Xtend ZINZINO 60tbl • Kompletná výživa pre bunky

Xtend ZINZINO 60tbl • Kompletná výživa pre bunky

Kúpite u dodávateľa

Najpokročilejší dostupný doplnok stravy, ktorý obsahuje rad 23 vitamínov, stopových prvkov, ako aj kľúčové fytonutrienty a naviac ešte Wellmune, čistý Betaglukán 1,3/1,6 pochádzajúci z pekárskych kvasníc.

Skladové číslo:

Výrobca: ZINZINO

Xtend Zinzino je v súčasnosti najpokročilejší dostupný doplnok stravy. Kompenzuje (nahrádza nedostatok) modernú stravu, ktorá je takmer úplne zbavená mikronutrientov a fytonutrientov, ktoré sú potrebné pre optimálne zdravie. Obsahuje rad 23 vitamínov, stopových prvkov, ako aj kľúčové fytonutrienty a naviac ešte Wellmune, čistý Betaglukán 1,3/1,6 pochádzajúci z pekárskych kvasníc.

 

Užite si viac energie

Vitamíny skupiny B (B1 až B12) a tiež množstvo minerálov v prípravku Xtend, ako je meď, horčík, jód a mangán, sú predmetom zdravotných tvrdení o tom, že sú dôležité pre normálny energetický výnos metabolizmu.

 

Zlepšite zdravie svojich kostí a kĺbov

Xtend obsahuje niekoľko vitamínov a minerálov so schválenými zdravotnými tvrdeniami týkajúcimi sa kostí a svalov. Patria sem vitamíny D, C, K a horčík, mangán a zinok.

 

Podporte svoj imunitný systém

Xtend obsahuje betaglukány 1,3/1,6. Táto živina je derivovaná z bunkových stien vysoko čistého patentovaného kmeňa pekárskych kvasníc a jej pozitívny vplyv na zlepšenie imunitného systému bol klinicky dokázaný. Niekoľko týchto látok (napríklad kyselina listová, železo, B6, meď) tiež prispieva k tomuto dôležitému zdravotnému benefitu (zdokumentované v 13 klinických štúdiách).

Okrem vitamínov a minerálov, Xtend taktiež obsahuje karotenoidy, xantofyly a skupinu polyfenolov z ovocia, korenia a zeleniny. Aby ste získali rovnaké množstvo všetkých týchto živín z jedla, museli by ste denne zjesť viac ako 3000 kalórií potravín, ktoré sú najbohatšie na živiny. 

Všetky zložky prípravku Xtend vykazujú viac ako sto zdravotných prínosov potvrdených úradom EFSA (Európsky úrad pre bezpečnosť potravín). Tieto ovplyvňujú každú bunku, orgán a tkanivo v tele. Xtend je dokonalým doplnkom k oleju BalanceOil a poskytuje kompletnú podporu pri prínose živín.

 

Často kladené otázky

• Prečo by ste mali užívať prípravok Xtend?

Kompenzuje (nahrádza nedostatok) modernú stravu, ktorá je takmer celkom zbavená mikronutrientov a fytonutrientov, ktoré sú potrebné pre optimálne zdravie. 

• Kto by nemal užívať prípravok Xtend?

Xtend je určený pre dospelých a deti od 12 rokov. Neexistujú žiadne iné kontraindikácie. 

• Xtend obsahuje vitamín K. Je to problém pre ľudí, ktorí užívajú lieky na riedenie krvi?

Vitamín K je vitamín rozpustný v tukoch, ktorý ľudské telo potrebuje na úplnú syntézu určitých bielkovín. Tieto bielkoviny sú potrebné na zrážanie krvi, a teda na zastavenie krvácania, a preto je vitamín K nevyhnutnou živinou pre všetkých ľudí. Existujú však ľudia, ktorí majú príliš hustú krv, a musia brať lieky na riedenie krvi. Pretože vitamín K pomáha pri zrážanlivosti krvi a tým ju robí hustejšou, môže to znížiť účinnosť lieku (napr. warfarínu) predpísaného na zriedenie krvi. Ak užívate lieky na riedenie krvi a doplnky stravy obsahujúce vitamín K, je dôležité o tom informovať svojho lekára.

 

Doplňujúce informácie

Balenie: Obsahuje 60 tabliet, celková čistá hmotnosť 45 g

Odporúčaná denní dávka: Dospelí a deti nad 12 rokov. Užívajte s jedlom 2 až 4 tablety denne. Neprekračujte dennú dávku.

Upozornenie: Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy. Náhodné predávkovanie prípravkami obsahujúcimi železo je hlavnou príčinou fatálnej otravy u detí mladších ako 6 rokov. Uchovávajte mimo dosahu detí. V prípade náhodného predávkovania okamžite vyhľadajte lekársku pomoc alebo toxikologické centrum. Tehotné ženy a deti by sa mali poradiť s lekárom pred použitím prípravku Xtend.

Skladovanie: Skladujte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote alebo v chladničke.

Zloženie: Objemové činidlá (beta cyklodextrín, mikrokryštalická celulóza, fosforečnan vápenatý), extrakt z olivových listov (Olea europea folia), hydroxid horečnatý, riasy (Ascophyllum nodosum), beta-glukány* 1,3 – 1,6 (zo Saccharomyces cerevisiae), extrakt z koreňa kurkumy (Curcuma longa), vitamín C, extrakt z brokolice (Brassica oleracea), bisglycinát zinočnatý, vitamín E – zmiešané tokoferoly a tokotrienoly, extrakt z listov zeleného čaju (Camellia sinensis), extrakt z paradajok (Solanom lycopersicum), biclyinát železitý, protihrudkovacie látky (oxid kremičitý, horečnaté soli mastných kyselín, polyvinylpyrolidón), extrakt z kvetov nechtíka lekárskeho (Tagetes erecta), kyselina listová, vitamín K2, seleničitan sodný, niacínamid, koenzým Q10, molybdén sodný, bisglycinát mangánu, extrakt z mikrorias (Dunaliella salina), bisglycinát meďnatý, kyselina pantoténová, vitamín B12, vitamín D3, chlorid chrómový, vitamín B6, hydrochlorid tiamínu, riboflavín, vitamín K1, jód draselný, biotín. *Wellmune.

  

 

.

 

Mohli by Vás zaujímať ešte nasledovné témy ►

  

Produktový sprievodca 
 
Ionizovaná voda PDF 
 
Eko domácnosť

 

  

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií