Ako sa zbaviť bradavíc • Rady, návody a skúsenosti

Bradavice sú infekčné nezhubné nádory (papilómy) kože a slizníc. Ich pôvodcom je infekcia vírusmi (HPV – Human Papilloma Virus) a vedie k zmenám kožných a slizničných buniek hostiteľa, u ktorých dochádza k bujneniu.

Inkubačná doba od priameho vírusového prenosu môže byť aj niekoľko mesiacov, tzn. že bradavice sa nemusia objaviť ihneď. 

 

Prečo by ste odstránenie bradavíc nemali odkladať?

Keďže v súčasnosti neexistuje proti HPV vírusom žiadna medikamentózna liečba, ktorá by podobne ako antibiotiká likvidujú baktérie, pôsobila na 100% proti HPV vírusom. Z tohto dôvodu je potrebné zamerať svoju pozornosť na:  

1. Podporu imunity s vysoko účinnými doplnkami.

2. Vybrať si na ničenie tkaniva napadnutého vírusmi čo najšetrnejší spôsob vzhľadom k okolitej pokožke.

Bradavice, rady, návody, skúsenosti

Taktiež vás trápia bradavice? Takto pomohol lastovičníkový gél na bradavice ツ

Pridal: Počet zobrazení: 605

Taktiež vás trápia bradavice? Takto pomohol lastovičníkový gél na bradavice ツ Lastovičník je generáciami známa bylinka s pozitívnym vplyvom pri odstraňovaní bradavíc. V tomto článku sa chcem s vami podeliť s účinkom Lastovičníkového gélu • Čistotel, ktorý bol použití na riešenie - odstránenie bradavíc na chodidle mojej dcéry. Na palci nohy mala jednu veľkú bradavicu a tri malinké plantárne bradavice v blízkosti tej veľkej. Poďte si pozrieť foto a viac info, ako sme postupovali ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

S akým typom bradavíc sa môžete stretnúť najčastejšie a čo na ne použiť?

Pridal: Počet zobrazení: 14997

S akým typom bradavíc sa môžete stretnúť najčastejšie a čo na ne použiť? Ľudský papilomavírus (HPV vírus = Human Papilloma Virus) patrí medzi vírusy, ktoré napádajú bunky ľudskej pokožky a slizníc, prejavom sú benígne (neškodné) útvary - bradavice rôznych tvarov, počtu a veľkostí kdekoľvek na tele. Najčastejšie sa zvyknú objaviť: keď je imunita oslabená • musíte užívate lieky, ktoré imunitu potláčajú – napríklad ste po transplantácii orgánu • v období vážnejších zdravotných problémoch • alebo pri zvýšenom strese. Ako sa môže dostať HPV vírus do organizmu? ...

Čítajte viac... Komentáre: 0

S čím si bradavice NE-pomýliť?

Pridal: Počet zobrazení: 3732

S čím si bradavice NE-pomýliť? Je to bradavica? Alebo to nie je bradavica? Pokiaľ si na koži nájdete čokoľvek, čo tam predtým nebolo, skôr, ako začnete so samoliečbou, zájdite za kožným lekárom. Jedine on vám vie na základe dôkladného vyšetrenia s istotou povedať, či je to neškodný výrastok, alebo niečo vážnejšie (napr. nádor).

Čítajte viac... Komentáre: 0

Ocot a citrón na odstránenie obyčajných bradavíc na ruke

Pridal: Počet zobrazení: 2027

Ocot a citrón na odstránenie obyčajných bradavíc na ruke Trápia aj Vás bradavice na rukách? Neviete sa ich účinne zbaviť? Alebo návšteva lekára Vám nevyhovuje? Vyskúšajte recept, ktorý vďaka kombinácii citrónu a octu účinne odstraňuje bradavice pôsobením kyselín týchto dvoch úžasných prírodných látok. Ak sa potrebujete zbaviť bradavice na rukách, tak jej odstránenie neodkladajte! Čím je bradavica väčšia, tým sa dlhšie a horšie odstraňuje.

Čítajte viac... Komentáre: 1

Citrón a ocot na odstránenie plantárnych bradavíc na chodidle

Pridal: Počet zobrazení: 2138

Citrón a ocot na odstránenie plantárnych bradavíc na chodidle Kombinácia citrónu a octu je silnou prírodnou zbraňou proti bradaviciam. Kyseliny z oboch látok účinne dokážu vypáliť bradavice a z mojich skúseností sa tento natur dvojboj najlepšie overil na obyčajné bradavice na rukách. Recept je taktiež vhodný aj na odstránenie plantárnych bradavíc na nohách, no musím zdôrazniť, že v tomto prípade budete potrebovať mega trpezlivosť. Ak ste pripravený zabojovať proti bradaviciam na chodidlách, tu je návod na citrónovú kôru namočenú v octe.

Čítajte viac... Komentáre: 1

Banánová šupka na odstránenie bradavíc

Pridal: Počet zobrazení: 1893

Banánová šupka na odstránenie bradavíc Máte radi banány? Verím, že áno :) Nie len že sú chutné, ale aj plné vitamínov a minerálov, a iných prospešných látok (oleje, antioxidanty, ovocné kyseliny) pre telo. Odteraz však banány budete ešte viac milovať, pretože aj šupka z banána má veľkú liečivú silu. Použiť sa dá na viacero účelov, no účinná je aj pri odstraňovaní bradavíc.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Vlastný moč na odstránenie bradavíc • Urinoterapia

Pridal: Počet zobrazení: 1413

Vlastný moč na odstránenie bradavíc • Urinoterapia Po celé tisícročia bol ľudský moč považovaný za božský nektár, ktorý zaháňa chorobu i starobu. Liečenie pomocou uriny udivuje svojou účinnosťou a všestrannosťou už vyše 5.000 rokov celú ľudskú spoločnosť. No aj v dnešnej dobe sa môžete stretnúť s tým, že budete počuť, či vidieť, že niekto použil vlastný moč na liečbu rôznych problémov. Reč je o liečebnej metóde Urinoterapii, ktorá využíva moč nie len vnútorné, ale aj na vonkajšie použitie.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Menštruačná krv na odstránenie bradavíc

Pridal: Počet zobrazení: 1316

Menštruačná krv na odstránenie bradavíc Pred pár rokmi sa mi dostala do rúk úžasná publikácia: Staré, dobré, vyskúšané - rady a návody na liečenie chorôb, zozbierané medzi ľudmi. A odporúčaná rada na odstránenie bradavíc znela: menštruačná krv! Znie to možno šialene, ale áno, menštruačná krv sa taktiež môže použiť na odstránenie bradavíc. Túto metódu používali už naše pra - pra - pra babičky a vraj zaberala veľmi úspešne. Treba zahodiť všetky nepríjemné pocity, prekonať predsudky o tom, že menštruačná krv je len odpad vychádzajúci zo ženského tela a práve naopak, využiť jej liečivé vlastnosti.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Sóda bikarbóna na odstránenie bradavíc

Pridal: Počet zobrazení: 3507

Sóda bikarbóna na odstránenie bradavíc Sóda bikarbóna, alebo jednoducho jedlá sóda, je cenovo dostupný pomocník a bez vedľajších účinkov poslúži aj pri takom probléme, ako sú bradavice. Že neveríte? Čítajte ďalej! Upozornenie: fotografie bradavíc sú len pre odolnejšie povahy.

Čítajte viac... Komentáre: 0

Články Natur Blog

Natur Blog články o prírodných antibiotikách

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií