Prečo je ALKALICKÁ • ŽIVÁ voda prínosná pre zdravie a podporu imunity?

Prečo je ALKALICKÁ • ŽIVÁ voda prínosná pre zdravie a podporu imunity?

Hodnotenie produktu: 4.81/5 (27x)

Vaše hodnotenie:

Produkt ionizátora vody aquator

Alkalická (živá, zásaditá) voda má vysoký potenciál čistiť telo od kyslého odpadu, čím prinavracia bunkám mladosť, energiu a vyššiu obranyschopnosť - imunitu.

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: UAB Burbuliukas IR CO

Alkalická živá ionizovaná voda

Oslabená imunita, Únava, menej Energie a Vitality, Starnutie ...

Trápia aj vás tieto problémy? S Alkalickou vodou to môžete vyriešiť!

Japonsko a Južná Kórea patria medzi krajiny, ktoré vykazujú najvyšší stupeň zdravia svojho obyvateľstva. Prečo je tomu tak? Pretože takmer každá 4-5 japonská rodina považuje ionizovanú Alkalickú vodu za samozrejmú súčasť denného pitného režimu. Tieto krajiny majú celý rad nemocníc, kde ionizovaná alkalická a acidická voda s antibakteriálnymi vlastnosťami úspešne nahrádza lieky a antibiotiká. V týchto krajinách je ionizovaná voda potvrdená ako liek na množstvo ochorení a chorôb.

Účinok a pôsobenie Alkalickej ionizovanej vody je priamo úmerný hodnotám pH a ORP, ktoré voda získa počas ionizácie (elektrolýza) v zariadení Ionizátor vody. Obe tieto hodnoty sú pre dosiahnutie požadovaného výsledku veľmi dôležité. Hlavným benefitom pri pôsobení vody je jej ľahšie preniknutie do vnútorného prostredia buniek, čím bunky efektívnejšie čistí (detoxikuje) • regeneruje stimuluje k činnostivyživuje alkalickými minerálmi a zásobuje väčším množstvom kyslíka. Ionizovaná voda sa vo veľkej miere používa pre profylaxiu (PREVENCIA), no pomáha i v boji proti ochoreniam.

 

Uvítali by ste týchto 5 prínosov Alkalickej vody pre svoje zdravie?

 

PRÍRODNÝ ANTIOXIDANT

► Alkalická živá voda aktívne odstraňuje z organizmu voľné radikály

Voľné radikály sú nestabilné molekuly, atómy a ióny, ktorým chýba jeden elektrón vo vonkajšej vrstve. Tvoria sa počas oxidačných procesov v ľudskom tele (napr. dýchanie, spaľovanie potravín a tvorba energie). Ale aj vtedy keď je narušená oxidačná a redukčná rovnováha tela, teda vzniká oxidačný stres (stres, znečistené životné prostredie, ovzdušie a voda, nezdravá strava, fajčenie, alkohol, žiarenie z PC, televízorov, mobilov, atď.).

Voľné radikály sú veľmi aktívne a agresívne, neustále hľadajú možnosť spájať sa a získať chýbajúci elektrón. Ak telo nedisponuje dostatočným množstvom antioxidantov (= látky, ktoré odovzdávajú svoje voľné elektróny voľným radikálom), voľné radikály viažu elektróny zdravých buniek a poškodzujú ich. Nastupujú rôzne ochorenia, telo pociťuje únavu a rýchlejšie starne

 

Alkalická voda prírodný Antioxidant

Pri pití alklaickej vody, ktorá má prebytok voľných elektrónov - antioxidantov, sa voľné radikály viažu na jej elektróny. Tvorí sa normálny kyslík (molekuly O2) a zdravé bunky zastávajú zachované.

Alkalická voda je silný prírodný antioxidant, záporný náboj alkalickej vody ORP = -100 až -200 mV ukazuje na jej veľmi silné antioxidačné vlastnosti. Tzn., že alkalická voda obsahuje veľké množstvo voľných elektrónov, ktoré môžu byť odovzdané voľným radikálom.

Aký prospech táto vlastnosť alkalickej vody prináša?

Alkalická voda chráni zdravé bunky, zastavuje oxidačné procesy a vytvára dobré podmienky na omladenie buniek, čo ovplyvňuje aj proces stanutia na úrovni zachovania si produktivity, aktivity a funkčnosti všetkých orgánov.

 

ALKALIZÁCIA - ODKYSLENIE

► Alkalické kovy obsiahnuté vo vode neutralizujú nadmerný kyslý odpad

Ako rastieme a vyvíjame sa, naše telo sa nevyhnutne okyslí. Bunky absorbujú, spália výživné látky, pričom vytvárajú rôzne formy kyslého odpadu, ktoré sa snaží telo odstrániť. Nevhodná strava, stres a negatívne emócie vedú k nadmernej tvorbe kyslého odpadu. Telo už nedokáže úplne odpad odstrániť a tak sa tento začína hromadiť, čo sa prejavuje rôznymi zdravotnými problémami.

 Alkalická voda, pomáha pri odstránený kyslého odpadu z tela

Alkalická voda obsahuje len alkalické kovy (vápnik, horčík, draslík a sodík) potrebné na neutralizáciu kyslého odpadu a pozitívne hydroxylové ióny OH-. Ionizované látky dokáže telo najlepšie absorbovať, čo je aj dôvod, prečo je účinok týchto alkalizujúcich kovov taký efektívny.

Možno vás napadla otázka: Čo sa stane, keď sa dostane alkalická voda do žalúdka? Stručne napísané, vysvetlené: proces, ktorý prebehne v žalúdku dostane soli alkalických kovov (kyslé uhličitany - alkalické pufre) do obehového systému a tie neutralizujú prebytočné kyseliny v krvi. Kyslí odpad sa mení na tekutinu a krv ho berie do obličiek, kde je následne vylúčený močom. 

Kedy je najvhodnejšie piť alkalickú vodu?

Dôležité je piť alkalickú vodu s vyššou hodnotou pH (8,5 - 9,5). Odporúča sa ju piť pred jedlom (cca 30 minút) na lačný žalúdok, keď je v žalúdku málo kyseliny.

Aký prospech táto vlastnosť alkalickej vody prináša?

Hodnota pH krvi sa nezmení, ale zvýši sa jej sila na neutralizáciu kyselín. Pitím 2 - 2,5 litra alkalickej vody pre profylaxiu zastavíte okysľovanie organizmu, normalizujete pH krvi, udržíte si správne množstvo alkalických pufrov a pomôžete vášmu telu odstrániť nahromadený niekoľkoročný kyslý odpad.

Je zrejmé, že to nevráti ručičky času späť, nevyhladí vrásky na tvári, ani nezmení farbu vlasov. No znamená to omladenie tkanív tela a vnútorných orgánov.

 

DETOXIKÁCIA a HYDRATÁCIA

► Očista tráviaceho traktu a čriev vodou vyplaví toxíny a nestrávené látky

Molekulárne útvary alkalickej vody sú dvakrát menšie ako má bežná voda. Toto umožňuje alkalickej vode preniknúť cez bunkovú membránu ľahko a tak sa okamžite zúčastniť na životne dôležitých procesoch. Telo nepotrebuje používať ďalšiu energiu k reštrukturalizácii vody.

Počiatočný účinok alkalickej vody je preplachovanie zažívacieho traktu a čriev. Ak sú črevá kontaminované, telo nedokáže vstrebať všetky výživné látky. Očista čreva vytvára dobré podmienky pre detoxikáciu tela - neutralizáciu a odstránenie odpadu.

Konzumáciou tepelne spracovaných, konzervovaných a biologicky nízko hodnotných potravín sa neabsorbované, nestrávené výživné látky a toxíny hromadia na vnútorných stenách čriev. Je to zelený sliz, ktorého množstvo sa časom zvyšuje. Črevo sa tak stáva miestom pre skladovanie toxického odpadu. Útroby hrubnú a vnútorné dutiny sa smerom dole zužujú až dovtedy, kým zostane otvor úzky ako ceruzka. Telo nemôže prijať potrebné výživné látky a aj keď sme sa najedli, naše telo je hladné a pýta si ešte viac jedla. Vrstva toxínov v tenkom čreve bráni výživným látkam vstupovať do krvi cez sliznice tenkého čreva.

Detoxikácia čriev alkalickou vodou

Aký prospech táto vlastnosť alkalickej vody prináša?

Menšie formácie alkalických molekúl vody prenikajú cez hlienovú vrstvu črevnej sliznice, postupne odstraňujú toxíny, zlepšujú vstrebávanie výživných látok a znižujú kyslosť organizmu. Preto je čistenie čriev veľmi dôležitou úlohou. Veď práve v črevách sa skrýva až 70-75% našej imunity

Počas prvých dní užívania alkalickej vody môže dochádzať k častejšej stolici a k vyrážkam. Je to dobré znamenie, že alkalická voda účinkuje - vylučuje sa obrovské množstvo jedovatých látok a telo sa ich snaží odstrániť všetkými dostupnými prostriedkami, teda aj cez pokožku.

Pitím alkalickej vody (2 - 2,5 litra/denne) budete poskytovať bunkám optimálnu vodu a také hodnoty pH a ORP, ktoré sú pre metabolizmus najlepšie. Keďže alkalická voda má menšie molekulárne formácie a slabšie povrchové napätie, ľahko preniká bunkovými membránami a nasycuje bunky vodou - hydratuje ich.

 

KYSLÍK JE ŽIVOT a ENERGIA

► Viac molekúl aktívneho kyslíka vo vode prináša bunkám energiu

Podľa niektorých vedeckých názorov, pred miliónmi rokov atmosféra obsahovala o 30% viac kyslíka. To je dôvod, prečo je teraz po kyslíku väčší dopyt. Telo nevie skladovať kyslík a tým, že ho alkalická voda má nadbytok, je to ideálny spôsob, ako telu dopriať viac kyslíka a tým aj energie.

Alkalická voda, energia pre bunky

Kyslík je život a energia. Prináša výživné látky a energiu do buniek a orgánov tela. Molekuly aktívneho kyslíka ničia baktérie a vírusy. Aj metabolizmus je veľmi závislý na kyslíku.

Nedostatok kyslíka spôsobuje, že sa sacharidy rozpadajú čiastočne, prebieha kvasenie a tvorí sa silné kyslé prostredie. Tieto faktory vytvárajú dobré podmienky pre rozvoj rakovinových buniek.

Aký prospech táto vlastnosť alkalickej vody prináša?

Pri dennom pití alkalickej vody pre profylaxiu sa krv neustále obohacuje kyslíkom, čo pociťujeme ako energetickú vzpruhu, pričom je stimulovaná mozgová aktivita. Obohatená krv o soli alkalických kovov určuje schopnosť krvi neutralizovať a odstrániť kyslý odpad. Alkalická voda priaznivo pôsobí na fyzickú a duševnú pohodu.

 

NIŽŠIE POVRCHOVÉ NAPÄTIE - ĽAHŠIE VSTREBÁVANIE ŽIVÍN

► Alkalická živá voda sa ľahšie dostáva do krvi, čím ju účinne riedi

Povrchové napätie indikuje hustotu vody. Čím nižšie je povrchové napätie, tým vyššia je hustota vody. Ako to súvisí s telom? Povrchové napätie krvi je 43 - 45 din/cm2. Voda z kohútika má povrchové napätie výrazne vyššie: 73 din/cm2

Aby mohli výživné látky vstupovať do bunky cez jej membránu a dostať von toxické zlúčeniny, musí telo vynaložiť energiu na zníženie povrchového napätia vody. S vekom sa schopnosť tela znižovať napätie vody oslabuje, pre vodu a výživné látky je ťažšie preniknúť do bunky. Odpad sa ťažšie odstraňuje a telo sa zanáša.

Aký prospech táto vlastnosť alkalickej vody prináša?

Povrchové napätie alkalickej vody je obdobné ako pri krvi. Alkalická voda sa rýchlo stáva súčasťou krvi a extracelulárnej tekutiny, zhromažďuje tekutiny a mobilný odpad, ktoré odstraňuje z tela s močom. Skutočnosť, že krv je tvorená z 90% vody, ľahko pochopíme, že ak sa do krvi dostáva dostatok alkalickej vody, táto sa skvapalňuje. Alkalická voda odstraňuje jeden z hlavných dôvodov zahusťovania krvi, týmto znižuje riziko mozgovej mŕtvice a hypertenzie.

 

Čo môžete urobiť preto, aby bunky fungovali správne?

Odpoveď je jasná. Je potrebné očistiť extracelulárnu tekutinu od kyslého odpadu a obnoviť jej biochemickú rovnováhu. Bunky sú ako ryby v nádrži - potrebujú čistú vodu.

Preto je veľmi dôležité, aby bola voda biologicky aktívna a jej vlastnosti vhodné pre potreby tela. Takéto vlastnosti nájdete v ionizovanej alkalickej vode.

 

Získajte ešte viac ► Spojte bonusy Alkalickej a Striebornej vody

Ionizátor aQuator je výnimočný tým, že umožňuje vyrobiť taký druh vody, ktorý nevyrobí žiadne iné dostupné zariadenie na našom trhu. Spojiť jedinečné vlastnosti Alkalickej vody a antibakteriálnej Striebornej vody prináša pre organizmus viacnásobný prospech, ako keby ste pili každý druh vody zvlášť.

Pre každodenné pitie striebornej vody je povolená koncentrácia striebra 0,02 mg/l. V návode na použitie, v časti výroba striebornej vody, nájdete postup a čas potrebný na výrobu požadovanej koncentrácie.

Preto neváhajte a vyskúšajte si vyrobiť Alkalickú vodu obohatenú o antibakteriálne striebro! Postup ako to urobiť nájdete v tomto článku, bod 10: 12 užitočných rád, ako lepšie spoznať ionizátor vody

 

Skúsenosti s ionizovanou vodou 

 

Ionizovaná voda možnosti použitia

Nečakajte na zhoršovanie!

S alkalickou vodou máte šancu očistiť si celé telo a prinavrátiť mu energiu, vitalitu a sviežosť bunkám. A netýka sa to len "relatívne" zdravých ľudí. Zlepšenie zdravotného stavu u dospelých ľudí bolo zaznamenané aj v prípadoch, ktoré vo veľkej miere súvisia s pribúdajúcim vekom:

 • Rôzne druhy rakoviny
 • Kardiovaskulárne ochorenia
 • Artérioskleróza, Hypertenzia 
 • Diabetes mellitus 
 • Artritída, Dna (lámka, pakostnica)
 • Ochorenia obličiek (obličkové kamene)
 • Hnačka a Zápcha, Poruchy trávenia
 • Astma a Alergie (senná nádcha)
 • Bolesti hlavy a kĺbov
 • Osteoporóza, Kŕče nôh
 • Očné choroby
 • Ranná nevoľnosť (tehotné ženy)

 

.

 

Ako si viete doma vyrobiť Alkalickú - Živú vodu?

Ionizátor vody aQuator Alkalická ionizovaná voda

Alkalickú vodu si viete vyrobiť v pohodlí domova pomocou prenosného prístroja, ktorý sa nazýva Ionizátor vody. Pri tomto procese zároveň získate aj Acidickú (mŕtvu) vodu.

• Ionizátor vody je praktické zariadenie, ktoré umožňuje vyrobiť aj antimikrobiálnu Striebornú vodu.    

• Prečo sa ionizovaná voda nedá kúpiť v obchode a musí sa vyrábať v ionizátore? Ionizovaná voda pri procese ionizácie získava kľúčové hodnoty pH a ORP, ktoré si voda nevie dlhodobo udržať. Preto je potrebné vyrobiť si vodu v domácom prostredí a spotrebovať ju čo najskôr. 

 

 

 Ionizátor vody vám zabezpečí kedykoľvek (podľa potreby) Alkalickú živú vodu
s hodnotami 7,5 - 11 pH. Vodu viete použiť na tieto účely:

Živá alkalická voda a použitie

 

Ponuka ionizátorov vody aQuator

 

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Podľa účelu: Očista, regenerácia, Zápal močového mechúra, Podpora činnosti, Odkyslenie, acidobázická rovnováha
Podľa problému: Podpora trávenia, Očista, Hemeroidy
Podľa účelu: Alkalická voda
Podľa druhu: Detoxikácia, Antioxidanty, Prekyslenie tela

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Brožúra ZDARMA ►

 • Stiahnite si brožúru:

  100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

  Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

  PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií