Čisté telo Čistá myseľ • Kniha

Čisté telo Čistá myseľ • Kniha

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

SKLADOM

Kniha Čisté telo, čistá myseľ podrobne opisuje prirodzený režim – jedinú metódu svojho druhu – ktorého účelom je odstrániť drogy a toxíny z tela, a odstrániť tak tie prekážky, ktoré bránia mentálnemu aj duševnému zlepšeniu.

13 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: L. Ron Hubbard

Žijeme v spoločnosti, ktorá je plná chemikálií. Drogy prenikajú do nášho sveta – pouličné drogy a lieky, nehovoriac o najnovších liečivách na „dobrú náladu". Okrem toho sme denne vystavení tisíckam toxických látok, vrátane chemických čistiacich prostriedkov v domácnostiach, konzervačných látok a pesticídov, a môžeme vidieť, že táto kritická situácia ovplyvňuje každého.

Počas skúmania účinkov drog na ľudskú myseľ objavil L. Ron Hubbard niečo významné. Zistil, že LSD zostáva v tele človeka dlho potom, ako človek prestal túto drogu užívať. Vďaka tomuto prelomovému objavu bolo jasné, prečo sa niekomu, kto v minulosti užíval LSD, môže náhle, dokonca aj po rokoch, znovu aktivovať „trip".

Jeho ďalší výskum odhalil, že v tele môže zostať aj veľa iných toxických látok, ktoré môžu mať v nasledujúcich rokoch negatívne účinky.

Otázkou zostáva: Ako môžete tieto škodlivé drogy a toxíny z tela odstrániť? Odpoveďou je: Purifikačným programom vyvinutý pánom Hubbardom.

 

.

Ak by mohol byť Purifikačný program použitý na záchranu aspoň časti civilizácie, trpiacej na účinky drog a iných toxických látok, potom možno existuje nádej pre celú tuto civilizáciu.

.

  

Najpredávanejšia kniha Čisté telo, čistá myseľ podrobne opisuje prirodzený režim – jedinú metódu svojho druhu – ktorého účelom je odstrániť drogy a toxíny z tela, a odstrániť tak tie prekážky, ktoré bránia mentálnemu aj duševnému zlepšeniu.

Desaťtisíce ľudí z celého sveta, ktorí urobili Purifikačný program, zažilo vďaka tomuto programu zmeny, ktoré im zmenili život: Nárast energie, nadšenia a vitality • Výrazné zlepšenie koncentrácie a bdelosti • Vyššia schopnosť robiť rozhodnutia a konať • Pozitívnejší prístup k životu.

Objavte sami pre seba zázrak Purifikačného programu. Prečítajte si knihu Čisté telo, čistá myseľ.

 

Doplňujúce informácie

Počet strán: 263 • Rozmery: 15,5 x 23,5 x 1,5 cm • Väzba: Brožovaná bez prebalu lesklá

 

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií