Menu

Zistite, čo vaše TELO a BUNKY neodkladne potrebujú doplniť, aby ste dosiahli POHODU a ROVNOVÁHU ZDRAVIA

Počet zobrazení 1621

Zaujíma vás, prečo v posledných desaťročiach tak rýchlym tempom narastá počet ľudí so zdravotnými problémami?

Zistite, čo vaše TELO a BUNKY neodkladne potrebujú doplniť, aby ste dosiahli POHODU a  ROVNOVÁHU ZDRAVIA

Odkiaľ sa zrazu vzali všetky tie tzv. "Civilizačné choroby", ktoré trápia imunitu, cievy, srdce, mozog, kĺby? Prečo nás zaťažujú najrôznejšími problémami a zároveň nás bezcitne oberajú o energiu a vitalitu, znižujú výkon, pozornosť, a aj radosť zo života

Je vôbec možné v dnešnej chemickej dobe dosiahnuť pohodu a rovnováhu zdravia?

Mám pre vás dobrú správu, pretože sa s tým dá niečo urobiť :)

 

Čo ak existuje skrytá príčina - spoločný menovateľ, ktorý predchádza všetkým týmto problémom a ktorý sa dá efektívne odstrániť, namiesto tlmenia zdravotných problémov - napr. chemickými liekmi a pod.?

Chcete mať v tom raz a navždy jasno, ako sa starať o svoje zdravie so 100% ISTOTOU, DLHODOBO a BEZPEČNE?

S vedomím, že to, čo pre seba urobíte bude naozaj funkčné a účinné? Potom takýto koncept pre zdravie musí byť:

✅ Merateľný na základe testov ✅ Vedecky preskúmaný ✅ S presným a individuálnym dávkovaním podľa váhy človeka

Ak hľadáte takúto ISTOTU pre svoje ZDRAVIE, potom čítajte ďalej ...

 

Nový PRELOMOVÝ PROGRAM ZDRAVIA doplnený o pitný režim s ionizovanou vodou, ktorý vám chcem predstaviť, spĺňa vyššie uvedené podmienky.

Tvoria ho 2. ZÁKLADNÉ PILIERE, ktoré vás naučia, aké zložky potravy v dnešnej modernej dobe vaše telo potrebuje nevyhnutne doplniť, aby sa:

 Náchylnosť a predpoklad na vznik civilizačných ochorení znížila

• Obranyschopnosť organizmu sa dostala do rovnováhy a Vaše zdravie si udržalo výbornú kondíciu

 

Skrytá príčina, ktorá predchádza civilizačným chorobám je známa viac ako 20 rokov 

Prevencia proti vnútorným zápalomTejto príčine sa ale nevenuje takmer žiadna dôležitosť!

Už v roku 2004 obleteli svet články s informáciou o tom, že lekárska veda pozná zákerného a skrytého zabijaka, ktorý pomaly, ale iste zabíja, ... a ktorého nazvali

SKRYTÉ VNÚTORNÉ ZÁPALY"

► K nahliadnutiu: Článok o vnútorných zápaloch v TIME Magazine

Faktom je, že doba sa radikálne zmenila. To, čo fungovalo pred desiatkami rokov na udržanie si energie a vitality, dnes už nefunguje.

Nie len nesprávne stravovacie návyky (stánky s rýchlym občerstvením), ale aj nedostatočná výživová hodnota potravín, či nadmerné množstvo cukru v strave a nápojoch, výrobky z bielej múky, chemické farbivá a konzervanty, nedostatok pohybu, atď. ... za týmto spôsobom života sa skrýva hrozba civilizačných ochorení až u 95% obyvateľstva.

 

Čo chýba v dnešnom modernom jedálničku a spôsobuje to skryté zápaly?

Vedecký výskum dokázal, že NEPOMER - NEROVNOVÁHA medzi Omega-6 a Omega-3 v tele spôsobuje SKTYTÉ ZÁPALY!

O potrebe a prospešnosti Omega mastných kyselín pre organizmus ste určite počuli. Od detstva nás učia, že konzumovať ryby je zdravé a najlepšie niekoľkokrát do týždňa. Informácie o prospešnosti Omega kyselín nájdete v televízii, časopisoch, letákoch, ... je to pravda, pretože telo si ich nevie samé vyrobiť a je odkázané na ich pravidelný príjem z potravy, či doplnkov. Ale ...

• Viete, aký by mal byť správny pomer Omega kyselín v tele? 

• Viete, koľko by ste mali prijať Omega kyselín, aby ste pokryli potrebnú dennú dávku pre telo?

• Viete, ako zistiť, či naozaj prijímate dostatok Omega kyselín? Toto všetko sa dozviete v tomto článku ...

 

Pomer Omega kyselín v tele 

Svetová zdravotnícka organizácia WHO odporúča pomer Omega kyselín v tele 5:1. Optimálny pomer, kedy je organizmus maximálne chránený je 3:1 a nižšie. Priemerný pomer Omega kyselín v Európskych krajinách sa pohybuje v hodnotách 25:1 a vyššie, čo je spôsobené v prvom rade nedostatkom Omega-3 kyselín vo výžive, ktoré telo potrebuje, ale aj faktormi, ktoré úzko súvisia a ovplyvňujú činnosť celého organizmu. 

 

Dnešný hektický štýl života potom môže vyzerať nasledovne:

 Príčiny a faktory zdravotných problémov

 

Ako vnútorné zápaly narúšajú činnosť organizmu?

Ak si vnútorný zápal predstavujete ako zápal jedného orgánu (žalúdok, črevo), či sústavy orgánov, tak potom sa mýlite. Vnútorné zápaly priamo útočia na základné stavebné prvky organizmu a tým sú BUNKY

Prečo sa tieto zápaly vytvárajú na bunkovej úrovni? Pretože práve bunková membrána - vstupná brána do bunky je obsiahnutá Omega kyselinami, aby bunku chránili a zabezpečili jej plnú funkciu za predpokladu správneho pomeru Omega kyselín. Ak je bunková membrána zastúpená vysokou hodnotou zápalovej Omega-6 kyseliny, jej efektom budú zápaly na povrchu buniek

Počas rokov sa skryté zápaly menia na chronické, sú ako pomaly horiace ohne, ktoré sú pripravené na podnet - vzplanúť. Sú to v podstate časované bomby, ktoré môžu kedykoľvek vybuchnúť v podobe závažného ochorenia:

• Nádorové ochorenia/Rakovina • Srdcovo-cievne ochorenia • Starobná demencia, Alzheimer • Cukrovka • Poškodenie zraku • Poruchu štítnej žľazy • Alergia, Astma, Artritída • Vysoký krvný tlak • Slabý imunitný systém • Depresie, Fibromyalgia • Tráviace ťažkosti • Vysoká hladina cukru v krvi • Rušivo vysoká hladina stresu a nervozity • Problémy s kŕčovými žilami a hemoroidy 

 

Vnútorné zápaly v tele

.

Ľudské telo je úžasný a neuveriteľne fungujúci systém. Tvoria ho miliardy buniek a každá bunka je samostatným celkom, v ktorom prebieha niekoľko miliónov biochemických procesov každú sekundu. Každá jedna bunka je pre telo ako celok dôležitá a o to má väčší význam vedieť, čo každá bunka potrebuje. 

Dýchate kvôli bunkám, nie kvôli pľúcam. Pijete vodu kvôli bunkám, nie kvôli obličkám. Prijímate stravu kvôli bunkám, nie kvôli hladnému žalúdku. Spíte kvôli bunkám, nie kvôli tomu, že telo je unavené. V každom okamihu vo vašom tele prebiehajú procesy regenerácie a seba obnovy buniek, a to si vyžaduje dať bunkám správnu a komplexnú výživu

Všetko čo robíte pre svoje telo, robíte v podstate pre svoje bunky, ktoré tvoria dokonale fungujúcu chemickú továreň. Preto si svoje telo prosím nemýľte s chemickou skládkou plnou patogénov a toxínov.

• Chcete vedieť, čo môžete pre svoje bunky urobiť, aby neboli v neustálom nebezpečenstve a ohrození vnútorných zápalov, či civilizačných ochorení?

• Chcete vedieť, čo potrebujete doplniť svojim bunkám, aby ste čo najskôr dosiahli rovnováhu a optimálny pomer Omega kyselín v tele a to bez obmedzení, špeciálneho jedálnička, či zložitého výpočtu Omega kyselín pre pokrytie dennej dávky?

• Chcete si konečne užiť duševnú a fyzickú pohodu, pretože viete, že ste urobili pre svoje bunky maximum a oni sa vám odmenia bezchybnou funkčnosťou a energiou?

 

 

2. základné piliere PROGRAMU ZDRAVIA ♥ Výrobky pre zdravie a duševnú pohodu podložené TESTAMI

 

Rovnováha, Energia a Vitalita 2. piliere zdravia

 

Teraz sa Vám predstavia hlavný hrdinovia z PROGRAMU ZDRAVIA

 

✅ 1. Pilier - Pitný režim s IONIZOVANOU ALKALICKOU VODOU

 

Ionizátor vody aQuator VIVO

Ionizátor vody aQuator VIVOSom ionizátor vody aQuator VIVO, najnovší a najpraktickejší model z rady prenosných ionizátorov aQuator od spoločnosti Burbuliukas.

Viem pre vás vyrobiť 3 jedinečné druhy ionizovanej vody (Alkalická, Acidická a Strieborná) a jednu kombinovanú, ktorá vznikne spojením dvoch druhov vôd (Alkalická + Strieborná). Každá jedna voda je jedinečná svojimi vlastnosťami a použitím v oblasti zlepšenia zdravia, ale aj v domácnosti.

Konkrétne v tomto prípade, kedy chcem zamerať vašu pozornosť na riešenie rovnováhy zdravia a podporu činnosti vašich buniek, predstavím vám iba výnimočné vlastnosti ALKALICKEJ VODY.

Ako podporí a čím prispeje Alkalická voda k činnosti všetkých vašich buniek? 

Ionizované molekuly Alkalickej vody sú tvorené omnoho menšími molekuly (5-6 molekúl) v porovnaní s bežnou pitnou vodou (10-13 molekúl). Vďaka menším molekulárnym zlúčeninám je Alkalická voda "tekutejšia", ľahšie prechádza bunečnými membránami a priamo sa zúčastňuje metabolických procesov.

Vďaka ľahšej priechodnosti do bunečných membrán dodá Alkalická voda vašim bunkám vodou potrebné živiny a kyslík omnoho jednoduchšie. Kyslý odpad a zvyšky toxínov sú viac rozpustné a následne sú vylúčené obličkami, alebo formou potu von z tela.

Tiež by ste mali vedieť, že vodu upravujem procesom ionizácie. Vodou prevediem jednosmerný elektrický prúd a takto voda získa 2 jedinečné hodnoty. Prvou je pH hodnota (pH 8 a viac), čo znamená, že voda má zvýšené pH vďaka obsahu alkalických minerálov - preto pomenovanie Alkalická voda. Druhá hodnota ORP hovorí o množstve záporných elektrónov vodíka vo vode (-300 až -1000mV). Vďaka tejto sile, či schopnosti dokáže Alkalická voda neutralizovať voľné radikály v tele.

Hodnoty pH/ORP a vlastnosti menších molekulárnych zlúčenín posúvajú pôsobenie Alkalickej vody na omnoho vyššiu úroveň oproti akýmkoľvek tekutinám, či zdrojom pitného režimu. S istotou vám viem povedať, že každý jeden dúšok ionizovanej Alkalickej vody bude vaše bunky rozmaznávať, chrániť a podporovať k lepšiemu prežitiu vďaka týmto funkciám vody:

• Prírodný antioxidant • neutralizuje voľné radikály - predchádza rýchlejšiemu starnutiu buniek
• Detoxikácia • čistí, vyplavuje z buniek nežiadúce toxíny
• Alkalizácia • dopĺňa alkalické minerály, upravuje acidobázickú rovnováhu v tele
• Hydratácia • jednoduchšie vstrebávanie živín, kyslíka a molekúl vody, upravuje metabolizmus
• Podpora imunity Alkalická voda + Strieborné ióny, ktoré majú proti-mikrobiálny (baktérie, plesne, kvasinky) účinok

Prečo by som teda nemal chýbať vo vašej domácnosti? Pretože vodu s vysoko aktívnym a aj preventívnym účinkom potrebujete piť každý deň a ja vám ju viem vyrobiť. Pri pomere mojej ceny a prínosov pre vaše bunky - zdravie, som vaša najlepšia investícia do zariadenia, ktoré pokryje váš kvalitný pitný režim na mnoho rokov. Nehovoriac o tom, že ako jediné zariadenie svojho druhu na trhu viem vyrobiť aj antibakteriálnu Striebornú vodu.

Spojte Alkalickú vodu so Striebornou vodou a získate komplexný dvojboj na podporu imunity proti mikroorganizmom vďaka pravidelnému / dennému pitnému režimu.

Ponuka ionizátorov aQuator

 

✅ 2. Pilier - Balík 3ks produktov na kompletnú výživu tela + TEST  

 

1. Zinzino BALANCEOIL+

Omega-3 mastné kyseliny doplnkySom Omega-3 nenasýtená mastná kyselina a musíte o mne vedieť, že ma potrebujete konzumovať každý deň, pretože Vaše telo si ma nevie vytvoriť a je odkázané iba na to, čo príjme zo stravy. 

Som pre Vaše orgány veľmi dôležitá, pretože podporujem normálnu funkciu mozgu, srdca a imunitného systému. Zároveň podporujem normálnu funkciu očí, hladiny triglyceridov v krvi, krvný tlak, hladiny vápnika v krvi, zloženie kostí, svalové funkcie, zdravie zubov a bunkové delenie.

Obsahujem protizápalový a pre fungovanie buniek nenahraditeľný vysoko kvalitný rybí olej bohatý na Omega-3 EPA a DHA kyseliny. Pre komplexnejší účinok pridali do mňa vitamíny A, E a D pre normálnu funkciu vášho imunitného systému.

Ako ste sa dočítali vyššie, som pre vaše telo životne dôležitá potravina. A ak by ste ma chceli nahradiť, tak by ste museli denne zjesť min. 1-2kg čerstvých voľno žijúcich rýb, alebo orechov. Aby som Vám pomohla udržať rovnováhu zdravia a správny pomer Omega-6 a 3 kyselín vo vašom tele, stačí ak ma budete pravidelne a dlhodobo konzumovať v potrebnom množstve.

Nemusíte sa vôbec obávať, pretože moja tekutá forma je obohatená o prírodnú citrónovú príchuť, príp. ma balia do kapsúl, čiže vôbec nechutím po rybách

Prečo by ste ma mali konzumovať každý deň v potrebnom množstve? Pretože mastné kyseliny Omega-3 z morských zdrojov sú dôležité pre dosiahnutie normálnej a vhodnej rovnováhy medzi prvkami vo vašom tele. Kyseliny Omega-3 sú navyše dôležité z hľadiska prirodzenéhozdravého vývojarastu a funkcie buniek, či tkanív. Mnoho zdokumentovaných vedeckých štúdií ukazuje, že kyseliny Omega-3 (EPA a DHA) sú dôležité z hľadiska vášho kardiovaskulárneho zdravia, vývinu plodu, kognitívnej výkonnostinálady a správania, ako aj mnohých ďalších stránok.

Prijímajte ma každý deň v potrebnom množstve a zabezpečím vám optimálny pomer Omega-3 kyselín vo vašom tele, čím dlhodobo a bezpečne ochránim vaše bunky pred vnútornými zápalmi.

 

 

Ponuka Omega-3 doplnkov

2. Zinzino XTEND

xTend podpora imunityMoje meno je Xtend ZINZINO a v súčasnosti som najpokročilejší dostupný doplnok stravy, ktorý vypĺňa medzeru vo výžive a poskytujem komplexný program nutričných faktorov potrebných pre rast a obnovu tkanív, zároveň vyživujem imunitný systém.

Kompenzujem (nahrádzam nedostatok) modernú stravu, ktorá je takmer úplne zbavená mikronutrientov a fytonutrientov, ktoré sú potrebné pre optimálne zdravie.

Obsahujem rad 23 vitamínov, stopových prvkov, ako aj kľúčové fytonutrienty a naviac ešte Wellmune, čo je čistý betaglukán 1,3/1,6 pochádzajúci z pekárskych kvasníc, ktorý priamo stimuluje vašu vrodenú imunitu.

Ponúkam vám komplexný program nutričných faktorov potrebných pre rast a obnovu tkanív. So mnou si užijete viac energie, zlepšíte si zdravie svojich kostí a kĺbov, prispievam k normálnej funkcii imunitného systému.

Ako synergicky (spoločné pôsobenie) spolupracujem s Alkalickou vodou a BalanceOil - Omega-3 olejom?

Spolupráca s Alkalickou vodou a BalanceOilom je super, pretože spolu vytvárame dokonalé podmienky k tomu, aby vaše bunky boli schopné čo najefektívnejšie prijať, vstrebať a zároveň využiť maximum z prijatej výživy, či doplnkov. Takáto spolupráca sa mi páči, pretože viem, že vašim bunkám dodám všetko potrebné, aby ste sa cítili vitálne a plný energie.

Ponuka Xtend Zinzino

3. Zinzino ZINOBIOTIC+ 

ZinoBiotic zmes prírodnej vlákoniny pre čreváZoznámte sa prosím aj so mnou, som zmes ôsmich prírodných zdrojov vlákniny:

ZinoBiotic+ a prispievam k rastu dobrých baktérií v hrubom čreve a podporujem normálnu činnosť čriev, znižujem nárast hladiny cukru v krvi po jedle a pomáham vám udržiavať dobrú hladinu cholesterolu.

Čo robím pre zdravie vašich čriev? Podporujem rast zdravých, prospešných baktérií, a tým mnoho zdravých črevných funkcií vrátane pravidelnej stolice, pocitu plnosti a menšieho nadúvania.

Vo vašom hrubom čreve sa nachádza viac ako 100 biliónov baktérií a zatiaľ čo niektoré sú dobré pre vaše zdravie, iné sú menej žiaduce. Dobré baktérie používajú ako zdroj energie potravinovú vlákninu, ktorá im umožňuje rásť rýchlejšie a zabrať tak miesto menej žiaducich baktérií.

Dobré baktérie prispievajú k mnohým dôležitým telesným funkciám, ako je posilnenie imunitného systému. Naše pozitívne pôsobenie v tráviacom trakte sa tiež spája s lepšou náladou, výdržou a zdravím ako takým.

Zdravé črevá sú nevyhnutnou súčasťou zdravého organizmu. Preto vás zrejme neprekvapí informácia, že v zdravých črevách sa skrýva až 70% imunity.

Na začiatku užívania môže u vás nastať krátke obdobie zvykania si, keď ZinoBiotic+ - prebiotická vláknina začne zlepšovať populáciu prospešných baktérií. Je to však malý a prechodný krok na ceste k lepšiemu zdraviu. Keď ma budete konzumovať, nezabúdajte na dôležitý faktor a tým je dostatočný (zvýšený) príjem tekutín, napr. už s vyššie spomínanou Alkalickou vodou. 

Probiotiká a Prebiotiká pre zdravú črevnú mikroflóru

Výživa založená na TESTOCH

Zaslúžite si vedieť, či vaše doplnky plnia svoju úlohu

Balance Test Zinzino je jednoduchý test na analýzu Omega 3 a 6 mastných kyselín v krvi, ktorý si urobíte v pohodlí domova. Následne ho odošlete do laboratória v Nórsku a počkáte na výsledok.

 

  

Ste pripravený začať?

Tu je stručné zhrnutie krokov, ako zvrátiť zhoršovanie a získať rovnováhu zdravia ♥

1. Obohaťte pitný režim o Ionizovanú Alkalickú vodu

2. OTESTUJTE SA! Zistite aké sú vaše počiatočné hodnoty Omega (3-6) kyselín v tele

3. Zvýšte príjem živín, ktoré znižujú vnútorné zápaly so Zinzino BalanceOil+ (Omega-3)

4. Posilnite komplexnú výživu buniek so Zinzino Xtendom (Vita-Minerály/Beta Glukány)

5. Podporte rast zdravých, prospešných baktérií v tráviacom trakte so ZinoBioticom+

6. Po cca 6 mesiacoch sa opäť OTESTUJTE na Omega (3-6) kyseliny v tele

 

 Program zdravia v 3 krokoch

 

Čo doplniť k PROGRAMU ZDRAVIA

7. Pri akútnych problémoch s mikroorganizmami posilnite telo s Prírodnými antibiotikami

8. Pravidelne 2 krát do roka si prečistite telo od parazitov

 

GRATULUJEM Vám!

Teraz poznáte presné kroky, ako viete mať vlastné zdravie pod väčšou kontrolou ►

✅ So 100% istotou rovnováhy vo výžive a s prospešným pitným režimom pre bunky

Merateľné výsledky pri užívaní potravinových doplnkov podložené TESTAMI

PREVENCIA proti vnútorným skrytým zápalom a rôznym civilizačným ochoreniam

 

Mohlo by Vás zaujímať

Testy a skúsenost

Ako si zaobstarať Zinzino produkty

 

Diskusia

(0 komentárov)

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať