Múdra huba 3x1g na Onychomykózu nechtov

Múdra huba 3x1g na Onychomykózu nechtov

Kúpite u dodávateľa

Múdra huba je prírodný mikrobiálny dezodorant s antimykotickou prísadou pre starostlivosť o nohy. Prípravok eliminuje vláknité mikromycélie na pokožke nôh a pod nechtami. Múdra huba obmedzuje potivosť a odstraňuje zápach.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Múdra huba je prírodný mikrobiálny dezodorant s antimykotickou prísadou pre starostlivosť o nohy. Prípravok eliminuje vláknité mikromycélie na pokožke nôh a pod nechtami. Múdra huba obmedzuje potivosť a odstraňuje zápach.

Onychomykóza nechtov

Múdra huba je prírodný kozmetický preparát, obsahujúci originálnu aktívnu kompozíciu mikroorganizmov, ktorá účinne pôsobí na vláknité parazitické huby a kvasinky vyvolávajúce ochorenia kože. Mikroorganizmy v prípravku Biodeur múdra huba prenikajú svojimi vláknami do buniek parazita a čerpajú z neho pre svoju výživu potrebné látky. Na podklade výživovej a priestorovej kompetencie tak vytláčajú z priestorov na nohách patogénne kožné huby. Po splnení tejto úlohy mizne z tejto lokality a uvoľňuje sa priestor pre znovu osídlenie tzv. normálne mikroflórou.

Spoločným menovateľom pre naštartovanie vlastného mykotického ochorenia je vlhké zaparenie, macerácia kože a mechanická mikrotraumatizácia, spoločne s pomnožením fekálne mikrobiálnej flóry, ktorá vedľa nepríjemných pachových vnemov pripravuje tiež vhodné prostredie pre uplatnenie mikroskopických húb. Ak sa tomuto stavu nevenuje patričná pozornosť, môže v ďalšom období dôjsť aj k postihnutiu nechtových platničiek.

Prečítajte si viac: Onychomykóza - mykotická, chronická infekcia nechtovej jednotky

 

Kedy prípravok s Múdrou hubou pomáha:

 • je možné ju použiť aj pri náznakoch pachových, hyperhydrotických a mykotických ťažkostiach,
 • výrazne obmedzuje hyperhydrotické stavy (nadmerné potenie),
 • múdra huba priaznivo pôsobí proti plesniam a candidám na chodidláchmedzi prstami a na koži,
 • uľahčuje samovoľné odstraňovanie stvrdnutej kože z nôh,
 • múdra huba odstraňuje zápach a mykózy z nosenej obuvi,
 • priamo parazituje na patogénoch (plesniach, kvasinkách) a preto zabraňuje vzniku rezistencií.

 

Kúpiť na mykózu nôh

 

Ako používať:

Zásah proti pachovým symptómom, hidrotickým stavom, kvasinkám a dermatofytickým hubám na pokožke a v medzi prstí:

 1. Po vytiahnutí šesťhranného uzáveru dolejeme ampulku vlažnou vodou, pretrepeme a suspenzií ďalej riedime do 2-3 litrov vlažnej vody.
 2. Po dobu 20-40 minút omývame chodidlá a medzi prstné priestory (čím dlhšia doba kúpeľa, tým zreteľnejší účinok).
 3. Nohy neutierame, ale necháme prirodzene uschnúť.
 4. Vo zvyšnom roztoku namočíme tampón a vytrieme ním nosenú obuv.
 5. Roztok ponecháme do druhého dňa a opakujeme body číslo 2-4, potom roztok vylejeme.

Po šiestich dňoch opakujeme body 1-5. Po ďalších šiestich dňoch opakujeme body 1-5. Aplikáciu vykonávajte najlepšie večer pred spaním.

 

Zásah proti rozvinutej onychomykóze:

 1. Po vytiahnutí šesťhranného uzáveru dolejeme ampulku vlažnou vodou, pretrepeme a suspenziu ďalej zriedime do 0,05-0,1 litra vlažnej vody.
 2. Zahustenú suspenziu nalejeme na vatu (tampón, gázu, z ktorého vytvoríme obklad na zabalenie nechtov) s dostatočne nasatou suspenziou (0,025 litra na jednu nohu).
 3. Zabalíme nechty. Vatu priložíme tak, aby bola v styku aj s prstami zo spodnej strany.
 4. Na nohu nasadíme mikroténové vrecko, oblečieme ponožku a necháme pôsobiť cez noc. Úkony 2-4 opakujeme druhý deň (na dva dni 1 ampulka).

Za 14 dní až mesiac opakujeme aplikáciu v bodoch 1-4. Za ďalších 14 dní až mesiac opakujeme aplikáciu v bodoch 1-4. Na vytrenie obuvi sa používa rozriedený zvyšok, ktorý zostane v nádobe, v ktorej prípravok miešame. Po dobu aplikácie nepoužívame iné prípravky na ošetrovanie nôh.

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: Silicia, Panicum miliaceum, Chromista

Balenie: 3x 1g

Upozornenie: Určené len na vonkajšie použitie. Nemá vedľajšie účinky. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote 15-25°C a relatívnej vlhkosti do 40%. Krajina pôvodu Česká republika.

 

Podľa problému: Onychomykóza

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie