Menu
Alkalická filtračná kanvica ENERGY 3,5l • Čierna

SKLADOM Tip na DARČEK + Darček ku Kanvici s 3 filtrami

58,50 € 16%

Alkalická filtračná kanvica ENERGY 3,5l • Čierna

Hodnotenie

3.86/5 (7x)

Jedinečná filtračná kanvica ENERGY s alkalickým minerálnym filtrom, ktorý vodu dôkladne filtruje a zároveň ju aj alkalizuje. Filtrovaním získate Alkalickú ionizovanú vodu bohatú na hodnoty pH a ORP. Filtračná kanvica sa vyznačuje jednoduchou obsluhou a moderným dizajnom. Čítajte viac
Variant

Vyberte variant

Vyberte variant

58,50 € s DPH Zľava 9,60 €

od 48,90 €

Výrobca: EHM

Darček zadarmo

Popis

Filtračná kanvica ČIERNA s minerálnym alkalickým filtrom vodu nielen prefiltruje, ale aj obohatí o záporné ióny a alkalické minerály. Filtračná kanvica sa vyznačuje jednoduchou obsluhou v modernom a farebnom dizajne. Základné balenie obsahuje filtračnú kanvicu a 1ks minerálny filter. V ponuke nájdete aj variant s 2ks a 3ks náhradných minerálnych filtrov.

 

Filtračná kanvica s 2 funkciami: ČISTÍ a IONIZUJE vodu

◘ Filtráciou sa voda dôkladne prečistí od hrubých nečistôt škodlivých látok: ťažké kovy (vrátane olova a ortuti), chlór, chloramíny a vodný kameň, mechanické znečistenie. A to nie je všetko! Filtráciou sa voda zbaví nepríjemnej chuti a vône, ba dokonca aj pesticídov, stopových prvkov liekov a hormónov, ktoré pitnú vodu čoraz viac znečisťujú.

◘ Filtrácia obyčajnej vody cez filter s prírodnými minerálmi premení vodu na ALKALICKÚ IONIZOVANÚ vodu, ktorá sa vyznačuje zvýšenou hodnotou pH a antioxidačnými vlastnosťami (ORP). 

Alkalickú ionizovanú vodu si zamiluje celá rodina pre jej hodvábne osviežujúcu a jemnú chuť. V letnom období je možné kanvicu s vodou dať do chladničky a osviežiť sa kedykoľvek príjemne chladenou alkalickou vodou.

 

Alkalická filtračná kanvica

 

Výhody a bonusy alkalickej filtrovanej vody:

◘ Filtráciou sa voda zbaví nečistôt a škodlivých látok: ako je chlór, vodný kameň, ťažké kovy (olovo, meď) a ďalších škodlivých kontaminantov (pesticídy, herbicídy, prchavé organické zlúčeniny, atď.)

Alkalická ionizovaná voda z kanvice◘ Filtrácia zvyšuje pH vody: voda filtráciou získa alkalické hodnoty od pH 8,5 - 9,5 (závislé od vstupnej vody). Zvýšené pH vody pomáha udržiavať acidobázickú rovnováhu v tele.

◘ Filtráciou voda získava ORP potenciál: voda obohatená o voľné elektróny má antioxidačné vlastnosti, tzn. schopnosť neutralizovať voľné radikály, ktoré sú zdrojom mnohých chorôb a predčasného starnutia organizmu.

◘ Filtrácia znižuje veľkosť molekúl vody, čo vytvára veľmi ľahko vstrebateľnú vodu pre bunky a orgány, čo zabezpečí niekoľkokrát lepšiu hydratáciu organizmu ako pri pití bežnej vody.

◘ Filtráciou voda získa alkalické minerály, ktoré dodajú organizmu viac energie a sviežu myseľ.

◘ Vápnik, železo, zinok, horčík, meďselén26 rôznych minerálov a stopových prvkov - toto všetko obsahuje prefiltrovaná voda cez alkalický minerálny filter.

 

Prečo by ste mali piť alkalickú pH a ORP vodu každý deň?

O najväčšom nepriateľovi človeka - voľných radikáloch ste už možno čo to počuli. V dnešnej pre-chemizovanej dobe sa im dá iba ťažko vyhnúť a sú príčinou rýchlejšieho starnutia orgánov a mnohých chorôb. Prevládajúci stav voľných radikálov sa nazýva oxidačný stres. Účinným riešením ako eliminovať a neutralizovať voľné radikály v tele je pravidelné pitie alkalickej vody so zápornými hodnotami ORP (oxidačno-redukčný potenciál).

Upozornenie: Na trhu sa môžete stretnúť s alkalickou vodou, no preverte si, či má aj záporné ORP. Táto záporná hodnota (čím vyššia, tým lepšia) je dôležitá z dôvodu, aby voda plnila antioxidačné vlastnosti.

Alkalickú ionizovanú vodu so záporným ORP môžeme považovať za revitalizačný prostriedok pre bunky, krv, mozog a celé telo. Je však nevyhnutné piť minimálne 2-2,5 litra alkalickej vody denne. Človek vylučuje asi 2,5 litra vody denne (moč, para, pot, dýchanie, atď.), preto nie je pre väčšinu ľudí ťažké vypiť aspoň 2 litre vody denne. Začnite s pitím alkalickej vody postupne, aby si telo privyklo na jej čistiace schopnosti

► Prečítajte si skúsenosť zákazníka: Akú má ionizovaná voda percentuálnu liečiteľnosť?

 

Alkalická ionizovaná voda použitie

 

Varianty produktu 

◘ 1ks Kanvica (súčasťou kanvice je 1ks náhradný alkalický filter) = 48,90€

◘ 1ks Kanvica (vrátane 1ks náhradný filter) + Fľaša na ionizovanú vodu aQuator Tritan/BPA FREE 0,6l = 62,10€

► Do poznámky v objednávkovom formulári uveďte farbu fľaše: rúžová, žltá, modrá, čierna

◘ 1ks Kanvica (vrátane 1ks náhradný filter) + 2ks náhradné alkalické filtre = 84,70€

◘ 1ks Kanvica (vrátane 1ks náhradný filter) + 3ks náhradné alkalické filtre = 101,10€ + DARČEK EKO utierka na riad 

► Utierka je vhodná na šetrné umývanie kanvice. Mäkká strana utierky účinne a jemne odstraňuje bežné nečistoty, leští a nezanecháva škrabance. Kanvica si tak dlhodobo zachová nový vzhľad.

◘ Náhradné alkalické filtre do kanvice nájdete na tomto odkaze KÚPIŤ TU

 

Benefity Alkalickej vody
 

Iste veľmi dobre viete, že bez vody človek neprežije príliš dlho, len asi 10 dní. Hoci máme vody v našich zemepisných šírkach dostatok, pokiaľ vám vytečie z kohútika, prejde dlhú cestu.

Dezinfikuje sa chlórom, môžu v nej byť rezíduá hnojív a liekov, vodný kameň a ďalšie kovy vyplavené z potrubia, ako je olovo, meď, atď. Preto je vodu dobré aj v našich zemepisných šírkach pred použitím prefiltrovať.

Filtračných kanvíc je na trhu celá rada, ale len kanvica s alkalickým filtrom vodu zbaví všetkých vyššie popísaných nečistôt a navyše ju aj alkalizuje = získate Alkalickú ionizovanú vodu

 

10 dôvodov prečo sa rozhodnúť pre kanvicu s alkalickým filtrom

1) Filtrácia dodá vode lepšiu chuť a čistotu. Po odstránení chlóru, chemických látok, pesticídov, ťažkých kovov a bakteriálneho znečistenia eliminujete vstup škodlivých látok z vody do tela.

2) Digitálny indikátor sleduje výkon filtrácie a ukazuje zostávajúcu životnosť filtra, získate tak istotu, že si vždy vychutnáte optimálnu kvalitu filtrovanej vody.

3) Neustále budete mať po ruke čerstvý zdroj čistej - zdraviu prospešnej vody, ktorá stojí oveľa menej než drahé balené vody a tiež znížite množstvo toxického odpadu vznikajúceho používaním PET fliaš v životnom prostredí.

4) Filtráciou získaná alkalická voda výrazne znižuje riziko niektorých druhov rakoviny, vrátane: rakoviny konečníka, rakoviny hrubého čreva a rakoviny močového mechúra tým, že odstráni chlór a jeho vedľajšie produkty, ako sú trihalometány (THM) z pitnej vody. (Pri dezinfekcii vody chlórom môžu vznikať ako vedľajšie produkty tohto spôsobu dezinfekcie tzv. Trihalomethany (THM), ku ktorým radíme chloroform, bromoform, dibromchlormetan a bromdichlormetan. Tieto látky vo vyšších koncentráciách môžu mať rakovinotvorné účinky, alebo môžu spôsobiť genetické poškodenie).

5) Patentovaný 6 násobný kombinovaný vodný filter selektívne odstráni nebezpečné znečisťujúce látky z pitnej vody. Navyše zachová všetko zdravé, vrátane vysokej hodnoty minerálov a stopových prvkov vďaka použitiu ionomeničových granulátov a minerálnych guličiek a tým tiež vysokú rovnováhu pH pitnej vody.

6) Pitie čistej filtrovanej vody chráni telo pred chorobami a vedie k celkovému zlepšeniu zdravia, posilneniu imunity a nárastu energie.

7) Alkalický vodný filter poskytuje čistú, zdravú vodu na varenie, rovnako ako na pitie, v pohodlí domova si ju vyrobíte z bežnej vody kedykoľvek.

8) Vodný filter znižuje riziko gastrointestinálneho ochorenia o viac ako 80% tým, že odstráni Cryptosporidium, Escherichia coli a Giardia z pitnej vody.

9) Pitie čistej vody je dôležité najmä pre deti. Alkalický vodný filter poskytuje najzdravšiu vodu pre deti a ich rozvoj imunitného systému.

10) Vodný filter ponúka obrannú líniu medzi telom a viac ako 2100 známych toxínov, ktoré môžu byť prítomné v pitnej vode.

   

Porovnanie filtračných kanvíc

Filtračné kanvice porovnanieProsím, nepleťte a nezamieňajte si filtračnú kanvicu s alkalickým filtrom so značkou BRITA, alebo s inými značkami, ktoré sú u nás na trhu. U týchto kanvíc a džbánov je úplne iný filter a to väčšinou len pieskový.

Takéto filtre a jeho technológie vedia z vody odstrániť iba hrubé nečistoty a špinu a možno trochu chlóru a to je všetko.

Navyše filtrovanie s novou patrónou BRITA môže hodnotu pH vody nie zvýšiť, ale iba znížiť asi na hodnoty 4,5 pH (použité z web stránky Brita). To sú ale už kyslé hodnoty a o prospešnom pôsobení na zdravie môžeme len ťažko hovoriť. 

 

Alkalická filtračná kanvica

Špecifikácia

◘ Rozmery: 29 x 15 x 27,5 (cm)

Objem kanvice: 3,5 l, Filtračná kapacita: 2 l

pH (závisí od zdroja vody): 7,5 až 9,5 pH

ORP (závisí od zdroja vody): -100 až -200 mV

Životnosť filtra: 400 l / 60 dní (výmena každé 2-3 mesiace)

◘ Materiál: vrchnák a rukoväť - ABS, džbán - AS, filter - PP BPA Free

 

Mohlo by Vás zaujímať

Články z Natur♥Blogu: Použitie a skúsenosti s Ionizovanou vodou

 

.

 

Fľaše na ionizovanú vodu

 

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktov sprievodca

 

Doplnkové informácie

Kategória: FILTRAČNÉ ALKALICKÉ KANVICE
CENOVÝ VARIANT: ◘ Produktové balíky + DARČEK
VÝŽIVOVÉ doplnky: ◘ Detoxikácia, ◘ Antioxidanty, ◘ Prekyslenie tela
IONIZOVANÁ VODA: ◘ Alkalická (živá) voda, ◘ Filtračné alkalické kanvice
VÍRUSOVÉ infekcie: ◘ Doplnky na podporu imunity pri vírusových infekciách, ◘ Ionizovaná alkalická voda na očistu, detox tela
BAKTÉRIALNE infekcie: ◘ Doplnky na podporu imunity pri bakteriálnych infekciách, ◘ Ionizovaná alkalická voda na očistu, detox tela
PLESNE a KVASINKY: ◘ Doplnky na podporu imunity pri plesňových, kvasinkových infekciách, ◘ Ionizovaná alkalická voda na očistu, detox tela
PROTI PARAZITOM: ◘ Ionizovaná alkalická voda na očistu, detox tela, ◘ Doplnky na podporu imunity pri očiste od parazitov
TRÁVIACI SYSTÉM: ◘ Podpora trávenia, ◘ Očista
Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Hodnotenie produktu

3.86/5

Pridať

Žiadne komentáre

Alkalická filtračná kanvica ENERGY 3,5l • Čierna
Alkalická filtračná kanvica ENERGY 3,5l • Čierna

od 48,90 €

Súvisiace a doplnkové produkty

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať