Syfilis TEST/1ks

Syfilis TEST/1ks

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

PARTNERSKÝ PREDAJ

Syfilis test vám umožní rýchlo a spoľahlivo zistiť, či ste sa nakazili syfilisom zo vzorky krvi.

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Prezdravie.sk

Každý nechránený pohlavný styk je dnes spojený s rizikom infekcie niektorou zo sexuálne prenosných chorôb. Ak sa u vás vyskytnú vriedky na a alebo v okolí vagíny, penisu a úst, môže to indikovať infekciu baktériou, ktorá spôsobuje syfilis. Tento domáci test vám umožní rýchlo a spoľahlivo zistiť, či ste sa nakazili syfilisom.

Keď je človek nakazený baktériami syfilisu, jeho telo proti nim vytvára protilátky. Syfilis test môže zistiť prítomnosť týchto protilátok v krvi. Akonáhle sa dá do testovacej kazety vzorka krvi, v teste sa objavia jeden alebo dva farebné prúžky. Musí sa tiež brať do úvahy skutočnosť, že môže nejakú dobu po infekcii trvať, než je telo schopné vytvoriť dostatočné množstvo protilátok, ktoré môžu byť detekované. Negatívny výsledok môže nastať aj po nedávnom kontakte s baktériami a nevylučuje infekciu.

  

Doplňujúce informácie

Balenie: 1 hliníkový balíček s testovacou kazetou IMP Syfilis test, 1 lanceta, 1 leukoplast, 1 fľaštička s činidlom, 1 návod

Upozornenie: Test je určený na jednorazové použitie. Skladujte pri izbovej teplote 4-30°C a mimo dosahu detí. Pred vykonaním testu si pozorne prečítajte návod na použitie.

 

Kúpiť Syfilis test

  

 

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Podľa problému: Syfilis, Diagnostické testy
Podľa účelu: Diagnostické testy

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií