Olejový balzam Mykolmed proti plesniam na nohách a nechtoch 50ml

Olejový balzam Mykolmed proti plesniam na nohách a nechtoch 50ml

SKLADOM

Olej Mykolmed proti plesniam je určený pre ošetrovanie miest napadnutých plesňami s rýchlou a trvalou účinnosťou pre všetky vekové kategórie. Pomocou prípravku Mykolmed je ich odstránenie dlhodobé, lebo rastlinné silice sú v boji s plesňami veľmi úspešné.

11,50 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Aromedica

Mykolmed - olejový balzam proti plesniam na nohách a nechtoch je ojedinelý prípravok mimoriadnej kvality vyrobený výhradne z prírodných surovín. Je určený na starostlivosť o pokožku náchylnú k plesňovým ochoreniam.

Plesne na pokožke a nechtoch sú častým problémom obzvlášť na nohách. Silice brezovej kôry v spojení s ďalšími tvoria vhodnú kombináciu, ktorá preniká s pomocou oleja pupalky dvojročnej do chorej pokožky.

Mykolmed je aromaterapeutický olej pre ošetrovanie miest napadnutých plesňami s rýchlou a trvalou účinnosťou pre všetky vekové kategórie. Pomocou prípravku Mykolmed Aromedica je ich odstránenie dlhodobé, lebo rastlinné silice sú v boji s plesňami veľmi úspešné.

 

Plesne na nohách

Ako používať olejový balzam proti plesniam na pokožke

• Pokožku pred aplikáciou umyte vo vode a dôkladne vysušte, hlavne v medzi palcovom priestore. Votrite do pokožky na postihnutých miestach 1-2x denne.

• Nepoužívajte v blízkosti očí, slizníc a do otvorených poranení. Prípravok má silnú charakteristickú vôňu dechtu, ktorá však pomerne rýchlo mizne.

• Po aplikácii kryte postihnuté miesto vždy čistým a prežehleným oblečením (rukavice, ponožky a pod.). Balzam môže byť vhodným doplnkom liečby rôznych dermatitíd, ekzémov, lupín v ochlpených častiach pokožky, alergických reakcií pokožky.

• V prípade plesne na nohách nezabudnite na dezinfekciu obuvi prípravkom Mykolmed - spray proti plesniam, ktorý môžete aplikovať aj priamo na nohy počas dňa cez ponožky alebo pančuchy. Možno ním ošetriť aj ďalšie kontaminované miesta.

Domácu obuv pravidelne dezinfikujte a ukladajte oddelene, nikomu ju nepožičiavajte a na návštevy si berte vždy svoju vlastnú obuv. Bielizeň ukladajte oddelene a tiež zvlášť perte. Do postele nechoďte tak, aby postihnuté miesto bolo zakryté prežehlenou bielizňou a ošetrené Mykolmedom.

 

Doplňujúce informácie

Balenie: 50 ml

Zloženie: Slnečnica ročná (Helianthus annuus, slnečnicový olej), Pupalka dvojročná (Oenothera biennis, olej), Čajovníkový strom (Kajeput střídavolistý, Melaleuca alternifolia, Tea Tree Oil), Šalvia lekárská (Salvia officinalis, olej), Breza previsnutá (Betula pendula)

Prídavné látky: Eugenia caryophyllus oil, Tocopherol

Upozornenie: Len na vonkajšie použitie. Dermatologicky testované. Bez konzervácie a bez parfumov. Obsahuje organické suroviny.

 

Podľa problému: Plesne, kvasinky na koži, Onychomykóza
Podľa účelu: Plesne • Mykóza
Podľa druhu: Kvasinky, Plesne
Podľa účelu: Mykóza na pokožke

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií