IONIZOVANÁ voda • Základný pilier v starostlivosti o ZDRAVIE

20 položiek

Skôr, ako spoznáte všetky prínosy ionizovanej vody, tak mi dovoľte stručné predstavenie prístroja, ktorý vodu upravuje. ► IONIZÁTOR VODY je prenosné zariadenie do domácnosti na úpravu vody s veľmi jednoduchou obsluhou.

Voda, ktorá prejde úpravou v ionizátore vody sa nazýva IONIZOVANÁ voda. Ionizátor vie vyrobiť 3 výnimočné druhy ionizovanej vody. Každá jedna voda je jedinečná svojimi vlastnosťami, jej použitím, a každý druh vody získa úpravou iné hodnoty pH a ORP

 

Ionizovaná voda

Ionizovaná voda neobmedzené prínosy

 

Tajomstvo zdravia sa skrýva vo vašom tele. Rôzne stimulanty ako stres, nevhodná strava, chemické látky v potravinách, v liekoch, vo vzduchu, nedostatok pohybu a spánku ... toto všetko oberá zdravie každý deň o životnú energiu a vitalitu.

Prečo by teda ionizovaná voda nemala chýbať v každodennej starostlivosti o zdravie?

Pretože so svojimi neobmedzenými prínosmi pre celé telo, a aj použitie v domácnosti tvorí základný pilier v starostlivosti o zdravie celej rodiny počas 3️⃣6️⃣5️⃣ dní v roku.

► Články z Natur♥Blogu: Použitie a skúsenosti s Ionizovanou vodou

 

Podľa účelu:

Prehľadať výsledky filtra fulltextom

Zobraziť:

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií