Strieborná voda

Strieborná voda

Dodanie 3-5 dní

Strieborná voda má antimikrobiálne vlastnosti, vďaka ktorým stimuluje imunitný systém a pozitívne ovplyvňuje mnohé fyziologické procesy v tele.

Skladové číslo:

Výrobca: Burbuliukas

Priaznivý účinok striebra a fakt, že malé množstvo striebra nie je toxické, nebolo tajomstvom už pred stovkami rokov. Používalo sa na dezinfekciu vody, alebo sa strieborné mince hádzali do novo vykopaných studní. V stredovekom Egypte liečili zranenia z bojov tenkými striebornými doštičkami, v Indii zasa liečili ochorenia tráviaceho traktu prehltnutím malých kúskov striebra.

V Európskych krajinách sa začali používať strieborné príbory a riad, a nebolo to len na predvádzanie, hlavný účel bol v antimikrobiálnych vlastnostiach striebra.

Strieborná elektróda do ionizátora vody

Výskum ukázal, že antibakteriálny účinok striebra je silnejší než u iných kovov, pretože striebro môže rýchlejšie preniknúť do bunky. Antibakteriálny efekt je ovplyvnený pozitívnymi iónmi striebra, ktoré vstupujú do vody počas elektrolýzy, keď sa taví anóda vyrobená zo striebra najvyššej čistoty (999,9). Voda takto upravená sa nazýva strieborná voda

 

Aký pozitívny význam má pre ľudský organizmus strieborná voda?

 • Striebro je mikroprvkom zásadného významu pre normálne fungovanie žliaz s vnútorným vylučovaním, mozgu, pečene a kostného tkaniva.
 • Striebro stimuluje imunitný systém a pozitívne ovplyvňuje fyziologické procesy v tele.
 • Strieborná voda s koncentráciou 0,05 - 0,1 mg/l má omladzujúci účinok na krv.
 • Strieborná voda, na rozdiel od väčšiny antibiotík, odstraňuje nie len baktérie, ale aj vírusy. Taktiež má schopnosť ničiť aj toxíny, ktoré baktérie vylučujú
 • Striebro ako prírodné antibiotikum, ničí viac ako 650 škodlivých mikroorganizmov.
 • Strieborná voda je ideálny protizápalový liek a anestetikum.
 • Strieborná voda je biologicky čistá, neobsahuje rôzne baktérie a vírusy spôsobujúce choroby.
 • Veľkým bonusom striebra je, že nepoškodzuje užitočnú mikroflóru čriev a ďalších orgánov.

 

Na vnútornú liečbu sa strieborná voda používa pri: žalúdočných a dvanástnikových vredoch, chronická gastritída (zápal sliznice žalúdka), enteritída (zápal tenkého čreva), cholecystída (zápaly žlčníka), endokrinné ochorenia, diabetes mellitus, bakteriálne infekcie a pod. ...

Na vonkajšiu liečbu sa strieborná voda používa pri: dezinfekcia, stery, ústne kloktanie, popáleniny rôzneho stupňa, ťažko sa hojace rany, vírusové plesňové ochorenia, stomatitída (zápal sliznice ústnej dutiny), paradentóza, hnisavá angína, alergické nádchy, atď. ...

Účinok striebornej vody závisí od koncentrácie iónov striebra (mg/l) vo vode. Čím je vyššia koncentrácia, tým je silnejšie baktericídne pôsobenie proti takmer všetkým typom mikroorganizmov


Antibakteriálne pôsobí aj proti týmto nebezpečným baktériám:

 • Staphylococcus aureus, Shigella boydii,
 • Salmonella typhmuriumi, S. Arizona,
 • Escherichia coli 0157 - 117, Candida albicans,
 • Pseudomonas aeruginosa, Legionella pneumophila,
 • Streptococcus pyogenes, S. pneumoniae, S. faecallis, S. gordonii, s. smutans, atď.

 

Ľudia sa často pýtajú: 

Môže dlhodobé užívanie striebornej vody viesť k nežiaducim vedľajším účinkom? 

Ako použiť acidickú vodu na liečebné účely a v domácnosti 

Ľudské telo potrebuje 0,088 mg striebra (s jedlom) denne pre správne fungovanie imunitného systému. Ak človek vypije 1 liter vody, v ktorej koncentrácia striebra je 0,1 mg/l každý deň, potom bude mať vo veku 70 rokov "vypité" 2,555g striebra (365 x 70 x 0,1mg). Okrem toho je značné množstvo striebra odstránené z tela prirodzene. A ak by sa aj týchto 2,555g striebra dostalo do tela, spôsobí len stimulujúci účinok (hormesis - stimulačný efekt malej dávky látky).

Z tohto vyplýva, že dlhodobé užívanie (viac mesiacov za sebou a viac ako 1liter) väčšieho množstva striebornej vody o koncentrácii nad 0,05 mg/l a výsledná akumulácia striebra v tele môže prekročiť fyziologicky bezpečný limit. To môže spôsobiť tzv. argýriu. Preto aj v tomto prípade platí, že priveľa dobrého škodí.

Povolená denná dávka striebornej vody (1 - 1,5 litra) o koncentrácii 0,01 mg/l je bezpečná a vhodná na užívanie počas dlhšej doby.

 

Ako ešte viac zvýšiť baktericídne vlastnosti striebornej vody?

Antibakteriálne vlastnosti striebra sa znižujú pri vysokej koncentrácii chloridov a s časti aj síranov, ktoré sú v pitnej vode.

Riešením je použiť na výrobu striebornej vody Alkalickú vodu (pH = 8,5 - 9,5), ktorá už neobsahuje ióny chlóru a síranov (tie pri ionizácii prešli do acidickej vody). 

Strieborná voda, ktorá je  pripravená z Alkalickej vody vykazuje omnoho lepšie antibakteriálne pôsobenie, aj keď doba elektrolýzy bola rovnaká.

 

.

 

Ste pripravený zasadiť účinnú ranu škodlivým mikroorganizmom? 

Striebornú vodu získate v zariadení, ktoré sa nazýva Ionizátor vody

Ionizátor je praktické, dvoj účelové zariadenie, ktoré umožňuje ešte vyrobiť aj vlastnosťami úžasnú Alkalickú vodu a Acidickú vodu

 

Tieto Ionizátory vám pomôžu zbaviť sa baktérií "Raz a Navždy"!

 

Ionizátor vody aQuator Silver, Alkalická Acidická Strieborná voda 
 
Ionizátor vody PTV-KL, Alkalická Acidická Strieborná voda 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdroj: IONIZOVANÁ VODA - Zdravie na dosah ruky

  

Podľa účelu: Strieborná voda
Podľa účelu: Baktérie, Vírusy, Prírodné antibiotikum

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie