Menu
Antiparazitná kúra PARACLEANSE • Očista od parazitov

Vypredané

40,75 € 20%

Antiparazitná kúra PARACLEANSE • Očista od parazitov

Hodnotenie

4.45/5 (82x)

Komplexný potravinový doplnok na čisto rastlinnej báze, ktorý v trojfázovom programe účinne odstraňuje parazity, normalizuje funkciu tráviaceho traktu a podporuje črevnú mikroflóru. Čítajte viac
Variant

Vyberte variant

Vyberte variant

40,75 € s DPH Zľava 8,15 €

od 32,60 €

Výrobca: Siberian Wellness

Popis

OZNAM: Antiparazitná kúra Paracleanse v ponuke do vypredania zásob. Expirácia 4/2024.

Inovatívnym nástupcom kúry Paracleanse z dielne spoločnosti Siberian Wellness je protiparazitná kúra PARASAFE HERBAL SET.

*  *  *  * * * * *  *  *  * 

Antiparazitná kúra PARACLEANSE aktívne pracuje počas 15 dní v 3 fázach súčasne. Jedno balenie parazitnej kúry obsahuje 3 produkty, ktoré sa užívajú podľa návodu počas dňa tak, aby súbežne prebiehala kompletná očista od parazitov a zároveň aj obnova črevnej mikroflóry

 

Hlavné úlohy jednotlivých fáz v parazitnej kúre:

Parazitná kúra Paracleanse

• 1. FÁZA: AKTIVÁCIA

Hlavnou úlohou 1.fázy je príprava črevného traktu a žlčových ciest na aktívnu očistu, normalizáciu funkcie čriev a žlčových ciest.

Základný prípravok: FORMULA 1: Pramene Čistoty

• Obsahuje 30 kapsúl, užívajú sa 2 kapsule denne (1 ráno, 1 večer), tzn. celkom 15 dní.

 

• 2. FÁZA: AKTÍVNA OČISTA

V priebehu 2.fázy dochádza k aktívnej očiste tráviaceho traktu a ďalších orgánov od parazitov.

Základný produkt: FORMULA 2: Phytopar

• Obsahuje 60 kapsúl, užíva sa 5 kapsúl denne (3 ráno, 2 večer), celkom 12 dní.

 

• 3. FÁZA: FIXÁCIA

Hlavným cieľom tretej fázy je obnova mikroflóry črevného traktu po aktívnom očistnom pôsobení.

Základný produkt: FORMULA 3: Enterovit

• Obsahuje bylinný med 200g, užíva sa každý deň 1 čajová lyžička = 15 dní a viac

Po absolvovaní kúry časť bylinného medu vám môže ostať. V takomto prípade môžete zvyšok doužívať až do spotrebovania balenia.

Paracleanse parazitná kúra 

Kladné bonusy produktu

◘ Bezpečná a účinná širokospektrálna kúra, dokonalá očista a maximálna istota

◘ Čisto prírodné bylinné zloženie s garanciou dlhodobého testovania a výskumu Siberian Health

◘ Kompletná očista s dôrazom na obnovu mikroflóry tráviaceho traktu

◘ Už počas kúry pozorované zlepšenia zdravotného stavu

Vhodné pre deti (od 6-7rokov a nad 50kg) s polovičným dávkovaním

 

 

Varianty produktu

Paracleanse 1ks - 40,75€

Paracleanse 3ks + Pivovarské kvasnice 1ks/balenie • Darček zdarma - 122,25€

 

Časté otázky

• V ktorý deň je vhodné začať robiť kúru?

Kúru je najlepšie začať robiť cez víkend (sobota - teda v mimo pracovné dni). Prvé 2 dni sa užívajú kapsule „FORMULA 1 (Pramene čistoty)", ktoré pred-pripravia črevá na ľahšie vyprázdňovanie. V individuálnych prípadoch sa môže prvé 2 dni objaviť častejšia a redšia stolica (nie hnačka). Z tohto dôvodu, príp. ak robíte očistu čriev prvý krát, naplánujte si začiatok na dni pokoja.

 

• Ako často je vhodné robiť odparazitovanie?

Parazitnú kúru je ideálne absolvovať 2 krát do roka, na jar (jarná očista) a na jeseň (očista tela po lete a podpora imunity pred zimným obdobím). V prípade potreby a akútnych stavov je možné kúru urobiť kedykoľvek v priebehu roka. Najčastejšie to môže byť stav u detí, napr. ak majú pocit svrbenia v oblasti konečníka, nečakajte na obdobie jari/jesene, odparazitovať ich treba hneď ako to zistíte.

 

• Ako dlho by mala trvať očista od parazitov?

Dôkladná očista od parazitov by mala trvať 1,5 mesiaca (6 týždňov), tzn. užívať doplnky počas tejto doby nepretržite.

V príprade parazitnej kúry Paracleanse, ktorá v jednom balení obsahuje dávkovanie kapsúl na 15 dní, je postup nasledovný: Prvá kúra 15 dní + 2 týždne pauza, druhá kúra 15 dní + 2 týždne pauza, a zopakovať aj tretí krát - tretia kúra 15 dní. Očista s Paracleanse vrátane prestávok trvá 2,5 mesiaca a sú k tomu potrebné 3 balenia kúry.

Prečo je kúru potrebné zopakovať 3 krát? Pri kúre sú zahubené živé dospelé jedince v tráviacom trakte. Parazity však majú svoje vývojové štádiá (vajíčko, larva), a počas tohto vývoja prechádzajú cez krv do rôznych orgánov, až sa dostanú do tráviaceho systému, kde už ako dospelé jedince začnú klásť vajíčka. 

Aby bolo odparazitovanie dôkladné, kúra sa opakuje kvôli rôznym vývojovým štádiám parazitov. Čiže vajíčka a larvy, ktoré neboli zahubené počas prvej 15 dňovej kúry, prichádzajú do čriev už ako dospelé jedince a vtedy ich môže zlikvidovať druhá, príp. až tretia kúra.

 

• Ako mám užívať bylinný med, keď mi jeho chuť nevyhovuje?

Bylinný med, ktorý je súčasťou kúry, nemá sladkú chuť, aj keď obsah medu v produkte je najvyšší (4,4g na 10g). Med najviac cítiť po mäte a preto je vhodné med nevychutnávať na jazyku pre jeho silnejšiu bylinnú chuť, ale rýchlo ho prehltnúť a zapiť pripravenou vodou, čajom, šťavou. Príp. dávku medu možno rozmiešať v tekutine a takto ho vypiť. Bylinný med má v kúre svoje dôležité opodstatnenie, je to v podstate krmivo pre osídlenie zdravých a prospešných baktérií v črevách.  

 

• Je potrebné zmeniť počas kúry stravu?

Obsah stravy má vplyv na tráviacu činnosť, a teda aj na mikroflóru čriev a všetky organizmy (prospešné i neprospešné), ktoré sa v črevách nachádzajú. Zníženie príjmu výrobkov s obsahom cukru, bielej múky, mlieka a mäsových výrobkov nie je na škodu kedykoľvek, platí to aj počas kúry. Viac zeleniny a s časti ovocia vám prinesie omnoho viac benefitov.

 

• Počas kúry sa mi zhoršil zdravotný stav, je to možné?

Áno, môže sa to stať. Každý človek na očistu od parazitov reaguje inak. Tak ako niekto môže pociťovať zmeny k lepšiemu (viac energie, lepší spánok, vyčistená pleť, atď.), tak isto môže dôjsť k zhoršeniu stavu. Treba si uvedomiť, že je to stav dočasný a hovorí o vnútornom čistení organizmu, kedy odpad odchádza všetkými dostupnými cestami. Preto sa zhoršeného stavu netreba obávať, ale v užívaní prípravku treba pokračovať ďalej.  

Účinnejšie čistenie tela a zbavenie sa škodlivín po parazitoch môžete dosiahnuť pitím Alkalickej vody, ktorú je vhodné začať piť ešte pred parazitnou kúrou. V ponuke eshopu nájdete zariadenia na výrobu alkalickej ionizovanej vody.

OdporúčameProduktové balíky Parazitná kúra + Ionizovaná alkalická voda

 

► VIDEO REPORTÁŽ O PARAZITOCH

 

Dôležité!

Ak sa v rodine objaví podozrenie na parazity aspoň jedného člena, odporúčam urobiť odparazitovanie všetkých členov rodiny naraz.

Niektoré druhy parazitov sa veľmi jednoducho prenášajú práve v rámci rodiny, čo môže znamenať, že ak sa prečistí od parazitov iba jeden člen rodiny, tak čoskoro sa opäť môže nakaziť od ostatných, ktorí môžu byť aj bez vonkajších príznakov parazitárnej infekcie.

Z tohto dôvodu je potrebné, aby sa naraz preliečili / prečistili všetci členovia rodiny.

 

Základné pravidlá ako si udržať telo čisté od parazitov

Odparazitovanie robte pravidelne: 2 krát do roka

Vhodné obdobia na očistu tela od parazitov: JAR a JESEŇ

• Parazitnú kúru naplánujte tak, aby ju urobila celá rodina naraz

 Ak to okolnosti vyžadujú, urobte odparazitovanie kedykoľvek počas roka

 

Mohlo by vás zaujímať

Mám v tele nebezpečné parazity? Môžu ohroziť moje zdravie? 

• Smrť prichádza z čriev. Vyčisťte si ich od plesní!

• Články z Natur♥Blogu: Prevencia a odstránenie parazitov

 

Doplňujúce informácie

Zloženie Formula 1 (Pramene čistoty) 2 kapsule obsahujú: Brusnica (Vaccinium vitis idaea): 30 mg, Čierna ríbezľa (Ribes nigrum): 30 mg, Ďatelina lúčna (Trifolium pratense): 60 mg, Krvavec lekársky (Poterium officinale): 30 mg, Sladovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra): 30 mg, Lipa malolistá (Tilia cordata): 30 mg, Lopúch väčší (Arctium majus): 30 mg, Praslička roľná (Equisetum arvense): 30 mg, Stavikrv vtáčí (Polygonum aviculare): 60 mg, Echinacea úzkolistá (Echinacea angustifolia extr.): 60 mg, Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum): 30 mg, Nátržnica močiarna (Comarum palustre): 20 mg, Glycerín: 0,1 mg, Bielkoviny: 260 mg, Sacharidy 240 mg, Tuky: 60 mg, Voda čistená: 139,9 mg, Želatína kapsula: 60 mg

Zloženie Formula 2 (Phytopar) 1 kapsula obsahuje: Výťažok z listov artičoky zeleninovej (Cynara scolymus): 45 mg, Kvet vratiča (Flores tanacetum vulgaris): 45 mg, Výťažok z jadierok grapefruitu (Citrus paradisi): 33 mg, Glycerín: 0,05 mg, Voda: 69,95 mg, Želatína: 30 mg

Zloženie Formula 3 (Enterovit) 10 g obsahuje: Med prírodný: 4,4 g, Koncentrovaný výťažok z listov mäty piepornej (Mentha piperita L.): 1 g, Koncentrovaný výťažok z kvetov rumančeka lekárskeho (Chamomilla recutita (L.)Rauschert): 2g, Koncentrovaný výťažok z kvetov slamihy piesočnej (Helichrysum arenarium (L.) Moench): 2 g, Koncentrovaný výťažok z pupeňov klinčekovca voňavého (Sysygium aromaticum): 0,6 g

Upozornenie: Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Individuálna neznášanlivosť komponentov biologicky aktívneho doplnku stravy. Pred užívaním sa doporučuje lekárska konzultácia. Prípravok musí byť uchovávaný mimo dosahu deti! Neprekračujte doporučené dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Slúži ako doplnok denného doporučeného prísunu vitamínov. Neobsahuje lepok ani laktózu. Doba použiteľnosti je vyznačená na obale. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote do 25°C.

 

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Doplnkové informácie

Kategória: MIKRÓBY V TELE
MIKRÓBY podľa druhu: Parazity • Červy
PROTI PARAZITOM: ◘ Prípravky s proti parazitným účinkom
MOČOVÉ CESTY/OBLIČKY: ◘ Očista, regenerácia, ◘ Podpora činnosti
TRÁVIACI SYSTÉM: ◘ Proti parazitom, ◘ Podpora trávenia, ◘ Očista
POKOŽKA: ◘ Vnútorná očista za účelom zlepšenia pokožky
Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Hodnotenie produktu

4.45/5

Pridať

Žiadne komentáre

Antiparazitná kúra PARACLEANSE • Očista od parazitov
Antiparazitná kúra PARACLEANSE • Očista od parazitov

od 32,60 €

Súvisiace a doplnkové produkty

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať