Antiparazitná kúra PARACLEANSE • Očista od parazitov

Antiparazitná kúra PARACLEANSE • Očista od parazitov

Hodnotenie produktu: 4.96/5 (23x)

Vaše hodnotenie:

SKLADOM TOP PRODUKT

Komplexný potravinový doplnok na čisto rastlinnej báze, ktorý v trojfázovom programe účinne odstraňuje parazity, normalizuje funkciu tráviaceho traktu a podporuje črevnú mikroflóru.

Varianty produktov

  • 28,41 € s DPH

  • 85,23 € s DPH

28,41 € s DPH

Antiparazitná kúra PARACLEANSE aktívne pracuje počas 15 dní v 3 fázach súčasne. Jedno balenie parazitnej kúry obsahuje 3 produkty, ktoré sa užívajú podľa návodu počas dňa tak, aby súbežne prebiehala kompletná očista od parazitov a zároveň aj obnova črevnej mikroflóry

 

Hlavné úlohy jednotlivých fáz v parazitnej kúre:

 

Parazitná bylinná kúra

• 1. FÁZA: AKTIVÁCIA

Hlavnou úlohou 1.fázy je príprava črevného traktu a žlčových ciest na aktívnu očistu, normalizáciu funkcie čriev a žlčových ciest.

Základný prípravok: FORMULA 1: Pramene Čistoty

• Obsahuje 30 kapsúl, užívajú 2 kapsule denne (1 ráno, 1 večer) = 15 dní

 

• 2. FÁZA: AKTÍVNA OČISTA

V priebehu 2.fázy dochádza k aktívnej očiste tráviaceho traktu a ďalších orgánov od parazitov.

Základný produkt: FORMULA 2: Phytopar

• Obsahuje 60 kapsúl, užíva sa 5 kapsúl denne (3 ráno, 2 večer) = 12 dní

 

• 3. FÁZA: FIXÁCIA

Hlavným cieľom tretej fázy je obnova mikroflóry črevného traktu po aktívnom očistnom pôsobení.

Základný produkt: FORMULA 3: Enterovit

• Obsahuje bylinný med 200g, užíva sa každý deň 1 čajová lyžička = 15 dní a viac

Po absolvovaní kúry časť bylinného medu vám môže ostať. V takomto prípade môžete zvyšok doužívať až do spotrebovania balenia.

 

Kladné bonusy produktu

• Bezpečná a účinná širokospektrálna kúra, dokonalá očista a maximálna istota

• Čisto prírodné bylinné zloženie s garanciou dlhodobého testovania a výskumu Siberian Health

• Kompletná očista s dôrazom na obnovu mikroflóry tráviaceho traktu

• Už počas kúry pozorované zlepšenia zdravotného stavu

Vhodné pre deti (od 6-7rokov a nad 50kg) s polovičným dávkovaním

 

Varianty produktu

• Paracleanse 1ks - 28,41€

• Paracleanse 3ks + Pivovarské kvasnice 1ks Darček zdarma - 85,23€

 

Časté otázky

• V ktorý deň je vhodné začať robiť kúru?

Kúru je najlepšie začať robiť cez víkend (sobota - teda v mimo pracovné dni). Prvé 2 dni sa užívajú kapsule „FORMULA 1 (Pramene čistoty)", ktoré pred-pripravia črevá na ľahšie vyprázdňovanie. V individuálnych prípadoch sa môže prvé 2 dni objaviť častejšia a redšia stolica (nie hnačka). Z tohto dôvodu, príp. ak robíte očistu čriev prvý krát, naplánujte si začiatok na dni pokoja.

 

• Ako často je vhodné robiť odparazitovanie?

Parazitnú kúru je ideálne absolvovať 2 krát do roka, na jar (jarná očista) a na jeseň (očista tela po lete a podpora imunity pred zimným obdobím). V prípade potreby a akútnych stavov je možné kúru urobiť kedykoľvek v priebehu roka. Najčastejšie to môže byť stav u detí, napr. ak majú pocit svrbenia v oblasti konečníka, nečakajte na obdobie jari/jesene, odparazitovať ich treba hneď ako to zistíte.

 

• Ako dlho by mala trvať očista od parazitov?

Dôkladná očista od parazitov by mala trvať 1,5 mesiaca (6 týždňov), tzn. užívať doplnky počas tejto doby nepretržite.

V príprade parazitnej kúry Paracleanse, ktorá v jednom balení obsahuje dávkovanie kapsúl na 15 dní, je postup nasledovný: Prvá kúra 15 dní + 2 týždne pauza, druhá kúra 15 dní + 2 týždne pauza, a zopakovať aj tretí krát - tretia kúra 15 dní. Očista s Paracleanse vrátane prestávok trvá 2,5 mesiaca a sú k tomu potrebné 3 balenia kúry.

Prečo je kúru potrebné zopakovať 3 krát? Pri kúre sú zahubené živé dospelé jedince v tráviacom trakte. Parazity však majú svoje vývojové štádiá (vajíčko, larva), a počas tohto vývoja prechádzajú cez krv do rôznych orgánov, až sa dostanú do tráviaceho systému, kde už ako dospelé jedince začnú klásť vajíčka. 

Aby bolo odparazitovanie dôkladné, kúra sa opakuje kvôli rôznym vývojovým štádiám parazitov. Čiže vajíčka a larvy, ktoré neboli zahubené počas prvej 15 dňovej kúry, prichádzajú do čriev už ako dospelé jedince a vtedy ich môže zlikvidovať druhá, príp. až tretia kúra.

 

• Ako mám užívať bylinný med, keď mi jeho chuť nevyhovuje?

Bylinný med, ktorý je súčasťou kúry, nemá sladkú chuť, aj keď obsah medu v produkte je najvyšší (4,4g na 10g). Med najviac cítiť po mäte a preto je vhodné med nevychutnávať na jazyku pre jeho silnejšiu bylinnú chuť, ale rýchlo ho prehltnúť a zapiť pripravenou vodou, čajom, šťavou. Príp. dávku medu možno rozmiešať v tekutine a takto ho vypiť. Bylinný med má v kúre svoje dôležité opodstatnenie, je to v podstate krmivo pre osídlenie zdravých a prospešných baktérií v črevách.  

 

• Je potrebné zmeniť počas kúry stravu?

Obsah stravy má vplyv na tráviacu činnosť, a teda aj na mikroflóru čriev a všetky organizmy (prospešné i neprospešné), ktoré sa v črevách nachádzajú. Zníženie príjmu výrobkov s obsahom cukru, bielej múky, mlieka a mäsových výrobkov nie je na škodu kedykoľvek, platí to aj počas kúry. Viac zeleniny a s časti ovocia vám prinesie omnoho viac benefitov.

 

• Počas kúry sa mi zhoršil zdravotný stav, je to možné?

Áno, môže sa to stať. Každý človek na očistu od parazitov reaguje inak. Tak ako niekto môže pociťovať zmeny k lepšiemu (viac energie, lepší spánok, vyčistená pleť, atď.), tak isto môže dôjsť k zhoršeniu stavu. Treba si uvedomiť, že je to stav dočasný a hovorí o vnútornom čistení organizmu, kedy odpad odchádza všetkými dostupnými cestami. Preto sa zhoršeného stavu netreba obávať, ale v užívaní prípravku treba pokračovať ďalej.  

Účinnejšie čistenie tela a zbavenie sa škodlivín po parazitoch môžete dosiahnuť pitím Alkalickej vody, ktorú je vhodné začať piť ešte pred parazitnou kúrou. V ponuke eshopu nájdete Alkalickú filtrovanú vodu a Alkalickú ionizovanú vodu.

 

 

► VIDEO REPORTÁŽ O PARAZITOCH

Parazity v tele prevencia

Dôležité!

Ak sa v rodine objaví podozrenie na parazity aspoň jedného člena, odporúčam urobiť odparazitovanie všetkých členov rodiny naraz.

Niektoré druhy parazitov sa veľmi jednoducho prenášajú práve v rámci rodiny, čo môže znamenať, že ak sa prečistí od parazitov iba jeden člen rodiny, tak čoskoro sa opäť môže nakaziť od ostatných, ktorí môžu byť aj bez vonkajších príznakov parazitárnej infekcie.

Z tohto dôvodu je potrebné, aby sa naraz preliečili / prečistili všetci členovia rodiny.

 

Základné pravidlá ako si udržať telo čisté od parazitov

Odparazitovanie robte pravidelne: 2 krát do roka

Vhodné obdobia na očistu tela od parazitov: JAR a JESEŇ

• Parazitnú kúru naplánujte tak, aby ju urobila celá rodina naraz

 Ak to okolnosti vyžadujú, urobte odparazitovanie kedykoľvek počas roka

• Dĺžka kúry: Zvoliť si môžete, či kúra bude trvať 1,5 mesiaca, alebo 2,5 mesiaca s prestávkami a to nasledovne:

1. Užívať doplnok proti parazitom NEPRETRŽITE 6 týždňov (1,5 mesiaca), vhodné pre: Wurm-Ex • Parazin • Orech čierny

2. Užívať doplnok proti parazitom S PRESTÁVKAMI: 2 týždne odparazitovanie a 2 týždne pauza - toto zopakovať ešte 2krát - v tomto prípade bude odparazitovanie aj s prestávkami trvať 2,5 mesiaca. Tento postup sa výhradne používa pri kúre Paracleanse, ale je možné týmto postupom aplikovať aj tieto doplnky: Wurm-Ex • Parazin • Orech čierny

 

Mohlo by vás zaujímať

Mám v tele nebezpečné parazity? Môžu ohroziť moje zdravie? 

• Smrť prichádza z čriev. Vyčisťte si ich od plesní!

• Články z Natur♥Blogu: Prevencia a odstránenie parazitov

 

Doplňujúce informácie

Zloženie Formula 1 (Pramene čistoty) 2 kapsule obsahujú: Brusnica (Vaccinium vitis idaea): 30 mg, Čierna ríbezľa (Ribes nigrum): 30 mg, Ďatelina lúčna (Trifolium pratense): 60 mg, Krvavec lekársky (Poterium officinale): 30 mg, Sladovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra): 30 mg, Lipa malolistá (Tilia cordata): 30 mg, Lopúch väčší (Arctium majus): 30 mg, Praslička roľná (Equisetum arvense): 30 mg, Stavikrv vtáčí (Polygonum aviculare): 60 mg, Echinacea úzkolistá (Echinacea angustifolia extr.): 60 mg, Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum): 30 mg, Nátržnica močiarna (Comarum palustre): 20 mg, Glycerín: 0,1 mg, Bielkoviny: 260 mg, Sacharidy 240 mg, Tuky: 60 mg, Voda čistená: 139,9 mg, Želatína kapsula: 60 mg

Zloženie Formula 2 (Phytopar) 1 kapsula obsahuje: Výťažok z listov artičoky zeleninovej (Cynara scolymus): 45 mg, Kvet vratiča (Flores tanacetum vulgaris): 45 mg, Výťažok z jadierok grapefruitu (Citrus paradisi): 33 mg, Glycerín: 0,05 mg, Voda: 69,95 mg, Želatína: 30 mg

Zloženie Formula 3 (Enterovit) 10 g obsahuje: Med prírodný: 4,4 g, Koncentrovaný výťažok z listov mäty piepornej (Mentha piperita L.): 1 g, Koncentrovaný výťažok z kvetov rumančeka lekárskeho (Chamomilla recutita (L.)Rauschert): 2g, Koncentrovaný výťažok z kvetov slamihy piesočnej (Helichrysum arenarium (L.) Moench): 2 g, Koncentrovaný výťažok z pupeňov klinčekovca voňavého (Sysygium aromaticum): 0,6 g

Upozornenie: Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Individuálna neznášanlivosť komponentov biologicky aktívneho doplnku stravy. Pred užívaním sa doporučuje lekárska konzultácia. Prípravok musí byť uchovávaný mimo dosahu deti! Neprekračujte doporučené dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Slúži ako doplnok denného doporučeného prísunu vitamínov. Neobsahuje lepok ani laktózu. Doba použiteľnosti je vyznačená na obale. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote do 25°C.

 

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Podľa účelu: Očista, regenerácia, Podpora činnosti
Podľa účelu: Parazity • Červy
Podľa problému: Proti parazitom, Podpora trávenia, Očista
Podľa účelu: Prírodné antibiotiká • Proti parazitom

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií