MINERAL 70+ DROPS liquid ALKALIC 100ml

MINERAL 70+ DROPS liquid ALKALIC 100ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Minerálne kvapky pri problémoch s prekyslením organizmu • 70 minerálov a stopových prvkov s vysokým obsahom horčíka • 100% koncentrát z Utah's Salt Lake (Veľkého soľného jazera - USA)

12,50 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: OVONEX s.r.o.

MINERAL DROPS liquid alkalic je 100% koncentrát z Utah's Salt Lake (Veľkého soľného jazera - USA) s vysokým obsahom horčíka a ďalších viac ako 70 minerálov a stopových prvkov. Vhodný je pri prekyslení organizmu a pri potrebe doplnenia minerálov.

Jedná sa o originálny • prírodný • iónový • minerálny prípravok s nízkym obsahom sodíka, vyrobený pomocou prirodzenej solárnej koncentrácie. Dôležité minerály a stopové prvky sú nevyhnutné pre rad každodenných biochemických a fyziologických procesov, ktoré sú základom nášho zdravia.

Pomáhajú formovať a udržiavať kosti, činnosť svalov, prenos nervových impulzov a podieľajú sa na premene energie. Každá z buniek v našom tele potrebuje minerály a stopové prvky. Mnoho potravín, ktoré dnes konzumujeme, neposkytujú dostatočné množstvo týchto dôležitých minerálov a stopových prvkov. Ich hladinu v organizme môže znížiť stres, hektický život, používanie niektorých liekov, ale aj šport a pohyb.

 

Výrobca garantuje v každej kvapke 70+ iónových stopových minerálov

Vybrané minerály a stopové prvky: Sodík, horčík, draslík, vápnik, stroncium, bór, kremík, síra, bróm, Lithium, rubídium, vanád, molybdén, mangán, nikel, paládium, zinok, hliník, jód, cézium, bárium, ytrium, titán, zirkónium, hafnium, železo, kobalt, ródium, meď, kadmium, gálium, germánium, cín, antimón, fosfor, selén, tantal, volfrám, ruténium, berýlium, skandium, niób, rénium, osmium, irídium, platina, zlatu, striebro, indium, tálium, bizmut, telúr.

 

Odporúčania a tipy

Alkalické minerálne kvapky

• Pre konzumáciu alkoholických nápojov "bez následkov" - ak vás čaká spoločenská udalosť a viete, že budete konzumovať alkohol, užite 2ml / 40 kvapiek rozmiešaných vo vode pred akciou a na druhý deň do hodiny po prebudení opäť 2 ml / 40 kvapiek rozmiešaných vo vode.

• Pre zvýraznenie chuti kávy pridajte 2 až 10 kvapiek, docielite zníženie jej kyslosti, káva bude chutiť viac "čokoládovo".

• Pri strese a psychickej záťaži užívajte ráno aj večer 1ml / 20 kvapiek, pridaných do nápoja podľa návodu. 

• Pri prekyslení organizmu a pre zaistenie rovnováhy kyselín a zásad v organizme pridajte štvrť až pol mililitra Mineral Drops (6-12 kvapiek) do jedného litra vody. Získate vysoko kvalitnú minerálku pre zaradenie do vášho denného pitného režimu.

• Pre vylepšenie a obohatenie stravy pridajte niekoľko kvapiek (max. 40 kvapiek denne) do jedla či pitia. Mineral Drops možno pridávať do smoothie, omáčok, kaší a nápojov. Možno použiť aj pri príprave polievok, do 1 litra pridajte 1 ml / 20 kvapiek Mineral Drops. Všeobecne možno Mineral Drops použiť ako náhradu soli do jedál pre osoby s hypertenziou - Mineral Drops obsahuje minimum sodíka.

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: koncentrát z Veľkého soľného jazera

Neobsahuje: konzervanty, lepok, alkohol, laktózu, cukor, farbivá a dochucovadlá. Vhodný pre vegánov.

Dávkovanie: denná dávka 2ml = 40 kvapiek, optimálne ráno a večer 1ml = 20 kvapiek. Rozmiešajte v 250ml vody (alkalická voda), v ovocnej šťave a pod.

Obsah dennej dávky (najvýznamnejšie prvky): Chlorid 630,00 mg • Horčík 220,00 mg (RHP 58,67%) • Sodík 3,32 mg (RHP 0,17%) • Draslík 1,00 mg (RHP 0,05%)

RHP = referenčná hodnota príjmu 

 

.

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktov sprievodca

 

Podľa účelu: Doplnky vhodné do Alkalickej vody
Podľa účelu: Vitamíny • Minerály • Pro/Prebiotiká
Podľa obsahu: Minerály
Podľa druhu: Vitamíny a Minerály, Prekyslenie tela

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií