Detoxikačný program

Detoxikačný program

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Čisto prírodný detoxikačný program navrhnutý na oslobodenie sa od vplyvov nahromadených drog a toxínov z vášho tela - navždy.

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Cítite sa menej živý a čulý než tomu bolo v minulosti? Unavený a vyšťavený bez zjavného dôvodu? Otupený alebo dokonca bez života?

Pravdou je, že náš svet je zaplavený toxickými látkami: rekreačnými a farmaceutickými drogami, nečistotami, domácimi chemikáliami, konzervantami a ďalšími ...

Tieto látky môžu byť uložené vo vašom tele celé roky, otupovať vaše zmysly, znižovať vašu schopnosť jasne myslieť a čo je najhoršie, brániť akémukoľvek zlepšeniu v duševnej a duchovnej oblasti.

 

Vedecky overený postup detoxikácie + dozor trénovaného špecialistu

Detoxikačný program

Kniha Čisté telo, čistá myseľ od L. R. Hubbarda podáva úplný popis Detoxikačného programu. Je sprievodcom čisto prírodného režimu navrhnutého na odstránenie nahromadených drog a toxínov z tela a oslobodenie sa od ich devastujúcich účinkov a to navždy. Očistný program sa realizuje iba na 3-4 miestach na SK a to pod dozorom špeciálne trénovaného človeka. 

► Detoxikačný program je starostlivo navrhnutá kombinácia cvičenia (behanie), vitamínov, výživy a saunovania.

 • Pri detoxikačnom programe je behanie vykonávané za účelom rozprúdeniu krvi a jej cirkulácie hlbšie do tkanív, kde sú uložené usadeniny toxínov.
 • Je veľmi dôležité, aby hneď po behaní nasledovalo saunovanie, ktoré vyplaví akumulácie usadenín, ktoré teraz môžu byť vypudené z tela von.
 • Pravidelná výživa (+ jedenie väčšieho množstva zeleniny) a doplnková výživa vo forme vitamínových a minerálnych dávok a extra dávok oleja sú nevyhnutným faktorom. Pomáha to telu vypudiť von zvyšky drog a toxíny z telesného tkaniva a opraviť a prebudovať oblasti, ktoré boli zasiahnuté drogami a inými toxickými usadeninami
 • Kombinácia krokov: cvičenie (behanie) vitamíny, výživa + saunovanie sa robí skupinovo každý deň (cca 5-6 hodín), až po dosiahnutie konečného výsledku u každej osoby - úplnú očistu tela.
 • Detoxikačný program je čisto individuálna záležitosť každej osobe trvá iný počet dní, v priemere cca 30-40 dní.

 

► Človek podstupujúci program je prehliadnutý lekárom a starostlivo monitorovaný špeciálne trénovaným človekom, ktorý zaistí, aby každá časť programu prebehla správne a bol dosiahnutý očakávaný výsledok.

 

Skrytá príčina vs. Skutočné výsledky ľudí po celom svete

Občas sa bez zjavnej príčiny necítite v pohode vo svojej koži? Prekážky vám do cesty kladie: únava, nepokoj, vyčerpanosť, nespavosť, bolesti kĺbov, kožné problémy, letargia, depresie a mnoho iného ...? A netušíte čo je za tým?

Za týmito menovanými prejavmi sa vo väčšej, či menšej miere skrýva novodobý problémom - TOXICITA organizmu. Je to skrytý, tichý, nenápadný a dlhodobý nepriateľ pre ľudské telo a myseľ.

Tieto zdanlivo "nešpecifické" príznaky však môžu byť prvotnou prosbou o pomoc, ktoré vám vaše telo posiela.

Preto sa možno pýtate? 

Prečo je tento detoxikačný program označovaný ako jediný účinný očistný program? Sú to výsledky. Po celom svete tento program úspešne absolvovalo už vyše stovky tisíc ľudí s pozitívnymi výsledkami. Tu sú najčastejšie uvádzané:

• Zlepšenie fyzickej kondície              • Jasnejšie myslenie               • Viac bdelejší               • Pocit omladenia

• Zvýšenú úroveň energie         • Pozitívnejší pohľad na život        • Zlepšená chuť, čuch, lepší dotykový vnem, sluch a zrak

 

Výsledky, ktoré nedosiahnete so žiadnym iným detoxikačným programom 

• Jedinečnosť a úspešnosť tohto programu je v tom, že sa riadi individuálnym prístupom ku každej osobe tak, aby boli u nej dosiahnuté osobné a maximálne výsledky. Ako výsledný a merateľný ukazovateľ je zvýšené IQ každej osoby (meria sa pred programom a hneď po programe).

Výsledky sú trvalé a detoxikačný program nie je potrebné opakovať

 

Moja osobná skúsenosť s programom

Detoxikačný program som robila s účelom, aby som si očistila celý organizmus od všetkých chemických látok, ktoré prešli mojím telom počas celého života. Áno, od toxínov a iných látok nazbieraných od prvého dňa života - až po súčasnosť. A nebolo toho málo.

Veď to asi sami poznáte, čomu všetkému sme počas života vystavený: • chemické antibiotiká a iné farmaceutické prípravky, očkovacie a hormonálne látky • prehnané a nechránené opaľovanie (UV lúče) • výstrelky nie len z mladosti ako alkohol, cigarety, drogy • taktiež sem patrí kozmetika a drogéria • chemické postreky a hnojivá • konzervanty - farbivá - antibiotiká (mäso) v potravinách • kvalita ovzdušia, atď. ... 

Mojim druhým dôvodom na očistu bolo to, že som chcela byť ešte matkou a pred tehotenstvom som chcela pripraviť svoje telo tak, aby som vytvorila najlepší základ pre naše budúce dieťatko. Po detoxikačnom programe sa mi narodila dcérka (moje 3 dieťa) a je zo súrodencov najzdravším dieťatom. A nie len to, je to najzdravšie dieťa v kolektíve, kde sa pohybuje.

Ak mám odpovedať na otázku, čo mne osobne priniesol detoxikačný program, tak môžem bez váhania povedať: Všetko, čo je vyššie spomínané! Počnúc novým zdrojom energie, cez omnoho vyššiu vitalitu a nadšenie, zároveň zvýšenú rýchlosť pri konaní a riešení problémov, obnovenú chuť do života a lepšie vnemy.

Dopriať si jedinečný a účinný detoxikačný program je najlepšia investícia, ktorú môžete pre svoje telo a svoju myseľ urobiť.

 

Zaujal vás detoxikačný program? Máte otázky?

Neváhajte sa pýtať, napíšte mi na mail: office@harmonynature.sk  

  

 

.

 

Mohli by Vás zaujímať ešte nasledovné témy ►

  

Produktový sprievodca 
 
Ionizovaná voda PDF 
 
Eko domácnosť

 

  

Podľa druhu: Detoxikácia

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

 • Stiahnite si brožúru:

  100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

  Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

  PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií