Menu
Ionizačná fľaša na výrobu ionizovanej ALKALICKEJ VODY • Červená 380ml

SKLADOM NOVINKA

Ionizačná fľaša na výrobu ionizovanej ALKALICKEJ VODY • Červená 380ml

Šikovné a praktické zariadenie • prenosný IONIZÁTOR VODY vo fľaši na rýchlu výrobu ionizovanej alkalickej (živej) vody, je ideálny na prechádzku, do práce, pre športovcov, do telocviční, počas cestovania, a pod. Čítajte viac

Skladom

56,40 €

Výrobca: EHM

Popis

Šikovné a praktické zariadenie • prenosný IONIZÁTOR VODY vo fľaši na rýchlu výrobu ionizovanej alkalickej (živej) vody, je ideálny na prechádzku, do práce, pre športovcov, do telocviční, počas cestovania, a pod. 

Jednoducho nalejte do fľaše obyčajnú vodu alebo balenú vodu a pretrepávajte 2-3 minúty, alebo nechajte 5-10 minút postáť. Aktivuje sa 13 minerálov, vďaka ktorým voda získava vlastnosti ionizovanej vody.

 

Vlastnosti a výhody prenosnej IONIZAČNEJ FĽAŠE

✅ Produkuje vodu s jemnou chuťou pH 7+ až 9,5 (zvyčajne zvyšuje pH asi o 2 stupne a viac), toto prináša pre telo acidobázickú (kyslú/alkalickú) rovnováhu.

✅ Poskytuje veľké množstvo záporných iónovnízke negatívne ORP (oxidačno-redukčný potenciál), zvyčajne znižuje potenciál redukcie kyslíka o min. -200 mV.

✅ Poskytuje aktívne vodíkové ióny (bubliny aktivovaného vodíka) viditeľné voľným okom. Veľké množstvo aktivovaného vodíka uľahčuje elimináciu / neutralizáciu aktívneho kyslíka (voľných radikálov) v tele.

✅ Znižuje veľkosť zhlukov častíc vody. Malé molekuly vody poskytujú ľahko stráviteľnú vodu.

✅ Poskytuje prirodzenú ionizáciu pomocou vzdialeného infračerveného žiarenia.

✅ Obsahuje striebro a antibakteriálne guľôčky.

 

Pohodlie, ktoré ionizačná fľaša poskytuje

Vyrába zdravú vodu len za pár minút: 2-3 minúty pretrepávaním, alebo 5-10 minút odstátím vody. 

◘ Konštrukcia vyrobená z netoxických materiálov (žiadne chemické látky na rozdiel od plastových nádob).

Jednoduché čistenie.     ◘ Malý rozmer 19 x 7 cm

Životnosť a filtračná kapacita filtra je 400 litrov vody: pri výrobe 2-3 litre vody denne / 4-6 mesiacov (pri väčšej dennej spotrebe vody treba filter vymeniť skôr).

◘ Konštrukcia fľaše umožňuje piť ionizovanú vodu pri cestovaní, v práci, v kancelárii a pod.

◘ Zariadenie nevyžaduje žiadnu údržbu okrem výmeny filtra.

 

Minerály obsiahnuté vo filtri

Ionizačná fľašaTurmalín je tiež známy ako "elektrický kameň", sa ťaží najmä v Brazílii, Číne a Izraeli. Je to vysoko cenený kryštál, ktorý má mnoho farieb. Pri kontakte s vodou spôsobuje prirodzenú elektrolýzu a produkuje záporné ióny. Okrem toho ionizuje molekuly vody zmenšovaním ich veľkosti (v dôsledku záporných iónov). Tento minerál vyžaruje záporné ióny a vzdialené infračervené žiarenie a znižuje akumuláciu vody. Je dokázané, že ďaleké infračervené žiarenie stimuluje rast a hojenie živých buniek.

Zeolit je minerál vulkanického pôvodu s jedinečnou mikroštruktúrou pozostávajúcou z kanálov a klietok. Tento prirodzene negatívne nabitý minerál pôsobí ako magnet, priťahuje a viaže kladne nabité častice toxínu vo svojej štruktúre. Jeho pôsobenie pripomína špongiu, ktorá pohlcuje voľné radikály, karcinogény a vírusové častice. Zeolit ​​je jedinečný antioxidant. Tradičné antioxidanty pohlcujú voľné radikály, zatiaľ čo zeolit ​​voľné radikály priťahuje, následne ich neutralizuje a zbavuje sa ich. Preto dopĺňa ďalšie antioxidanty. Zeolit ​​zabezpečuje zachytávanie a odstraňovanie nitrozamínov prítomných v tráviacom trakte. Nitrozamíny sú rakovinotvorné látky prítomné pri spracovaní mäsa. Nitrozamíny sú spúšťačom cukrovky II. Zeolit ​​je totiž negatívne nabitý minerál, priťahuje ťažké toxíny (kladne nabité) a absorbuje ich a vďaka svojej štruktúre sú uväznené ako v klietke. Týmto spôsobom odstraňuje ťažké kovy, pesticídy, herbicídy a iné pozitívne nabité toxíny.

Maifanshi je prirodzene sa vyskytujúci granulát bohatý na porfýrový hrach. V Ázii sa maifanshi tradične používa na liečenie a kúpanie vďaka svojej schopnosti absorbovať toxíny a množstvo stopových minerálov. Maifanshi v Alkapode uľahčuje získavanie prečistenej ionizovanej vody plnej minerálov. Ďaleké infračervené žiarenie je faktorom, ktorý posilňuje imunitu organizmu, zvyšuje množstvo prenášaného kyslíka v krvi a pomáha bojovať proti stresu. Diaľkové infračervené žiarenie zvyšuje počet lymfocytov a neutrofilov a znižuje náchylnosť na prechladnutie a infekcie dýchacích ciest. Faktor proti starnutiu: ďaleko infračervené svetlo stimuluje tvorbu tkanivových buniek a rýchlu regeneráciu pokožky. Diaľkové infračervené žiarenie poskytuje výhody pre celé telo: pravidelné ožarovanie poskytuje účinky pre celé telo podobné fyzickému cvičeniu, ako je vyrovnávanie krvného tlaku, hladiny cukru v krvi a zvyšovanie množstva kyslíka a živín v bunkách, čo následne zvyšuje svalovú silu, vitalitu a stabilnú duševnú výkonnosť. Prirodzená vlnová dĺžka infračerveného žiarenia je kľúčová pre vývoj kostí a tiež zabraňuje osteoporóze, podporuje hormonálnu reguláciu a stimuluje imunitný systém.

Muyu (jadeit) je vysoko cenený kameň vynájdený v Číne. Má charakteristickú kompaktnú mikrokryštalickú štruktúru s krásnou farbou. Geológovia nazývajú Jadeit aj „obličkový kameň". Podľa čínskeho Národného úradu pre geológiu a banský priemysel sa jadeit vyrábal z morského dna počas ranej paleozoickej éry asi pred 500 až 700 miliónmi rokov. Jadeit obsahuje nasledujúce chemické prvky: draslík (K) , sodík (Na), horčík (Mg), selén (Se), železo (Fe), lítium (Li), zinok (Zn) atď. ryba" v čínštine. V skutočnosti ide o kameň, ktorý obsahuje 26 rôznych minerálov. Získate z nej veľa prvkov, ako je selén, zinok, železo, kobalt, stroncium, fluór a horčík. Ponechaním vo vode 2 hodiny získate kvalitnú minerálnu vodu. Pre svoje zdravotné vlastnosti sa tento kameň používa na výrobu pohárov, džbánov, vákuových baniek a pod.

Hliny majú početné využitie pri udržiavaní zdravia rastlín, zvierat a ľudí. Bentonit, Montmorillonit, Pascalit a iné druhy liečivých ílov využívali miestne kultúry už od staroveku. Pre svoje absorpčné vlastnosti a mierny účinok na organizmus sa bentonit používa na liečbu rôznych chorôb a vnútorných ťažkostí a na neutralizáciu jedov v tráviacom systéme. Odstraňuje potravinové alergie, otravy jedlom, zápaly hlienov, enteritídu, vírusové infekcie, žalúdočnú chrípku a parazity (íl bráni rozmnožovaniu parazitov). V skutočnosti sa ukázalo, že hlina je účinná pri takmer každej poruche trávenia. Okrem toho dodáva rovnováhu a obohacuje krv. Domorodí Američania to nazývajú „Ee-Wah-Kee", čo znamená „liečivé bahno". Domorodé národy (obývajúce tieto oblasti pred Aztékmi) Domorodci a domorodí obyvatelia Mexika a Južnej Ameriky široko uznávali výhody hliny. "...blato nielen absorbuje a odstraňuje toxíny z tela, ale tiež znižuje bolesť a infekciu otvorených rán u ľudí aj zvierat."

Kaolín nazývaný aj porcelánová hlina, pochádza z kopcov Jingdezhen v čínskej provincii Jiangxi. Hoci sa ťažil v tejto čínskej provincii, jeho unikátne vlastnosti boli prvýkrát objavené v Brazílii v roku 1867. Ide o anorganický minerál hojne používaný v rôznych kozmetických výrobkoch pre jeho schopnosť absorbovať mastné látky, zmatňovať pleť a kryť nedokonalosti. Má veľký vplyv na vzhľad ľudskej pokožky. Produkty KC sú dokonalým základom pre mastnú pleť. Vďaka svojim výhodám sa často používajú na starostlivosť a ošetrenie rôznych typov pleti. Vďaka svojmu prírodnému pôvodu íl dopĺňa nedostatok prírodných zložiek v ľudskej pokožke a vďaka svojim minerálnym zložkám poskytuje mnoho výhod.

Práškové nanostriebro je silným inhibítorom mnohých patogénov a mikroorganizmov, ako sú koliformné baktérie, neisseria, kvapavky, chlamydia trachomatis atď. Používa sa tiež na stimuláciu opravy poškodených epiteliálnych buniek. Jeho kontakt s vodou ešte umocňuje antibakteriálne vlastnosti, vďaka ktorým získate kvalitnejšiu vodu. 

 

Odporúčané produkty k ionizačnej fľaši

Náhradný filter do ionizačnej fľaše

◘ Mineralizačný filter na čistenie vody aQuator

◘ Tekuté a rozpustné vitamíny a minerály vo vode

◘ Produktové balíky s ionizačnou fľašou

 

Použitie/Odporúčania k prenosnej ionizačnej fľaši ALKALINE WATER FLASK  

1. Pred prvým použitím naplňte fľašu teplou 60 - 70 stupňovou vodou na 5 minút, na aktiváciu nano častíc vo filtri. Teplej vody je potrebné dať do fľaše toľko, aby bol filter ponorený vo vode. Po vychladnutí vodu vylejte a prepláchnite - pretrepte fľašu čistou studenou vodou. Po dokončení vyššie uvedených krokov je fľaša pripravená na použitie.
Pri výmene filtra je potrebné vždy nový filter pred prvým použitím aktivovať podľa postupu vyššie!

2. Pri nalievaní vody z fľaše alebo trepaní je počuť zvuk pohybu minerálneho lôžka (filtra).

3. Fľaša môže uchovávať vodu s teplotou nižšou ako 48 stupňov. Takáto voda sa môže konzumovať ihneď po naliatí do termosky, ale najlepší výsledok sa dosiahne po niekoľkých minútach. 2-3 minúty pretrepávaním fľaše, alebo 5-10 minút odstátím vody vo fľaši.

4. Po naplnení fľaše zatvorte veko (nie príliš tesne). Vo fľaši sa uvoľňuje energia, ktorá spôsobuje mierne zvýšenie tlaku vo vnútri.

5. Uchovávajte fľašu a vymeniteľný filter na suchom a chladnom mieste. Možno skladovať v chladničke.

6. Na vnútorných stenách fľaše sa môžu časom vytvárať usadeniny, ktoré sa dajú ľahko odstrániť citrónovou šťavou alebo octom.

7. V počiatočnej fáze pitia alkalickej vody sa môžu objaviť detoxikačné príznaky ako hnačka a ospalosť. Príznaky by mali zmiznúť po niekoľkých dňoch.

8. Životnosť a filtračná kapacita filtra je 400 litrov vody: pri výrobe 2-3 litre vody denne / 4-6 mesiacov (pri väčšej dennej spotrebe vody treba filter vymeniť skôr).

9. Fľaša je určená len na filtrovanie vody. Skladovanie iných tekutín, ako je káva, čaj, mlieko atď., môže znížiť účinnosť fľaše.

10. Neužívajte lieky s alkalickou vodou. Pred a po užití chemických liekov dodržte 30 minútovú prestávku, kedy Alkalickú vodu nebudete piť. Alkalická voda môže ovplyvniť účinok liekov.

11. Odporúčaná maximálna doba skladovania vody vo fľaši je cca 12 hodín, po tejto dobe treba vodu vymeniť za čerstvú.

Ionizačná fľaša set

12. Neohrievajte vodu vo fľaši externými zariadeniami ako je mikrovlnná rúra a pod.

13. Neumývajte fľašu v umývačke riadu, môže to spôsobiť olupovanie farby, ktorá je z vonkajšej strany fľaše (červená, modrá, čierna). Fľašu umývajte len ručne s mäkkou stranou špongie, handričky.

14. Pri prenášaní fľaše používajte ochranné puzdro, ktoré je súčasťou balenia. Zabráni to povrchovému poškodeniu fľaše.

 

Doplňujúce informácie

• Výška: 19 cm  •  Priemer: 7 cm  •  Objem: 380 ml

• Záruka 24 mesiacov  •  Výrobok je zabalený v obale

Obsah balenia: Fľaša na vodu s filtrom, Ozdobná krabička, Puzdro

 

 

 

 .

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Doplnkové informácie

Kategória: IONIZAČNÉ FĽAŠE NA VÝROBU ALKALICKEJ VODY
IONIZOVANÁ VODA: ◘ Alkalická (živá) voda, ◘ Ionizačné alkalické fľaše
VÍRUSOVÉ infekcie: ◘ Doplnky na podporu imunity pri vírusových infekciách, ◘ Ionizovaná alkalická voda na očistu, detox tela
BAKTÉRIALNE infekcie: ◘ Doplnky na podporu imunity pri bakteriálnych infekciách, ◘ Ionizovaná alkalická voda na očistu, detox tela
PLESNE a KVASINKY: ◘ Doplnky na podporu imunity pri plesňových, kvasinkových infekciách, ◘ Ionizovaná alkalická voda na očistu, detox tela
PROTI PARAZITOM: ◘ Ionizovaná alkalická voda na očistu, detox tela, ◘ Doplnky na podporu imunity pri očiste od parazitov
Diskusia 0

Žiadne komentáre

Nový komentár

Hodnotenie 0

Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Pridať

Žiadne komentáre

Ionizačná fľaša na výrobu ionizovanej ALKALICKEJ VODY • Červená 380ml
Ionizačná fľaša na výrobu ionizovanej ALKALICKEJ VODY • Červená 380ml

56,40 €

Súvisiace a doplnkové produkty

Nová otázka k produktu

Kontrolný kód

i

Nový komentár

Kontrolný kód

i

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Zabudnuté heslo

Produkt bol vložený do košíku
Pokračovať v nákupe Objednať