Menu
BalanceOil+ ZINZINO 100ml • Získajte rovnováhu Omega 3 a 6 kyselín v tele

SKLADOM

BalanceOil+ ZINZINO 100ml • Získajte rovnováhu Omega 3 a 6 kyselín v tele

Hodnotenie

5/5 (1x)

BalanceOil ZINZINO Citrón Mäta Pomaranč, prémiová zmes obsahujúca prírodný rybí olej, s vysokým obsahom Omega 3 (EPA + DHA), olivovými polyfenolmi a vitamínom D3, ktorý chráni bunky pred hrdzavením (oxidáciou) a upravuje rovnováhu tela Omega mastných kyselín 6:3, podporuje normálnu funkciu mozgu, srdcové funkcie a imunitný systém. Čítajte viac
Príchuť

Vyberte variant

Vyberte variant

24 €

Výrobca: ZINZINO

Popis

Posilnite svoje telo zvnútra ► zvýšte hladinu Omega-3 vo svojom tele a bezpečne obnovte rovnováhu mastných kyselín pomocou jedinečného, ​​synergicky zostaveného produktu: Zinzino BalanceOil+ 

BalanceOil+ je synergická zmes vysoko kvalitného rybieho oleja bohatého na mastné kyseliny Omega-3 EPA a DHA, so zvlášť vybratým extra panenským olivovým olejom s vysokým obsahom Polyfenolov a vitamínom D3

BalanceOil+ bezpečne upravuje a udržiava hladiny EPA+DHA a kyselín Omega-6/Omega-3 v tele.

Problémom dnešnej stravy, nie je len vysoký obsah cukrov a bielej múky v potravinách, ale aj vysoká spotreba potravín s obsahom Omega-6 mastných kyselín a veľmi nízka konzumácia potravín s obsahom Omega-3. Dôsledkom je nevyvážený pomer Omega-6 a Omega-3 kyselín v ľudskom tele, čo je príčinou vzniku mnohých civilizačných ochorení.

 

Ktoré funkcie v organizme podporuje BalanceOil+

✅ Prispieva k normálnej funkcii mozgu, keďže denná dávka obsahuje 700 mg DHABalanceOil Zinzino

✅ Prispieva k normálnemu imunitnému systému, keďže denná dávka obsahuje 20 μg vitamínu D3

✅ Pomáha udržiavať dostatočnú hladinu EPA a DHA vo vašom tele

✅ Pomáha udržiavať optimálnu hladinu Omega 6:3 vo vašom tele

✅ Pomáha udržiavať hladiny polyfenolov vo vašom tele na ochranu krvných lipidov pred oxidačným stresom

✅ Podporuje zdravú a normálnu funkciu očí, pretože obsahuje 700 mg DHA

✅ Prispieva k normálnym kostiam, svalovej funkcii, normálnym zubom a deleniu buniek, keďže denná dávka obsahuje 20 μg vitamínu D3

✅ Podporuje normálnu hladinu triglyceridov v krvi, normálny krvný tlak a normálnu hladinu vápnika v krvi

 

Prečo BalanceOil+ predstavuje revolučný prelom v starostlivosti o zdravie?

• Dohromady tvorí najdokonalejšiu Omega superformulu, ktorá predovšetkým vďaka dodaniu potrebného množstva kyseliny Omega-3 zaručene zlepší váš zdravotný stav (významné zlepšenie preukázateľne zaznamenalo 95% z 330 000 testovaných ľudí).

• BalanceOil+ obsahuje rybie tuky najvyššej kvality z malých voľne žijúcich morských rýb, napríklad sardiniek, ančovičiek, makrel. Obsahuje tiež morské mikroriasy Schizochytrium sp., ktoré obsahujú veľké množstvo dôležitých Omega-3 mastných kyselín - EPA a DHA. 

• Polyfenoly z olív - BalanceOil+ obsahuje špeciálne extra panenský za studena lisovaný olivový olej zo španielskych olív odrody Picual, bez GMO. Olej obsahuje veľké množstvo prospešnej Omega-9 mastnej kyseliny, ale zvolený bol hlavne kvôli vysokej koncentrácii polyfenolov.

Polyfenoly zaisťujú až 10x vyššiu vstrebateľnosť do bunkovej membrány. Okrem iného je to práve prítomnosť polyfenolov, ktoré robia BalanceOil+ tak výnimočným a účinným (iné "omega" výživové doplnky totiž vôbec polyfenoly neobsahujú).

Vitamín D3 - rovnako ako ostatné zložky Zinzino výrobkov i vitamín D3 je úplne prírodný, organického pôvodu, získavaný z určitých druhov húb (vitamíny D3 bežne dostupné v lekárňach sú syntetické). Plní rad dôležitých funkcií v našom organizme, napríklad podporuje zdravé kosti a zuby, prispieva k zlepšeniu imunity, podporuje funkciu mozgu a nervovej sústavy.

 

Výhody pre celkový pocit zdravia a pohody

Dávkovanie BalanceOil+ je pre každého individuálne, tak aby bolo telu dodané potrebné množstvo Omega-3 vo vzťahu k jeho váhe. Preto sa BalanceOil+ užíva podľa váhy človeka, napr. pri základnej variante BalanceOil+ to je 0,15ml/1kg váhy/denne.

Testovanie - žiadne dohady, či BalanceOil+ prináša očakávané výsledky. Jednoducho sa otestujte pred začatím užívania a po cca 6 mesiacoch užívania BalanceOil+ sa opäť otestujte :)

• Zo všetkých výživových doplnkov dostupných v súčasnosti na trhu je rybí olej jedným z najčastejšie používaných a obľúbených doplnkov. Je bežný najmä u ľudí, ktorí vo všeobecnosti nekonzumujú dostatok morských plodov, ako aj u tehotných žien. Keďže si však telo nedokáže prirodzene vytvoriť omega-3 mastné kyseliny, užívanie týchto potravinových doplnkov môže každému len prospieť.

 

V týchto variantoch sa olej vyrába

• BalanceOil+ je bez rybieho zápachu a chute 

• Základná varianta BalanceOil+ je v 4 príchutiach: Pomaranč Citrón Mäta, Citrón, Grapefruit Citrón Limetka, Vanilka

• Ďalšie varianty sú: pre vegetariánov - BalanceOil Vegan, BalanceOil ESSENT v kapsulách, alebo rozpustný vo vode - BalanceOil AquaX 

 

.

Balance Test zistite váš pomer Omega kyselín

OTESTUJTE SA! 

Zistite aký je váš pomer Omega 3 a 6 kyselín v tele

Skôr ako začnete užívať BalanceOil+, urobte si svoj prvý test: BalanceTest, ktorý vám dá presnú odpoveď, aký je váš pomer Omega-6 a Omega-3 kyselín vo vašom tele. Len vďaka tomuto testu si viete overiť, v akom zdravotnom stave sú vaše bunky a či sú ohrozené vnútornými zápalmi.

Tento test meria obsah mastných kyselín v krvi, ktorý odráža profil mastných kyselín vo vašej každodennej strave. Z tohto profilu je potom možné vypočítať hladinu kyselín Omega-3 a rovnováhu mastných kyselín Omega-6/Omega-3. 

V certifikovanom laboratóriu VITAS Analytical Services (Oslo/Nórsko) analyzovali už viac ako 1.240.000 anonymných krvných testov pomocou BalanceTestu. Priemerná hodnota Omega-6:3 u ľudí v Európe sa pohybuje okolo 25:1, odporúčaná hodnota je 3:1 a menej.

Pri užívaní výrobku BalanceOil po dobu 120 dní sa priemerná rovnováha stabilizuje na hodnotu 5:1, v mnohých prípadoch dokonca na 3:1

 

Často kladené otázky 

• Čo je Omega-3?

Omega-3 je súhrnné označenie pre skupinu polynenasýtených mastných kyselín s dlhým reťazcom, ktoré obsahujú prvú väzbu medzi 3. a 4. atómom uhlíka pri počítaní z metylového konca. Mastné kyseliny Omega-3 sú esenciálne, čo znamená, že telo ich nedokáže samo vytvárať a musí ich prijímať v strave. Výnimku tvoria ženy v plodnom veku, ktorých organizmus dokáže vytvárať malé množstvá mastných kyselín Omega-3. Príjem mastných kyselín Omega-3 v strave sa však odporúča aj pre ženy v tejto skupine. Existujú rôzne typy mastných kyselín Omega-3 – mastné kyseliny Omega-3 s kratším reťazcom, ktoré pochádzajú z rastlín, a mastné kyseliny Omega-3 s dlhším reťazcom, ktoré sa vyskytujú v morských zdrojoch. Mastné kyseliny Omega-3 s dlhším reťazcom majú najvyšší bioaktívny účinok.

• V akom druhu stravy sa vyskytujú kyseliny Omega-3?

Mastné kyseliny Omega-3 s dlhým reťazcom (EPA a DHA) sa vyskytujú najmä v mastných rybách, napríklad v sardinkách, makrelách, sardelách a lososoch. Pre pokrytie dennej dávky Omega-3 by ste potrebovali denne zjesť 1-2kg čerstvých rýb.

• Prečo je dôležité zachovávať normálnu rovnováhu mastných kyselín Omega-6/Omega-3?

Naša strava v západnej civilizácii obsahuje veľké množstvo mastných kyselín Omega-6 a relatívne malé množstvo mastných kyselín Omega-3 z morských zdrojov, čo vedie k zvýšenej nerovnováhe medzi mastnými kyselinami Omega-6 a Omega-3 v tele. Táto nerovnováha podporuje rozvoj zdravotných problémov súvisiacich so životným štýlom. Výrazná nerovnováha mastných kyselín Omega-6/Omega-3 podporuje chronické zápaly.

• Môžem pociťovať, že olej nesedí žalúdku?

Áno, môže sa to stať vo veľmi ojedinelých prípadoch. Treba postupovať tak, že na začiatku skúsite menšiu dávku. Vždy olej konzumujte s jedlom - najlepšie s večerou.

 

Mohlo by vás zaujímať

► Zistite, prečo je BalanceOil+ základným pilierom v PROGRAME ZDRAVIA podloženom TESTAMI?

► Výsledky testovania a skúsenosti s užívaním BalanceOil+

 

Doplňujúce informácie

Ingrediencie: Rybie oleje (zo sardely, makrely, sardinky), za studena lisovaný olivový olej, extrakt bohatý na tokoferol (antioxidanty), prírodné arómy*, vitamín D 3 (cholekalciferol)

Obsah: 100 ml

Odporúčané dávkovanie: 0,15 ml na kilogram telesnej hmotnosti. Upravte veľkosť porcie na základe telesnej hmotnosti. Dospelí s telesnou hmotnosťou 50 kg: 7,5 ml denne. Dospelí s telesnou hmotnosťou 80 kg: 12 ml denne. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Výživový doplnok by nemal nahrádzať pestrú a vyváženú stravu a zdravý životný štýl.

Upozornenie: Ak užívate lieky na riedenie krvi, pred použitím BalanceOil+ sa poraďte so svojím lekárom.

Skladovanie: Neotvorené fľaše skladujte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote alebo v chladničke. Otvorené fľaše uchovávajte v chladničke a spotrebujte do 45 dní. Olej sa môže zakaliť pri teplotách nižších ako 4 °C v dôsledku tuhnutia olivového oleja. Olej sa vyčistí pri izbovej teplote. Uchovávajte mimo dosahu detí.

 

Mohlo by Vás zaujímať

Testy a skúsenosti

Program zdravia

Ako si zaobstarať  produkty Zinzino

 

Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Hodnotenie produktu

5/5

Pridať

Žiadne komentáre

BalanceOil+ ZINZINO 100ml • Získajte rovnováhu Omega 3 a 6 kyselín v tele
BalanceOil+ ZINZINO 100ml • Získajte rovnováhu Omega 3 a 6 kyselín v tele

24 €

Súvisiace a doplnkové produkty

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať