoxikuje) • regeneruje stimuluje k činnostivyživuje alkalickými minerálmi a zásobuje väčším množstvom kyslíka. Ionizovaná voda sa vo veľkej miere používa pre profylaxiu (PREVENCIA), no pomáha i v boji proti ochoreniam.

 

Uvítali by ste týchto 5 prínosov Alkalickej vody pre svoje zdravie?

 

1. PRÍRODNÝ ANTIOXIDANT

► Alkalická živá voda aktívne odstraňuje z organizmu voľné radikály

Voľné radikály sú nestabilné molekuly, atómy a ióny, ktorým chýba jeden elektrón vo vonkajšej vrstve. Tvoria sa počas oxidačných procesov v ľudskom tele (napr. dýchanie, spaľovanie potravín a tvorba energie). Ale aj vtedy keď je narušená oxidačná a redukčná rovnováha tela, teda vzniká oxidačný stres (stres, znečistené životné prostredie, ovzdušie a voda, nezdravá strava, fajčenie, alkohol, žiarenie z PC, televízorov, mobilov, atď.).

Alkalická voda prírodný antioxidant

Voľné radikály sú veľmi aktívne a agresívne, neustále hľadajú možnosť spájať sa a získať chýbajúci elektrón. Ak telo nedisponuje dostatočným množstvom antioxidantov (= látky, ktoré odovzdávajú svoje voľné elektróny voľným radikálom), voľné radikály viažu elektróny zdravých buniek a poškodzujú ich. Nastupujú rôzne ochorenia, telo pociťuje únavu a rýchlejšie starne

Pri pití alkalickej vody, ktorá má prebytok voľných elektrónov - antioxidantov, sa voľné radikály viažu na jej elektróny. Tvorí sa normálny kyslík (molekuly O2) a zdravé bunky zastávajú zachované.

Alkalická voda je silný prírodný antioxidant, záporný náboj alkalickej vody ORP = -100 až -200 mV ukazuje na jej veľmi silné antioxidačné vlastnosti. Tzn., že alkalická voda obsahuje veľké množstvo voľných elektrónov, ktoré môžu byť odovzdané voľným radikálom.

Aký prospech táto vlastnosť alkalickej vody prináša?

Alkalická voda chráni zdravé bunky, zastavuje oxidačné procesy a vytvára dobré podmienky na omladenie buniek, čo ovplyvňuje aj proces starnutia na úrovni zachovania si produktivity, aktivity a funkčnosti všetkých orgánov.

 

2. ALKALIZÁCIA - ODKYSLENIE

► Alkalické kovy obsiahnuté vo vode neutralizujú nadmerný kyslý odpad

Ako rastieme a vyvíjame sa, naše telo sa nevyhnutne okyslí. Bunky absorbujú, spália výživné látky, pričom vytvárajú rôzne formy kyslého odpadu, ktoré sa snaží telo odstrániť. Nevhodná strava, stres a negatívne emócie vedú k nadmernej tvorbe kyslého odpadu. Telo už nedokáže úplne odpad odstrániť a tak sa tento začína hromadiť, čo sa prejavuje rôznymi zdravotnými problémami.

Alkalická voda odkyslenieAlkalická voda obsahuje len alkalické kovy (vápnik, horčík, draslík a sodík) potrebné na neutralizáciu kyslého odpadu a pozitívne hydroxylové ióny OH-. Ionizované látky dokáže telo najlepšie absorbovať, čo je aj dôvod, prečo je účinok týchto alkalizujúcich kovov taký efektívny.

Možno vás napadla otázka: Čo sa stane, keď sa dostane alkalická voda do žalúdka? Stručne napísané, vysvetlené: proces, ktorý prebehne v žalúdku dostane soli alkalických kovov (kyslé uhličitany - alkalické pufre) do obehového systému a tie neutralizujú prebytočné kyseliny v krvi. Kyslí odpad sa mení na tekutinu a krv ho berie do obličiek, kde je následne vylúčený močom. 

Kedy je najvhodnejšie piť alkalickú vodu?

Dôležité je piť alkalickú vodu s vyššou hodnotou pH (8,5 - 9,5). Odporúča sa ju piť pred jedlom (cca 30 minút) na lačný žalúdok, keď je v žalúdku málo kyseliny.

Aký prospech táto vlastnosť alkalickej vody prináša?

Hodnota pH krvi sa nezmení, ale zvýši sa jej sila na neutralizáciu kyselín. Pitím 2 - 2,5 litra alkalickej vody pre profylaxiu zastavíte okysľovanie organizmu, normalizujete pH krvi, udržíte si správne množstvo alkalických pufrov a pomôžete vášmu telu odstrániť nahromadený niekoľkoročný kyslý odpad.

Je zrejmé, že to nevráti ručičky času späť, nevyhladí vrásky na tvári, ani nezmení farbu vlasov. No znamená to omladenie tkanív tela a vnútorných orgánov.

 

3. DETOXIKÁCIA a HYDRATÁCIA

► Očista tráviaceho traktu a čriev vodou vyplaví toxíny a nestrávené látky

Molekulárne útvary alkalickej vody sú dvakrát menšie ako má bežná voda. Toto umožňuje alkalickej vode preniknúť cez bunkovú membránu ľahko a tak sa okamžite zúčastniť na životne dôležitých procesoch. Telo nepotrebuje používať ďalšiu energiu k reštrukturalizácii vody.

Počiatočný účinok alkalickej vody je preplachovanie zažívacieho traktu a čriev. Ak sú črevá kontaminované, telo nedokáže vstrebať všetky výživné látky. Očista čreva vytvára dobré podmienky pre detoxikáciu tela - neutralizáciu a odstránenie odpadu.

Konzumáciou tepelne spracovaných, konzervovaných a biologicky nízko hodnotných potravín sa neabsorbované, nestrávené výživné látky a toxíny hromadia na vnútorných stenách čriev. Je to zelený sliz, ktorého množstvo sa časom zvyšuje. Črevo sa tak stáva miestom pre skladovanie toxického odpadu. Útroby hrubnú a vnútorné dutiny sa smerom dole zužujú až dovtedy, kým zostane otvor úzky ako ceruzka. Telo nemôže prijať potrebné výživné látky a aj keď sme sa najedli, naše telo je hladné a pýta si ešte viac jedla. Vrstva toxínov v tenkom čreve bráni výživným látkam vstupovať do krvi cez sliznice tenkého čreva.

Alkalická voda hydratácia a detoxikáciaAký prospech táto vlastnosť alkalickej vody prináša?

Menšie formácie alkalických molekúl vody prenikajú cez hlienovú vrstvu črevnej sliznice, postupne odstraňujú toxíny, zlepšujú vstrebávanie výživných látok a znižujú kyslosť organizmu. Preto je čistenie čriev veľmi dôležitou úlohou. Veď práve v črevách sa skrýva až 70-75% našej imunity

Počas prvých dní užívania alkalickej vody môže dochádzať k častejšej stolici a k vyrážkam. Je to dobré znamenie, že alkalická voda účinkuje - vylučuje sa obrovské množstvo jedovatých látok a telo sa ich snaží odstrániť všetkými dostupnými prostriedkami, teda aj cez pokožku.

Pitím alkalickej vody (2 - 2,5 litra/denne) budete poskytovať bunkám optimálnu vodu a také hodnoty pH a ORP, ktoré sú pre metabolizmus najlepšie. Keďže alkalická voda má menšie molekulárne formácie a slabšie povrchové napätie, ľahko preniká bunkovými membránami a nasycuje bunky vodou - hydratuje ich.

 

4. KYSLÍK JE ŽIVOT a ENERGIA

► Viac molekúl aktívneho kyslíka vo vode prináša bunkám energiu

Alkalická voda kyslík a energia

Podľa niektorých vedeckých názorov, pred miliónmi rokov atmosféra obsahovala o 30% viac kyslíka. To je dôvod, prečo je teraz po kyslíku väčší dopyt. Telo nevie skladovať kyslík a tým, že ho alkalická voda má nadbytok, je to ideálny spôsob, ako telu dopriať viac kyslíka a tým aj energie.

Kyslík je život a energia. Prináša výživné látky a energiu do buniek a orgánov tela. Molekuly aktívneho kyslíka ničia baktérie a vírusy. Aj metabolizmus je veľmi závislý na kyslíku.

Nedostatok kyslíka spôsobuje, že sa sacharidy rozpadajú čiastočne, prebieha kvasenie a tvorí sa silné kyslé prostredie. Tieto faktory vytvárajú dobré podmienky pre rozvoj rakovinových buniek.

Aký prospech táto vlastnosť alkalickej vody prináša?

Pri dennom pití alkalickej vody pre profylaxiu sa krv neustále obohacuje kyslíkom, čo pociťujeme ako energetickú vzpruhu, pričom je stimulovaná mozgová aktivita. Obohatená krv o soli alkalických kovov určuje schopnosť krvi neutralizovať a odstrániť kyslý odpad. Alkalická voda priaznivo pôsobí na fyzickú a duševnú pohodu.

 

5. NIŽŠIE POVRCHOVÉ NAPÄTIE - ĽAHŠIE VSTREBÁVANIE ŽIVÍN

► Alkalická živá voda sa ľahšie dostáva do krvi, čím ju účinne riedi

Povrchové napätie indikuje hustotu vody. Čím nižšie je povrchové napätie, tým vyššia je hustota vody. Ako to súvisí s telom? Povrchové napätie krvi je 43 - 45 din/cm2. Voda z kohútika má povrchové napätie výrazne vyššie: 73 din/cm2

Aby mohli výživné látky vstupovať do bunky cez jej membránu a dostať von toxické zlúčeniny, musí telo vynaložiť energiu na zníženie povrchového napätia vody. S vekom sa schopnosť tela znižovať napätie vody oslabuje, pre vodu a výživné látky je ťažšie preniknúť do bunky. Odpad sa ťažšie odstraňuje a telo sa zanáša.

Aký prospech táto vlastnosť alkalickej vody prináša?

Povrchové napätie alkalickej vody je obdobné ako pri krvi. Alkalická voda sa rýchlo stáva súčasťou krvi a extracelulárnej tekutiny, zhromažďuje tekutiny a mobilný odpad, ktoré odstraňuje z tela s močom. Skutočnosť, že krv je tvorená z 90% vody, ľahko pochopíme, že ak sa do krvi dostáva dostatok alkalickej vody, táto sa skvapalňuje. Alkalická voda odstraňuje jeden z hlavných dôvodov zahusťovania krvi, týmto znižuje riziko mozgovej mŕtvice a hypertenzie.

 

Čo môžete urobiť preto, aby bunky fungovali správne?

Odpoveď je jasná. Je potrebné očistiť extracelulárnu tekutinu od kyslého odpadu a obnoviť jej biochemickú rovnováhu. Bunky sú ako ryby v nádrži - potrebujú čistú vodu.

Preto je veľmi dôležité, aby bola voda biologicky aktívna a jej vlastnosti vhodné pre potreby tela. Takéto vlastnosti nájdete v ionizovanej alkalickej vode.

 

Získajte ešte viac ► Spojte bonusy Alkalickej a Striebornej vody

Ionizátor aQuator je výnimočný tým, že umožňuje vyrobiť taký druh vody, ktorý nevyrobí žiadne iné dostupné zariadenie na našom trhu. Spojiť jedinečné vlastnosti Alkalickej vody a antibakteriálnej Striebornej vody prináša pre organizmus viacnásobný prospech, ako keby ste pili každý druh vody zvlášť.

Pre každodenné pitie striebornej vody je povolená koncentrácia striebra 0,02 mg/l. V návode na použitie, v časti výroba striebornej vody, nájdete postup a čas potrebný na výrobu požadovanej koncentrácie.

Preto neváhajte a vyskúšajte si vyrobiť Alkalickú vodu obohatenú o antibakteriálne striebro! Postup ako to urobiť nájdete v tomto článku, bod 10: 12 užitočných rád, ako lepšie spoznať ionizátor vody

 

Skúsenosti s ionizovanou vodou

 

Ionizovaná voda prínosy a použitieNečakajte na zhoršovanie, myslite preventívne!

S alkalickou vodou máte šancu očistiť si celé telo a prinavrátiť mu energiu, vitalitu a sviežosť bunkám. A netýka sa to len "relatívne" zdravých ľudí. Zlepšenie zdravotného stavu u dospelých ľudí bolo zaznamenané aj v prípadoch, ktoré vo veľkej miere súvisia s pribúdajúcim vekom:

 • Rôzne druhy rakoviny
 • Kardiovaskulárne ochorenia
 • Artérioskleróza, Hypertenzia 
 • Diabetes mellitus 
 • Artritída, Dna (lámka, pakostnica)
 • Ochorenia obličiek (obličkové kamene)
 • Hnačka a Zápcha, Poruchy trávenia
 • Astma a Alergie (senná nádcha)
 • Bolesti hlavy a kĺbov
 • Osteoporóza, Kŕče nôh
 • Očné choroby
 • Ranná nevoľnosť (tehotné ženy)

 

.

 

Ako si viete doma vyrobiť Alkalickú - Živú vodu

Prečo sa ionizovaná voda nedá kúpiť v obchode a musí sa vyrábať doma?

Ionizovaná voda pri procese ionizácie získava kľúčové hodnoty pH a ORP, ktoré si voda nevie dlhodobo udržať. Preto je potrebné vyrobiť si vodu v domácom prostredí a spotrebovať ju čo najskôr. 

1. FILTRÁCIA: Alkalickú vodu je možné získať filtráciou v IONIZAČNEJ FĽAŠI, alebo vo FILTRAČNEJ KANVICI

2. ELEKTROLÝZA: Alkalickú vodu si viete vyrobiť v pohodlí domova pomocou prístroja, ktorý sa nazýva IONIZÁTOR VODY.

◘ Pri tomto procese zároveň získate aj Acidickú (mŕtvu) vodu.

◘ Ionizátor vody je praktické zariadenie, ktoré umožňuje vyrobiť aj antimikrobiálnu Striebornú vodu.    

  

 Ionizátor vody vám zabezpečí kedykoľvek (podľa potreby) Alkalickú živú vodu
s hodnotami v rozmedzí 7,5 - 11 pH. Vodu viete použiť na tieto účely:

Živá alkalická voda a použitie

  

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Doplnkové informácie

Kategória: IONIZOVANÁ VODA
VÝŽIVOVÉ doplnky: ◘ Detoxikácia, ◘ Antioxidanty, ◘ Prekyslenie tela
IONIZOVANÁ VODA: ◘ Alkalická (živá) voda
VÍRUSOVÉ infekcie: ◘ Doplnky na podporu imunity pri vírusových infekciách, ◘ Ionizovaná alkalická voda na očistu, detox tela
BAKTÉRIALNE infekcie: ◘ Doplnky na podporu imunity pri bakteriálnych infekciách, ◘ Ionizovaná alkalická voda na očistu, detox tela
PLESNE a KVASINKY: ◘ Doplnky na podporu imunity pri plesňových, kvasinkových infekciách, ◘ Ionizovaná alkalická voda na očistu, detox tela
PROTI PARAZITOM: ◘ Ionizovaná alkalická voda na očistu, detox tela, ◘ Doplnky na podporu imunity pri očiste od parazitov
MOČOVÉ CESTY/OBLIČKY: ◘ Očista, regenerácia, ◘ Zápal močového mechúra, ◘ Podpora činnosti, ◘ Odkyslenie, acidobázická rovnováha
TRÁVIACI SYSTÉM: ◘ Podpora trávenia, ◘ Očista, ◘ Hemeroidy
Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Hodnotenie produktu

4.48/5

Pridať

Žiadne komentáre

Súvisiace a doplnkové produkty

 • Ionizátor vody aQuator Silver Mini 1,5lit + ZDARMA 10ks náhradné membrány

  SKLADOM Doprava ZDARMA + Darček zdarma + 50 KREDITOV -4%

  Ionizátor vody aQuator Silver Mini je praktické domáce zariadenie na výrobu alkalickej (živá) a acidickej (mŕtva) vody s pridanou funkciou výroby striebornej vody. Postačí naliať vodu z vodovodu a nastaviť čas, po niekoľkých minútach budete mať ozajstný prameň zdravia vo svojej domácnosti.

  Dostupnosť: Skladom

  od 288,50 €

  od 303,50 € Zľava 15 €

 • Ionizátor vody aQuator Silver 3lit + ZDARMA 10ks náhradné membrány

  SKLADOM Doprava ZDARMA + Darček zdarma + 60 KREDITOV -3%

  Ionizátor vody aQuator Silver 3lit je praktické domáce zariadenie na výrobu alkalickej (živá) a acidickej (mŕtva) vody s pridanou funkciou výroby striebornej vody. Postačí naliať vodu z vodovodu a nastaviť požadované pH, po niekoľkých minútach budete mať ozajstný prameň zdravia vo svojej domácnosti.

  Dostupnosť: Skladom

  od 388,50 €

  od 403,50 € Zľava 15 €

 • Ionizátor vody aQuator VIVO Silver 3lit + ZDARMA 10ks náhradné membrány

  SKLADOM Doprava ZDARMA + Darček zdarma + 70 KREDITOV -2%

  Ionizátor vody aQuator VIVO Silver 3lit je praktické domáce zariadenie na výrobu alkalickej (živá) a acidickej (mŕtva) vody s pridanou funkciou výroby striebornej vody. Postačí naliať vodu z vodovodu a nastaviť požadované pH, po niekoľkých minútach budete mať ozajstný prameň zdravia vo svojej domácnosti.

  Dostupnosť: Skladom

  498,50 €

  513,50 € Zľava 15 €

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať