Lymská borelióza TEST/1ks

Lymská borelióza TEST/1ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Kúpite u dodávateľa

Domáci test na Lymskú boreliózu je určený pre samovyšetrovanie k preukázanie protilátok proti baktériám Borellia v krvi.

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Prezdravie.sk

Domáci test na Lymskú boreliózu je určený pre samovyšetrovanie k preukázanie protilátok proti baktériám Borellia v krvi.

Kliešť môže chytiť každý a často ho môžeme aj prehliadnuť. Je preto dôležité vedieť, či je alebo nie je kliešť infikovaný baktériou Borellia. Pomocou tohto testu sa to dá ľahko zistiť.

Test na Lymskú boreliózu slúži na preukázanie infekcie baktériou Borellia, ktorá spôsobuje ochorenie známe ako lymská borelióza. Test je používaný laboratóriami i praktickými lekármi. Vykonáva sa pomocou krvnej vzorky získaného pichnutím do prsta. Kvapka krvi sa spolu s kvapkou reakčného činidla pridá do testovacej kazety.

Po 10 minútach môžete odpočítať výsledok testu.

 

Doplňujúce informácie

Balenie: 1 balíček IMP Lyme Test s kazetou a pipetou, 1 fľaštička s činidlom, 1 sterilná lanceta, 1 leukoplast, 1 návod.

Upozornenie: Test je určený na jednorazové použitie. Pred vykonaním testu si pozorne prečítajte návod na použitie. Skladujte pri teplote 4-30°C, mimo dosahu detí.

 

Lymská borelióza test

  

 

.

 

Mohli by Vás zaujímať ešte nasledovné témy ►

  

Produktový sprievodca 
 
Ionizovaná voda PDF 
 
Eko domácnosť

 

  

Podľa účelu: Diagnostické testy

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií