Menopauza TEST/1ks

Menopauza TEST/1ks

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

PARTNERSKÝ PREDAJ

Menopauza test je rýchly a jednoduchý test, ktorý vám umožní zistiť, či vaše príp. problémy súvisia s prichádzajúcou menopauzou.

Skladové číslo:

Dostupnosť: Dodanie 5 - 7 dní

Výrobca: Prezdravie.sk

Deväť z desiatich žien trpí s prichádzajúcou menopauzou rôznymi problémami: návaly tepla, nočné potenie, nadmerné padanie vlasov, priberanie na váhe, búšenie srdca, nespavosť, podráždenosť a plačlivosť, skon k depresiám, zmeny na maternici, suchosť sliznice pošvy, sklony k inkontinencii a infekciám, zmeny pokožky, rednutie kostí ústiace do osteoporózy, metabolické zmeny, pri ktorých dochádza k zmene pomeru HDL a LDL cholesterolu, zvyšuje sa riziko náhlych cievnych príhod alebo infarktu myokardu a pod.

Len niekoľko z nich však vie, že práve prichádzajúca menopauza je príčinou týchto problémov. To, či ste v období menopauzy, môžete zistiť sami, jednoducho a rýchlo v domácom prostredí pomocou Menopauza testu. Toto zistenie Vám môže pomôcť zvoliť vhodnú liečbu, alebo upraviť Vašu životosprávu tak, aby ste sa opäť cítila zdravo.

Príznaky menopauzy sú dané klesajúcou hladinou estrogénov a súčasne zvýšenou stimuláciou hypofýzy k tvorbe FSH (folikulárny stimulačný hormón). Menopauza test detekuje FSH a zistí, či ho vaše telo produkuje nadmerné množstvo ako dôsledok nízkej hladiny estrogénu, ktorá je signálom nastupujúcej menopauzy. Menopauza test používa kombináciu protilátok na selektívnu detekciu zvýšenej hladiny FSH.

Pre správne stanovenie výsledkov prichádzajúcej menopauzy je potrebné urobiť opakovaný test o 1týždeň od prvého testovania - viac info: Ako test používať.

 

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

  

Doplňujúce informácie

Ako test používať: Test sa vykonáva ponorením absorpčnej časti testovacej kazety do vzorky moču a získaním výsledkov na základe farebných prúžkov. Na vykonanie testu použite prvý ranný moč, ktorá obsahuje najviac hormónov a ktorá vám dá najpresnejší výsledok testu. Ak stále máte menštruačný cyklus, urobte si test počas prvého týždňa cyklu. Druhý test si urobte o týždeň neskôr. Ak už máte nepravidelný menštruačný cyklus, urobte si prvý test kedykoľvek počas mesiaca a druhý test o týždeň neskôr. Výsledok je známy už v priebehu 5 minút s 99% -nou spoľahlivosťou.

Balenie: 1 testovací kazeta typu Midstrip, 1 český návod

Upozornenie: Test je určený na jednorazové použitie. Skladujte na suchom mieste pri izbovej teplote (4-30 °C) mimo dosahu detí. Chráňte pred mrazom. Pred vykonaním testu si prečítajte návod na použitie.

 

Kúpiť menopauza test

 

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Podľa problému: Klimaktérium, Diagnostické testy, Menštruácia
Podľa účelu: Diagnostické testy

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií