IONIZOVANÁ voda • Základný pilier v starostlivosti o ZDRAVIE

21 položiek

Ionizovaná voda použitie v prospech zdravia

IONIZOVANÁ VODA je voda, ktorá po úprave v zariadení ► IONIZÁTOR VODY získa ZÁPORNÉ a KLADNÉ IÓNY, v samostatnom procese IÓNY Striebra. Ionizátor vody aQuator vyrába 3 výnimočné druhy ionizovanej vody.

Prečo sú ióny pre zdravie prospešné?

Podľa toho, koľko voda po úprave získa iónov, určuje jej hodnoty pH a antioxidačný potenciál (ORP). Záporné a kladné ióny výrazne menia vlastnosti a použitie vody.

✅ ZÁPORNÉ IÓNY obsahuje Alkalická (ŽIVÁ) ionizovaná voda, ktorá každodenným pitím podporuje životné funkcie buniek a orgánov v tele, čistí ich - detoxikuje, zásobuje ich alkalickými minerálmi, podporuje metabolizmus, spomaľuje starnutie.

✅ KLADNÉ IÓNY obsahuje Acidická (MŔTVA) ionizovaná voda, ktorá má schopnosť ničiť a hubiť životné funkcie mikróbov. Jej prírodné uplatnenie nájdete pri dezinfekcii celej domácnosti a pri riešení problémov na pokožke (zápaly, infekcie, rany, plesne).

✅ IÓNY STRIEBRA obsahuje Strieborná ionizovaná voda, ktorá má antimikrobiálne účinky a podporuje imunitný systém. Podľa koncentrácie striebra sa používa vnútorne na pitie, alebo zvonka na riešenie problémov na pokožke.

So svojimi neobmedzenými prínosmi pre všetky bunky v tele, ale aj vďaka použitiu v domácnosti tvorí základný pilier pri podpore a starostlivosti o zdravie celej rodiny počas 3️⃣6️⃣5️⃣ dní v roku.

► Chcete vedieť viac o Ionizovanej vode? Prečítajte si: Čo je IONIZOVANÁ VODA?

► Alebo pozrite články z Natur♥Blogu: Použitie a skúsenosti s Ionizovanou vodou

 

Podľa účelu:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií