Sirup proti parazitom pre deti Wurm-Ex 100ml

Sirup proti parazitom pre deti Wurm-Ex 100ml

Kúpite u dodávateľa

Vysoko účinný doplnok stravy na báze humínových kyselín proti externým parazitom v ľudskom organizme, vďaka tekutej forme vhodný aj pre deti.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Tekutý prípravok Wurm-Ex Plasma pracuje na báze humínových kyselín v súčinnosti s mechanizmom postupného uvoľňovania. Humínové kyseliny viažu organické a anorganické zlúčeniny biologického pôvodu. Spolu s ďalšími účinnými látkami prispieva k prirodzenej obrane tela pred parazitmi a na normálnu funkciu črevného traktu. Svojim širokospektrálnym pôsobením silne ovplyvňuje a prerušuje biologický cyklus nežiaducich organizmov.

Humínové látky sa veľmi významne podieľajú na celkovej detoxikácii organizmu. Humínové látky sú cenené pre svoju schopnosť viazať voľné radikály a ťažké kovy (olovo, kadmium, ortuť) vo forme chelátov, ktoré sa z tela vylúči. Svojím pôsobením ovplyvňujú životaschopnosť nežiaducich organizmov v tele cicavcov.

Účinky aktívnych zložiek produktu Wurm-Ex Plasma:

 • Extrakt listových púčikov orecha kráľovského - prispieva k prirodzenej obrane tela pred externými parazitmi a na normálnu funkciu črevného traktu, normálnej činnosti obličiek. Je vhodným antioxidantom, udržuje normálnu hladinu lipidov v krvi - metabolizmus lipidov.
 • Kurkuma dlhá (indický šafrán, Curcuma longa, 90% extrakt z podzemku) - má pozitívny vplyv na normálnu trávenie, činnosť pečene, normálny stav kĺbov.
 • Kyselina pantoténová - prispieva k normálnej mentálnej činnosti a k zníženiu miery únavy a vyčerpania.

Výhody sirupu proti parazitom

 • Produkt je bez lepku a je vhodný aj pre vegetariánov
 • Rýchlo a dôkladne likviduje parazity v tráviacom trakte
 • Vhodné aj pre malé deti, ktoré majú problém prehltnúť kapsule
 • Voľne dostupný produkt - už žiadna hanba zveriť sa svojmu lekárovi

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Sirup proti parazitom pre deti

 

Odporúčam vám prečítať článok

Doplňujúce informácie

Zloženie v 1 dávke: 5mg Orech kráľovský (Juglans regia, vodný extrakt z listových púčikov), 1 mg Kurkuma dlhá (indický šafran, Curcuma longa, 90% extrakt z podzemku), 1mg Kyselina pantoténová (vitamín B5, D-pantothenát vápenatý)

Dávkovanie: Užívajte 5 ml (1 odmerka) večer pred jedlom.

Balenie: 100 ml - dávka na 20 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané dávkovanie. Ukladajte mimo dosahu detí. Wurm-ex nemá kontraindikácie na liečivá. Detoxikáciu a odčervenie nie je vhodné vykonávať pri pečeňových a žlčníkových problémoch, v tehotenstve a ďalej pri poruchách zrážanlivosti krvi alebo pri problémoch s počatím. Môže spôsobovať úbytok váhy a zmenu farby a konzistencie stolice. V prípade zvýšeného pozorovaní mŕtvych tiel červov či ich časti v stolici odporúčame kontaktovať lekára a žiadať komplexné vyšetrenie na helmintov. Môže sa jednať predovšetkým o odolné druhy kmeňa Platyhelmintes a nematódy.

 

Podľa problému: Proti parazitom, Podpora trávenia

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie