Orech čierny • Antipa-rasitis proti parazitom (alcohol free) 100ml

Orech čierny • Antipa-rasitis proti parazitom (alcohol free) 100ml

SKLADOM

Extrakt z orecha čierneho (Juglans nigra) bez alkoholu na očistu tráviaceho traktu od nepozvaných návštevníkov - parazitov.

17 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Finclub

Antipa-rasitis obsahuje výťažok zo šupiek amerického orecha čierneho (Juglans nigra). Extrakt z orecha bol v minulosti používaný indiánskymi kmeňmi pri očiste črevného traktu od usídlených parazitov.

Orech čierny proti parazitom

Veľakrát sú to totiž práve paraziti, ktorí znižujú účinnosť obranyschopnosti, narušujú rovnováhu a vitalitu organizmu.

Parazit je organizmus žijúci na úkor svojho hostiteľa, získava z neho živiny a poškodzuje ho. Do tela sa dostáva najčastejšie bežnou stravou a vodou. Postupné osídľovanie tela parazitmi v sebe skrýva mnohé nebezpečenstvá, ktoré sa môžu prejaviť až za niekoľko rokov.

 

Časté otázky

  • Ako často je vhodné robiť odparazitovanie?

Parazitnú kúru je ideálne absolvovať 2 krát do roka, na jar (jarná očista) a na jeseň (očista tela po lete, v tomto období sa parazity najľahšie prenášajú). V prípade potreby a akútnych stavov je možné kúru urobiť kedykoľvek v priebehu roka. Najčastejšie to môže byť stav u detí, napr. ak majú pocit svrbenia v oblasti konečníka. Nečakajte na obdobie jari/jesene, odparazitovať ich treba hneď, ako to zistíte.

 

  • Je potrebné zmeniť počas kúry stravu?

Zloženie a obsah stravy má vplyv na tráviacu činnosť, a teda aj na mikroflóru čriev a všetky organizmy (prospešné i neprospešné), ktoré sa v črevách nachádzajú. Zníženie príjmu výrobkov s obsahom cukru, bielej múky, mlieka a mäsových výrobkov nie je na škodu kedykoľvek, platí to aj počas kúry. Viac čerstvej zeleniny a s časti ovocia vám prinesie omnoho viac benefitov.

 

  • Počas kúry sa mi zhoršil zdravotný stav, je to možné?

Áno, môže sa to stať. Každý človek na očistu od parazitov reaguje inak. Tak ako niekto môže pociťovať zmeny k lepšiemu (viac energie, lepší spánok, vyčistená pleť, atď.), tak isto môže dôjsť k zhoršeniu stavu. Treba si uvedomiť, že je to stav dočasný a hovorí o vnútornom čistení organizmu, kedy odpad odchádza všetkými dostupnými cestami. Preto sa zhoršeného stavu netreba obávať, v užívaní prípravku treba pokračovať ďalej.

► Účinnejšie sa zbaviť škodlivín po parazitoch môžete pomocou Alkalickej vody, ktorú začnete piť ešte pred parazitnou kúrou. V tomto článku sa dozviete o tom viac, ale aj to, čo robiť, keď sa počas kúry objavia príznaky prechladnutia a pod.

 

Dôležité!

Ak sa v rodine objaví podozrenie na parazity aspoň jedného člena, odporúča sa urobiť odparazitovanie všetkých členov rodiny naraz. Niektoré druhy parazitov sa veľmi jednoducho prenášajú práve v rámci rodiny, čo môže znamenať, že ak sa prečistí od parazitov iba jeden člen rodiny, tak čoskoro sa opäť môže nakaziť od ostatných, ktorí môžu byť aj bez vonkajších príznakov parazitárnej infekcie. V takomto prípade je to začarovaný kruh, z ktorého sa nie, a nie vymotať.

Z tohto dôvodu je potrebné, aby sa naraz preliečila celá rodina.

 

 

Mohlo by vás zaujímať

• Mám v tele nebezpečné parazity? Môžu ohroziť moje zdravie? 

• Smrť prichádza z čriev. Vyčisťte si ich od plesní!

• Články z Natur♥Blogu: Prevencia a odstránenie parazitov

 

Doplňujúce informácie

Obsah účinných látok: 60 kvapiek (2 ml) extraktu zodpovedá 340 mg orecha čierneho

Balenie: 100 ml

Dávkovanie podľa váhy:

• od 3rokov do 50kg - 1balenia/100ml - 2x denne 15kvapiek (ráno nalačno 20min. pred jedlom, večer 1hod. po jedle)

• 50-65kg - 3balenia/100ml - 2x denne 30kvapiek (ráno nalačno 20min. pred jedlom, večer 1hod. po jedle) 

• 65-80kg - 4balenia/100ml - 2x denne 30kvapiek (ráno nalačno 20min. pred jedlom, večer 1hod. po jedle)

• 80-100kg - 5balení/100ml - 2x denne 30kvapiek (ráno nalačno 20min. pred jedlom, večer 1hod. po jedle)

Zmiešať s vodou alebo džúsom 1-2dcl (nekvapkať do horúcich nápojov). Prvých 5-8dní užívať polovičnú dávku, následne dávku zvýšiť na odporúčanú podľa váhy. Na začiatku užívania sa môžu objaviť hnačky, bolesti kĺbov a chrbta a podobné detoxikačné prejavy, ktoré v krátkej dobe ustúpia.

Pre optimálnu účinnosť sa odporúča užívať prípravok najdlhšie 6 týždňov neprerušovane, alebo 2 týždne užívať prípravok a 1 týždeň pauza - tento cyklus zopakovať celkovo 3 krát.

Návod na použitie: Pred použitím pretrepať. Doplnok stravy. Nie je vhodné pre deti do 3 rokov. Nie je náhrada pestrej stravy. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Neobsahuje laktózu, kvasnice, lepok, sladidlá. Uchovávajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25 °C. Krajina pôvodu Fínsko.

  

 

.

 

Mohli by Vás zaujímať ešte nasledovné témy ►

  

Produktový sprievodca 
 
Ionizovaná voda PDF 
 
Eko domácnosť

 

  

Podľa účelu: Parazity • Červy
Podľa problému: Proti parazitom, Podpora trávenia, Očista
Podľa účelu: Prírodné antibiotiká • Proti parazitom

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií