Vitamín C a megaskorbická liečba – zabudnutý poklad

Vitamín C a megaskorbická liečba – zabudnutý poklad

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Kúpite u dodávateľa

Táto kniha predstavuje prehľadovú prácu - je zhrnutím publikovaných informácií o využití vysokých dávok vitamínu C v prevencii a liečbe rôznych ochorení a stavov, pričom pre niektoré dodnes nemá konvenčná medicína adekvátne postupy.

Skladové číslo:

Dostupnosť: eBook Zdarma

Výrobca: Martinus.sk

Vedeli ste, že Vitamín C je poklad? Výrazne pomáha v prevencii a liečbe rôznych ochorení a stavov, pričom pre niektoré dodnes nemá konvenčná medicína adekvátne postupy. Kyselina askorbová – Vitamín C je základnou súčasťou každého metabolizmu.

Človek je odkázaný na jeho príjem v strave. Optimálny denný príjem v záujme udržania dobrého zdravia je vyšší, než sa všeobecne predpokladá. V čase stresu a choroby spotreba niekoľkonásobne stúpa. Výskumy ukazujú, že pri dosiahnutí a udržaní optimálnej hladiny v krvi dochádza k odstráneniu príznakov mnohých chorôb. Chcete sa dozvedieť viac? Začítajte sa do knihy.

Autor e-knihy: Peter Tuhársky 

Prečo túto e-knihu odporúčam: Vitamín C so svojimi úžasnými schopnosťami je jednoduchou a ľahko dostupnou cestou ako dosiahnuť a udržiavať si optimálne zdravie. Už len doplnenie tohto jediného vitamínu do každodenného života dokáže zmeniť kvalitu zdravia na nepoznanie. Som presvedčená, že každý jeden z nás by mal poznať hodnotu tohto liečivého vitamínu.

 

 E-knihu kúpite na Martinus.sk, kliknite na baner ►

 Vitamín C a megaskorbická liečba 

 

Upozornenie: Toto je elektronická kniha (e-kniha). Po jej objednaní a zaplatení vám nepošle Martinus.sk fyzickú vytlačenú knihu, ale získate dve možnosti. Buď si e-knihu stiahnete vo forme súboru, alebo ju môžete poslať ako darček. E-knihu je možné čítať na čítačkách e-kníh ... viac info na Martinus.sk.

 

Autor: Peter Tuhársky, eBook

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

 • Vitamín C prášok

  Kúpite u dodávateľa

  Vitamín C (kyselina askorbová) je esenciálny vo vode rozpustný vitamín nevyhnutný pre optimálne...

  Dostupnosť: Skladom

 • Hovorme o očkovaní... a nebojme sa pýtať

  Kúpite u dodávateľa

  "Hovorme o očkovaní... a nebojme sa pýtať" kniha určená nie len pre mamičky, ale aj širokú...

  Dostupnosť: Skladom

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií