Sirup proti parazitom pre deti Wurm-Ex 100ml

Sirup proti parazitom pre deti Wurm-Ex 100ml

Kúpite u dodávateľa

Vysoko účinný doplnok stravy na báze humínových kyselín proti externým parazitom v ľudskom organizme, vďaka tekutej forme vhodný aj pre deti.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Tekutý prípravok Wurm-Ex Plasma pracuje na báze humínových kyselín v súčinnosti s mechanizmom postupného uvoľňovania. Humínové kyseliny viažu organické a anorganické zlúčeniny biologického pôvodu. Spolu s ďalšími účinnými látkami prispieva k prirodzenej obrane tela pred parazitmi a na normálnu funkciu črevného traktu. Svojim širokospektrálnym pôsobením silne ovplyvňuje a prerušuje biologický cyklus nežiaducich organizmov.

Humínové látky sa veľmi významne podieľajú na celkovej detoxikácii organizmu. Humínové látky sú cenené pre svoju schopnosť viazať voľné radikály a ťažké kovy (olovo, kadmium, ortuť) vo forme chelátov, ktoré sa z tela vylúči. Svojím pôsobením ovplyvňujú životaschopnosť nežiaducich organizmov v tele cicavcov.

Účinky aktívnych zložiek produktu Wurm-Ex Plasma:

 • Extrakt listových púčikov orecha kráľovského - prispieva k prirodzenej obrane tela pred externými parazitmi a na normálnu funkciu črevného traktu, normálnej činnosti obličiek. Je vhodným antioxidantom, udržuje normálnu hladinu lipidov v krvi - metabolizmus lipidov.
 • Kurkuma dlhá (indický šafrán, Curcuma longa, 90% extrakt z podzemku) - má pozitívny vplyv na normálnu trávenie, činnosť pečene, normálny stav kĺbov.
 • Kyselina pantoténová - prispieva k normálnej mentálnej činnosti a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Výhody sirupu proti parazitom

 • Produkt je bez lepku a je vhodný aj pre vegetariánov
 • Rýchlo a dôkladne likviduje parazity v tráviacom trakte
 • Vhodné aj pre malé deti, ktoré majú problém prehltnúť kapsule
 • Voľne dostupný produkt - už žiadna hanba zveriť sa svojmu lekárovi

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Sirup proti parazitom pre deti

 

Odporúčam vám prečítať článok

Doplňujúce informácie

Zloženie v 1 dávke: 5mg Orech kráľovský (Juglans regia, vodný extrakt z listových púčikov), 1 mg Kurkuma dlhá (indický šafran, Curcuma longa, 90% extrakt z podzemku), 1mg Kyselina pantoténová (vitamín B5, D-pantothenát vápenatý)

Dávkovanie: Užívajte 5 ml (1 odmerka) večer pred jedlom.

Balenie: 100 ml - dávka na 20 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Wurm-ex nemá kontraindikácie na liečivá. Detoxikáciu a odčervenie nie je vhodné vykonávať pri pečeňových a žlčníkových problémoch, v tehotenstve a ďalej pri poruchách zrážanlivosti krvi alebo pri problémoch s počatím. Môže spôsobovať úbytok váhy a zmenu farby a konzistencie stolice. V prípade zvýšeného pozorovaní mŕtvych tiel červov či ich časti v stolici odporúčame kontaktovať lekára a žiadať komplexné vyšetrenie na helmintov. Môže sa jednať predovšetkým o odolné druhy kmeňa Platyhelmintes a nematódy.

 

Podľa účelu: Parazity
Podľa problému: Proti parazitom, Podpora trávenia

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie