Rakytníkový olej • Trávenie, pokožka, sliznice, imunita 50ml

Rakytníkový olej • Trávenie, pokožka, sliznice, imunita 50ml

Hodnotenie produktu: 4.5/5 (2x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Regeneruje epitel slizníc (hrubé črevo, žalúdok, maternica) a pokožky • Podporuje zdravie tráviaceho traktu – pažeráka, žalúdka a čriev • Podieľa sa na budovaní imunitného systému

12 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Ekomedica SK

Skvelé liečivé vlastnosti oleja z rakytníka vyplývajú zo skutočnosti, že látky obsiahnuté v rakytníkovom oleji navzájom podporujú svoj účinok. Z tohto dôvodu poskytuje naozaj skvelé uplatnenie pri mnohých ochoreniach.

Rakytníkový olej ako cenná zásobáreň vitamínov a minerálov sa odporúča pre všetkých, ktorý trpia deficitom výživných látok v organizme. Medzi popredné antioxidanty vzácneho rakytníkového oleja patrí vitamín E, ktorý zabraňuje voľným radikálom ničiť ľudské bunky. Ďalšími významnými zložkami rakytníku sú vitamíny B, C, D, K, karotenoidy, nenasýtené mastné kyseliny, minerály a stopové prvky.

Rakytník je veľmi cenený pre svoje epitelizačné účinky na ľudskú pokožku a na sliznice. To znamená, že napomáha regenerácii kožného epitelu pri popáleninách a omrzlinách a regeneruje epitel slizníc: najmä hrubého čreva, žalúdka a maternice.

 

Rakytníkový olej

Rakytník

• Skvelo pôsobí na zdravie tráviaceho traktupažeráka, žalúdka: žalúdočné vredy, rozličné zápaly žalúdka a pri problémoch s črevami.

• Podieľa sa na budovaní imunitného systému, pretože obsahuje celý rad cenných antioxidantov. Podieľa sa na zlepšení obranyschopnosti organizmu pri ochoreniach alebo v stresujúcich životných obdobiach.

• Je prostriedkom k zníženiu vysokej hladiny cholesterolu, ktorá spôsobuje kardiovaskulárne ochorenia. Najnovšie výskumy poukazujú na pozitívny vplyv rakytníka aj v oblasti krvného obehu.

• Pôsobí antisepticky, preto sa využíva pri liečbe rozličných kožných ťažkostí.

• Rakytníkový olej je ideálny pre ženy, ktoré trpia gynekologickými problémami rôzneho druhu. Pre epitelizačné účinky je možné rakytníkový olej úspešne používať na podporu liečby alebo na priamu liečbu gynekologických ťažkostí, najmä pri problémoch a poškodení krčka maternice, pri mykózach, kandidózach a zápaloch ženských pohlavných orgánov. Pozitívne výsledky boli pozorované pri problémoch s HPV vírusom (papilon vírus).

Rozpúšta hlieny nielen v slizniciach horných dýchacích ciest, ale v celom tele a vyvádza ich von. Aj preto je možno prekvapivo veľmi vhodný pri ochoreniach horných aj dolných dýchacích ciest, veľmi uľavuje pri zápale pľúc, priedušiek, dokáže spoľahlivo uvoľniť dusivý kašeľ.

• Olej sa odporúča i pre pacientov, ktorých trápia onkologické ochorenia.

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: olej z rakytníka rešetliakového (Oleum Hyppophae rhamnoides L)

Čistý objem: 50ml

Spôsob skladovania: po otvorení skladujte v chladničke, spotrebujte do troch týždňov od otvorenia. Uchovávať mimo dosah malých detí. Chrániť pred priamym slnkom.

Spôsob užívania: na lyžičku 15 – 30 kvapiek s džúsom alebo medom. Pred každým použitím pretrepať. Maximálna denná dávka 30 kvapiek (2,5ml) oleja z plodov rakytníka reštliakového. Nedoporučuje sa prekračovať maximálna denná dávka počas celého dňa. Produkt nemôže byť aplikovaný ako náhrada prestrej stravy. Výrobok nie je určený pre deti do 3 rokov. Tehotné a dojčiace ženy by sa mali pred použitím poradiť s lekárom. Usadenina na dne fľaše nie je na závadu. Farba, vôňa a chuť sa môžu mierne líšiť v závislosti od výrobnej šarže.

 

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Podľa problému: Mykóza, bakteriálna infekcia, Genital bradavice, herpes
Podľa účelu: Vaginálne problémy, Očista, regenerácia, Zápal močového mechúra
Podľa účelu: Kvasinky • Candida, Plesne • Mykóza, Vírus HPV • Bradavice
Podľa problému: Zápal čriev, Infekcie, mikroorganizmy, Hemeroidy
Podľa druhu: Ďalšie produkty s antibakteriálnym/antivírusovým účinkom
Podľa problému: Praskliny, Hemoroidy, Popáleniny, Preležaniny, Zapareniny
Podľa druhu: Prírodné antibiotiká + proti vírusom

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií