Antiparazitná kúra PARACLEANSE

Antiparazitná kúra PARACLEANSE

SKLADOM

Komplexný potravinový doplnok na čisto rastlinnej báze, ktorý v trojfázovom programe účinne odstraňuje parazity, normalizuje funkciu tráviaceho traktu a podporuje črevnú mikroflóru.

28,41 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Siberian Health

Antiparazitná kúra PARACLEANSE aktívne pracuje počas 15 dní v 3 fázach súčasne. Jedno balenie parazitnej kúry obsahuje 3 produkty, ktoré sa užívajú podľa návodu počas dňa tak, aby súbežne prebiehala kompletná očista od parazitov a zároveň aj obnova črevnej mikroflóry

 

Hlavné úlohy jednotlivých fáz v parazitnej kúre:

 

Parazitná bylinná kúra
 • 1. FÁZA: AKTIVÁCIA

Hlavnou úlohou 1.fázy je príprava črevného traktu a žlčových ciest na aktívnu očistu, normalizáciu funkcie čriev a žlčových ciest.

Základný prípravok: FORMULA 1: Pramene Čistoty

• Obsahuje 30 kapsúl, užívajú 2 kapsule denne (1 ráno, 1 večer) = 15 dní

 

 • 2. FÁZA: AKTÍVNA OČISTA

V priebehu 2.fázy dochádza k aktívnej očiste tráviaceho traktu od parazitov.

Základný produkt: FORMULA 2: Phytopar

• Obsahuje 60 kapsúl, užíva sa 5 kapsúl denne (3 ráno, 2 večer) = 12 dní

 

 • 3. FÁZA: FIXÁCIA

Hlavným cieľom tretej fázy je obnova mikroflóry črevného traktu po aktívnom očistnom pôsobení.

Základný produkt: FORMULA 3: Enterovit

• Obsahuje bylinný med 200g, užíva sa každý deň 1 čajová lyžička = 15 dní a viac

Vzhľadom na rôzne veľkosti lyžičiek môže po absolvovaní kúry časť bylinného medu ostať. V takomto prípade môžete zvyšok doužívať až do spotrebovania balenia.

 

Kladné bonusy produktu

 • Bezpečná a účinná širokospektrálna kúra, dokonalá očista a maximálna istota
 • Čisto prírodné bylinné zloženie s garanciou dlhodobého testovania a výskumu Siberian Health
 • Kompletná očista s dôrazom na obnovu mikroflóry tráviaceho traktu
 • Už počas kúry pozorované zlepšenia zdravotného stavu
 • Vhodné pre deti (od 6-7rokov a nad 50kg) s polovičným dávkovaním

 

Časté otázky

 • V ktorý deň je vhodné začať robiť kúru?

Kúru je najlepšie začať robiť cez víkend (sobota - teda v mimo pracovné dni). Prvé 2 dni sa užívajú kapsule „FORMULA 1 (Pramene čistoty)", ktoré pred-pripravia črevá na ľahšie vyprázdňovanie. V individuálnych prípadoch sa môže prvé 2 dni objaviť častejšia a redšia stolica (nie hnačka). Z tohto dôvodu, príp. ak robíte očistu čriev prvý krát, naplánujte si začiatok na dni pokoja.

 

 • Ako často je vhodné robiť odparazitovanie?

Parazitnú kúru je ideálne absolvovať 2-3 krát do roka, na jar (jarná očista) a na jeseň (očista tela po lete, kedy sú parazity najviac aktívne). V prípade potreby a akútnych stavov je možné kúru urobiť kedykoľvek v priebehu roka. Najčastejšie to môže byť stav u detí, napr. ak majú pocit svrbenia v oblasti konečníka, nečakajte na obdobie jari/jesene, odparazitovať ich treba hneď ako to zistíte.

 

 • Ako mám užívať bylinný med, keď mi jeho chuť nevyhovuje?

Bylinný med nemá sladkú chuť, aj keď obsah medu v produkte je najvyšší (4,4g na 10g). Med najviac cítiť po mäte a preto je vhodné med nevychutnávať na jazyku pre jeho silnejšiu bylinnú chuť, ale rýchlo ho prehltnúť a zapiť pripravenou vodou, čajom, šťavou. Príp. dávku medu možno rozmiešať v tekutine a takto ho vypiť. Bylinný med má v kúre svoje dôležité opodstatnenie, je to v podstate krmivo pre osídlenie zdravých a prospešných baktérií v črevách.  

 

 • Je potrebné zmeniť počas kúry stravu?

Obsah stravy má vplyv na tráviacu činnosť, a teda aj na mikroflóru čriev a všetky organizmy (prospešné i neprospešné), ktoré sa v črevách nachádzajú. Zníženie príjmu výrobkov s obsahom cukru, bielej múky, mlieka a mäsových výrobkov nie je na škodu kedykoľvek, platí to aj počas kúry. Viac zeleniny a s časti ovocia vám prinesie omnoho viac benefitov.

 

 • Počas kúry sa mi zhoršil zdravotný stav, je to možné?

Áno, môže sa to stať. Každý človek na očistu od parazitov reaguje inak. Tak ako niekto môže pociťovať zmeny k lepšiemu (viac energie, lepší spánok, vyčistená pleť, atď.), tak isto môže dôjsť k zhoršeniu stavu. Treba si uvedomiť, že je to stav dočasný a hovorí o vnútornom čistení organizmu, kedy odpad odchádza všetkými dostupnými cestami. Preto sa zhoršeného stavu netreba obávať, ale v užívaní prípravku treba pokračovať ďalej. 

► Účinnejšie sa zbaviť škodlivín po parazitoch môžete pomocou Alkalickej vody, ktorú začnete piť ešte pred parazitnou kúrou. V tomto článku sa dozviete o tom viac, ale aj to, čo robiť, keď sa počas kúry objavia príznaky prechladnutia a pod.

 

Dôležité!

Ak sa v rodine objaví podozrenie na parazity aspoň jedného člena, odporúčam urobiť odparazitovanie všetkých členov rodiny naraz. Niektoré druhy parazitov sa veľmi jednoducho prenášajú práve v rámci rodiny, čo môže znamenať, že ak sa prečistí od parazitov iba jeden člen rodiny, tak čoskoro sa opäť môže nakaziť od ostatných, ktorí môžu byť aj bez vonkajších príznakov parazitárnej infekcie. V takomto prípade je to začarovaný kruh, z ktorého sa nie, a nie vymotať.

Z tohto dôvodu je potrebné, aby sa naraz preliečila celá rodina.

 

Mohlo by vás zaujímať

Mám v tele nebezpečné parazity? Môžu ohroziť moje zdravie? 

• Smrť prichádza z čriev. Vyčisťte si ich od plesní!

• Články z Natur♥Blogu: Prevencia a odstránenie parazitov

 

Doplňujúce informácie

Zloženie Formula 1 (Pramene čistoty) 2 kapsule obsahujú: Brusnica (Vaccinium vitis idaea): 30 mg, Čierna ríbezľa (Ribes nigrum): 30 mg, Ďatelina lúčna (Trifolium pratense): 60 mg, Krvavec lekársky (Poterium officinale): 30 mg, Sladovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra): 30 mg, Lipa malolistá (Tilia cordata): 30 mg, Lopúch väčší (Arctium majus): 30 mg, Praslička roľná (Equisetum arvense): 30 mg, Stavikrv vtáčí (Polygonum aviculare): 60 mg, Echinacea úzkolistá (Echinacea angustifolia extr.): 60 mg, Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum): 30 mg, Nátržnica močiarna (Comarum palustre): 20 mg, Glycerín: 0,1 mg, Bielkoviny: 260 mg, Sacharidy 240 mg, Tuky: 60 mg, Voda čistená: 139,9 mg, Želatína kapsula: 60 mg

Zloženie Formula 2 (Phytopar) 1 kapsula obsahuje: Výťažok z listov artičoky zeleninovej (Cynara scolymus): 45 mg, Kvet vratiča (Flores tanacetum vulgaris): 45 mg, Výťažok z jadierok grapefruitu (Citrus paradisi): 33 mg, Glycerín: 0,05 mg, Voda: 69,95 mg, Želatína: 30 mg

Zloženie Formula 3 (Enterovit) 10 g obsahuje: Med prírodný: 4,4 g, Koncentrovaný výťažok z listov mäty piepornej (Mentha piperita L.): 1 g, Koncentrovaný výťažok z kvetov rumančeka lekárskeho (Chamomilla recutita (L.)Rauschert): 2g, Koncentrovaný výťažok z kvetov slamihy piesočnej (Helichrysum arenarium (L.) Moench): 2 g, Koncentrovaný výťažok z pupeňov klinčekovca voňavého (Sysygium aromaticum): 0,6 g

Upozornenie: Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Individuálna neznášanlivosť komponentov biologicky aktívneho doplnku stravy. Pred užívaním sa doporučuje lekárska konzultácia. Prípravok musí byť uchovávaný mimo dosahu deti! Neprekračujte doporučené dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Slúži ako doplnok denného doporučeného prísunu vitamínov. Neobsahuje lepok ani laktózu. Doba použiteľnosti je vyznačená na obale. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote do 25°C.

 

.

 

Eko domácnosť bez chemických prípravkov

 

Produktový sprievodca 
 
Ionizovaná voda PDF 
 
Spolupráca, provízna odmena 

 

  

Podľa účelu: Parazity • Červy
Podľa problému: Proti parazitom, Podpora trávenia, Očista

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií