Späť

Zistite, čo vaše TELO a BUNKY neodkladne potrebujú doplniť, aby ste dosiahli POHODU a ROVNOVÁHU ZDRAVIA

Počet zobrazení: 353

Zaujíma vás, prečo v posledných desaťročiach tak rýchlym tempom narastá počet ľudí so zdravotnými problémami?

Odkiaľ sa zrazu vzali všetky tie tzv. "Civilizačné choroby", ktoré trápia imunitu, cievy, srdce, mozog, kĺby? Prečo nás zaťažujú najrôznejšími problémami a zároveň nás bezcitne oberajú o energiu a vitalitu, znižujú výkon, pozornosť, a aj radosť zo života

Je vôbec možné v dnešnej chemickej dobe dosiahnuť pohodu a rovnováhu zdravia?

Mám pre vás dobrú správu, pretože sa s tým dá niečo urobiť :)

 

Čo ak existuje skrytá príčina - spoločný menovateľ, ktorý predchádza všetkým týmto problémom a ktorý sa dá efektívne odstrániť, namiesto tlmenia zdravotných problémov a ich prejavov liekmi?

Chcete mať v tom raz a navždy jasno, ako sa starať o svoje zdravie so 100% ISTOTOU? S vedomím, že to, čo pre seba urobíte bude naozaj funkčné a účinné? Potom takýto koncept musí byť:

► Merateľný na základe testov ► Vedecky preskúmaný ► S presným a individuálnym dávkovaním podľa váhy človeka

Ak hľadáte takúto istotu pre svoje zdravie, potom čítajte ďalej ...

 

Nový PRELOMOVÝ PROGRAM ZDRAVIA • ZINZINO • doplnený o pitný režim s ionizovanou vodou, ktorý vám chcem predstaviť, spĺňa vyššie uvedené podmienky.

Tvoria ho 2. ZÁKLADNÉ PILIERE, ktoré vás naučia, aké zložky potravy v dnešnej modernej dobe vaše telo potrebuje nevyhnutne doplniť, aby sa:

 náchylnosť a predpoklad na vznik civilizačných ochorení znížil o 70% a viac

• obranyschopnosť organizmu sa dostala do rovnováhy a zdravie si udržalo výbornú kondíciu

 

►►► Informácie, ktoré sa teraz dozviete vo video prezentácii vám môžu doslova zachrániť život!  

 

 

Skrytá príčina, ktorá predchádza civilizačným chorobám je známa viac ako 15 rokov 

Vnútorné chronické zápaly

... ale nevenuje sa jej takmer žiadna dôležitosť!

Už v roku 2004 obleteli svet články s informáciou o tom, že lekárska veda pozná zákerného a skrytého zabijaka, ktorý pomaly, ale iste zabíja, ... a ktorého nazvali „SKRYTÉ VNÚTORNÉ ZÁPALY".

► Článok o vnútorných zápaloch v TIME Magazine

Faktom je, že doba sa radikálne zmenila. To, čo fungovalo pred desiatkami rokov na udržanie si energie a vitality, dnes už nefunguje.

Nie len nesprávne stravovacie návyky (stánky s rýchlym občerstvením), ale aj nedostatočná výživová hodnota potravín, či nadmerné množstvo cukru v strave a nápojoch, výrobky z bielej múky, chemické farbivá a konzervanty, nedostatok pohybu, atď. ... za týmto spôsobom života sa skrýva hrozba civilizačných ochorení až u 95% obyvateľstva.

 

Čo chýba v dnešnom modernom jedálničku a spôsobuje to skryté zápaly?

Vedecký výskum dokázal, že NEPOMER - NEROVNOVÁHA medzi Omega-6 a Omega-3 v tele spôsobuje SKTYTÉ ZÁPALY!

O potrebe a prospešnosti Omega mastných kyselín pre organizmus ste určite počuli. Od detstva nás učia, že konzumovať ryby je zdravé a najlepšie niekoľkokrát do týždňa. Informácie o prospešnosti Omega kyselín nájdete v televízii, časopisoch, letákoch, ... je to pravda, pretože telo si ich nevie samé vyrobiť a je odkázané na ich pravidelný príjem z potravy, či doplnkov. Ale ...

• Viete, aký by mal byť správny pomer Omega kyselín v tele? 

• Viete, koľko by ste mali prijať Omega kyselín, aby ste pokryli potrebnú dennú dávku pre telo?

• Viete, ako zistiť, či naozaj prijímate dostatok Omega kyselín? Toto všetko sa dozviete v tomto článku ...

 

Pomer Omega kyselín v tele 

Svetová zdravotnícka organizácia WHO odporúča pomer Omega kyselín v tele 5:1. Optimálny pomer, kedy je organizmus maximálne chránený je 3:1 a nižšie. Priemerný pomer Omega kyselín v Európskych krajinách sa pohybuje v hodnotách 25:1 a vyššie, čo je spôsobené v prvom rade nedostatkom Omega-3 kyselín vo výživy, ktoré telo potrebuje, ale aj faktormi, ktoré úzko súvisia a ovplyvňujú činnosť celého organizmu. 

 

Dnešný hektický štýl života potom môže vyzerať nasledovne:

 Príčiny a faktory zdravotných problémov

 

Ako vnútorné zápaly narúšajú činnosť organizmu?

Ak si vnútorný zápal predstavujete ako zápal jedného orgánu (žalúdok, črevo), či sústavy orgánov, tak potom sa mýlite. Vnútorné zápaly priamo útočia na základné stavebné prvky organizmu a tým sú BUNKY

Prečo sa tieto zápaly vytvárajú na bunkovej úrovni? Pretože práve bunková membrána - vstupná brána do bunky je obsiahnutá Omega kyselinami, aby bunku chránili a zabezpečili jej plnú funkciu za predpokladu správneho pomeru Omega kyselín. Ak je bunková membrána zastúpená vysokou hodnotou zápalovej Omega-6 kyseliny, jej efektom budú zápaly na povrchu buniek

Počas rokov sa skryté zápaly menia na chronické, sú ako pomaly horiace ohne, ktoré sú pripravené na podnet - vzplanúť. Sú to v podstate časované bomby, ktoré môžu kedykoľvek vybuchnúť v podobe závažného ochorenia:

• Nádorové ochorenia/Rakovina • Srdcovo-cievne ochorenia • Starobná demencia, Alzheimer • Cukrovka • Poškodenie zraku • Poruchu štítnej žľazy • Alergia, Astma, Artritída • Vysoký krvný tlak • Slabý imunitný systém • Depresie, Fibromyalgia • Tráviace ťažkosti • Vysoká hladina cukru v krvi • Rušivo vysoká hladina stresu a nervozity • Problémy s kŕčovými žilami a hemoroidy 

 

Vnútorné zápaly v tele

.

Ľudské telo je úžasný a neuveriteľne fungujúci systém. Tvoria ho miliardy buniek a každá bunka je samostatným celkom, v ktorom prebieha niekoľko miliónov biochemických procesov každú sekundu. Každá jedna bunka je pre telo ako celok dôležitá a o to má väčší význam vedieť, čo každá bunka potrebuje. 

Dýchate kvôli bunkám, nie kvôli pľúcam. Pijete vodu kvôli bunkám, nie kvôli obličkám. Prijímate stravu kvôli bunkám, nie kvôli hladnému žalúdku. Spíte kvôli bunkám, nie kvôli tomu, že telo je unavené. V každom okamihu vo vašom tele prebiehajú procesy regenerácie a sebaobnovy buniek, a to si vyžaduje dať bunkám správnu a komplexnú výživu

Všetko čo robíte pre svoje telo, robíte v podstate pre svoje bunky, ktoré tvoria dokonale fungujúcu chemickú továreň. Preto si svoje telo prosím nemýľte s chemickou skládkou plnou patogénov a toxínov.

• Chcete vedieť, čo môžete pre svoje bunky urobiť, aby neboli v neustálom nebezpečenstve a ohrození vnútorných zápalov, či civilizačných ochorení?

• Chcete vedieť, čo potrebujete doplniť svojim bunkám, aby ste čo najskôr dosiahli rovnováhu a optimálny pomer Omega kyselín v tele a to bez obmedzení, špeciálneho jedálnička, či zložitého výpočtu Omega kyselín pre pokrytie dennej dávky?

• Chcete si konečne užiť duševnú a fyzickú pohodu, pretože viete, že ste urobili pre svoje bunky maximum a oni sa vám odmenia bezchybnou funkčnosťou a energiou? 

 

2. základné piliere PRELOMOVÉHO PROGRAMU ZDRAVIA

 

Rovnováha, Energia a Vitalita 2. piliere zdravia

 

Teraz sa Vám predstavia hlavný hrdinovia z PROGRAMU ZDRAVIA

 

Ionizátor vody aQuator VIVO

Som ionizátor vody aQuator VIVO, najnovší a najpraktickejší model z rady prenosných ionizátorov od spoločnosti Burbuliukas.

Viem pre vás vyrobiť 3 jedinečné druhy ionizovanej vody (Alkalická, Acidická a Strieborná) a jednu kombinovanú, ktorá vznikne spojením dvoch druhov vôd (Alkalická + Strieborná). Každá jedna voda je jedinečná svojimi vlastnosťami a použitím v oblasti zlepšenia zdravia, ale aj v domácnosti.

Konkrétne v tomto prípade, kedy chcem zamerať vašu pozornosť na riešenie rovnováhy zdravia a podporu činnosti vašich buniek, predstavím vám iba výnimočné vlastnosti Alkalickej vody.

Ako podporí a čím prispeje Alkalická voda k činnosti všetkých vašich buniek? 

Ionizované molekuly Alkalickej vody sú tvorené omnoho menšími molekuly (5-6 molekúl) v porovnaní s bežnou pitnou vodou (10-13 molekúl). Vďaka menším molekulárnym zlúčeninám je Alkalická voda "tekutejšia", ľahšie prechádza bunečnými membránami a priamo sa zúčastňuje metabolických procesov.

Vďaka ľahšej priechodnosti do bunečných membrán dodá Alkalická voda vašim bunkám vodou potrebné živiny a kyslík omnoho jednoduchšie. Kyslý odpad a zvyšky toxínov sú viac rozpustné a následne sú vylúčené ľadvinami, alebo formou potu von z tela.

Tiež by ste mali vedieť, že vodu upravujem procesom ionizácie. Vodou prevediem jednosmerný elektrický prúd a takto voda získa 2 jedinečné hodnoty. Prvou je pH hodnota (pH 8 a viac), čo znamená, že voda má zvýšené pH vďaka obsahu alkalických minerálov - preto pomenovanie Alkalická voda. Druhá hodnota ORP hovorí o množstve záporných elektrónov vodíka vo vode (-300 až -1000mV). Vďaka tejto sile, či schopnosti dokáže Alkalická voda neutralizovať voľné radikály v tele.

Hodnoty pH/ORP a vlastnosti menších molekulárnych zlúčenín posúvajú pôsobenie Alkalickej vody na omnoho vyššiu úroveň oproti akýmkoľvek tekutinám, či zdrojom pitného režimu. S istotou vám viem povedať, že každý jeden dúšok ionizovanej Alkalickej vody bude vaše bunky rozmaznávať, chrániť a podporovať k lepšiemu prežitiu vďaka týmto funkciám vody:

• Prírodný antioxidant • neutralizuje voľné radikály - predchádza rýchlejšiemu starnutiu buniek
• Detoxikácia • čistí, vyplavuje z buniek nežiadúce toxíny
• Alkalizácia • dopĺňa alkalické minerály, upravuje acidobázickú rovnováhu v tele
• Hydratácia • jednoduchšie vstrebávanie živín, kyslíka a molekúl vody, upravuje metabolizmus
• Podpora imunity Alkalická voda + Strieborné ióny, ktoré majú proti-mikrobiálny (baktérie, plesne, kvasinky) účinok

Prečo by som teda nemal chýbať vo vašej domácnosti? Pretože vodu s vysoko aktívnym a aj preventívnym účinkom potrebujete piť každý deň a ja vám ju viem vyrobiť. Pri pomere mojej ceny a prínosov pre vaše bunky - zdravie, som vaša najlepšia investícia do zariadenia, ktoré pokryje váš kvalitný pitný režim na mnoho rokov. Nehovoriac o tom, že ako jediné zariadenie svojho druhu na trhu viem vyrobiť aj antibakteriálnu Striebornú vodu. Spojte Alkalickú vodu so Striebornou vodou a získate kompletný dvojboj na podporu imunity proti mikroorganizmom.

Ponuka ionizátorov aQuator  

 

Balance olej Zinzino

Volám sa BalanceOil ZINZINO a musíte o mne vedieť, že ma potrebujete konzumovať každý deň, pretože podporujem normálnu funkciu mozgu, srdca a imunitného systému. Zároveň podporujem normálnu funkciu očí, hladiny triglyceridov v krvi, krvný tlak, hladiny vápnika v krvi, zloženie kostí, svalové funkcie, zdravie zubov a bunkové delenie.

Obsahujem protizápalový a pre fungovanie buniek nenahraditeľný vysoko kvalitný rybí olej bohatý na Omega-3 mastné kyseliny. Pre 10-krát účinnejšie vstrebávanie Omega-3 kyselín pridali do mňa ešte zvlášť vybraný extra panenský olivový olej lisovaný za studena pre svoj vysoký obsah protizápalových a anti-oxidačných Polyfenolov. Nezabudli do mňa pridať aj životne dôležitý prírodný vitamín D3 pre normálnu funkciu vášho imunitného systému.

Ako ste sa dočítali vyššie, som pre vaše telo životne dôležitá potravina. A ak by ste ma chceli nahradiť, tak by ste museli denne zjesť min. 1-2kg čerstvých voľno žijúcich rýb, alebo orechov. Aby som vám pomohol udržať rovnováhu zdravia a správny pomer Omega-6 a 3 kyselín vo vašom tele, stačí ak ma budete denne konzumovať v množstve 0,15ml na 1kg vašej váhy.

Nemusíte sa vôbec obávať, pretože vôbec nechutím po rybách. Práve naopak, vyrábajú ma v 4 lahodných príchutiach: vanilková, citrónová, pomarančovo-citrónovo-mätová, alebo grep-citrón-limetková príchuť. Dokonca môj výrobca myslel aj na vegetariánov a pre nich ma vyrábajú z morských mikro-rias, oleja zo semien hadinca, extra panenského olivového oleja z olív pred zberom a vegánskeho vitamínu D. Taktiež aj vo forme kapsúl, alebo aj vo vodorozpustnej forme.

Prečo by ste ma mali konzumovať každý deň v potrebnom množstve? Pretože mastné kyseliny Omega-3 z morských zdrojov sú dôležité pre dosiahnutie normálnej a vhodnej rovnováhy medzi prvkami vo vašom tele. Kyseliny Omega-3 sú navyše dôležité z hľadiska prirodzenéhozdravého vývojarastu a funkcie buniek, či tkanív. Mnoho zdokumentovaných vedeckých štúdií ukazuje, že kyseliny Omega-3 (EPA a DHA) sú dôležité z hľadiska vášho kardiovaskulárneho zdravia, vývinu plodu, kognitívnej výkonnostinálady a správania, ako aj mnohých ďalších stránok.

Prijímajte ma každý deň v potrebnom množstve a zabezpečím vám optimálny pomer Omega kyselín vo vašom tele, čím ochránim vaše bunky pred vnútornými zápalmi.

BalanceOil Zinzino 

 

Xtend Zinzino

Moje meno je Xtend ZINZINO a v súčasnosti som najpokročilejší dostupný doplnok stravy. Kompenzujem (nahrádzam nedostatok) modernú stravu, ktorá je takmer úplne zbavená mikronutrientov a fytonutrientov, ktoré sú potrebné pre optimálne zdravie.

Obsahujem rad 23 vitamínov, stopových prvkov, ako aj kľúčové fytonutrienty a naviac ešte Wellmune, čo je čistý betaglukán 1,3/1,6 pochádzajúci z pekárskych kvasníc, ktorý priamo stimuluje vašu vrodenú imunitu.

Ponúkam vám komplexný program nutričných faktorov potrebných pre rast a obnovu tkanív. So mnou si užijete viac energie, zlepšíte si zdravie svojich kostí a kĺbov, prispievam k normálnej funkcii imunitného systému.

Ako dopĺňam pôsobenie Alkalickej vody a BalanceOil - Omega-3 olej? Spolupráca s Alkalickou vodou a BalanceOilom je super, pretože spolu vytvárajú dokonalé podmienky k tomu, aby vaše bunky boli schopné čo najefektívnejšie prijať, vstrebať a zároveň využiť maximum z prijatej výživy, či doplnkov. Takáto spolupráca sa mi páči, pretože viem, že vašim bunkám dodám všetko potrebné, aby ste sa cítili vitálne a plný energie.

Ponuka Xtend Zinzino 

 

ZinoBiotic Zinzino výživa pre zdravé črevá

Zoznámte sa prosím aj so mnou, som ZinoBiotic ZINZINO a tvorí ma zmes 5 prírodných druhov potravinovej vlákniny pripravenej na mieru.

Čo robím pre zdravie vašich čriev? Metabolizujem v hrubom čreve, kde podporujem rast zdravých, prospešných baktérií. Pomáham znižovať hladinu cukru v krvi po jedle a udržiavať dobrú hladinu cholesterolu. Podporujem mnoho zdravých črevných funkcií vrátane pravidelnej stolice, pocitu plnosti a menšieho nadúvania.

Iné výrobky obsahujú vo všeobecnosti len jeden alebo dva druhy vlákniny, čo je pre každodennú potrebu nedostatočné. Ja obsahujem dôležité množstvá piatich rozpustných druhov vlákniny, čo má pozitívny vplyv na niekoľko funkcií v celom hrubom čreve. Tieto zložky vlákniny ma tvoria: škrob odolný voči tráveniu, inulín z čakanky, betaglukán z ovsa, fruktooligosacharid (FOS) a psyllium šupky.

Vo vašom hrubom čreve sa nachádza viac ako 100 biliónov baktérií a zatiaľ čo niektoré sú dobré pre vaše zdravie, iné sú menej žiaduce. Dobré baktérie používajú ako zdroj energie potravinovú vlákninu, ktorá im umožňuje rásť rýchlejšie a zabrať tak miesto menej žiaducich baktérií. Dobré baktérie prispievajú k mnohým dôležitým telesným funkciám, ako je posilnenie imunitného systému. Sú tiež spojené s lepšou náladou, výdržou a zdravím ako takým. Zdravé črevá sú nevyhnutnou súčasťou zdravého organizmu. Preto vás zrejme neprekvapí informácia, že v zdravých črevách sa skrýva až 70% imunity.

Na začiatku môže u vás nastať krátke obdobie zvykania si, keď vláknina začne zlepšovať populáciu baktérií. Je to však malý a prechodný krok na ceste k lepšiemu zdraviu. Keď ma budete konzumovať, nezabúdajte na dôležitý faktor a tým je dostatočný (zvýšený) príjem tekutín, napr. už s vyššie spomínanou Alkalickou vodou.

ZinoBiotic Zinzino 

 

Ionizátor vody aQuator výroba Alkalickej vody

 

 

Zinzino produkty maloobchodné ceny

 

 

Zinzino produktové balíky prémiové ceny

 

 

 

 

 

Bez rizika POKUS-OMYL s merateľnými výsledkami ► TEST zo vzorky krvi

 .

Možno vás napadli pri čítaní týchto riadkov úvahy: "Že vás sa určite problém vnútorných zápalov netýka, pretože sa zdravo stravujete, ... máte aj dostatok pohybu, ... alebo ste ešte primladý a pod." ...

Je možné, že sa cítite fajn, no pokiaľ neviete, čo sa presne deje vo vašom tele, môžete iba neisto dúfať, že sa vám civilizačné ochorenia "zázračne" vyhnú.

Zbavte sa pochybností ... Získajte 100% ISTOTU! Urobte si svoj prvý TEST, ktorý vám dá jasnú odpoveď. Všetky vaše možné úvahy a nepresné odhady sa týmto navždy vyriešia. 

Tak čo, chcete vedieť ako ste na tom so svojim zdravím? Patríte, alebo nepatríte k 95-percentnej skupine, ktorá je v ohrození?

 

Zistite pravdu ... OTESTUJTE sa v pohodlí domova!

Balance test Zinzino z kvapky krvi

BalanceTest Zinzino je jednoduchý vlastnoručne robený test pre analýzu mastných kyselín v krvi, čo je odrazom zloženia tuku v potravinách, ktoré konzumujeme. 

BalanceTest je test zo suchej kvapky krvi (DBS) a je vedecky dokázané, že je rovnako presný ako test z venóznej vzorky krvi, čo sa týka analýzy mastných kyselín.

Jediné, čo test vyžaduje, je niekoľko kvapiek krvi z prsta na filtračnom papieriku, a odber krvi zaberie menej ako minútu. Laboratórium VITAS Analytical Services (Oslo/Nórsko) anonymne zo vzorky krvi analyzuje hladinu 11 mastných kyselín, čo spolu predstavuje približne 98% mastných kyselín v krvi.

Mastné kyseliny zahŕňajú nasýtené, mononenasýtené (omega-9) a polynenasýtené (omega-6 a omega-3) mastné kyseliny. Výsledok svojho testu si následne môžete pozrieť po približne 15-20 dňoch na webovej stránke zinzinotest.com, kde sa dozviete informácie o pomere omega-6 a omega-3 mastných kyselín, obsah omega-3, profil ochrany mastných kyselín a ďalšie údaje. 

Prečo vám výsledok krvného testu môžu „zachrániť život"? Odpoveď je jednoduchá, predstavte si váš život ako jazdu autom po ceste. Pred vami sa zrazu objaví výstražná značka: "Pozor priekopa"! Budete hrozbu nebezpečenstva a ohrozenie svojho života ignorovať? Alebo sa nebezpečenstvu vyhnete?

Teraz stojí pred vami výstražná značka: "Pozor nebezpečenstvo vnútorných zápalov a zvýšené riziko civilizačných chorôb"! Ako sa rozhodnete? Môžete svoje zdravie ignorovať. Alebo mať nad svojim zdravím plnú kontrolu pomocou merateľného výsledku a telu doplniť podľa potreby tie výživové látky, ktoré potrebuje na odvrátenie hrozby nebezpečenstva zdravotných problémov!

Čím skôr si test urobíte, tým lepšie pre vás. BalanceTest vám dá pravdivú odpoveďči je vaše zdravie v ohrození, aj keď nemusíte zatiaľ fyzicky pociťovať žiadne problémy. Výskum profilu mastných kyselín v krvi dokázal, že tento profil silne súvisí so zdravotným stavom.

 

U 95% ľudí výsledok prvého testu dopadne zvyčajne takto:

Omega 6 nadmerné množstvo, vznik vnútorných zápalov

 

Ako postupovať po prvom teste? Ak výsledky vášho prvého testu ukážu, že pomer Omega-6 a Omega-3 mastných kyselín je 3:1 alebo lepší, kontaktujte spoločnosť Zinzino, pretože v takomto prípade nepotrebujete užívať produkty Balance.

V prípade, že výsledok je vyšší ako 3:1, ihneď začnite užívať dennú dávku prípravkov Zinzino Balance a piť Alkalickú vodu. Pokračujte v užívaní prípravkov po odporúčanú dobu 120 dní a potom si spravte druhý BalanceTest, aby ste zistili, ako sa profil mastných kyselín vo vašej krvi zmenil.

Upozornenie: Za prvých 120 dní, počas ktorých sú pravidelne užívané výrobky Zinzino, sa pomer Omega kyselín môže výrazne priblížiť k optimálnej hodnote, príp. úplne môže dosiahnuť hodnotu optimálneho pomeru 3:1. To, ako rýchlo sa dá dosiahnuť optimálny pomer 3:1 záleží od počiatočného stavu Omega kyselín v organizme a na dôslednosti užívania výrobkov Zinzino. 

 

Áno, je to možné ...

Už o 120 dní môžete byť CHRÁNENÝ optimálnym pomerom Omega kyselín!

BalanceTest optimálny pomer Omega 6 a 3 kyselín

 

Ste pripravený začať? Tu je stručné zhrnutie ako postupovať ...

1. Urobte si svoj prvý BalanceTest 

2. Zvýšte príjem živín, ktoré znižujú vnútorné zápaly • BalanceOil Zinzino

3. Posilnite komplexnú výživu buniek a zdravie čriev • Xtend + ZinoBiotic Zinzino

4. Obohaťte pitný režim o ionizovanú Alkalickú vodu

5. Znížte konzumáciu takých potravín, ktoré vytvárajú v tele chronické zápaly - potraviny pečené pri vysokých teplotách (fast food), pri vysokých teplotách sa vytvárajú rakovinotvorné látky. Vhodné sú jedlá pomaly varené, pri nízkych teplotách.

6. Prínosná je pravidelná fyzická činnosť, čo podporuje vyváženie hladiny cukru a inzulínu v krvi.

7. Po 120 dňoch si urobte kontrolný - druhý BalanceTest

8. Pokračujte v starostlivosti o svoje zdravie, tým že si udržíte optimálny pomer Omega kyselín v tele na hodnote 3:1 a menej

 

GRATULUJEM Vám!

Teraz poznáte presné kroky, ako mať vlastné zdravie pod kontrolou ►

So 100% istotou rovnováhy vo výžive a pitného režimu pre všetky bunky

S testom, ktorý si môžete opakovane robiť a sledovať tak svoje zdravie po celý život

Bez rizika vzniku vnútorných skrytých zápalov a rôznych civilizačných ochorení

 

Aké reálne skúsenosti majú ľudia so Zinzino produktmi? 

• EKZÉM: BalanceOil + Zinobiotic – takmer vymiznutie po 3 týdžňoch

• ALERGIA peľová: BalanceOil + Zinobiotic – po mesiaci nie je treba užívať žiadne antihistaminiká

• ALERGIA na slnko: BalanceOil (2 mesiace) + pridaný Xtend – žiedne prejavy, predtým obrovské fľaky a napuchnutá tvár

• DEPRESIE: BalanceOil + Viva – 1,5 mesiaca – úplné vymiznutie depresie   

• AKNÉ: BalanceOil + Xtend + Skin sérum – 2 mesiace  • REDNUTIE VLASOV: BalanceOil – 8 mesiacov  

• MIGRÉNA: BalanceOil – 3 mesiace  • ADHD: BalanceOil + Viva – 3 – 4 mesiace  • ALERGIE: BalanceOil + Xtend – 1 mesiac

• PÁLENIE ŽÁHY: BalanceOil – 8 mesiacov  • SPÁLENINY: BalanceOil + Skin sérum – 2 mesiace

• ŠPORTOVCI: Žiadna svalovica po cvičení! Cítiť len svaly, lepšia ohybnosť, výdrž na záťaž.

... a mnoho ďaľších pozitívnych skúseností :)

 

Začnite s budovaním rovnováhy svojho zdravia ešte dnes ► 

 

Ionizátor vody aQuator výroba Alkalickej vody

 

 

Zinzino produkty maloobchodné ceny

 

 

Zinzino produktové balíky prémiové ceny

 

 

 

 

 

Mohlo by vás zaujímať

• Spoločnosť ZINZINO založil v roku 2005 Orjan Saele autor 2 kníh o MLM. Od roku 2012 pripravuje svoju firmu na svetovú expanziu. Firma je kótovaná na burze NASDAQ pod názvom OMX First North a je maximálne transparentná.

 

Prof. Dr. Paul Clayton Phd. Zinzino

Produkty vyvíja Prof. Dr. Paul Clayton Phd., ktorý je svetovo uznávaný odborník v rôznych oblastiach, hlavne v oblasti výživy. Klinický farmakológ Dr. Paul Clayton - profesor na Oxford Brookes univerzite, bol nominovaný na Nobelovu cenu za jeho výskumnú prácu v oblasti rednutia kostí. Je členom Britskej Lekárskej Kráľovskej komory, je predsedom sekcie Dietetiky (veda o stravovaní) a autorom mnohých knižných publikácií o strave a jej vplyvu na zdravie.

 

• Spoločnosť ZINZINO disponuje najväčšou databázou urobených testov na svete určených na zistenie pomeru Omega kyselín v tele. Do konca mesiaca Október 2019 túto možnosť využilo 330 000 ľudí z celého sveta

• Štyri z produktov ZINZINO: BalanceOil, Xtend, Energy Bar a LeanShake, sú registrované na Informed Choice! Znamená to, že tieto výrobky sú garantovane bez zakázaných látok uvedených Svetovou antidopingovou agentúrou (WADA). 

• Spoločnosť ZINZINO svojím PROGRAMOM ZDRAVIA podporuje rôzne športové kluby po celom svete. Najnovšie sa stala ZINZINO partnerom futbalového klubu Spartak Trnava.

 

 

 

Ionizátor vody aQuator výroba Alkalickej vody

 

 

Zinzino produkty maloobchodné ceny

 

 

Zinzino produktové balíky prémiové ceny

 

 

 

 

 

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií