Acidická voda - Prírodné antibiotikum, STOP škodlivým baktériám a mikroorganizmom

Počet zobrazení: 438

Rôzne baktérie a mikroorganizmy číhajú na nás na každom kroku a neraz nás prekvapia práve vtedy, keď to najmenej očakávame. Sú nevyspytateľné, rýchle ako ničivá spúšť a behom pár hodín nás dokážu doslova položiť do postele aj na pár dní.

Acidická voda - Prírodné antibiotikum, STOP škodlivým baktériám a mikroorganizmom

Nehovoriac o tom, že takto celý dolámaný musíte ešte utekať k lekárovi po antibiotiká. Tak ako sa na takúto miliónovú armádu baktérií pripraviť bez toho, aby ste museli čakať kedy vás od chrbta prepadnú?

 

Mám pre vás 5-tich super účinných a prírodných pomocníkov, ktorý hravo zvládnu akúkoľvek bojovú výpravu vo vašom tele. Týchto pomocníkov je určite vhodné mať vždy po ruke, či ako súčasť rýchlej pomoci v domácej lekárničke, v prípade keby dačo ...

Veľkým bonusom každého jedného z nich je, že pôsobia zároveň preventívne. Toto sú oni, vždy pripravený pomôcť: najúčinnejšie prírodné antibiotiká.

     

 

 

 

 

 

 

 

Teraz vám predstavím skvelé vlastnosti a použitie Acidickej (mŕtvej/kyslej) vody. 

ACIDICKÁ (MŔTVA/KYSLÁ) VODA

O acidickej vode ste mohli počuť v rozprávkach, alebo ste sa s ňou mohli stretnúť aj v ľudovom liečiteľstve. Aj keď názov tejto vody (mŕtva) neznie moc pozitívne, práve naopak, táto voda sa vyznačuje skvelými liečivými vlastnosťami.

V bežnom živote sa skôr stretnete s názvom kyslá (pH kyslá), no stále bude reč o acidickej vode.

A tak názov „mŕtva voda" jedinečne vystihuje jej schopnosti ničiť a hubiť široké spektrum baktérií, mikroorganizmov, plesní, kvasiniek, čím dokáže úspešne zastúpiť aj „chemické" antibiotiká. Acidická voda je pre človeka úplne neškodná, no zároveň odstraňuje všetky druhy plesní, hmyzu, húb a pod.

 

Najprv troška teórie ...

Ionizátor vody, výroba mŕtvej a živej vody

Acidickú vodu je možné získať procesom elektrolýzy (Elektrolýza je fyzikálno-chemický rozkladný dej, spôsobený priechodom elektrického prúdu cez roztok, pri ktorom dochádza k chemickým zmenám na elektródach) v zariadení, ktoré sa nazýva Ionizátor vody. Pri tomto procese vzniká aj Alkalická voda, ale tento článok je určený informáciám ako sa zbaviť nežiadúcich baktérií, preto ostanem iba pri vlastnostiach acidickej vody.

Molekuly acidickejj vody po ionizácii majú jeden atóm kyslíka a tri atómy vodíka (H3O +) a kladné ORP (oxidačno redukčný potenciál).

Acidická (mŕtva) voda má schopnosť odoberať elektróny z mikroorganizmov a baktérií a tým im začnú ich životné funkcie upadať a odumierajú. Toto dáva acidickej vode antibakteriálne, antiseptické, antialergické a protizápalové vlastnosti.

 

Výskum ukázal, že tieto baktérie dokáže Acidická voda eliminovať:

Baktérie vírusy plesne prírodné doplnky

 

Stafylokoky – S. aureus, S. epidermidis, S. saprophyticus

Streptokoky – S. agalactiacae, S. mutans

Bacily (tvaru tyčinky) – Escherichia coli

Baktérie rodu Shigella – S. flexneri

Baktérie rodu Salmonella – S. typhmuriumi, S. paratyphi A a B

 

 

 

Objavená bola aj ďalšia pozoruhodná vlastnosť acidickej )mŕtvej) vody – diferencované antibakteriálne účinky, tzn. že acidická voda odstraňuje iba patogénnu mikroflóru. A keďže acidická voda je najúčinnejšia len vtedy, keď je v priamom kontakte s baktériami, alebo so zdrojom zápalu, účinne zaberá napr. pri týchto ochoreniach:

zápal mandlí (angína), zápal ďasien, paradentóza – liečenie prebieha kloktaním mŕtvej vody

zápal dutín, alergické reakcie - preplachovanie nosa s mŕtvou vodou

kožné infekcie spôsobené stafylokokmi, furunkulóza, ekzém, alergická dermatitída, lupienka – psoriáza, trofické rany – prikladaním obkladov s mŕtvou vodou na poškodené miesta

mykóza, kvasinková infekcia, plesne na nohách/rukách - vodný kúpeľ v mŕtvej vode

salmonelóza, bakteriálne infekcie – krátkodobým pitím kyslej vody (3 – 5dní) v malom množstve (dospelí 100 – 150 ml 2 – 3 krát denne)

 

Acidická voda má široké uplatnenie aj v domácnosti na dezinfekciu, pri starostlivosti o rastliny (ekologické poľnohospodárstvo), a taktiež výborne účinkuje aj na domácich miláčikov

 

Dúfam, že si aspoň z časti viete predstaviť ako jednoducho zlikvidovať široké spektrum baktérií a mikroorganizmov pomocou acidickej vody. Pre omnoho lepšie využitie Ionizovanej vody vám odporúčam stiahnuť dokument.

 

Mohlo by Vás zaujímať

PDF dokument: 100x Ako Naj-Efektívnejšie použiť Ionizovanú vodu 

• ›Kniha: IONIZOVANÁ VODA - Zdravie na dosah ruky

Časté otázky a skúsenosti s Ionizátorom vody aQuator Silver

Články z Natur♥Blogu: Použitie a skúsenosti s Ionizovanou vodou

 

Ponuka Ionizátorov vody aQuator Silver

 

Ionizátor vody aQuator Silver Mini, ionizácia vody, výroba alkalickej, acidickej,striebornej vody
 
Ionizátor vody aQuator Silver 3l, ionizácia vody, výroba alklaickej, acidickej, striebornej vody

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

  

 

 


 

 

.

 

Pokiaľ máte otázku, tak ju napíšte nižšie do komentárov. Rada odpoviem :)

Ak sa vám článok páčil, alebo vám dáva zmysel, dajte mu Páči sa mi. Ak môžu tieto informácie pomôcť niekomu z vášho okolia, zdieľajte ho zo svojimi priateľmi.

 

Bakterie virusy plesne parazity rady navody skusenosti HarmonyNature

 

Ak kliknete myšou na ľubovoľné farebné (červené) slovo pred ktorým je znak malej šípky (), otvorí sa Vám o tom viac informácií. Ak niektorý odkaz nefunguje, budem rada, keď mi o tom napíšete na mail: office@harmonynature.sk.

 

Upozornenie: Tento článok má informatívny charakter, obsah pochádza z dostupnej literatúry a Internetu. Jej autorom nie je lekársky, alebo zdravotnícky školený odborník a nenesie žiadnu zodpovednosť v prípade nesprávneho použitia liečivých rastlín, odvodených produktov, alebo pri aplikovaní jednotlivých liečebných metódach. Pri akútnych zdravotných problémoch vyhľadajte svojho lekára.

Obsah stránky podlieha ochrane autorských práv. Preberanie, kopírovanie, šírenie článkov alebo ich častí bez súhlasu prevádzkovateľa je zakázané.

 

 

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií