ZinoBiotic ZINZINO 180g • Zdravá črevná mikroflóra

ZinoBiotic ZINZINO 180g • Zdravá črevná mikroflóra

SKLADOM

Zinobiotic je koncentrovaná zmes 5 druhov potravinovej vlákniny, ktorá podporuje mnoho zdravých črevných funkcií, zabezpečuje zdravie čriev a vyváženú črevnú mikroflóru.

29,70 € s DPH

33 € s DPH Zľava 3,30 €

Skladové číslo:

Výrobca: ZINZINO

Zinobiotic Zinzino je zmes 5 prírodných druhov potravinovej vlákniny pripravená na mieru. Táto vláknina sa metabolizuje v hrubom čreve, kde podporuje rast zdravých baktérií

Vláknina ZinoBiotic podporuje mnoho zdravých črevných funkcií vrátane pravidelnej stolice, pocitu plnosti a menšieho nadúvania. K ďalším prínosom vlákniny patrí:

• pomáha znižovať hladinu cukru v krvi po jedle a vyrovnáva/udržiava dobrú hladinu cholesterolu

zabezpečuje zdravie čriev: vyváženú črevnú mikroflóru, zdravé črevné funkciu, pravidelnosť stolice, prečisťuje hrubé črevo

• stimuluje rast dobrých baktérií v hrubom čreve, čo spôsobuje, že dobré - prospešné baktérie vytláčajú neprospešné baktérie

 

Prečo je zloženie vlákniny ZinoBiotic výnimočné?

Iné výrobky obsahujú vo všeobecnosti len jeden - dva druhy vlákniny, čo je pre každodennú potrebu nedostatočné. Zinobiotic obsahuje dôležité množstvá piatich rozpustných druhov vlákniny. Toto má pozitívny vplyv na celé hrubé črevo. Škrob odolný voči tráveniu, inulín, betaglukán z ovsa, fruktooligosacharid (FOS) a psyllium šupky sú fermentované v hrubom čreve a ovplyvňujú niekoľko funkcií čriev, napríklad odolný škrob prispieva k zníženiu inak normálneho zvýšenia hladiny cukru v krvi po jedle.


Vláknina vo výrobku Zinobiotic stimuluje rast dobrých baktérií v hrubom čreve. V ľudskom hrubom čreve sa nachádza viac ako 100 biliónov baktérií a zatiaľ čo niektoré sú dobré pre naše zdravie, iné sú menej žiaduce. Dobré baktérie používajú ako zdroj energie potravinovú vlákninu, ktorá im umožňuje rásť rýchlejšie a zabrať tak miesto menej žiaducich baktérií. Dobré baktérie prispievajú k mnohým dôležitým telesným funkciám, ako je posilnenie imunitného systému. Sú tiež spojené s lepšou náladou, výdržou a zdravím ako takým.

Zdravé črevá sú nevyhnutnou súčasťou zdravého organizmu. Vláknina vo výrobku Zinobiotic tiež prispieva k pocitu plnosti v žalúdku (čo môže pomôcť pri regulácii chuti do jedla), ale zároveň aj znižuje nadúvanie zlepšením pravidelnosti stolice.

Na začiatku môže nastať krátke obdobie zvykania si, keď vláknina začne zlepšovať populáciu baktérií. Je to však malý a prechodný krok na ceste k lepšiemu zdraviu. Jedným z týchto piatich druhov vlákniny je betaglukán z ovsa. Má vedecky dokázanú funkciu pri udržiavaní normálneho  cholesterolu v krvi.

 

Mohlo by vás zaujímať

► Zistite, prečo je ZinoBiotic základným doplnkom v PRELOMOVOM PROGRAME ZDRAVIA?

► Ako sa stať priamym zákazníkom Zinzino a nakupovať so 40% zľavou a viac? 

 

Často kladené otázky

• Prečo by ste mali užívať zmes vlákniny ZinoBiotic

Zdravotnícki odborníci sa zhodujú na tom, že by sme mali zvýšiť náš denný príjem vlákniny. ZinoBiotic poskytuje zmes potravinovej vlákniny, ktorá slúži ako zdroj energie pre prospešné baktérie v hrubom čreve, umožňuje im rásť rýchlejšie a nahradiť nežiaduce baktérie. Toto vyvažuje črevnú mikroflóru.

• Pre koho nie je zmes vlákniny ZinoBiotic vhodná

Ľuďom s problémami súvisiacimi so žalúdkom sa odporúča začať s malými dávkami a postupne ich zvyšovať, aby mala črevná mikroflóra dostatok času prispôsobiť sa.

• Aké príznaky sa môžu dostaviť počas užívania zmesi vlákniny ZinoBiotic?

Príznaky môžu zahŕňať zvýšený objem stolice, škvŕkanie a iné zvuky v bruchu. Môže sa vyskytnúť aj zvýšená plynatosť v súvislosti s príjmom vlákniny, ale vo väčšine prípadov to trvá len krátku dobu. U niektorých ľudí dochádza k miernej zápche. Kvôli týmto a ďalším príznakom je dôležitý dostatočný príjem vody zvýšením objemu tekutín v strave. Toto sa všeobecne odporúča vždy, keď konzumujete akýkoľvek druh vlákniny.

 

Doplňujúce informácie

Odporúčaná denná dávka: Zmiešajte 6g (1 odmerku) prášku s 50 až 100 ml vody v nápojovom šejkri alebo zmiešajte s nápojom podľa vlastného výberu (napr. vodou alebo džúsom v šejkri). Ak zmiešate Zinobiotic s nápojom LeanShake alebo smoothie, pridajte naviac tekutinu podľa chuti. Výrobok možno používať 1- až 2-krát denne podľa vašich potrieb. Voda: Pri konzumácii vlákniny sa dôrazne odporúča zvýšený príjem tekutín. Voda zabraňuje tomu, aby sa stolica stala príliš tuhou.

Balenie: 180g

Skladovanie: Výrobok skladujte v suchu a chlade so zatvoreným uzáverom.

Upozornenie: Nemali by ste prekračovať odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nenahrádzajú pestrú stravu. Použitie produktu u tehotných žien a detí mladších ako 1 rok by sa malo konzultovať s lekárom.

Zloženie: Škrob odolný voči tráveniu, betaglukán z ovsa, inulín z čakanky, fruktooligosacharidy, prášok zo psyllium šupiek, objemové činidlo (xantánová guma E415), protihrudkovacie činidlo (fosforečnan vápenatý E341).

 

Podľa druhu: Prebiotiká

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií