Antiparazitná kúra PARACLEANSE

Antiparazitná kúra PARACLEANSE

SKLADOM

Komplexný potravinový doplnok na čisto rastlinnej báze, ktorý v trojfázovom programe účinne odstraňuje parazity, normalizuje funkciu tráviaceho traktu a podporuje črevnú mikroflóru.

28,41 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Siberian Health

Kedy ste naposledy venovali pozornosť kompletnej očiste vnútorného prostredia tela? Pýtate sa prečo? Pretože každý z nás: nielen starší, ale aj mladší, deti aj dospelí, v podstate VŠETCI v rámci prevencie a zdravého životného štýlu potrebujeme očistiť naše telá od nevítaných parazitov.

Antiparazitná kúra PARACLEANSE aktívne pracuje počas 15 dní v 3 fázach súčasne. Jedno balenie parazitnej kúry obsahuje 3 produkty, ktoré sa užívajú podľa návodu počas dňa tak, aby súbežne prebiehala kompletná očista od parazitov a zároveň aj obnova črevnej mikroflóry

Paracleanse má schopnosť vypudiť červy a parazity hlavne z pankreasu, žalúdka, dvanástorníka, žlčníka, pečene, tenkého a hrubého čreva - celého tráviaceho traktu, ale aj z celého tela. Vyženie: pásomnice, mrle, škrkavky, hlísty, motolice - zakusnuté v črevách, či zapuzdrené v cystách - nádoroch, podkožných hrčkách, bradaviciach, vyrážkach a kožných ekzémoch ...

 

Hlavné úlohy jednotlivých produktov v parazitnej kúre:

Parazitná bylinná kúra
 • 1. FÁZA: AKTIVÁCIA

(obsahuje 30 kapsúl / užíva sa 15 dní)

Hlavné pôsobenie tohto bylinného prípravku spočíva v príprave črevného traktu a žlčových ciest na aktívnu očistu, normalizáciu funkcie čriev a žlčových ciest.

1-2. deň – užívajú sa kapsule označené ako „FORMULA 1 (Pramene čistoty)" 1 kapsula 2 krát denne (ráno a večer) a 1 čajová lyžička "FORMULA 3 (Enterovit)", ktorú treba rozmiešať vo vode.

 

 • 2. FÁZA: AKTÍVNA OČISTA

(obsahuje 60 kapsúl / užíva sa 12 dní)

V priebehu druhej fázy dochádza k aktívnej očiste tráviaceho traktu od parazitov.

3-14. deň – užívajú sa kapsule označené ako „FORMULA 1 (Pramene čistoty)" 1 kapsula 2 krát denne (ráno a večer), 5 kapsúl (3 ráno a 2 večer) označené ako "FORMULA 2 (Phytopar)", a 1 čajová lyžička "FORMULA 3 (Enterovit)", ktorú treba rozmiešať vo vode.

 

 • 3. FÁZA: FIXÁCIA

(bylinný med 200 g / užíva sa 15 dní)

Hlavným cieľom tretej fázy je obnova mikroflóry črevného traktu po aktívnom očistnom pôsobení.

15. deň – užívajú sa kapsule označené ako „FORMULA 1 (Pramene čistoty)" 1 kapsula 2 krát denne (ráno a večer) a 1 čajová lyžička "FORMULA 3 (Enterovit)", ktorú treba rozmiešať vo vode.

Po doužívaní "Formuly 1 a Formuly 2" môže zostať časť "Formuly 3 (Enterovitu)". V takom prípade je potrebné zvyšok doužívať až do spotrebovania balenia.

 

V ktorý deň je vhodné začať robiť kúru?

Kúru je najlepšie začať robiť cez víkend (sobota - teda v mimo pracovné dni). Prvé 2 dni sa užívajú kapsule „FORMULA 1 (Pramene čistoty)", ktoré pred-pripravia črevá na ľahšie vyprázdňovanie. V individuálnych prípadoch sa môže prvé 2 dni objaviť častejšia a redšia stolica (nie hnačka). Z tohto dôvodu, príp. ak robíte očistu čriev prvý krát, naplánujte si začiatok na dni pokoja.

 

Ako často je vhodné robiť odparazitovanie?

Parazitnú kúru je ideálne absolvovať 2 krát do roka, na jar (jarná očista) a na jeseň (očista tela po lete, kedy sú parazity najviac aktívne). V príp. akútnych stavov je možné kúru urobiť kedykoľvek v priebehu roka.

 

Bonusy parazitnej kúry

 • Bezpečná a účinná širokospektrálna kúra, dokonalá očista a maximálna istota
 • Čisto prírodné bylinné zloženie s garanciou dlhodobého testovania a výskumu Siberian Health
 • Kompletná očista s dôrazom na obnovu mikroflóry tráviaceho traktu
 • Už počas kúry pozorované zlepšenia zdravotného stavu
 • Vhodné pre deti (od 6-7rokov a nad 50kg) s polovičným dávkovaním

 

Porovnanie bylinných kúr proti parazitom

Parazitné kúry porovnanie 

 

Ako naj-efektívnejšie postupovať pri aktivácii imunitného systému?

1. krok ► Vnútorná očista organizmu od toxického odpadu ► Alkalická voda

2. krok ► Vnútorná očista organizmu od mikroorganizmov/parazitov ► Antiparazitná kúra

3. krok ► Vnútorná podpora imunitného systému ► Medicinálne huby

 

.

 

Odporúčam vám prečítať článok

 

Doplňujúce informácie

Zloženie Formula 1 (Pramene čistoty) 2 kapsule obsahujú: Brusnica (Vaccinium vitis idaea): 30 mg, Čierna ríbezľa (Ribes nigrum): 30 mg, Ďatelina lúčna (Trifolium pratense): 60 mg, Krvavec lekársky (Poterium officinale): 30 mg, Sladovka hladkoplodá (Glycyrrhiza glabra): 30 mg, Lipa malolistá (Tilia cordata): 30 mg, Lopúch väčší (Arctium majus): 30 mg, Praslička roľná (Equisetum arvense): 30 mg, Stavikrv vtáčí (Polygonum aviculare): 60 mg, Echinacea úzkolistá (Echinacea angustifolia extr.): 60 mg, Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum): 30 mg, Nátržnica močiarna (Comarum palustre): 20 mg, Glycerín: 0,1 mg, Bielkoviny: 260 mg, Sacharidy 240 mg, Tuky: 60 mg, Voda čistená: 139,9 mg, Želatína kapsula: 60 mg

Zloženie Formula 2 (Phytopar) 1 kapsula obsahuje: Výťažok z listov artičoky zeleninovej (Cynara scolymus): 45 mg, Kvet vratiča (Flores tanacetum vulgaris): 45 mg, Výťažok z jadierok grapefruitu (Citrus paradisi): 33 mg, Glycerín: 0,05 mg, Voda: 69,95 mg, Želatína: 30 mg

Zloženie Formula 3 (Enterovit) 10 g obsahuje: Med prírodný: 4,4 g, Koncentrovaný výťažok z listov mäty piepornej (Mentha piperita L.): 1 g, Koncentrovaný výťažok z kvetov rumančeka lekárskeho (Chamomilla recutita (L.)Rauschert): 2g, Koncentrovaný výťažok z kvetov slamihy piesočnej (Helichrysum arenarium (L.) Moench): 2 g, Koncentrovaný výťažok z pupeňov klinčekovca voňavého (Sysygium aromaticum): 0,6 g

Upozornenie: Nie je určené pre tehotné a dojčiace ženy. Individuálna neznášanlivosť komponentov biologicky aktívneho doplnku stravy. Pred užívaním sa doporučuje lekárska konzultácia. Prípravok musí byť uchovávaný mimo dosahu deti! Neprekračujte doporučené dávkovanie. Neslúži ako náhrada pestrej stravy. Slúži ako doplnok denného doporučeného prísunu vitamínov. Neobsahuje lepok ani laktózu. Doba použiteľnosti je vyznačená na obale. Uchovávajte na chladnom a suchom mieste pri izbovej teplote do 25°C.

 

Podľa účelu: Parazity
Podľa problému: Proti parazitom, Podpora trávenia, Plesne, kvasinky, Očista

Nový komentár

* (Povinné)

Alternatívne produkty

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie