Jednotky Grander na úpravu vody: byt • dom • bazén • výrobná prevádzka

Jednotky Grander na úpravu vody: byt • dom • bazén • výrobná prevádzka

Hodnotenie produktu: 3/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

Na objednávku

Originál Granderova-technológia je technológiou prenosu informácie, pri ktorej vode nie je nič pridávané ani odoberané. Kontaktom cez Granderovu technológiu sa vode navráti stabilná vnútorná štruktúra a pozitívne sa zmenia jej mikrobiologické a fyzikálne vlastnosti.

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Grander

Originál Granderova-technológia je technológiou prenosu informácie, pri ktorej vode nie je nič pridávané ani odoberané. Kontaktom cez Granderovu technológiu sa vode navráti stabilná vnútorná štruktúra a pozitívne sa zmenia jej mikrobiologické a fyzikálne vlastnosti.

Tým sa voda stáva schopnou znovu rozvíjať stratené vlastnosti: zvýšenú schopnosť regenerácie, zosilnenie samoprečišťovania, zvýšená odolnosť, znížené povrchové napätie, a zmenené mikrobiologické správanie.

Účinky, ktoré sa z toho môžu odvodiť, sú predĺžená skladovateľnosť, zvýšená schopnosť rozpúšťania a zvýšená únosnosť, čím tiež miznú mnohé problémy technického rázu.

Voda je pociťovaná tiež ako mäkšia a chutnejšia.

 

Účinok a funkcie jednotiek Grander

Úprava vody Grander, lepšia mikrobiologická kvalita vody

Jednotky na doúpravu vody majú vnútri komory, ktoré sú naplnené Granderovou informačnou vodou. Pri prietoku jednotkou sa prenášajú vibrácie (informácie) na vodu, bez toho, aby pritom došlo ku kontaktu s informačnou vodou. Tým sa voda opäť stáva schopnou požitia, odolnou a transportovateľnou.

Doúpravou vody sa zlepšia organoleptické vlastnosti vody - zlepší sa chuť, odstráni sa nežiaduci zápach (predovšetkým zápach chlóru). Ďalej sa zníži povrchové napätie vody až o 17% (merané prístrojom LAUDA-kruhový tensiometer).

Voda je na pocit mäkšia, možno docieliť napríklad zníženie dávkovania pracích a čistiacich prostriedkov, atď. Tieto hodnoty závisia na minerálnom zložení vody.

Praktické skúsenosti s Granderovou-technológiou existujú už viac ako 20 rokov u viac ako státisícov užívateľov po celom svete. Výsledok možno merať a je viditeľný predovšetkým na mikrobiológii.

 

Montáž Grander jednotky

Údržba a montáž jednotiek Grander

• Nepotrebujú žiadny prívod elektriny, filter nie je predpísaný, nie sú nutné žiadne servisné dielce, ani údržba.

• V byte, dome a prevádzke sa montujú na hlavný prívod vody (priemer potrubia 1/2", 3/4", 1", 5/4", 6/4", 2", 2 V2", 3", 4"), hneď za vodomer.

Montáž jednotky na hlavný prívod vody za vodomer upravuje vodu na všetkých výstupoch: kuchyňa, sprcha, práčka, umývačka riadu, WC, atď. ... 

 

Oblasť použitia jednotiek

• Domové systémy - hlavný vodovod - Jednotky na úpravu pitnej vody 

• Bytové jednotky - Montáž na prívodné potrubie za vodomer

• Studne, bazény, zásobníky vody, rybníky - Valcové jednotky

• Vykurovacie systémy, chladiace okruhy, procesná voda - Jednotky do obežných systémov

 

VIDEO Grander jednotkySkúsenosti ľudí z rôznych oblastí podnikania

 

Zaujala vás úprava vody pomocou Grander technológie? Napíšte mi na mail office@harmonynature.sk, čo by ste potrebovali riešiť a na základe vašich požiadaviek vám vypracujem cenovú ponuku.  

  

 

.

 

Mohli by Vás zaujímať ešte nasledovné témy ►

  

Produktový sprievodca 
 
Ionizovaná voda PDF 
 
Eko domácnosť

 

  

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií