SILNÁ TROJKA PLESNE a KVASINKY ► Oreganový olej • Grapefruit extrakt • Candix

SKLADOM TOP PRODUKT AKCIA

42 € 2%

SILNÁ TROJKA PLESNE a KVASINKY ► Oreganový olej • Grapefruit extrakt • Candix

Hodnotenie

4.47/5 (17x)

SILNÁ TROJKA v zložení prírodných produktov Oreganový olej + Grapefruitový extrakt + Kyselina kaprylová (Candix) • Produktový balík určený na očistu organizmu pri premnožení PLESNÍ a KVASINIEK. Čítajte viac
Variant

Vyberte variant

42 € s DPH Zľava 1,05 €

od 40,95 €

Výrobca: HarmonyNature balik

Popis

SILNÁ TROJKA v zložení prírodných produktov Oreganový olej + Grapefruitový extraktKyselina kaprylová (Candix) • Produktový balík určený na očistu organizmu pri premnožení PLESNÍ a KVASINIEK.

Pre lepšie dávkovanie a užívanie Oreganového oleja (má pálivú chuť) odporúčame cez ponuku vyššie VARIANTY PRODUKTU dokúpiť dávkovaciu pipetu a 100ks prázdnych kapsúl.

 

V ktorých prípadoch použiť tento balík produktov:

Pri infekciách spôsobených plesňami a kvasinkami v tele a na preliečenia tela pri problémoch na pokožke

 

Mikrobiológovia rozdeľujú PLESNE do 3 skupín: KVASINKY, PLESNE a DERMATOFYTY

KVASINKY Zdravotné problémy spôsobuje hlavne parazitická kvasinka Candida albicans (biela kvasinka). U mnohých ľudí sa Candida albicans v menšom množstve vyskytuje na koži a v sliznici bez toho, aby vyvolávala chorobné príznaky. Poruchou obranyschopnosti organizmu sa však môže jej silným premnožením vyvinúť infekcia.

Ak sa Candida albicans premnoží, môže spôsobovať rôzne infekcie tráviaceho traktu, najmä hrubého čreva, močových ciest a pošvy. Ochorenia vyvolané kandidou albicans môžu postihovať na jednej strane kožu a sliznice (soor), na druhej strane však môžu postihovať aj rôzne tkanivá a orgány, vtedy hovoríme o systémovej kandidóze.

Pri soore, čiže infekcii slizníc kandidou albicans, je na sliznici belavý až žltý povlak. Tento povlak sa dá odstrániť, pričom môže dané miesto následne ľahko krvácať. Soor ústnej sliznice ako aj pažeráku spôsobuje bolesti pri prijímaní potravy a pri prehĺtaní a často aj pálenie za hrudnou kosťou. Črevný soor spôsobuje hnačky, nadýmanie alebo pocit plnosti.

Kožné infekcie Candidou albicans vedú k sčervenaniu kože ako aj k svrbeniu a vyskytujú sa hlavne v kožných záhyboch (napr. podpazušie, análna oblasť).

PLESNE Plesňové ochorenia kože sa vo všeobecnosti označujú pojmom mykóza. Napadnutie vagíny soorom (vaginálna kandidóza alebo vaginálna mykóza) sa prejavuje silným svrbením ako aj pálením, sčervenaním a opuchnutím sliznice vagíny, belavým drobivým výtokom z vagíny a belavým povlakom, ktorý po odstránení odhalí zapálený podklad.

Popri neškodných druhoch plesní, poznáme aj patogénne plesne, ktoré produkujú množstvo spór, zodpovedných za infekcie dýchacích ciest. Spóry plesní sa prenášajú vzduchom a najmä u alergikov často vyvolávajú alergické reakcie. Prírodný odstraňovač plesní (bez chlóru a zápachu) na elimináciu plesní v domácnosti pozrite tu: SteriSolan

DERMATOFYTY Poslednou skupinou plesní sú dermatofyty, ktoré sa usídľujú najmä na ľudskej pokožke a na nechtoch rúk i nôh. Liečba plesňových ochorení kože (mykóz) je veľmi zdĺhavá, pretože si okrem iného vyžaduje aj sústavné ošetrovanie postihnutých miest. Produkty vhodné na vonkajšie použitie na pokožku nájdete tu: Mykóza na pokožke

 

Ako správne postupovať pri aplikácii produktov:

Prírodné antibiotiká Oregano a Grapefruitový extrakt sa užívajú súbežne s účelom komplexne odstrániť široké spektrum mikroorganizmov. Ak nemáte s týmito prípravkami skúsenosť, prvé 1-2 dni začnite so znížením dávkovaním.

✅ ›Oreganový olej (prírodné antibiotikum) má silné mikrobiálne pôsobenie, užíva sa 5 kvapiek 3 krát denne vždy na plný žalúdok, posledná dávka musí byť podaná s večerou okolo 18hod.

✅ ›Grapefruitový extrakt Greposept (prírodné antibiotikum) pôsobí antivirálne a antibakteriálne. Extrakt sa aplikuje tak, že do 1 litra vody (odporúčam Alkalickú vodu) nakvapkáte nasledovné množstvo Grapefruitu: 1kvapku na 1kg telesnej váhy na 1deň (napr. pri váhe 70kg, nakvapkáte 70 kvapiek na 1 liter vody za deň).

Grapefruit s vodou popíjajte po dúškoch počas celého dňa, potrebné vypiť do večere, cca do 18 hod. Okrem tohoto množstva vody je potrebné vypiť aj iné tekutiny podľa individuálnych potrieb jednotlivca. Roztok Grapefruitu pripravený v 1 litri vody slúži na kontrolu užitia dennej dávky extraktu. 

Grapefruitový extrakt rozriedený vo vode je možné použiť na kloktanie hrdla, výplach, ako nosné kvapky, atď. ... Viac o extrakte a jeho použití nájdete v sekcii: Rady, návody, skúsenosti

✅ ›Kyselinu kaprylovú spolu s vitamínom C a prospešnými baktériami pre tráviaci trakt Lactobacillus acidophilus obsahuje prírodný doplnok Candix.

Po užití kyseliny kaprylovej začnú kvasinky odumierať a pečeň začne čistiť telo. V individuálnych prípadoch sa môže stať, že pečeň nestíha dostatočne rýchlo odstraňovať odumreté mikroorganizmy a toxický odpad po nich. Prejaviť sa to môže napr. zhoršením stavu pokožky - svrbenie, lokálne prejavy podobné ekzému, mimo tohto môže opuchnúť nosná sliznica, tečie z nosa, bolí na prsiach, či čeľuste a rad iných sprievodných prejavov podľa postihnutia orgánov.

Preto je vhodné začať dávkovanie na nižších dávkach 1kps denne a postupne dávkovanie zvýšiť. Po cca 1 týždni dávkovanie zvýšte na 2kps denne (ráno a večer). Odporúčaná dávka pri dlhodobom užívaní je 1 kapsula denne.

Z tohto dôvodu je užitočné podporiť funkciu pečene doplnkom Pestrec mariánsky a pitím Alkalickej vody. Pestrec sa má užívať preto, že napomáha regenerácii pečene, ktorá je vylučovaním toxínov veľmi zaťažená. Alkalická voda je silný antioxidant so schopnosťou ľahšie odvádzať z tela toxické látky. 

 

Ako dlho trvá užívanie prípravkov

Tak ako pri chemických antibiotikách dĺžka liečby môže trvať 2-4 týždne, tak aj pri prírodných antibiotikách je dĺžka užívania rovnaká a zároveň závislá od závažnosti prípadu. Keďže prírodné antibiotiká neškodia črevám a nezabíjajú prospešné baktérie, je oba prípravky vhodné užívať 1-1,5 mesiaca, podľa potreby aj dlhšie.

Upozornenie: Ak pri užívaní prírodných antibiotík spozorujete výrazné zlepšenie stavu po 3-5 dňoch, neprerušte užívanie! Pokračujte v užívaní prípravkov po dobu 1-1,5 mesiaca. 

 

Varianty produktu

Doplnením prospešných baktérií do tráviaceho traktu (čriev) sa zvýši prospešnosť črevnej mikroflóry a ostatná liečba bude mať väčší efekt. Vitamíny skupiny B (pivovarské kvasnice) + Probiotiká + Prebiotiká (inulín) užite večer okolo o 20-tej hodiny, alebo cca 2 hodiny po poslednom užití Oreganového oleja. 

Ponuku prospešných Pro/Prebiotických prípravkov nájdete tu Probiotiká a Prebiotiká

K produktovému balíku Oregano+Grapefruit+Candix je možné cez VARIANTY produktu pridať aj niektorý produkt z ponuky pivovarských kvasníc a Pro/Prebiotík:

• Oregano+Grapefruit+Candix + Pivovarské kvasnice DUO Forte C, E a zinok

• Oregano+Grapefruit+Candix + Pivovarské kvasnice Bifi Črevná mikroflóra

• Oregano+Grapefruit+Candix + Pivovarské kvasnice + Pestrec mariánsky

• Oregano+Grapefruit+Candix + Pivovarské kvasnice Imunita + Selén, D2

• Oregano+Grapefruit+Candix + Probiotiká Probio24 60kps

 

Mohlo by vás zaujímať 

Trápia Vás plesne v tele? Prečítajte si článok, ktoré doplnky použiť na prečistenie organizmu od plesní:

• Články z Natur♥Blogu: Ako sa zbaviť premnožených plesní v tele

 

Aké zmeny pocítite?  

. Úľavu. Pravidelnou očistou telo prestane byť také ťažké, unavené a náchylné na ochorenia.
.

Sviežosť, novú energiu a vitalitu, vyššiu pohyblivosť, čistejšiu myseľ.

 

.

Lepšiu kvalitu pokožky, jemnejšiu a mladšiu pleť.

.

Odolnejší imunitný systém a to nie len voči útokom mikroorganizmov.

.

Minimálnu (až žiadnu) potrebu užívať chemické antibiotiká.

.

Zlepšenie, urovnanie zažívacích problémov vďaka získanej rovnováhe medzi prospešnými a škodlivými baktériami. 

. Zvýšené vstrebávanie nutričných hodnôt zo stravy prečistením tráviacej sústavy.
.

Omladenie vnútorných orgánov + účinnú prevenciu proti vzniku mnohým civilizačným ochoreniam.  

.

Zmiernenie prejavov pri alergiách a kožných problémoch (ekzém, psoriáza, atď.).

.

Zlepšenie, zmiernenie už terajších zdravotných problémov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prečo by ste mali súčasne piť Alkalickú vodu?

Plesne produkujú nebezpečné hubové jedy, tzv. mykotoxíny, ktoré v tele spôsobujú rôzne zápaly a alergické reakcie. Zápaly dnes patria medzi najčastejšie zdravotné problémy a dlhodobé zápaly môžu spôsobiť vážne zdravotné problémy.

Pre dosiahnutie maximálneho a dlhodobého výsledku doplňte v rámci pitného režimu Alkalickú vodu, ktorá z organizmu ľahšie a efektívnejšie vyplavuje kyslý odpad, mykotoxíny, i odpad po odumretých mikroorganizmoch. Alkalickú vodu vám vyrobí:

► Filtračná kanvica pomocou filtrácie vody cez filtračný modul vyrába alkalickú vodu s mierne zvýšenou hodnotou pH (8-8,5). Kanvica je dostupná v 3 farbách (zelená, modrá, čierna).

Ionizátor vody vyrába alkalickú vodu pomocou elektrolýzy, ionizátor cez nastaviteľné funkcie umožňuje vyrobiť vodu s vyššími hodnotami pH (8-11pH). Pri výrobe alkalickej vody sa súčasne vyrába aj acidická voda.

Ionizátor vody umožňuje v samostatnom procese vyrobiť aj striebornú vodu.

 

Osobná skúsenosť Andrejky pri problémoch s plesňami

Plesne v tele skúsenosť

 

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Doplnkové informácie

Kategória: MIKRÓBY V TELE
CENOVÝ VARIANT: ◘ Produktové balíky AKCIA
POKOŽKA: ◘ Plesne, kvasinky na pokožke, nechtoch
Podľa druhu: Oreganový olej, Grapefruitový extrakt, Ďalšie produkty s antibakteriálnym/antivírusovým účinkom, Balíky proti mikroorganizmom, Baktérie, Vírusy, Kvasinky, Plesne
BAKTÉRIALNE infekcie: ◘ Infekcia močové cesty, ◘ Črevná bakteriálna infekcia
PLESNE a KVASINKY: ◘ Plesne, kvasinky (Candida) v tele, ◘ Plesne, kvasinky (Mykóza) na pokožke, nechtoch, ◘ Doplnky na podporu imunity pri plesňových, kvasinkových infekciách
VÝŽIVOVÉ doplnky: ◘ Prírodné antibiotiká + proti vírusom
Diskusia 0

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

SILNÁ TROJKA PLESNE a KVASINKY ► Oreganový olej • Grapefruit extrakt • Candix
SILNÁ TROJKA PLESNE a KVASINKY ► Oreganový olej • Grapefruit extrakt • Candix

od 40,95 €

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Alternatívne produkty

 • Prírodné antibiotiká proti plesniam, kvasinkám, jednobunkovým parazitom a baktériám - Oregano a Grapefruitový extrakt • Obnova črevnej mikroflóry s pivovarskými kvasnicami + Probiotiká a Prebiotiká

  Dostupnosť: Skladom

  od 27,79 €

  od 28,50 € Zľava 0,71 €

 • Prírodné antibiotiká proti plesniam, kvasinkám, jednobunkovým parazitom a baktériám - Oregano a Grapefruitový extrakt • Obnova črevnej mikroflóry s pivovarskými kvasnicami + Probiotiká a Prebiotiká

  Dostupnosť: Skladom

  od 42,71 €

  od 43,80 € Zľava 1,10 €

 • OREGANO • Oreganový olej EkoMedica 50ml

  SKLADOM 1+1 s 10% zľavou

  Oreganový olej pôsobí antisepticky • protiplesňovo • protizápalovo • silný antioxidant • odstraňuje parazity, plesne a kvasinky • vplýva pri vyčerpanosti a slabosti, nervovej únave • odstraňuje bradavice • ochorenia dýchacích ciest • kašeľ • zvýšenie tvorby žalúdočných štiav, žlče a sekrécie slizníc dýchacích ciest • podporuje chuť do jedla

  Dostupnosť: Skladom

  od 13,20 €

 • Oreganový olej pôsobí antisepticky • protiplesňovo • protizápalovo • silný antioxidant • odstraňuje parazity, plesne a kvasinky • vplýva pri vyčerpanosti a slabosti, nervovej únave • odstraňuje bradavice

  Dostupnosť: Skladom

  od 23,50 €

 • Oreganový olej pôsobí antisepticky • protiplesňovo • protizápalovo • silný antioxidant • odstraňuje parazity, plesne a kvasinky • vplýva pri vyčerpanosti a slabosti, nervovej únave

  Dostupnosť: Skladom

  27,50 €

 • Výťažok z grapefruitových jadier pôsobí protizápalovo • antibakteriálne • protiplesňovo • všestranné prírodné antiseptikum a antibiotikum • skvelé dezinfekčné účinky • alergie a parazitárne ochorenia • kožné problémy

  Dostupnosť: Skladom

  od 12,50 €

 • Grapefruit extrakt Organic 800 v BIO kvalite pôsobí protizápalovo • antibakteriálne • protiplesňovo • všestranné prírodné antiseptikum a antibiotikum • skvelé dezinfekčné účinky • alergie a parazitárne ochorenia • kožné problémy

  Dostupnosť: Skladom

  od 15,30 €

 • Grapefruit extrakt Organic 1200 v BIO kvalite pôsobí protizápalovo • antibakteriálne • protiplesňovo • všestranné prírodné antiseptikum a antibiotikum • skvelé dezinfekčné účinky • alergie a parazitárne ochorenia • kožné problémy

  Dostupnosť: Skladom

  od 11,40 €

 • Protikvasinkový prírodný doplnok Candix svojim unikátnym zložením napomáha pri eliminácii premnožených kvasiniek Candida albicans a plesní v organizme.

  Dostupnosť: Skladom

  od 16,30 €

 • GrepoSept 800 ústny sprej má antibakteriálne • antiseptické • dezinfekčné • protizápalové pôsobenie na ústnu dutinu, je nápomocný: proti aftám • proti zápachu • pri zápaloch • pri otlakoch pri zubných náhradách • pri drobných odreninách pri zubných rovnátkach • pri drobných vyrážkach v ústach • má sťahujúce účinky • pri prevencii proti paradentóze

  Dostupnosť: Skladom

  4,80 €

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.
Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov a/alebo služieb našej alebo našich partnerov, jej relevantnosti pre vás na základe produktov alebo stránok, ktoré ste navštívili na tejto webovej stránke alebo na iných webových stránkach.
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať