BalanceOil ZINZINO 100ml • Získajte rovnováhu Omega kyselín v tele

BalanceOil ZINZINO 100ml • Získajte rovnováhu Omega kyselín v tele

SKLADOM

BalanceOil ZINZINO Citrón Mäta Pomaranč, prémiová zmes obsahujúca prírodný rybí olej, s vysokým obsahom Omega 3 (EPA + DHA), olivovými polyfenolmi a vitamínom D3, ktorý chráni bunky pred hrdzavením (oxidáciou) a upravuje rovnováhu tela Omega mastných kyselín 6:3, podporuje normálnu funkciu mozgu, srdcové funkcie a imunitný systém.

19,80 € s DPH

22 € s DPH Zľava 2,20 €

Skladové číslo:

Výrobca: ZINZINO

BalanceOil Zinzino je synergická zmes vysoko kvalitného rybieho oleja bohatého na mastné kyseliny Omega-3 EPA a DHA, so zvlášť vybratým extra panenským olivovým olejom s extrémne vysokým obsahom Polyfenolov (4-5krát vyšší ako najlepší olej, ktorý môžete získať v obchodoch) a vitamín D3. BalanceOil bezpečne upravuje a udržiava hladiny EPA+DHA a kyselín Omega-6/Omega-3 v tele.

Problémom dnešnej stravy, nie je len vysoký obsah cukrov a bielej múky v potravinách, ale aj vysoká spotreba potravín s obsahom Omega-6 mastných kyselín a veľmi nízka konzumácia potravín s obsahom Omega-3. Dôsledkom je nevyvážený pomer Omega-6 a Omega-3 kyselín v ľudskom tele, čo je príčinou vzniku mnohých civilizačných ochorení.

 

Ktoré funkcie v organizme podporuje BalanceOil

• normálnu funkciu mozgu • normálnu funkciu srdca • normálnu funkciu imunitného systému • zvyšuje EPA a DHA v tele bezpečným a efektívnym spôsobom • pomáha upraviť rovnováhu Omega-6/Omega-3 na normálne hodnoty • zvyšuje úrovne polyfenolu v tele, čím chráni krvné lipidy pred oxidačným stresom • podporuje normálnu funkciu očí • normálne hladiny triglyceridov v krvi • normálny krvný tlak • normálne hladiny vápnika v krvi • normálne zloženie kostí, svalové funkcie • normálne zdravie zubov a bunkové delenie

 

Prečo BalanceOil predstavuje revolučný prelom v starostlivosti o zdravie?

• Dohromady tvorí najdokonalejšiu Omega superformulu, ktorá predovšetkým vďaka dodaniu potrebného množstva kyseliny Omega-3 zaručene zlepší váš zdravotný stav (významné zlepšenie preukázateľne zaznamenalo 95% z 330 000 testovaných ľudí).

• BalanceOil obsahuje rybie tuky najvyššej kvality z malých voľne žijúcich morských rýb, napríklad sardiniek, ančovičiek, makrel. Obsahuje tiež morské mikroriasy Schizochytrium sp., ktoré obsahujú veľké množstvo dôležitých Omega-3 mastných kyselín - EPA a DHA. 

• Polyfenoly z olív - BalanceOil obsahuje špeciálne extra panenský za studena lisovaný olivový olej zo španielskych olív odrody Picual, bez GMO. Olej obsahuje veľké množstvo prospešnej Omega-9 mastnej kyseliny, ale zvolený bol hlavne kvôli vysokej koncentrácii polyfenolov.

Polyfenoly zaisťujú až 10x vyššiu vstrebateľnosť do bunkovej membrány. Okrem iného je to práve prítomnosť polyfenolov, ktoré robia BalanceOil tak výnimočným a účinným (iné "omega" výživové doplnky totiž vôbec polyfenoly neobsahujú).

Vitamín D3 - rovnako ako ostatné zložky Zinzino výrobkov i vitamín D3 je úplne prírodný, organického pôvodu, získavaný z určitých druhov húb (vitamíny D3 bežne dostupné v lekárňach sú syntetické). Plní rad dôležitých funkcií v našom organizme, napríklad podporuje zdravé kosti a zuby, prispieva k zlepšeniu imunity, podporuje funkciu mozgu a nervovej sústavy.

 

V týchto variantoch sa olej vyrába

BalanceOil Zinzino varianty

• Olej je bez rybieho zápachu a chute • vyrába sa v 4 variantoch.

• Základnú variantu BalanceOil nájdete v 4 príchutiach. 

• Ďalšie varianty sú: pre vegetariánov - BalanceOil Vegan, BalanceOil ESSENT v kapsulách, alebo rozpustný vo vode - BalanceOil AquaX. Vybrať si môže skutočne každý :)

• Dávkovanie je pre každého individuálne, tak aby bolo telu dodané potrebné množstvo Omega-3. Olej sa užíva podľa váhy človeka, napr. pri základnej variante BalanceOil 0,15ml/1kg váhy/denne.

 

Mohlo by vás zaujímať

► Zistite, prečo je BalanceOil základným doplnkom v PRELOMOVOM PROGRAME ZDRAVIA?

► Ako sa stať priamym zákazníkom Zinzino a nakupovať so 40% zľavou a viac? 

 

Dôkaz o dosiahnutí rovnováhy Omega kyselín za 120dní

Balance Test zistite váš pomer Omega kyselín

Skôr ako začnete užívať BalanceOil, urobte si svoj prvý test: BalanceTest, ktorý vám dá presnú odpoveď, aký je váš pomer Omega-6 a Omega-3 kyselín vo vašom tele. Len vďaka tomuto testu si viete overiť, v akom zdravotnom stave sú vaše bunky a či sú ohrozené vnútornými zápalmi.

Tento test meria obsah mastných kyselín v krvi, ktorý odráža profil mastných kyselín vo vašej každodennej strave. Z tohto profilu je potom možné vypočítať hladinu kyselín Omega-3 a rovnováhu mastných kyselín Omega-6/Omega-3. 

V certifikovanom laboratóriu VITAS Analytical Services (Oslo/Nórsko) analyzovali už viac ako 330 000 anonymných krvných testov pomocou BalanceTestu. Priemerná hodnota Omega-6:3 u ľudí v Európe sa pohybuje okolo 25:1, odporúčaná hodnota je 3:1 a menej.

Pri užívaní výrobku BalanceOil po dobu 120 dní sa priemerná rovnováha stabilizuje na hodnotu 5:1, v mnohých prípadoch dokonca na 3:1

 

Často kladené otázky 

• Čo je Omega-3?

Omega-3 je súhrnné označenie pre skupinu polynenasýtených mastných kyselín s dlhým reťazcom, ktoré obsahujú prvú väzbu medzi 3. a 4. atómom uhlíka pri počítaní z metylového konca. Mastné kyseliny Omega-3 sú esenciálne, čo znamená, že telo ich nedokáže samo vytvárať a musí ich prijímať v strave. Výnimku tvoria ženy v plodnom veku, ktorých organizmus dokáže vytvárať malé množstvá mastných kyselín Omega-3. Príjem mastných kyselín Omega-3 v strave sa však odporúča aj pre ženy v tejto skupine. Existujú rôzne typy mastných kyselín Omega-3 – mastné kyseliny Omega-3 s kratším reťazcom, ktoré pochádzajú z rastlín, a mastné kyseliny Omega-3 s dlhším reťazcom, ktoré sa vyskytujú v morských zdrojoch. Mastné kyseliny Omega-3 s dlhším reťazcom majú najvyšší bioaktívny účinok.

• V akom druhu stravy sa vyskytujú kyseliny Omega-3?

Mastné kyseliny Omega-3 s dlhým reťazcom (EPA a DHA) sa vyskytujú najmä v mastných rybách, napríklad v sardinkách, makrelách, sardelách a lososoch. Pre pokrytie dennej dávky Omega-3 by ste potrebovali denne zjesť 1-2kg čerstvých rýb.

• Prečo je dôležité zachovávať normálnu rovnováhu mastných kyselín Omega-6/Omega-3?

Naša strava v západnej civilizácii obsahuje veľké množstvo mastných kyselín Omega-6 a relatívne malé množstvo mastných kyselín Omega-3 z morských zdrojov, čo vedie k zvýšenej nerovnováhe medzi mastnými kyselinami Omega-6 a Omega-3 v tele. Táto nerovnováha podporuje rozvoj zdravotných problémov súvisiacich so životným štýlom. Výrazná nerovnováha mastných kyselín Omega-6/Omega-3 podporuje chronické zápaly.

• Môžem pociťovať, že olej nesedí žalúdku?

Áno, môže sa to stať vo veľmi ojedinelých prípadoch. Treba postupovať tak, že na začiatku skúsite menšiu dávku. Vždy olej konzumujte s jedlom - najlepšie s večerou.

 

Doplňujúce informácie

Balenie: 100ml, alebo 300ml

Odporúčané dávkovanie: 0,15ml BalanceOil na 1kg telesnej hmotnosti. Upravte veľkosť dennej porcie oleja podľa telesnej hmotnosti. Neprekračujte odporúčanú dennú dávku. Potravinové doplnky nie sú určené ako náhrada vyváženej a pestrej stravy.

Skladovanie: Neotvorené fľaše skladujte na tmavom a suchom mieste pri izbovej teplote alebo v chladničke. Otvorené fľaše skladujte v chladničke a spotrebujte ich do 45 dní. Olej môže byť pri teplotách nižších ako 4 °C mútny v dôsledku stuhnutia olivového oleja. Pri izbovej teplote sa znova zmení na číry. Uchovávajte mimo dosahu detí.

Upozornenie: Ak užívate lieky na riedenie krvi, poraďte sa pred užívaním BalanceOil s lekárom. 

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií