Menu
SILNÁ DVOJKA BAKTÉRIE a VÍRUSY ► Oreganový olej 1ks + Grapefruit extrakt 1ks

SKLADOM Darček k nákupu TOP PRODUKT

SILNÁ DVOJKA BAKTÉRIE a VÍRUSY ► Oreganový olej 1ks + Grapefruit extrakt 1ks

Hodnotenie

4.62/5 (26x)

Prírodné antibiotiká proti plesniam, kvasinkám, jednobunkovým parazitom a baktériám - Oregano a Grapefruitový extrakt • Obnova črevnej mikroflóry s pivovarskými kvasnicami + Probiotiká a Prebiotiká Čítajte viac
Variant

Vyberte variant

Vyberte variant

od 29,20 €

Výrobca: HarmonyNature balik

Darček zadarmo

Popis

SILNÁ DVOJKA v zložení prírodných produktov Oreganový olej + Grapefruitový extrakt BIO • Produktový balík určený na očistu organizmu pri premnožení BAKTÉRIÍ a VÍRUSOV.

Pre lepšie dávkovanie a užívanie Oreganového oleja (má pálivú chuť) odporúčame cez ponuku vyššie VARIANTY PRODUKTU dokúpiť dávkovaciu pipetu a 100ks prázdnych kapsúl.

 

Riešenie baktérií a vírusov v tele

Oreganový olej a Grapefruitový extrakt ► Dva prírodné produkty so silným antimikrobiálnym účinkom, ktoré sa navzájom dopĺňajú a spolupracujú pri riešení problémov s mikróbmi: baktérie a vírusy.

Oba prípravky sú určené na použitie pri akútnych infekčných stavoch spôsobených baktériami a vírusmi, ale aj na preventívne vnútorné užívanie • udržanie mikrobiálnej rovnováhy v tele • podporu obranyschopnosti organizmu proti mikróbom. Sú vhodné aj ako podporná liečba pri užívaní chemických antibiotík.

Pri užívaní oboch prípravkov je vhodné na obnovu črevnej mikroflóry a zvýšenie imunity doplniť vitamíny skupiny B (pivovarské kvasnice), prebiotiká (inulín) a probiotické prospešné baktérie

 

Odporúčaná kombinácia produktov 

 ›Oreganový olej 1ks + Grapefruit BIO extrakt 50ml 2ks

◘ Produkty obsahujúce Oreganový olej

◘ Produkty obsahujúce Grapefruit extrakt

 

V ktorých prípadoch použiť tento balík produktov:

• Infekcie spôsobené baktériami a vírusmi • Zápal dýchacích ciest, tráviaci a močový systém

  

Ako správne postupovať pri aplikácii produktov:

Prírodné antibiotiká Oregano a Grapefruitový extrakt sa užívajú súbežne s účelom komplexne odstrániť široké spektrum mikroorganizmov. Ak nemáte s týmito prípravkami skúsenosť, prvé 1-2 dni začnite so znížením dávkovaním.

✅ ›Oreganový olej (prírodné antibiotikum) má silné mikrobiálne pôsobenie, užíva sa 3 krát denne vždy na plný žalúdok, posledná dávka musí byť podaná s večerou okolo 18hod.

✅ ›Grapefruitový extrakt Greposept (prírodné antibiotikum) pôsobí antivirálne a antibakteriálne. Extrakt sa aplikuje tak, že do 1 litra vody (odporúčam Alkalickú vodu) nakvapkáte nasledovné množstvo Grapefruitu: 1kvapku na 1kg telesnej váhy na 1deň (napr. pri váhe 70kg, nakvapkáte 70 kvapiek na 1 liter vody za deň).

Grapefruit s vodou popíjajte po dúškoch počas celého dňa, potrebné vypiť do večere, cca do 18 hod. Okrem tohoto množstva vody je potrebné vypiť aj iné tekutiny podľa individuálnych potrieb jednotlivca. Roztok Grapefruitu pripravený v 1 litri vody slúži na kontrolu užitia dennej dávky extraktu. 

Grapefruitový extrakt rozriedený vo vode je možné použiť na kloktanie hrdla, výplach, ako nosné kvapky, atď. ... Viac o extrakte a jeho použití nájdete v sekcii: Rady, návody, skúsenosti

✅ Vitamíny skupiny B (pivovarské kvasnice) + Probiotiká + Prebiotiká (inulín) užite večer okolo o 20-tej hodiny, alebo cca 2 hodiny po poslednom užití Oreganového oleja. 

Ponuku prospešných Pro/Prebiotických prípravkov nájdete tu Probiotiká a Prebiotiká

 

Ako dlho trvá užívanie prípravkov

Tak ako pri chemických antibiotikách dĺžka liečby môže trvať 2-4 týždne, tak aj pri prírodných antibiotikách je dĺžka užívania rovnaká a zároveň závislá od závažnosti prípadu. Keďže prírodné antibiotiká neškodia črevám a nezabíjajú prospešné baktérie, je oba prípravky vhodné užívať 1-1,5 mesiaca, podľa potreby aj dlhšie.

Upozornenie: Ak pri užívaní prírodných antibiotík spozorujete výrazné zlepšenie stavu po 3-5 dňoch, neprerušte užívanie! Pokračujte v užívaní prípravkov po dobu 1-1,5 mesiaca. 

 

Varianty produktu

Z najčastejšie žiadaných produktov sme pre Vás zostavili základný produktový balík, ktorý tvorí 1x Oreganový olej Ekomedica a 1x Grapefruit extrakt Organic BIO 800. V prípade, ak si chcete vybrať zo širšej ponuky Oreganového oleja a Grapefruit extraktu, nájdete ich tu: Prírodné antibiotiká

Cez VARIANT produktu je možné pridať k Oreganovému oleju a Grapefruit extraktu aj niektorý produkt z ponuky pivovarských kvasníc a Pro/Prebiotík:

• 1x Oreganový olej + 1x Grapefruit extrakt Organic BIO 800 + Pivovarské kvasnice DUO Forte C, E a zinok

• 1x Oreganový olej + 1x Grapefruit extrakt Organic BIO 800 + Pivovarské kvasnice Bifi Črevná mikroflóra

• 1x Oreganový olej + 1x Grapefruit extrakt Organic BIO 800 + Pivovarské kvasnice + Pestrec mariánsky

• 1x Oreganový olej + 1x Grapefruit extrakt Organic BIO 800 + Pivovarské kvasnice Imunita + Selén, D2

• 1x Oreganový olej + 1x Grapefruit extrakt Organic BIO 800 + Probiotiká Probio24 60kps

 

Mohlo by vás zaujímať 

Trápia Vás plesne v tele? Prečítajte si článok, ktoré doplnky použiť na prečistenie organizmu od plesní:

• Články z Natur♥Blogu: Ako sa zbaviť premnožených plesní v tele

 

Aké zmeny pocítite?  

. Úľavu. Pravidelnou očistou telo prestane byť také ťažké, unavené a náchylné na ochorenia.
.

Sviežosť, novú energiu a vitalitu, vyššiu pohyblivosť, čistejšiu myseľ.

 

.

Lepšiu kvalitu pokožky, jemnejšiu a mladšiu pleť.

.

Odolnejší imunitný systém a to nie len voči útokom mikroorganizmov.

.

Minimálnu (až žiadnu) potrebu užívať chemické antibiotiká.

.

Zlepšenie, urovnanie zažívacích problémov vďaka získanej rovnováhe medzi prospešnými a škodlivými baktériami. 

. Zvýšené vstrebávanie nutričných hodnôt zo stravy prečistením tráviacej sústavy.
.

Omladenie vnútorných orgánov + účinnú prevenciu proti vzniku mnohým civilizačným ochoreniam.  

.

Zmiernenie prejavov pri alergiách a kožných problémoch (ekzém, psoriáza, atď.).

.

Zlepšenie, zmiernenie už terajších zdravotných problémov.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prečo by ste mali súčasne piť Alkalickú vodu?

Pre dosiahnutie maximálneho výsledku doplňte v rámci pitného režimu pitie Alkalickej vody, ktorá z organizmu ľahšie a efektívnejšie vyplavuje kyslý odpad, i odpad po odumretých mikroorganizmoch. Alkalickú vodu vám vyrobí:

1. Filtračná kanvica, alebo 2. Ionizačná fľaša pomocou filtrácie vody cez filtračný modul. Takto upravená - prefiltrovaná voda má mierne zvýšené hodnoty pH (8-8,5-9 pH) a zvýšený antioxidačný účinok (- ORP).

Výstupná pH/ORP hodnota vody závisí od vstupnej vody.

3. Ionizátor vody vyrába Alkalickú ionizovanú vodu pomocou elektrolýzy. Ionizátor cez nastaviteľné funkcie umožňuje vyrobiť vodu s vyššími hodnotami pH (8-11 pH) a s ešte účinnejším antioxidačným potenciálom (- ORP).

Pri ionizácii zároveň vzniká Acidická ionizovaná voda, ktorá má silné dezinfekčné vlastnosti proti vírusom, baktériám, plesniam ako na pokožke, tak aj v celej domácnosti.

Ionizátor vody dokáže vyrobiť ajStriebornú antimikrobiálnu vodu, ktorej hlavnou úlohou je podpora imunity voči mikroorganizmom a pri vonkajšej aplikácii sa používa na dezinfekciu pokožky a povrchov v domácnosti.

 

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Doplnkové informácie

Kategória: MIKRÓBY V TELE
CENOVÝ VARIANT: ◘ Produktové balíky + DARČEK
ANTIMIKROBIÁLNE účinky: ◘ Baktérie, ◘ Vírusy, ◘ Kvasinky • Plesne
VÝŽIVOVÉ doplnky: ◘ Antioxidanty, ◘ Prírodné antibiotiká + proti vírusom
MIKRÓBY podľa druhu: Baktéria • E. Coli, Kvasinky • Candida, Chlamýdie a borélie, Stafylokoky a streptokoky, Baktéria • Salmonela, Vírus • Chrípka, Plesne • Mykóza, Vírus HPV • Bradavice, Baktéria • Helicobacter pyroli, Vírus HSV1 • Herpes
VÍRUSOVÉ infekcie: ◘ Antivirotiká • Chrípka, Infekcie dýchacích ciest, ◘ Herpes na pokožke [HSV1], ◘ Bradavice [HPV] na pokožke, ◘ Antivirotiká • Nádcha, prechladnutie, ◘ Črevná vírusová chrípka, ◘ Pásový opar na pokožke [Herpes zoster], ◘ Doplnky na podporu imunity pri vírusových infekciách
BAKTÉRIALNE infekcie: ◘ Prírodné antibiotiká • Zápal dutiny, uši, hrdlo, nos, priedušky, ◘ Prírodné antibiotiká • Zápal a krvácajúce ďasná, Paradentóza, ◘ Bakteriálna infekcia na pokožke , ◘ Žalúdok [Helicobacter pylori], ◘ Infekcia močové cesty, ◘ Infekcia pohlavné orgány, ◘ Črevná bakteriálna infekcia
Baktérie podľa druhu: ◘ Baktéria • E. Coli, ◘ Stafylokoky a streptokoky, ◘ Chlamýdie a borélie, ◘ Baktéria • Salmonela, ◘ Baktéria • Helicobacter pyroli
PLESNE a KVASINKY: ◘ Plesne, kvasinky (Candida) v tele, ◘ Plesne, kvasinky (Mykóza) na pokožke, nechtoch, ◘ Doplnky na podporu imunity pri plesňových, kvasinkových infekciách
MOČOVÉ CESTY/OBLIČKY: ◘ Prírodné antibiotiká, ◘ Vaginálne problémy, ◘ Zápal močového mechúra, ◘ Podpora činnosti, ◘ Omývanie, vodný kúpeľ
INTIM ZDRAVIE podľa účelu: ◘ Mykóza, bakteriálna infekcia, ◘ Prírodné antibiotiká
TRÁVIACI SYSTÉM: ◘ Proti parazitom, ◘ Podpora trávenia, ◘ Plesne, kvasinky, ◘ Očista, ◘ Zápal čriev, ◘ Infekcie, mikroorganizmy
POKOŽKA: ◘ Bradavice, ◘ Plesne, kvasinky na pokožke, nechtoch
Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Hodnotenie produktu

4.62/5

Pridať

Žiadne komentáre

SILNÁ DVOJKA BAKTÉRIE a VÍRUSY ► Oreganový olej 1ks + Grapefruit extrakt 1ks
SILNÁ DVOJKA BAKTÉRIE a VÍRUSY ► Oreganový olej 1ks + Grapefruit extrakt 1ks

od 29,20 €

Súvisiace a doplnkové produkty

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať