Irigátor - súprava na výplach čriev (klystír)

Irigátor - súprava na výplach čriev (klystír)

Kúpite u dodávateľa

Irigátor je ľahká a skladná zdravotná pomôcka pre zavádzanie klystírov a na vykonávanie výplachov čriev.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Viete, ktorým orgánom by mala začať aktívna prevencia a starostlivosť o zdravie? Sú to črevá a skrýva sa v nich až 60 - 70% imunity, teda obranyschopnosti organizmu. Nie len, že majú črevá za úlohu dostať z tela všetok nepotrebný hmotný odpad, ale od čistoty čriev záleží aj ich schopnosť vstrebávať živiny potrebné pre fungovanie tela.

Pravidelná "sprcha" hrubého čreva vám prinesie pocit očisty, ľahkosti, ústup - zmiznutie črevných ťažkostí, úbytok na váhe, celkovo lepšiu kondíciu organizmu, ale aj zlepšenie psychického stavu. Očista sa prejaví aj na pleti, ktorá sa prejasní a navráti sa jej krásna zamatová farba.

Ako irigátor používať

Irigátor zloženie súpravy

Na ústie nádržky 1 (vývod) sa navlečie irigačná hadica 2. Na druhý koniec hadice sa nasadí dvojpolohový kohút 3, na ktorý sa nasadí priložená trubica 4.

Po zostavení sa uzavrie kohút (ovládacia páčka je kolmo na os kohúta), nádržka sa naplní tekutinou (cca 1 l) a zavesí. Po zavedení trubice do konečníka sa kohút otvorí a tekutina začne prúdiť trubicou.

 

Výhody produktu

 • Jednoduchá aplikácia a údržba
 • Uzavretie prívodu vody s kohútikom podľa potreby
 • Použiteľný kedykoľvek a v pohode domova
 • Priesvitná nádržka umožnuje sledovať množstvo vody

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Irigátor na výplach čriev

 

Mohlo by vás zaujímať

Doplňujúce informácie

Balenie: závesná nádržka s vývodom (cca 2 l), irigačná hadica (cca 1,5 m), dvojpolohový kohút, trubice do konečníka pre dospelých (priemer 10 mm)

Upozornenie: Jednotlivé diely irigátora možno sterilizovať varom, bežnú údržbu môžete vykonávať teplou vodou a mydlom alebo ostatnými umývacími prostriedkami. Nepoužívajte organické rozpúšťadlá.

 

Podľa problému: Podpora trávenia, Očista
Podľa účelu: Irigátor

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie