Menu

Nedajte sa oklamať parazitmi. Za tieto zdravotné problémy sa môžu skrývať!

Pridal Počet zobrazení 1975

Bez najmenších pochýb môžeme parazitom udeliť titul "Najlepší majstri maskovania na planéte Zem". Za milióny rokov prešli tvrdým tréningom a sú schopné prežiť všetky možné i nemožné podmienky. Ich maskovacie schopnosti sú na takej vysokej úrovni, že ani v dnešnej modernej dobe ich viac-menej nevieme vždy s určitosťou odhaliť a to z jediného dôvodu ...

Nedajte sa oklamať parazitmi. Za tieto zdravotné problémy sa môžu skrývať!

Skrývajú sa za prejavmi rôznych iných zdravotných problémov, čím dokonale odvedú pozornosť svojho hostiteľa na iný problém. Týmto spôsobom dokážu v pohodičke prežívať v ľudskom organizme, odoberať mu energiu a kŕmiť sa jeho prijatou stravou, doplnkami výživy a pod.

Veľmi zriedka môžete spozorovať živého červa v stolici. A ak náhodou, vtedy je potrebné priniesť ho k lekárovi, ktorý ho voľným okom identifikuje. Hádam iba mrľa detská, ktorá spôsobuje svrbenie v okolí konečníka je týmto svojim správaním ľahko odhaliteľná. No pozor, prítomnosť mrlí v tele môže byť aj bez týchto prejavov.

 

Aké "maskovanie" parazity používajú

Tým, že sa parazity vedia prevŕtať z čreva (zriedka cez kožu, či iné cesty) do iných orgánov, napr. do pečene, pľúc, srdca, či mozgu, môžu ako príčina cýst „zahniezdeného" parazita, či pri migrácii lariev vzniknúť zdravotné problémy, ktoré by vás ani vo sne nenapadli, že súvisia s parazitmi.

 

 

Trápia vás tieto problémy? Môžu sa za ne skrývať parazity:

Jednoduché nachladnutia a virózy, kašeľ  Epileptické záchvaty  Škvŕkanie v bruchu, zápcha, hnačka, plynatosť, kŕče, zapáchajúca stolica, krvavá stolica, syndróm dráždivého čreva alebo iné príznaky podráždenia čriev Bolesti hlavy, migréna Poruchy zraku Búšenie srdca Tlak na hrudníku  Dráždivý suchý kašeľ Infekcie močových ciest Chudnutie, nevoľnosť alebo zvracanie  Bolesti žalúdka, bolesť okolo pupka, podbrušku  Alergia, ekzémy, ochorenia kože  Nervozita, úzkosť a depresia  Poruchy, či nekvalitný spánok, nočné budenie  Bolesti kĺbov a svalov  Chronická únava, slabosť a vyčerpanosť  Anémia a nedostatok železa  Prehnaná chuť na jedlo alebo prípadne pokles apetítu  Škrípanie zubami a vytekajúce sliny počas spánku Niektoré druhy rakoviny, ...

 

 

Parazity v teleNevidíme ich a často si ich prítomnosť v tele ani neuvedomujeme. Parazity majú výnimočnú schopnosť prispôsobiť svoj životný cyklus tak, že sú pre náš imunitný systém takmer neviditeľné.

Keď sa 2-3x ročne premnožia, prejaví sa to väčšinou niekoľkotýždňovou únavou, jednoduchým nachladnutím-angínou-virózou. Bohužiaľ tieto prejavy sa automaticky zamenia za príznaky bežných chorôb. A takto to funguje roky. Podľa posledných štúdií s parazitmi bojujú až štyria ľudia z piatich.

► Pozrieť video na YouTube

 

Oslabujú parazity imunitu?

Áno. Tým, že parazity využívajú ako obživu nielen ľudskú stravu (vitamíny, minerály, atď.), ale tiež tkanivá, napríklad proteínové schránky nervov, oslabujú obranyschopnosť organizmu. Súčasne produkujú odpad (toxický pre telo), ktorý následne vylučujú do vášho organizmu. Parazity sú zároveň požierači vašej energie.

Odparazitovanie patrí k základným druhom prevencie nielen proti civilizačným chorobám, ale aj k podpore prirodzenej obranyschopnosti tela. Ešte v 70. rokoch prebiehali pravidelné vyšetrenia na parazity a to nielen u detí. Dnes sa väčšina príznakov rieši antibiotikami, čo je veľká chyba.

Ak sú na problémy spôsobené parazitmi nesprávne aplikované antibiotiká, tak to príčinu problému nevyrieši (parazity nezničí) a navyše chemické antibiotiká imunitu ešte viac oslabia. Je dôležité vedieť, že antibiotiká nie sú antiparazitiká!

 

Máte, či nemáte parazity? Ako si to môžete overiť? ... Alebo ako problémom predísť?

1. Požiadajte svojho lekára o nasledovné lekárske vyšetrenia:

odber 3 vzoriek zo stolice, ktoré odoberáte 3 dni za sebou (je dôležité dodržať správny postup pri odbere, preto sa spýtajte lekára ako postupovať, inak môže byť výsledok odberu negatívny),

odber 3 perianálnych zlepov; ide o špeciálne pripravené sklíčko s lepiacou páskou, ktorú nalepíte na konečník a okolie, vždy ráno (hneď po prebudení),

odbery krvi (výsledok určí hladina protilátok),

odbery šťavy z dvanástnika. 

 

2. Nájdite si v blízkosti svojho bydliska diagnostiku prístrojom na zistenie parazitov: Biorezonančný prístroj Diacom.

3. Predísť problémom môžete pravidelným čistením tela - odparazitovaním 2x do roka.

 

Ako často? A kedy je vhodný čas na odparazitovanie?

Parazity v organizme, ako sa ich zbaviť?Ideálne obdobie na odparazitovanie je 2krát v priebehu roka:

• Na jeseňSEPTEMBER - OKTÓBER

Po letnom období, kedy majú parazity vhodnejšie podmienky nájsť si nové ľudské príbytky, je jesenné odparazitovanie prípravou na záťažové zimné obdobie. Počas zimy je imunita viac zaťažená a preto ju treba posilniť v samom základe. Tým je očista tráviacej sústavy, 70-80% imunity sa nachádza práve v črevách.

• Na jar: MAREC - APRÍL

Tak ako sa prebúdzajú na jar kvety, stromy, zvieratá, aj od nás ľudí sa očakáva "prebudenie", znovu naštartovanie všetkých fyzických a duševných síl. To znamená - vyššia telesná aj duševná aktivita, energickejšie dni, vysoké nasadenie vo všetkom čo robíme.

Jarné upratovanie, alebo inak aj jarnú detoxikáciu (odstránenie toxínov z tela) by ste mali začať odparazitovaním, pretože výlučky, odpad po parazitoch je pre organizmus toxický. Ak má byť jarná očista kompletná a efektívna, tak na odparazitovanie by ste určite nemali zabúdať. Dôvod je jednoduchý, najprv treba zničiť príčinu toxínov v tele (parazity sú jednou z mnohých) a následne dostať toxíny z tela von.

Poznáte Alkalickú vodu? Postupne, šetrne a bezpečne zbavuje telo toxínov

 

Dôležité upozornenie: V prípade, ak to zdravotné okolnosti vyžadujú, alebo vám boli parazity zistené vyšetrením, v takýchto prípadoch môžete urobiť odparazitovanie kedykoľvek v priebehu roka. Potom je vhodné pokračovať v pravidelnom odparazitovaní na jar a jeseň.

Ak sa v rodine objavia parazity aspoň u jedného člena, odporúčam urobiť odparazitovanie všetkých členov rodiny naraz. Niektoré druhy parazitov sa veľmi jednoducho prenášajú práve v rámci rodiny, čo môže znamenať, že ak sa prečistí od parazitov iba jeden člen rodiny, tak čoskoro sa opäť môže nakaziť od ostatných, ktorí môžu byť bez príznakov parazitárnej infekcie. V takomto prípade je to začarovaný kruh, z ktorého sa nie, a nie vymotať.

Z tohto dôvodu je potrebné, aby sa naraz odparazitovala celá rodina.

 

Parazity v tele bylinné doplnky na odstránenie parazitovPravidlo pre prvé odparazitovanie: Ak patríte do skupiny ľudí, ktorí ešte nikdy, alebo aspoň za posledných 5 rokov, nerobili odparazitovanie, tak to prvé by ste mali urobiť 3 mesiace po sebe.

Prečo? Rôzne druhy parazitov (v tele ich môže byť viacero) migrujú po celom tele a majú rôzne vývojové štádia. Pri odparazitovaní dochádza k zahubenie hlavne živých jedincov.

Preto ak v tele ostanú vajíčka, môžu sa z nich vyliahnuť nové parazity, ktoré opätovne začnú svoj vývojový cyklus v tele.

Z tohto dôvodu je efektívnejšie urobiť 3 mesačnú odparazitovaciu kúru, ktorá v maximálnom rozsahu predíde migrácii a aj novým životným cyklom parazitov.

V praxi to vyzerá nasledovne: Ako príklad uvediem Paracleanse parazitnú kúru, ktorá sa užíva 15 dní. Prvý mesiac úžívať 15 dní, 15 dní pauza. Druhý mesiac užívať 15 dní a 15 dní pauza. Toto isté urobiť aj v treťom mesiaci.

 

Čo použiť na odparazitovanie?

Paracleans parazitná kúraNaši prastarí rodičia sa spoliehali na cesnak, rôzne koreniny, semiačka, tinktúry z bylín a plodov. Vedeli, že jedine pravidelné užívanie týchto prírodných doplnkov a pravidelné pôsty im pomôže udržať telo dlhodobo fit.

Nebolo žiadnou zvláštnosťou, že sa napr. cesnak v surovom stave jedol každý deň.

To, čo fungovalo kedysi, samozrejme funguje aj dnes. No predsa doba pokročila a výrobcovia bylinných parazitných kúr vedia do kapsúl nakombinovať široko pôsobiace bylinné látky s výhodou jednoduchého dávkovania a bez potreby domácej prípravy prípravkov.

 

 Pozrieť bylinné prípravky proti parazitom

 

Nedajte sa oklamať parazitmi, vo vašom tele ste pánom VY!

Presne ako to píšem, tak to aj myslím a v tomto smere treba aj konať. Jedine VY sa môžete rozhodnúť, či sa necháte parazitmi klamať, ... alebo niečo s tým urobíte. Denne vykonáte "milión" vecí, vďaka ktorým predchádzate situáciám, ktoré keby ste zanedbali, tak by sa vaše prežitie výrazne zhoršilo, tak napr.:

◘ obliekate sa - skúste sa v chladnejšom počasí pár krát neobliecť, hrozí prechladnutie, či zápal

◘ pijete tekutiny - skúste sa 1-2dni nenapiť, dostaví sa dehydratácia

◘ spánok - skúste 2-3 dni nespať, skolabujete od únavy

◘ umývate sa - skúste sa 1mesiac neumývať, ako sa asi budete cítiť? ... mohla by som pokračovať, na čokoľvek na čo v svojom živote pozriete, zistíte, že to robíte preto, aby ste niečomu vážnejšiemu predišli. 

 

Prečo sa teda odparazitovať 2krát do roka? Aby ste predišli mnohým menej, či viac vážnejším problémom, ktoré parazity spôsobujú. Naučte sa takýmto problémom predchádzať a zistíte, že vám v prvom rade poďakuje vaša imunita a vy si budete môcť užiť viac energie, psychickú pohodu a aj fyzickú kondíciu, vaše telo bude omnoho viac prekvitať. 

Odparazitovanie je vysoko-hodnotná investícia do imunity a kvality vášho budúceho zdravia.

 

.

 

Pokiaľ máte otázku, tak ju napíšte nižšie do komentárov. Rada odpoviem :)

Ak sa vám článok páčil, alebo vám dáva zmysel, dajte mu Páči sa mi. Ak môžu tieto informácie pomôcť niekomu z vášho okolia, zdieľajte ho zo svojimi priateľmi.

 

Bakterie virusy plesne parazity rady navody skusenosti HarmonyNature

 

Ak kliknete myšou na ľubovoľné farebné (červené) slovo pred ktorým je znak malej šípky (), otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budem rada, keď mi o tom napíšete na mail: office@harmonynature.sk.

 

Upozornenie: Tento článok má informatívny charakter, obsah pochádza z dostupnej literatúry a Internetu. Jej autorom nie je lekársky, alebo zdravotnícky školený odborník a nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade nesprávneho použitia liečivých rastlín, odvodených produktov, alebo pri aplikovaní jednotlivých liečebných metódach. Pri akútnych zdravotných problémoch vyhľadajte svojho lekára.

Obsah stránky podlieha ochrane autorských práv. Preberanie, kopírovanie, šírenie článkov alebo ich častí bez súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.

 

 

Diskusia

(0 komentárov)

Nový komentár

Kontrolný kód

i

* (Povinné)

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať