Zistite, čo vaše TELO a BUNKY neodkladne potrebujú doplniť, aby ste dosiahli POHODU a ROVNOVÁHU ZDRAVIA

Počet zobrazení 1238

Zaujíma vás, prečo v posledných desaťročiach tak rýchlym tempom narastá počet ľudí so zdravotnými problémami?

Odkiaľ sa zrazu vzali všetky tie tzv. "Civilizačné choroby", ktoré trápia imunitu, cievy, srdce, mozog, kĺby? Prečo nás zaťažujú najrôznejšími problémami a zároveň nás bezcitne oberajú o energiu a vitalitu, znižujú výkon, pozornosť, a aj radosť zo života

Je vôbec možné v dnešnej chemickej dobe dosiahnuť pohodu a rovnováhu zdravia?

Mám pre vás dobrú správu, pretože sa s tým dá niečo urobiť :)

 

Čo ak existuje skrytá príčina - spoločný menovateľ, ktorý predchádza všetkým týmto problémom a ktorý sa dá efektívne odstrániť, namiesto tlmenia zdravotných problémov a ich prejavov liekmi?

Chcete mať v tom raz a navždy jasno, ako sa starať o svoje zdravie so 100% ISTOTOU? S vedomím, že to, čo pre seba urobíte bude naozaj funkčné a účinné? Potom takýto koncept musí byť:

► Merateľný na základe testov ► Vedecky preskúmaný ► S presným a individuálnym dávkovaním podľa váhy človeka

Ak hľadáte takúto istotu pre svoje zdravie, potom čítajte ďalej ...

 

Nový PRELOMOVÝ PROGRAM ZDRAVIA doplnený o pitný režim s ionizovanou vodou, ktorý vám chcem predstaviť, spĺňa vyššie uvedené podmienky.

Tvoria ho 2. ZÁKLADNÉ PILIERE, ktoré vás naučia, aké zložky potravy v dnešnej modernej dobe vaše telo potrebuje nevyhnutne doplniť, aby sa:

 náchylnosť a predpoklad na vznik civilizačných ochorení znížila

• obranyschopnosť organizmu sa dostala do rovnováhy a zdravie si udržalo výbornú kondíciu

 

Skrytá príčina, ktorá predchádza civilizačným chorobám je známa viac ako 15 rokov 

Vnútorné chronické zápaly

... ale nevenuje sa jej takmer žiadna dôležitosť!

Už v roku 2004 obleteli svet články s informáciou o tom, že lekárska veda pozná zákerného a skrytého zabijaka, ktorý pomaly, ale iste zabíja, ... a ktorého nazvali „SKRYTÉ VNÚTORNÉ ZÁPALY".

► Článok o vnútorných zápaloch v TIME Magazine

Faktom je, že doba sa radikálne zmenila. To, čo fungovalo pred desiatkami rokov na udržanie si energie a vitality, dnes už nefunguje.

Nie len nesprávne stravovacie návyky (stánky s rýchlym občerstvením), ale aj nedostatočná výživová hodnota potravín, či nadmerné množstvo cukru v strave a nápojoch, výrobky z bielej múky, chemické farbivá a konzervanty, nedostatok pohybu, atď. ... za týmto spôsobom života sa skrýva hrozba civilizačných ochorení až u 95% obyvateľstva.

 

Čo chýba v dnešnom modernom jedálničku a spôsobuje to skryté zápaly?

Vedecký výskum dokázal, že NEPOMER - NEROVNOVÁHA medzi Omega-6 a Omega-3 v tele spôsobuje SKTYTÉ ZÁPALY!

O potrebe a prospešnosti Omega mastných kyselín pre organizmus ste určite počuli. Od detstva nás učia, že konzumovať ryby je zdravé a najlepšie niekoľkokrát do týždňa. Informácie o prospešnosti Omega kyselín nájdete v televízii, časopisoch, letákoch, ... je to pravda, pretože telo si ich nevie samé vyrobiť a je odkázané na ich pravidelný príjem z potravy, či doplnkov. Ale ...

• Viete, aký by mal byť správny pomer Omega kyselín v tele? 

• Viete, koľko by ste mali prijať Omega kyselín, aby ste pokryli potrebnú dennú dávku pre telo?

• Viete, ako zistiť, či naozaj prijímate dostatok Omega kyselín? Toto všetko sa dozviete v tomto článku ...

 

Pomer Omega kyselín v tele 

Svetová zdravotnícka organizácia WHO odporúča pomer Omega kyselín v tele 5:1. Optimálny pomer, kedy je organizmus maximálne chránený je 3:1 a nižšie. Priemerný pomer Omega kyselín v Európskych krajinách sa pohybuje v hodnotách 25:1 a vyššie, čo je spôsobené v prvom rade nedostatkom Omega-3 kyselín vo výžive, ktoré telo potrebuje, ale aj faktormi, ktoré úzko súvisia a ovplyvňujú činnosť celého organizmu. 

 

Dnešný hektický štýl života potom môže vyzerať nasledovne:

 Príčiny a faktory zdravotných problémov

 

Ako vnútorné zápaly narúšajú činnosť organizmu?

Ak si vnútorný zápal predstavujete ako zápal jedného orgánu (žalúdok, črevo), či sústavy orgánov, tak potom sa mýlite. Vnútorné zápaly priamo útočia na základné stavebné prvky organizmu a tým sú BUNKY

Prečo sa tieto zápaly vytvárajú na bunkovej úrovni? Pretože práve bunková membrána - vstupná brána do bunky je obsiahnutá Omega kyselinami, aby bunku chránili a zabezpečili jej plnú funkciu za predpokladu správneho pomeru Omega kyselín. Ak je bunková membrána zastúpená vysokou hodnotou zápalovej Omega-6 kyseliny, jej efektom budú zápaly na povrchu buniek

Počas rokov sa skryté zápaly menia na chronické, sú ako pomaly horiace ohne, ktoré sú pripravené na podnet - vzplanúť. Sú to v podstate časované bomby, ktoré môžu kedykoľvek vybuchnúť v podobe závažného ochorenia:

• Nádorové ochorenia/Rakovina • Srdcovo-cievne ochorenia • Starobná demencia, Alzheimer • Cukrovka • Poškodenie zraku • Poruchu štítnej žľazy • Alergia, Astma, Artritída • Vysoký krvný tlak • Slabý imunitný systém • Depresie, Fibromyalgia • Tráviace ťažkosti • Vysoká hladina cukru v krvi • Rušivo vysoká hladina stresu a nervozity • Problémy s kŕčovými žilami a hemoroidy 

 

Vnútorné zápaly v tele

.

Ľudské telo je úžasný a neuveriteľne fungujúci systém. Tvoria ho miliardy buniek a každá bunka je samostatným celkom, v ktorom prebieha niekoľko miliónov biochemických procesov každú sekundu. Každá jedna bunka je pre telo ako celok dôležitá a o to má väčší význam vedieť, čo každá bunka potrebuje. 

Dýchate kvôli bunkám, nie kvôli pľúcam. Pijete vodu kvôli bunkám, nie kvôli obličkám. Prijímate stravu kvôli bunkám, nie kvôli hladnému žalúdku. Spíte kvôli bunkám, nie kvôli tomu, že telo je unavené. V každom okamihu vo vašom tele prebiehajú procesy regenerácie a sebaobnovy buniek, a to si vyžaduje dať bunkám správnu a komplexnú výživu

Všetko čo robíte pre svoje telo, robíte v podstate pre svoje bunky, ktoré tvoria dokonale fungujúcu chemickú továreň. Preto si svoje telo prosím nemýľte s chemickou skládkou plnou patogénov a toxínov.

• Chcete vedieť, čo môžete pre svoje bunky urobiť, aby neboli v neustálom nebezpečenstve a ohrození vnútorných zápalov, či civilizačných ochorení?

• Chcete vedieť, čo potrebujete doplniť svojim bunkám, aby ste čo najskôr dosiahli rovnováhu a optimálny pomer Omega kyselín v tele a to bez obmedzení, špeciálneho jedálnička, či zložitého výpočtu Omega kyselín pre pokrytie dennej dávky?

• Chcete si konečne užiť duševnú a fyzickú pohodu, pretože viete, že ste urobili pre svoje bunky maximum a oni sa vám odmenia bezchybnou funkčnosťou a energiou? 

 

2. základné piliere NOVÉHO PROGRAMU ZDRAVIA

 

Rovnováha, Energia a Vitalita 2. piliere zdravia

 

Teraz sa Vám predstavia hlavný hrdinovia z PROGRAMU ZDRAVIA

 

Ionizátor vody aQuator VIVO

Som ionizátor vody aQuator VIVO, najnovší a najpraktickejší model z rady prenosných ionizátorov od spoločnosti Burbuliukas.

Viem pre vás vyrobiť 3 jedinečné druhy ionizovanej vody (Alkalická, Acidická a Strieborná) a jednu kombinovanú, ktorá vznikne spojením dvoch druhov vôd (Alkalická + Strieborná). Každá jedna voda je jedinečná svojimi vlastnosťami a použitím v oblasti zlepšenia zdravia, ale aj v domácnosti.

Konkrétne v tomto prípade, kedy chcem zamerať vašu pozornosť na riešenie rovnováhy zdravia a podporu činnosti vašich buniek, predstavím vám iba výnimočné vlastnosti Alkalickej vody.

Ako podporí a čím prispeje Alkalická voda k činnosti všetkých vašich buniek? 

Ionizované molekuly Alkalickej vody sú tvorené omnoho menšími molekuly (5-6 molekúl) v porovnaní s bežnou pitnou vodou (10-13 molekúl). Vďaka menším molekulárnym zlúčeninám je Alkalická voda "tekutejšia", ľahšie prechádza bunečnými membránami a priamo sa zúčastňuje metabolických procesov.

Vďaka ľahšej priechodnosti do bunečných membrán dodá Alkalická voda vašim bunkám vodou potrebné živiny a kyslík omnoho jednoduchšie. Kyslý odpad a zvyšky toxínov sú viac rozpustné a následne sú vylúčené ľadvinami, alebo formou potu von z tela.

Tiež by ste mali vedieť, že vodu upravujem procesom ionizácie. Vodou prevediem jednosmerný elektrický prúd a takto voda získa 2 jedinečné hodnoty. Prvou je pH hodnota (pH 8 a viac), čo znamená, že voda má zvýšené pH vďaka obsahu alkalických minerálov - preto pomenovanie Alkalická voda. Druhá hodnota ORP hovorí o množstve záporných elektrónov vodíka vo vode (-300 až -1000mV). Vďaka tejto sile, či schopnosti dokáže Alkalická voda neutralizovať voľné radikály v tele.

Hodnoty pH/ORP a vlastnosti menších molekulárnych zlúčenín posúvajú pôsobenie Alkalickej vody na omnoho vyššiu úroveň oproti akýmkoľvek tekutinám, či zdrojom pitného režimu. S istotou vám viem povedať, že každý jeden dúšok ionizovanej Alkalickej vody bude vaše bunky rozmaznávať, chrániť a podporovať k lepšiemu prežitiu vďaka týmto funkciám vody:

• Prírodný antioxidant • neutralizuje voľné radikály - predchádza rýchlejšiemu starnutiu buniek
• Detoxikácia • čistí, vyplavuje z buniek nežiadúce toxíny
• Alkalizácia • dopĺňa alkalické minerály, upravuje acidobázickú rovnováhu v tele
• Hydratácia • jednoduchšie vstrebávanie živín, kyslíka a molekúl vody, upravuje metabolizmus
• Podpora imunity Alkalická voda + Strieborné ióny, ktoré majú proti-mikrobiálny (baktérie, plesne, kvasinky) účinok

Prečo by som teda nemal chýbať vo vašej domácnosti? Pretože vodu s vysoko aktívnym a aj preventívnym účinkom potrebujete piť každý deň a ja vám ju viem vyrobiť. Pri pomere mojej ceny a prínosov pre vaše bunky - zdravie, som vaša najlepšia investícia do zariadenia, ktoré pokryje váš kvalitný pitný režim na mnoho rokov. Nehovoriac o tom, že ako jediné zariadenie svojho druhu na trhu viem vyrobiť aj antibakteriálnu Striebornú vodu. Spojte Alkalickú vodu so Striebornou vodou a získate kompletný dvojboj na podporu imunity proti mikroorganizmom.

Ponuka ionizátorov aQuator 

 

Omega-3 mastné kyseliny doplnky

Som Omega-3 nenasýtená mastná kyselina a musíte o mne vedieť, že ma potrebujete konzumovať každý deň, pretože Vaše telo si ma nevie vytvoriť a je odkázané iba na to, čo príjme zo stravy. 

Som pre Vaše orgány veľmi dôležitá, pretože podporujem normálnu funkciu mozgu, srdca a imunitného systému. Zároveň podporujem normálnu funkciu očí, hladiny triglyceridov v krvi, krvný tlak, hladiny vápnika v krvi, zloženie kostí, svalové funkcie, zdravie zubov a bunkové delenie.

Obsahujem protizápalový a pre fungovanie buniek nenahraditeľný vysoko kvalitný rybí olej bohatý na Omega-3 EPA a DHA kyseliny. Pre komplexnejší účinok pridali do mňa vitamíny A, E a D pre normálnu funkciu vášho imunitného systému.

Ako ste sa dočítali vyššie, som pre vaše telo životne dôležitá potravina. A ak by ste ma chceli nahradiť, tak by ste museli denne zjesť min. 1-2kg čerstvých voľno žijúcich rýb, alebo orechov. Aby som Vám pomohla udržať rovnováhu zdravia a správny pomer Omega-6 a 3 kyselín vo vašom tele, stačí ak ma budete pravidelne a dlhodobo konzumovať v potrebnom množstve.

Nemusíte sa vôbec obávať, pretože moja tekutá forma je obohatená o prírodnú citrónovú príchuť, príp. ma balia do kapsúl, čiže vôbec nechutím po rybách

Prečo by ste ma mali konzumovať každý deň v potrebnom množstve? Pretože mastné kyseliny Omega-3 z morských zdrojov sú dôležité pre dosiahnutie normálnej a vhodnej rovnováhy medzi prvkami vo vašom tele. Kyseliny Omega-3 sú navyše dôležité z hľadiska prirodzenéhozdravého vývojarastu a funkcie buniek, či tkanív. Mnoho zdokumentovaných vedeckých štúdií ukazuje, že kyseliny Omega-3 (EPA a DHA) sú dôležité z hľadiska vášho kardiovaskulárneho zdravia, vývinu plodu, kognitívnej výkonnostinálady a správania, ako aj mnohých ďalších stránok.

Prijímajte ma každý deň v potrebnom množstve a zabezpečím vám optimálny pomer Omega kyselín vo vašom tele, čím ochránim vaše bunky pred vnútornými zápalmi.

 

Ponuka Omega-3 doplnkov 

Moje meno je Xtend ZINZINO a v súčasnosti som najpokročilejší dostupný doplnok stravy. Kompenzujem (nahrádzam nedostatok) modernú stravu, ktorá je takmer úplne zbavená mikronutrientov a fytonutrientov, ktoré sú potrebné pre optimálne zdravie.

Obsahujem rad 23 vitamínov, stopových prvkov, ako aj kľúčové fytonutrienty a naviac ešte Wellmune, čo je čistý betaglukán 1,3/1,6 pochádzajúci z pekárskych kvasníc, ktorý priamo stimuluje vašu vrodenú imunitu.

Ponúkam vám komplexný program nutričných faktorov potrebných pre rast a obnovu tkanív. So mnou si užijete viac energie, zlepšíte si zdravie svojich kostí a kĺbov, prispievam k normálnej funkcii imunitného systému.

Ako dopĺňam pôsobenie Alkalickej vody a BalanceOil - Omega-3 olej? Spolupráca s Alkalickou vodou a BalanceOilom je super, pretože spolu vytvárajú dokonalé podmienky k tomu, aby vaše bunky boli schopné čo najefektívnejšie prijať, vstrebať a zároveň využiť maximum z prijatej výživy, či doplnkov. Takáto spolupráca sa mi páči, pretože viem, že vašim bunkám dodám všetko potrebné, aby ste sa cítili vitálne a plný energie.

Ponuka Xtend Zinzino 

 

Probiotiká a Prebiotiká pre zdravú črevnú mikroflóru

Zoznámte sa prosím aj s nami, sme priateľská dvojica: Probiotiká a Prebiotiká, ktorá priaznivo ovplyvňuje zdravie vašej tráviacej sústavy. 

Čo robíme pre zdravie vašich čriev? Podporujeme rast zdravých, prospešných baktérií, a tým mnoho zdravých črevných funkcií vrátane pravidelnej stolice, pocitu plnosti a menšieho nadúvania.

Vo vašom hrubom čreve sa nachádza viac ako 100 biliónov baktérií a zatiaľ čo niektoré sú dobré pre vaše zdravie, iné sú menej žiaduce. Dobré baktérie používajú ako zdroj energie potravinovú vlákninu, ktorá im umožňuje rásť rýchlejšie a zabrať tak miesto menej žiaducich baktérií.

Dobré baktérie prispievajú k mnohým dôležitým telesným funkciám, ako je posilnenie imunitného systému. Naše pozitívne pôsobenie v tráviacom trakte sa tiež spája s lepšou náladou, výdržou a zdravím ako takým.

Zdravé črevá sú nevyhnutnou súčasťou zdravého organizmu. Preto vás zrejme neprekvapí informácia, že v zdravých črevách sa skrýva až 70% imunity.

Na začiatku môže u vás nastať krátke obdobie zvykania si, keď Prebiotiká - vláknina začne zlepšovať populáciu baktérií. Je to však malý a prechodný krok na ceste k lepšiemu zdraviu. Keď nás budete konzumovať, nezabúdajte na dôležitý faktor a tým je dostatočný (zvýšený) príjem tekutín, napr. už s vyššie spomínanou Alkalickou vodou. 

Probiotiká a Prebiotiká pre zdravú črevnú mikroflóru

 

Paracleanse proti parazitná kúra

Volám sa proti parazitná kúra Paracleanse a vďaka môjmu bylinnému zloženiu som zostavená tak, aby som čo v najširšom zábere prečistila vaše telo od nežiadúcich parazitov. Nepôsobím pozitívne iba na tráviaci trakt, ale dokážem prečistiť aj iné orgány v tele.

V tomto programe zdravia sa vám predstavujem ako posledná, pretože ma stačí aplikovať iba 2 krát do roka. No podľa správnosti by som mala byť uvedená na úplnom začiatku, tzn. že moja dôležitosť je hneď za pitným režimom s Alkalickou vodou. Prečo?

Pretože parazity svojou prítomnosťou v tele oslabujú imunitu tým, že celé telo oberajú o potrebné živiny z potravy, ďalej narúšajú a oslabujú činnosť orgánov, môžu byť príčinou vzniku nádorov, a zároveň produkujú toxický odpad, ktorý je pre telo škodlivý.

Rakovina hrubého čreva je druhým najčastejším onkologickým ochorením na Slovensku a v rámci Európskej únie máme najvyššiu úmrtnosť. Je teda zrejmé, že hrubému črevu nevenujeme dostatočnú pozornosť.

Práve hrubé črevo je miestom, kde sa usádza nespracovaná potrava, čo môže byť výborným zdrojom potravy a bezpečným miestom práve pre parazity. Málokto si uvedomuje, že hrubé črevo by za ideálnych podmienok malo vstrebávať vitamíny a minerály zo spracovanej potravy naspäť do tela.

Ak tento systém nefunguje správne, zvyšky potravy sa v čreve rozkladajú pomaly (hnijú), darí sa parazitom a premnožujú sa škodlivé baktérie, dochádza aj k hromadeniu toxických látok a tie sa dostávajú naspäť do tela. Čím je organizmus dlhšie vystavený nefunkčnému zažívaciemu traktu, imunita je oslabená a tým má organizmus väčšiu šancu ochorieť.

Z tohto dôvodu je ideálne mať pred začatím parazitnej kúry nastavený denný 2-2,5litrový príjem Alkalickej vody, ktorá nežiadúci toxický odpad po parazitoch ľahšie z tela vyplaví von. Chcete vedieť, ako sa prejavujú parazity v tele, ako sa prenášajú, atď.? Viac nájdete v článkoch: ›Parazity v tele 

Práve hrubé črevo je miestom, kde sa usádza nespracovaná potrava a ak nefunguje správne, hromadia sa v ňom toxíny. Málokto si uvedomuje, že hrubé črevo by za ideálnych podmienok malo vstrebávať vitamíny a minerály zo spracovanej potravy naspäť do tela. Ak tento systém nefunguje správne, napríklad máme zápchu, toxické zvyšky sa v čreve rozkladajú pomaly a dostávajú sa naspäť do tela. Čím je naše telo dlhšie vystavené hnijúcemu jedlu v zažívacom trakte, tým väčšiu máme šancu ochorieť.

Rakovina hrubého čreva je druhým najčastejším onkologickým ochorením na Slovensku a v rámci Európskej únie máme najvyššiu úmrtnosť. Je teda zrejmé, že hrubému črevu nevenujeme dostatočnú pozornosť.

Očista hrubého čreva prispieva k regenerácii tráviacej sústavy, aby sa sama dokázala zbaviť usadenín, toxínov a parazitov. Tento prípravok prispieva k podpore harmonizácie v zažívacom ústrojenstve. Napomôže vašim črevám znova dobre absorbovať nevyhnutné vitamíny a minerály. Prispieva k úrýchelniu času trávenia, spracovaniu potravy a vylučovania, vďaka čomu napomáha k obnove vašej vitality a energie. Ak si očistíte hrubé črevo, prospeje to vášmu celému telu.

Pomôžem vám udržať si silnú imunitu a telo čisté od parazitov. Ako? Stačí, keď sa budete riadiť týmito základnými pravidlami:

• Odparazitovanie robte pravidelne: 2 krát do roka • Vhodné obdobia na očistu tela od parazitov: JAR a JESEŇ.

• Parazitnú kúru naplánujte tak, aby ju urobila celá rodina naraz.

• V príp. ak to okolnosti vyžadujú, urobte podľa potreby odparazitovanie kedykoľvek počas roka.

Proti parazitom bylinné prípravky

 

Ste pripravený začať? Tu je stručné zhrnutie ako postupovať ...

1. Obohaťte pitný režim o ionizovanú Alkalickú vodu

2. Pravidelne 2 krát do roka si prečistite telo od parazitov

3. Zvýšte príjem živín, ktoré znižujú vnútorné zápaly • Omega-3 olej

4. Posilnite komplexnú výživu buniek a zdravie čriev • Vitamíny/Minerály + Beta Glukány + Probiotiká a Prebiotiká

5. Pri akútnych problémoch s mikroorganizmami použite Prírodné antibiotiká

6Znížte konzumáciu takých potravín, ktoré vytvárajú v tele chronické zápaly - potraviny pečené pri vysokých teplotách (fast food), pri vysokých teplotách sa vytvárajú rakovinotvorné látky. Vhodné sú jedlá pomaly varené, pri nízkych teplotách.

7Prínosná je pravidelná fyzická činnosť, čo podporuje celkové zdravie tela a fyzickú kondíciu.

 

GRATULUJEM Vám!

Teraz poznáte presné kroky, ako mať vlastné zdravie pod kontrolou ►

So 100% istotou rovnováhy vo výžive a pitného režimu pre všetky bunky


Bez rizika vzniku vnútorných skrytých zápalov a rôznych civilizačných ochorení

 

 

 

Začnite s budovaním rovnováhy svojho zdravia ešte dnes ► 

 

 

 

 

 

 

 

Diskusia

(0 komentárov)

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Naša webová stránka ukladá údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača) na identifikáciu vašej relácie a dosiahnutie základnej funkčnosti platformy, zážitku z prehliadania a zabezpečenia.
Môžeme ukladať údaje na vašom zariadení (súbory cookie a úložiská prehliadača), aby sme mohli poskytovať doplnkové funkcie, ktoré zlepšujú váš zážitok z prehliadania, ukladať niektoré z vašich preferencií bez toho, aby ste mali používateľský účet alebo bez prihlásenia, používať skripty a/alebo zdroje tretích strán, widgety atď.
Používanie analytických nástrojov nám umožňuje lepšie porozumieť potrebám našich návštevníkov a tomu, ako používajú našu stránku. Môžeme použiť nástroje prvej alebo tretej strany na sledovanie alebo zaznamenávanie vášho prehliadania našej webovej stránky, na analýzu nástrojov alebo komponentov, s ktorými ste interagovali alebo ste ich používali, zaznamenávanie udalostí konverzií a podobne.
Môžeme používať súbory cookie a nástroje tretích strán na zlepšenie ponuky produktov a/alebo služieb našej alebo našich partnerov, jej relevantnosti pre vás na základe produktov alebo stránok, ktoré ste navštívili na tejto webovej stránke alebo na iných webových stránkach.
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať