OSOBNÝ ÚČET • KREDITY • BONUSOVÉ PRODUKTY

.

 

OSOBNÝ ÚČET v HarmonyNature.sk vám prinesie kopu VÝHOD

O každého člena nášho eshopu HarmonyNature.sk sa s láskou staráme a poskytujeme mu výhody cez OSOBNÝ ÚČET v podobe kreditovbonusových produktovdarčekov k nákupu alebo dopravu zdarma pri nákupe nad 100 €

 

CHCETE BYŤ TIEŽ ČLENOM NÁŠHO ESHOPU?

► ZAREGISTRUJTE SA • Vyplňte formulár a registráciu odošlite.

Registráciou sa vám v systéme eshopu vytvorí OSOBNÝ ÚČET, ktorý je chránený heslom. Nezabudnite sa prihlásiť do svojho účtu pri každom nákupe, iba tak budete môcť čerpať všetky členské výhody.  

 

VÝHODY OSOBNÉHO ÚČTU SI ZAMILUJETE

ODMENÍME VÁS KREDITMI • Za prvú REGISTRÁCIU - založenie osobného účtu • Za každý nákup v eshope • Za hodnotenie produktov • Za všetky tieto akcie vám systém eshopu pripíše kredity, ktoré môžete použiť ako platidlo pri cenovo zvýhodnených bonusových produktochViac o kreditoch si prečítajte TU

SPRÁVA OSOBNÉHO ÚČTU • V osobnom účte môžete sledovať: • Stav vybavenia vašej objednávky • Prehľad všetkých vašich objednávok • Stav a použitie kreditov • Služby Strážne psy, či Obľúbené produkty.

Osobný účet máte kedykoľvek k dispozícii a je vám nápomocný napr. pri vytváraní objednávky - nemusíte nanovo zadávať vaše fakturačné a dodacie údaje. Podľa potreby si viete údaje v osobnom účte upravovať, či dopĺňať.

DARČEK K NÁKUPU • Potešili by vás darčeky k nákupu, tak aj na tie sa môžete tešiť ツ

DOPRAVA a PLATBA • Aby vaša objednávka k vám dorazila čo najrýchlejšie a bezpečne, vybrať si môžete z 3 druhov dopravy a 4 možností platby, príp. môžete využiť osobné prevzatie tovaru v Leviciach.

Pri objednávke nad 100€ máte dopravu zdarma. Viac info o dopravných a platobných možnostiach nájdete TU

OSOBNÁ PREZENTÁCIA IONIZÁTORA • Zaujal vás ionizátor vody aQuatorDohodnite si osobnú prezentáciu ionizátora v Leviciach. Ukážem vám ako zariadenie pracuje, ochutnáte ionizovanú vodu a rada odpoviem na akékoľvek vaše otázky.

GARANCIA VRÁTENIA TOVARU až 30 dní • Ostal vám doma prípravok zakúpený u nás, korý nie je otvorený, má nepoškodený obal a viete, že ho nebudete potrebovať? Kontaktujte nás a dohodneme spôsob, ako tovar vrátite.

 

NESTIHLI STE SA REGISTROVAŤ? 

Môžete tak urobiť aj počas objednávkového procesu.

Osobný účet so všetkými vyššie spomínanými výhodami si viete aktivovať aj počas objednávkového procesu cez objednávkový formulár pred odoslaním objednávky. Postup je nasledovný:

Heslo ano

V spodnej časti objednávkového formulára a ešte pred jeho odoslaním sa zobrazí okienko: "Zapamätať si ma a poslať mi heslo"

Okienko necháte označené, viď. obrázok ►

Po dokončení objednávky vám systém eshopu automaticky vytvorí OSOBNÝ ÚČET.   


KREDITY a BONUSOVÉ PRODUKTY

.

 

KREDITY je vnútorná mena eshopu a môžete ich získať za nasledovné akcie:

10 kreditov za registráciu (vytvorenie osobného účtu) v eshope • Kredity sú pripísané jednorazovo hneď po odoslaní REGISTRÁCIE

• Ďalšie kredity získate za každý jeden nákup v eshope. Vypočítajú sa automaticky z celkovej hodnoty objednávky bez DPH a dopravných nákladov • Sú pripísané po zmene statusu objednávky na "Schválenie KREDITOV"

5 kreditov za každé hodnotenie produktu v eshope

 

Kredity sa každou objednávkou, či vašou akciou kumulujú a nemajú exspiráciu. Nemusíte sa obávať, keď si ich pri objednávke neminiete, vo vašom osobnom účte vás budú stále čakať na uplatnenie pri nákupe.

UPOZORNENIE: Vždy si skontrolujte či ste prihlásený do svojho účtu! NE-prihlásenému užívateľovi systém eshopu kredity nezaregistruje a nepripíše!

* * *  *  *   *   *  *  * * *

Príklad: Pani Zuzka sa registruje - vytvorí si osobný účet - získa 10 kreditov. Následne si objedná tovar za 60€ + 3,50€ dopravné. Počet kreditov systém eshopu vypočíta z nákupu tovaru bez DPH a bez dopravných nákladov - čiže z 50€. Hodnotu 50€ vydelí systém číslom 5. Pani Zuzka za svoj nákup získa odmenu 10 kreditov.

Kredity za nákup tovaru jej budú pripísané na osobný účet po expedovaní objednávky. Pani Zuzka je spokojná s produktom a na web stránke, priamo pri produkte klikne na hviezdičkové hodnotenie za ktoré získa 5 kreditov.

Spolu má pani Zuzka 25 kreditov = 10 za registráciu + 10 za nákup tovaru + 5 kreditov za hodnotenie produktu.

Pri budúcej objednávke môže pani Zuzka svojich 25 kreditov použiť na zaplatenie časti ceny niektorého z bonusových produktov.

* * *  *  *   *   *  *  * * *

 

KDE SI VIETE POZRIEŤ STAV SVOJICH KREDITOV?

Prihláste sa do svojho osobného účtu cez okienko PRIHLÁSENIE

Prihlasenie  

1. Zobrazí sa vám panel s možnosťami výberu, kliknite na: Upraviť profil

Tu nájdete aktuálny stav vašich kreditov, viď. obrázok ►

2. Alebo v ľavom stĺpci kliknite na KREDITNÝ SYSTÉM a zobrazí sa vám stav vašich kreditov a ponuka bonusových produktov.

 

KREDITY MÔŽETE POUŽIŤ 2 SPÔSOBMI:

Bonusový produkt

1. Ako časť platby pri bonusových produktoch

2. Pri dostatočnom množstve kreditov je možné zaplatiť celú objednávku kreditmi • V takomto prípade sa vám v objednávkovom formulári zobrazí možnosť platby kreditmi • Objednávka bude v plnej výške zaplatená vašimi kreditmi.

 

ČO JE BONUSOVÝ PRODUKT?

Je to produkt, ktorého celkovú cenu tvoria 2 hodnoty: cena v eurách, ktorá je znížená oproti pôvodnej cene + kredity.

Ponuka bonusových produktov a stav kreditov sa zobrazuje po prihlásení do osobného účtu. V prípade, že na vašom účte máte kredity, môžete ich použiť na kúpu bonusových produktov.

Reálne zaplatíte iba zníženú cenu v eurách a použité kredity sa automaticky odrátajú od kreditov na vašom účte.

Príklad bonusového produktu ►

 

 

CHCETE SA EŠTE NA NIEČO OPÝTAŤ? NAPÍŠTE NÁM:

 

.

 

JE MOŽNÉ V ESHOPE NAKUPOVAŤ BEZ REGISTRÁCIE?

• Registrácia (založenie osobného účtu) je dobrovoľná, nakupovať preto môžete aj BEZ registrácie.

 Heslo nie

• Ak NECHCETE využívať výhody osobného účtu, tak postupujte nasledovne:

Vytvorte si objednávku a pred jej dokončením nechajte okienko možnosť výberu:

"Zapamätať si ma a poslať mi heslo" - PRÁZDNE!

Viď. obrázok ►

 

 

 

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií