Späť

Chcete ochutnať silu Niagarských vodopádov? Napite sa Alkalickej vody!

Pridal: Počet zobrazení: 3041

Voda má neuveriteľný liečivý potenciál, pretože dokáže komunikovať so všetkými látkami a je najsilnejšou manifestujúcou sa zlúčeninou. Kvôli tomu je podstatným prvkom života. Svojimi špeciálnymi vlastnosťami nám voda môže pomôcť liečiť sa tým, že sa správa ako katalyzátor (urýchľovač chemickej reakcie) pri liečebnom procese. Voda, a ešte raz voda ... nedá sa mi toto slovíčko stále dokola neopakovať, pretože neexistuje nič účinnejšie, čo dokáže tak rýchlo prinavrátiť očistu a energiu celému organizmu.

Chcete ochutnať silu Niagarských vodopádov? Napite sa Alkalickej vody!

No musím sa priznať, že nebásnim o obyčajnej vode, ale reč je o Ionizovanej vode. Alebo možno ste už niekde počuli názvy: zásaditá - kyslá voda, živá - mŕtva voda, alkalická - acidická voda, pH voda. Áno, reč je stále o ionizovanej vode. Poďme sa preto pozrieť, čo je to tá ionizovaná voda a aké bonusy prináša.

Ionizovanú vodu získate procesom elektrolýzy, čo je fyzikálno-chemický rozkladný dej, spôsobený priechodom elektrického prúdu cez vodu, pri ktorom dochádza k chemickým zmenám na elektródach.

Výroba ionizovanej vody je veľmi jednoduchá. Ionizátor - zariadenie na výrobu ionizovanej vody súčasne vyrobí 2 vody: Alkalickú vodu a Acidickú vodu pomocou elektrolýzy.

 

Ionizovaná voda výroba

 

Vody sú od seba oddelené membránou, čo zabezpečí, že sa vody navzájom nezmiešajú. Takto "jednou ranou" získate dva druhy vody, ktoré môžete využiť ako na vnútorné, tak i na vonkajšie použitie.

V tomto článku sa však zameriam iba na Alkalickú živú vodu, pretože svojimi úžasnými vlastnosťami dokáže s telom (s bunkami) urobiť doslova energiou nabité zázraky.

Alkalická voda je vhodná ako pre malé deti, mládež, strednú generáciu a aj pre seniorov. Jednoducho pre všetky vekové kategórie ľudí, ktorým záleží na aktívnej podpore svojho zdravia, imunity a to nie len v čase núdze (ochorenia), ale hlavne z dlhodobého hľadiska.

 

Alkalická - živá voda

Živá voda, ako hovorí sám názov, je to voda oživujúca, dávajúca život. Alkalická živá voda obsahuje jeden atóm kyslíka a jeden vodíka (OH-). Vďaka tomu je vhodná, aby sa na ňu viazali voľné radikály (s neúplným nábojom) v tele, a spomalila sa ich reakčná schopnosť.

Dochádza tak k neutralizácií voľných radikálov. Môžem smelo povedať, že ionizovaná alkalická voda je revitalizačným prostriedkom pre krv, mozog a celé telo, že čistí každú časť tela. Tento druh vody má schopnosť rehydratovať orgány z vnútra, odplavuje škodlivé látky, ktoré sa tam usadili, a tak čistí telo

 

Nepijete alkalickú vodu? Každýn pohárom prichádzate o tieto bonusy: 

  • Prírodný antioxidant - voda aktívne odstraňuje z organizmu voľné radikály
  • Alkalizácia - alkalické kovy vo vode neutralizujú nadmerný kyslý odpad
  • Detoxikácia - očista tráviaceho traktu a čriev, vyplavuje toxíny a nestrávené látky
  • Kyslík je život - viac molekúl aktívneho kyslíka vo vode prináša bunkám energiu
  • Nižšie povrchové napätie - alkalická voda sa ľahšie dostáva do krvi, čím ju účinne riedi
  • Alkalická voda spomaľuje bunečný proces starnutia, čo znamená účinnú ochranu a prevenciu pred vznikom mnohých chorôb. Voda aktívne podporuje zvýšenie imunity.

 

Nalejte si vodopád energie obsiahnutý v Alkalickej vode

Alkalická voda, energia a sila záporných iónov

Preneste sa spomienkami na miesta ako sú vodopády, alebo morské pobrežie, či čas po búrke v lese/hore, toto všetko sú miesta, ktoré sú presýtené zápornými iónmi.

Cítite tú potrebu zhlboka sa nadýchnuť, vdýchnuť tú čistotu a energiu do seba? Vnímate ako sa vám zrazu zlepšila nálada, ako ste ožili?

Sú to záporné ióny, ktoré tak priaznivo pôsobia na ľudský organizmus. Alkalická voda má schopnosť spôsobiť presne takýto istý efekt, ale robí to priamym pôsobením vo vnútri organizmu na všetky bunky.

V Alkalickej vode túto schopnosť a silu vyjadruje hodnota ORP (Oxidačno redukčný potenciál).

Zvýšený prísun kyslíka do organizmu naštartuje vylučovanie toxínov, kyslého odpadu, ktoré sa v tele ukladajú zo vzduchu, potravy, kozmetiky, drogérie, liekov, atď. Vďaka posilnenému vylučovaniu všetkých škodlivín sa bolesti začnú zmierňovať, vytrácať a môžete pozorovať silnú regeneráciu celého tela + prísun energie.

Pravidelný príjem alkalickej vody sa priamo odzrkadlí na ozdravnom fungovaní organizmu mladšej, či staršej generácie. Tieto prínosy určite ocenia aj ľudia, ktorých viac, či menej trápia závažnejšie problémy: rakovina, cukrovka, artérioskleróza, hypertenzia, artritída, dna, obličkové problémy (kamene), osteoporóza, alergie, senná nádcha, astma, ranná nevoľnosť, očné choroby, infekčné choroby, hnačka a zápcha, poruchy trávenia, obezita, atď. ...

 

A ako viem, že je to tak?

Ak si ľahnem do postele o 2:30hod. ráno, zavriem oči, lebo viem, že musím spať a namiesto toho citím ako mi všetky bunky v tele "tancujú", tak sa zvyknem vyhrešiť: Prečo som sa večer napila Alkalickej vody? Veď dobre viem, že v čerstvo urobenom stave má voda najsilnejšie a najúčinnejšie pôsobenie vďaka prítomnosi ORP. 

Preto odporúčam, ak budete mať možnosť vyskúšať Alkalickú vodu s obsahom ORP, tak vo večerných hodinách treba myslieť na to, že vám vďaka prísunu energie môže voda spôsobiť menší problém so zaspávaním.

 

Doplňte ešte toto a vaše zdravie bude prekvitať :)

Chemický (toxický) odpad nie je jediné, čomu musí denne čeliť ľudský organizmus. "Sú neviditeľné", no svojou škodlivou silou na nás neustále útočia aj rôzne mikroorganizmy: baktérie a vírusy. Chrípka, angína, zápaly, nádcha, prechladnutia, infekčné a plesňové ochorenia, ... tak s nimi si hravo poradí antibakteriálna Acidická voda a Strieborná voda.

Všetky tieto 3 vody: alkalickú, acidickú a striebornú vyrobí Ionizátor vody. V jednom zariadení nájdete aktívnu prevenciu, podporu imunity a energie, ale aj domácu lekárničku na množstvo každodenných drobností.

 

Mohlo by Vás zaujímať

PDF dokument: 100x Ako Naj-Efektívnejšie použiť Ionizovanú vodu 

Časté otázky a skúsenosti s Ionizátorom vody aQuator Silver

Články z Natur♥Blogu: Použitie a skúsenosti s Ionizovanou vodou

 

aQuator ionizátor vody

 

.

 

Pokiaľ máte otázku, tak ju napíšte nižšie do komentárov. Rada odpoviem :)

Ak sa vám článok páčil, alebo vám dáva zmysel, dajte mu Páči sa mi. Ak môžu tieto informácie pomôcť niekomu z vášho okolia, zdieľajte ho zo svojimi priateľmi.

 

Bakterie virusy plesne parazity rady navody skusenosti HarmonyNature

 

Ak kliknete myšou na ľubovoľné farebné (červené) slovo pred ktorým je znak malej šípky (), otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budem rada, keď mi o tom napíšete na mail: office@harmonynature.sk.

 

Upozornenie: Tento článok má informatívny charakter, obsah pochádza z dostupnej literatúry a Internetu. Jej autorom nie je lekársky, alebo zdravotnícky školený odborník a nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade nesprávneho použitia liečivých rastlín, odvodených produktov, alebo pri aplikovaní jednotlivých liečebných metódach. Pri akútnych zdravotných problémoch vyhľadajte svojho lekára.

Obsah stránky podlieha ochrane autorských práv. Preberanie, kopírovanie, šírenie článkov alebo ich častí bez súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.

 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií