Renol • Prípravok na močové cesty, obličky, kĺby 30ml

Renol • Prípravok na močové cesty, obličky, kĺby 30ml

Hodnotenie produktu: 5/5 (5x)

Vaše hodnotenie:

PARTNERSKÝ PREDAJ

Renol ovplyvňuje hlavne dráhu obličiek a močového mechúra, sleziny, žalúdka, bočnú vetvu dráhy žlčníka, a tým aj problémy, ktoré súvisia s nedostatočnou funkciou menovaných orgánov.

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Prezdravie.sk

Renol je bioinformačný prípravok so širokospektrálnym regeneračným účinkom je vyrobený podľa moderných poznatkov fytoterapie, psychotroniky, kryštáloterapie a biorezonancie. Ide o vysoko koncentrovaný prípravok, ktorý obsahuje bylinné výťažky, éterické oleje a bioinformačné zložky vo vzájomne vyváženom, synergicky pôsobiacom komplexe.

Renol pomáha riešiť predovšetkým ťažkosti s urogenitálnym systémom (obličky a močový mechúr) a ochorenie kĺbov. Pozitívne ovplyvňuje krv a lymfu.

 

Pozitívne účinky Renolu

Obličky a močový mechúr

Renol má vďaka komplexu výťažkov z rastlín a informácií silné detoxikačné, antioxidačné a regeneračné účinky. Ovplyvňuje správnu funkciu vylučovacích orgánov (obličiek a močového mechúra), upravuje hospodárenie tela s minerálmi a udržiavanie optimálneho pH krvi.

So správnou funkciou obličiek súvisí aj riadenie tvorby červených krviniek v kostnej dreni a regulácia krvného tlaku. Ďalej ovplyvňujú prúdenie všetkých tekutín v tele (napr. lymfy) a udržiavanie rovnováhy vnútorného prostredia organizmu. S vylučovacími orgánmi je energeticky prepojený aj celý oporný systém tela (kosti a kĺby), Renol má teda svoje uplatnenie u chorôb súvisiacich s pohybovým ústrojenstvom.


Renol ďalej udržiava správnu funkciu mužských pohlavných orgánov a pôsobí proti mužskej neplodnosti. Obličky sú veľmi citlivý orgán, ktorý sa pri poškodení zložito regeneruje. Je v nich uložená vrodená energia, a ak sú obličky preťažené, táto energia vyprcháva, čo súvisí so znižovaním všetkých funkcií ľudského organizmu. Preto je vhodné posilňovať činnosť obličiek - inak prichádza predčasné starnutie.

 

Kedy Renol použiť

• Podporuje detoxikáciu tela, má antioxidačné a regeneračné účinky.

• Je určený na regeneráciu obličiek, nadobličiek, močového mechúra, prostaty a lymfatického systému.

• Pôsobí preventívne a liečebne pri zápaloch močového mechúra a močových ciest, pri ťažkostiach s močením, ochorení obličiek, pri tvorbe obličkových kameňov a niektorých chronických gynekologických problémov (zápal krčka maternice a pošvy).

• V detstve pôsobí okrem iného proti nočnému pomočovaniu.

• Pomáha riešiť problémy s prostatou, ťažkosti s močením v dôsledku jej bujnenia a mužskú neplodnosť; celkovo prospieva dobrému stavu mužských pohlavných orgánov.

• Harmonizuje funkciu nadobličiek, pomáha regulovať krvný tlak a množstvo červených krviniek.

• Je účinný pri ochorení pohybového ústrojenstva – bolesti kĺbov a chrbtice, artróze, artritíde, reumatizme, dne a Bechterevovej chorobe.

• Pôsobí preventívne aj liečebne pri osteoporóze.

• Pôsobí proti migrénam a iným bolestiam hlavy (spánok a čelo) a proti poruchám sluchu.

• Stimuluje činnosť lymfatického a imunitného systému, zbavuje telo ťažkých kovov, eliminuje opuchy dolných končatín a očných viečok.

• Je vhodný pre alergikov a astmatikov.

• Predchádza opakujúcim sa angínam a zápalom stredného ucha.

• Pomáha pri kožných ťažkostiach ako sú ekzémy alebo akné.

• Zlepšuje kvalitu zubov, nechtov a vlasov; zabraňuje predčasnému šediveniu vlasov.

• Prospieva pri nedostatku energie a chronickej únave.

• Pri neznášanlivosti chladu.

 

Použitie Renolu z hľadiska psychiky

Neschopnosť uvoľniť sa, nedôverčivosť spojená s podozrievavosťou a cynizmom, nesmelosť, nerozhodnosť, rezignácia, nepokoj spojený so strachom a pocitom neustáleho ohrozenia, hyperaktivita CNS (predovšetkým u detí s LMD a ADHD). Vzhľadom na to, že obličkám prislúcha kontrola emócie strachu, dá sa Renol užívať pri psychickom šoku, ľaknutí, vydesení. Aj dlhodobé pôsobenie emócie strachu je dôvodom na podávanie Renolu.

 

Kúpiť produkt na močový mechúr a obličky

 

Mohlo by Vás zaujímať

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Bylinný extrakt 82,6%, Železník lekársky (Verbena officinalis), Vres obyčajný (Calluna vulgaris), Zlatobyľ obyčajný (Solidago virgaurea), Palina estragón (Artemisia dracunculus), Turanec kanadský (Erigeron canadensis, Conyza canadensis), Čierne ríbezle (Ribes nigrum), Lopúch väčší (Arctium lappa), Dvouzubec trojdielny (Bidens tripartita), Stavikrv vtáčí (Polygonum aviculare), Bez čierny (Sambucus nigra), Kapucínky väčšej (Tropaeolum majus), Vrbovka malokvetá (Epilobium parviflorum), Túžobník brestový (Filipendula ulmaria), Pakost smradľavý (Geranium robertianum)

Prídavné látky: sorbitol, mikrokryštalická celulóza, voda, xanthan, grapefruitový extrakt, sorbát draselný, zmes silíc 0,12%

Dávkovanie: Dospelí 2-7 kvapiek 1-3x denne. Deti od 12 rokov 7 kvapiek denne, deti od 3 rokov 2 kvapky denne. Po troch týždňoch užívania prípravku Renol nasleduje jeden týždeň prestávka.

Pred použitím dôkladne pretrepte (asi 21x). Dôjde tým k dynamizácii informačných zložiek a účinnosť prípravku Renol sa zvýši. Počas regenerácie odporúčame zvýšiť príjem tekutín. U chronických stavov podávame minimálne dávky, u akútnych maximálnu. Pri prípadnom prechodnom zhoršení u chronických stavov a pri celkovej regenerácii znížime dávky na minimum, prípadne podávame sirup po kvapkách, niekedy aj v dlhších intervaloch než 1 deň. Po zlepšení opäť zvýšime dávkovanie. V užívaní neprestávame, pretože ide o spätný regeneračný proces, pri ktorom sa môžu objaviť príznaky predchádzajúcich ochorení. Tento jav je iba pozitívna regeneračná reakcia. Vo vážnych prípadoch odporúčame predchádzajúcej konzultácii s lekárom.

Balenie: 30 ml

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. V tehotenstve neužívajte žiadne regeneračné prípravky, iba po dohode s lekárom. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada petsré stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu a tme pri teplote 15-25 ° C. Chráňte pred mrazom.

.

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Podľa problému: Oslabené libido, Neplodnosť
Podľa účelu: Očista, regenerácia, Zápal močového mechúra, Prostata, Podpora činnosti
Podľa druhu: Detoxikácia, Antioxidanty

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií