Parazity v tele • Rady, návody a skúsenosti

Prečo je parazitným problémom lepšie predchádzať? Prečo má prevencia svoje opodstatnenie?

• Štatistiky uvádzajú, že v Európe čelia parazitným problémom 4 ľudia z piatich.

• Bežný človek nemá ani tušenie, kde a ako sa nakazil, a ako dlho mu parazity ničia zdravie.

• Veľkým problémom je dlhá inkubačná doba pri infikovaní parazitmi a zároveň diagnostika.

• Nákaza môže trvať mesiace až roky. Príznaky si ľudia zamieňajú za príznaky bežných chorôb.

• Larvy sa prenášajú nielen kontaktom s inými ľuďmi, s maznáčikmi, ale sú aj na koreňovej zelenine a v šalátoch, v sedačkách, v kobercoch, v dekách, v tráve - hline - piesku, atď. ... je takmer nemožné sa im vyhnúť.

Baktérie, vírusy, plesne, kvasinky články Natur♥Blog

Prečo si moja 9ročná dcéra sama vynútila kúru proti parazitom?

Pridal: Počet zobrazení: 310

Prečo si moja 9ročná dcéra sama vynútila kúru proti parazitom? Bol to aj pre mňa šok! Nechápala som ... Bolo to koncom zimy a moja vtedy 9ročná dcéra (teraz má už 11rokov), prišla za mnou s tým, že jej mám dať parazitnú kúru. Doslova mi povedala: "Daj mi kúru proti parazitom, už ju potrebujem!" Veľmi som to v ten deň neriešila, lebo som si povedala, že je ešte čas, kúra by sa mala robiť na jar a toho času bol koniec januára. Ale ona za mnou prišla aj na druhý deň, aj na tretí a takto za mnou chodila vyše týždňa, ... a s pribúdajúcimi dňami bola nástojčivejšia, až som jej tú kúru proti parazitom nakoniec dala. Zdá sa vám táto moja skúsenosť "vytrhnutá" z reálneho života? Aby vám to dávalo celé zmysel, tak doplním, prečo k tejto situácii vôbec došlo:

Čítajte viac... Komentáre: 0

Nedajte sa oklamať parazitmi. Za tieto zdravotné problémy sa môžu skrývať!

Pridal: Počet zobrazení: 1087

Nedajte sa oklamať parazitmi. Za tieto zdravotné problémy sa môžu skrývať! Bez najmenších pochýb môžeme parazitom udeliť titul "Najlepší majstri maskovania na planéte Zem". Za milióny rokov prešli tvrdým tréningom a sú schopné prežiť všetky možné i nemožné podmienky. Ich maskovacie schopnosti sú na takej vysokej úrovni, že ani v dnešnej modernej dobe ich viac-menej nevieme vždy s určitosťou odhaliť a to z jediného dôvodu ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

Smrť prichádza z čriev. Vyčistite si ich od plesní a parazitov!

Pridal: Počet zobrazení: 4858

Smrť prichádza z čriev. Vyčistite si ich od plesní a parazitov! Hovorí sa, že až 70% imunity sídli v našich črevách. Keď vás začne trápiť znížená imunita, únava, málo energie, tráviace problémy, či problémy s pokožkou ... potom niet na čo čakať, prvú pomoc potrebujú dostať práve črevá. Zdanlivo "skryté plesne" v črevách môžu rozvrátiť tak dôležitú obranyschopnosť vášho tela. Vyčistte si črevá od plesní a naštartujte si svoju imunitu!

Čítajte viac... Komentáre: 0

Mám v tele nebezpečné parazity? Môžu uškodiť môjmu zdraviu?

Pridal: Počet zobrazení: 1395

Mám v tele nebezpečné parazity? Môžu uškodiť môjmu zdraviu? Napadli vás otázky: Môžem mať v tele parazity? Týka sa tento problém aj mňa? A kde by som ich vôbec mohol dostať? Ak sa domnievate, že parazity sa týkajú iba ľudí, ktorí žijú v rozvojových krajinách, alebo, že parazity patria iba do ríše zvierat, tak si teraz prečítajte aké sú možné zdroje nákazy a aké zdravotné problémy sa spájajú s parazitmi v tele.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Články Natur Blog

Natur Blog články o prírodných antibiotikách

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií