Candix protikvasinkový doplnok 60kps

Candix protikvasinkový doplnok 60kps

SKLADOM

Protikvasinkový prírodný doplnok Candix svojim unikátnym zložením napomáha pri eliminácii premnožených kvasiniek Candida albicans a plesní v organizme.

14,35 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Advance Nutraceutics

Protikvasinkový prírodný doplnok Candix svojim unikátnym zložením napomáha pri eliminácii premnožených kvasiniek a plesní v organizme.

Základom doplnku Candix je veľké množstvo kyseliny kaprylovej. Kyselina kaprylová je mastná kyselina získavaná z tropických olejov (kokosový a palmový), má preukázané protiplesňové účinky proti kvasinke Candida albicans v tráviacom trakte. V malom množstve je produkovaná prirodzene aj v ľudskom organizme. Štúdie ukázali značný pokles kvasinkových kolónií v črevách po užívaní kaprylovej kyseliny.

Candix ďalej obsahuje Lactobacillus acidophilus a vitamín C pre doplnenie komplexného zloženia.

Protikvasinkový doplnok proti Candide

 

Kedy použiť kyselinu kaprylovú

• premnoženie kvasiniek Candida albicans

• plesňové infekcie (napr. na pokožke, črevá, intim oblasť)

 

Sprievodné účinky
Vysoké dávky kyseliny kaprylovej užívané pri infekcii candidou môžu spôsobiť problémy pri vymieraní kvasiniek, kedy pečeň nestíha dostatočne rýchlo odstraňovať odumreté mikroorganizmy. Preto je vhodné začať na nižších dávkach (1kps denne) a postupne dávkovanie zvýšiť (2kps denne). Z tohto dôvodu je užitočné podporiť funkciu pečene doplnkom Pestrec mariánsky a pitím Alkalickej vody.

 

Mohlo by vás zaujímať

• Smrť prichádza z čriev. Vyčisťte si ich od plesní!

 

Doplňujúce informácie

Zloženie v 1 kapsuli: 200 mg Kyselina kaprylová, 2x109 CFU Lactobacillus acidophilus, 80 mg Vitamín C (podporuje normálnu funkciu imunitného systému a pomáha chrániť bunky pred oxidatívnym stresom.(kyselina L-askorbová, askorbát sodný)

Prídavné látky: stearan horečnatý (látka protihrudkujúca), hypromelóza (zloženie kapsule), voda (zloženie kapsule)

Dávkovanie: Užívajte 2 kapsule denne, užívajte najlepšie pred jedlom, dostatočne zapite, dbajte na Protikvasinková diétu. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať aspoň 1 mesiac. Odporúčaná dávka pri dlhodobom užívaní je 1 kapsula denne.

Balenie: 60 kapsúl - dávka na 1-2 mesiace

Upozornenie: Nie je určené pre deti, tehotné a dojčiace ženy. Neužívajte pri známej precitlivenosti na niektorú zo zložiek produktu. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Dbajte na vyváženú stravu a zdravý životný štýl. V prípade potreby sa o vhodnosti užívania poraďte so svojím lekárom alebo lekárnikom. Skladujte v tme a suchu pri teplote do 25 °C. Ukladajte mimo dosahu detí. Neobsahuje lepok. Výživový doplnok.

 

.

 

Eko domácnosť bez chemických prípravkov

 

Produktový sprievodca
 
Ionizovaná voda PDF
 
Spolupráca, provízna odmena

 

 

Podľa účelu: Kvasinky • Candida, Plesne • Mykóza, Vírus HSV1 • Herpes
Podľa druhu: Kvasinky, Plesne
Podľa účelu: Kvasinková infekcia , Plesne vnútorné, Vaginálna mykóza

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií