Grapefruit extrakt • Prírodné antibiotikum • Rady, návody a skúsenosti

Napadlo by Vás, že v Grapefruitových jadierkach, ktoré bežne vypľúvate do koša, sa môžu ukrývať účinné látky proti 800 kmeňom baktérií a vírusov a proti 100 kmeňom plesní a 100 kmeňom jednobunkových parazitov?

► Pozrieť PDF/Zoznam: Proti ktorým baktériám, hubám, kvasinkám pôsobí Grapefruitový extrakt

Extrakt z Grapefruitových jadierok je vysoko účinný proti širokému spektru choroboplodných zárodkov a zabraňuje hnilobným procesom. Obsahuje antiseptické, antibateriálne, dezinfekčné a fungicídne látky.

Právom môžeme extrakt považovať za jedno z NAJsilnejších prírodných antibiotík, ktoré efektívne pôsobí ako z vonka, tak aj z vnútra organizmu bez vedľajších škodlivých účinkov. 

Grapefruit extrakt rady, návody, skúsenosti

Zloženie, pôsobenie, benefity: Grapefruitové jadierko extrakt

Pridal: Počet zobrazení: 947

Zloženie, pôsobenie, benefity: Grapefruitové jadierko extrakt Grapefruit (Citrus paradisi) je citrusové subtropické ovocie pochádzajúce z ostrova Barbados (odtiaľ názov paradisi), dokumentované prvýkrát v roku 1750. Odtiaľ ho v roku 1823 priniesli na Floridu na komerčné pestovanie. Extrakt, ktorý sa získava z častí Grapefruitu má vďaka svojej širokej škále pôsobenia mnohostranné využitie na bežné, i vážnejšie mikrobiálne problémy. Viac o tomto úžasnom prírodnom pomocníkovi nájdete v článku ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

Bakteriálna infekcia zlatým stafylokokom - Impetigo

Pridal: Počet zobrazení: 4328

Bakteriálna infekcia zlatým stafylokokom - Impetigo Grapefruitový extrakt je úžasný pomocník, ktorý by nemal chýbať v žiadnej domácej lekárničke. Prečo? Pretože sa vyznačuje silnými antiseptickými, antibakteriálnymi, dezinfekčnými a fungicídnymi schopnosťami. Právom je zaraďovaný medzi prírodné antibiotiká, čiže látky, ktoré si poradia s mikroorganizmami a to bez vedľajších účinkov. Účinne poslúži v prípade akútnych stavov, ale aj v prípade, keď chcete dosiahnuť posilnenie imunity a predchádzať mikrobiálnym problémom.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Pleseň medzi palcami na nohách

Pridal: Počet zobrazení: 6950

Pleseň medzi palcami na nohách Vyskúšali ste už kadečo z lekárne, či z domácich receptov na plesne na nohách a nie, a nie sa ich zbaviť? Prežívate muky, keď príde to nepríjemné svrbenie a pálenie? O estetickom probléme ani nehovoriac :( Zdá sa vám, že liečba je zdĺhavá a dokonca nemožná? Potom vám veľmi dobre rozumiem, tiež som vyskúšala všetko možné, i nemožné. Ale z dôvodu, aby som otestovala, čo a ako rýchlo zaberá. Samozrejme, že vám prezradím víťaza v boji proti kožným plesniam, ale najprv troška teórie aj pre tých, ktorí mali zatiaľ šťastie a plesňová infekcia ich ešte nenavštívila.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ako sa vyhnúť črevným ťažkostiam, bakteriálnym a vírusovým infekciám

Pridal: Počet zobrazení: 515

Ako sa vyhnúť črevným ťažkostiam, bakteriálnym a vírusovým infekciám Letné obdobie nepochybne patrí k tým najkrajším a evokuje väčšinou samé príjemné zážitky: super dovolenka, relax, zábava, veľa cestovania, spoznávanie nových ľudí a destinácií. Faktom však je, že nie len ľudia, ale aj nebezpečné mikroorganizmy si toto teplučké obdobie "užívajú". Darí sa im viac ako inokedy a na svoje obete číhajú na kúpaliskách, v jazerách i v reštauráciách. Preto nepríjemnou spomienkou na letné dni môže byť kandidóza, črevná, či kožná infekcia. Zvracanie, hnačka, nechutenstvo, zápal dýchacích ciest, či nepríjemný výtok, ... ako sa vyhnúť týmto problémom, ktoré spôsobujú rôzne mikroorganizmy? Čo pomôže pri prevencii, či pri liečbe?

Čítajte viac... Komentáre: 0

Toto je tajomstvo silnej imunity: Zbavte sa škodlivých mikroorganizmov v črevách!

Pridal: Počet zobrazení: 586

Toto je tajomstvo silnej imunity: Zbavte sa škodlivých mikroorganizmov v črevách! Hovorí sa, že až 70% imunity sídli v našich črevách. Keď vás začne trápiť znížená imunita, únava, málo energie, tráviace problémy, či problémy s pokožkou ... potom niet na čo čakať, prvú pomoc potrebujú dostať práve črevá. Zdanlivo "skryté plesne" v črevách môžu rozvrátiť tak dôležitú obranyschopnosť vášho tela. Vyčistte si črevá od plesní a naštartujte si svoju imunitu!

Čítajte viac... Komentáre: 0

Články Natur Blog

Natur Blog články o prírodných antibiotikách

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií