Späť

Tu je dôkaz, ako pozitívne pôsobí Alkalická voda na bunky a orgány tela.

Pridal: Počet zobrazení: 3311

O tom, že Alkalická živá voda blahodárne pôsobí na celý organizmus ste už odo mňa určite počuli. Nielen chuť alkalickej vody je veľmi jemná a lahodná, ale po pravidelnom pití ľudia pociťujú novú energiu, reštart celého organizmu. A keďže pocity sú pocity, a ja mám rada aj iné dôkazy, tak som pre vás priparavila skrátený prehľad výsledkov merania organizmu mojej priateľky, ktorá pravidelne začala piť alkalickú vodu s hodnotou pH 8,5 - 9,5.

Tu je dôkaz, ako pozitívne pôsobí Alkalická voda na bunky a orgány tela.

Zároveň mala možnosť robiť si pravidelné merania na analyzátore, pretože sama bola zvedavá, ako bude jej telo reagovať na alkalickú vodu.

 

Na meranie použila KVANTOVÝ REZONANČNÝ MAGNETICKÝ ANALYZÁTOR. Je to diagnostický prístroj, ktorý vyhodnotí až 38 zdravotných správ a 261 analýz zdravia.

 

Alkalická voda, meranie zdravotného stavu

Prístroj slúži ako informatívna pomôcka napr. aj v takých prípadoch, keď sa človek rozhodne o zmenu životného štýlu a vďaka opakovaným meraniam môže sledovať pozitívne, či postupné zmeny v svojom tele.

Hádam by som ešte spomenula to, že ešte pred tým, ako začala moja priateľka piť pravidelne alkalickú vodu, snažila sa zmeniť aj stravu. V strave obmedzila cukry, bielu múku, živočíšne výrobky. Toto však neprinášalo také rýchle zmeny, ako keď zmenila vodu v pravidelnom a dostatočnom dennom množstve.

Ako sama vraví: "Môj stav sa začal radikálne zlepšovať až pravidelným pitím alkalickej vody".

Tak a teraz sa pozrime na tie merania. Analyzátor jedným meraním naraz urobí 38 správ (39 novší software). Ja som pre veľkosť a rozsah každej správy urobila zostrih výsledkov 7 správ za 3 mesiace, kedy boli po sebe robené merania. Na obrázkoch nižšie si môžete porovnať výsledky meraní, ako sa každým mesiacom menili funkcie orgánov (k lepšiemu) a napr. hodnoty vitamínov a minerálov, ťažké kovy, kyslosť organizmu a pod. Porovnajte si 1 a 3 mesiac.

 

Pôsobenie živej vody na ťažké kovy v tele

 

 

Alkalická voda a vstrebávanie minerálov v tele 

 

 

Alkalická voda a funkcia pečene 

 

 

Alkalická voda a funkcia pľúc 

 

 

Alkalická voda a vitamíny 

 

 

Alkalická voda, pôsobenie na funkciu oka 

 

 

Alkalická voda a úprava pH tela 

 

 .

  

Čo na to hovoríte? Chcete aj VY také výsledky?

Zrejme mi dáte za pravdu, že je to celkom zaujímé sledovať, ako sa postupne mení fungovanie organizmu a to len vďaka alkalickej vode, ktorá dôkladne pracuje až do hĺbky a zlepšuje činnosť všetkých buniek a orgánov.

Tieto výsledky meraní sú iba za 3 po sebe nasledujúce mesiace, a tak si určite viete veľmi ľahko predstaviť, ako asi môžu vyzerať merania po 6 mesiacoch, či po 1 roku pitia alkalickej vody :)

Čo potom môže priniesť dlhodobé pitie alkalickej vody?

Zhrniem to pár slovami: Viac zdravia, energie, fyzickej a duševnej pohody. 

Z takýchto výsledkov sa môžete tešiť aj VY :) Riešením je pravidelné pitie Alkalickej vody.

 

 

Ponuka ionizátorov aQuator

 

.

 

Ešte ste o Ionizovanej vode nepočuli? 

Potom je správny čas zistiť, aké má Ionizovaná voda neobmedzené prínosy pre zdravie a imunitu, ale aj použitie v domácnosti

 

Ionizovaná voda PDF brožúra

3 DRUHY IONIZOVANEJ VODY, ktoré musíte poznať, ak si chcete POSILNIŤ a VYBUDOVAŤ SILNEJŠIU IMUNITU

Takú, ktorá je schopnejšia chrániť organizmus a čeliť útokom rôznych patogénov z vonkajšieho prostredia.

Áno, SILNÚ IMUNITU, ktorú treba každý deň budovať a podporovať, pretože iba ona dokáže pri správnom fungovaní včas rozpoznať a zneškodniť tých najmenších "cudzopasníkov" vo vašom tele. 

 

► Stiahnite si PDF brožúru a naučte sa, ako 3 druhy ionizovanej vody vďaka svojim výnimočným vlastnostiam priaznivo pôsobia pri:

✅ posilnení činnosti orgánov, zdravia a imunity

✅ problémoch s pokožkou a pri dezinfekcii povrchov, predmetov

✅ ako prevencia proti mnohým civilizačným ochoreniam

 

Ionizovaná voda PDF brožúra

 

Ak kliknete myšou na ľubovoľné farebné (červené) slovo pred ktorým je znak malej šípky (), otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budem rada, keď mi o tom napíšete na mail: office@harmonynature.sk.

 

Upozornenie: Tento článok má informatívny charakter, obsah pochádza z dostupnej literatúry a Internetu. Jej autorom nie je lekársky, alebo zdravotnícky školený odborník a nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade nesprávneho použitia liečivých rastlín, odvodených produktov, alebo pri aplikovaní jednotlivých liečebných metódach. Pri akútnych zdravotných problémoch vyhľadajte svojho lekára.

Obsah stránky podlieha ochrane autorských práv. Preberanie, kopírovanie, šírenie článkov alebo ich častí bez súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.

 

 

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií