Prenosná jednotka Grander na úpravu vody

Prenosná jednotka Grander na úpravu vody

Na objednávku

Prenosná jednotka doúpravy vody má vo svojom vnútri komory, ktoré sú naplnené Granderovou informačnou vodou. Jednotka upravuje pitnú, alebo úžitkovú vodu v domácnosti.

457 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Grander

Podľa Johanna Grandera, vynálezcu informačnej doúpravy vody, sa dajú preniesť vlastnosti informačnej vody na každú vodu - so všetkými svojimi pozitívnymi účinkami na ľudí, zvieratá, rastliny a životné prostredie.

Podľa potreby je možné penosnú jednotku namontovať buď v kuchyni na prívod vody a tak dosiahnuť úpravu pitnej vody, alebo ju namontovať k sprche, práčke, umývačke riadu, či k záhradnej hadici

Benefity prenosnej jednotky Grander

 • Prenosná jednotka Grander
  Doúpravou vody sa zlepšia organoleptické (chuť, pach, farba, teplota, zákal, priehladnosť) vlastnosti vody.
 • Najlepšie pozorovaná je zmena chute, odstráni sa nežiadúci zápach (predovšetkým zápach chlóru).
 • Máte problematickú a svŕbivú pokožku? GT voda je na pocit mäkšia, čo poznať pri sprchovaní, či kúpaní.
 • Chcete aj niečo ušetriť, príp. znížiť vplyv chémie na zdravie? Jednotkou je možné docieliť napr. zníženie dávkovania pracích a čistiacich prostriedkov, atď. ... Tieto hodnoty záležia na minerálnom zložení vody.
 • Taktiež sprchovanie a polievanie izbových, či záhradných rastlín poznať na ich zdraví, raste a plodnosti. Voda má zároveň blahodárny vplyv aj na zvieratká.
 • Veľkým bonusom tejto jednotky je jej ľahká možnosť prenosu z miesta na miesto, teda montáž a demontáž. Podľa potreby si jednotku môžete zobrať na chatu, záhradu (prívod vody z vodovodu podmienka), či dovolenku. Jednoducho kamkoľvek, kde si potrebujete zabezpečiť úpravenú vodu na vnútorné i vonkajšie použitie na vodovodnom prívode.
 • Zníži sa povrchové napätie vody až o 17% (merané prístrojom LAUDA - kruhový tenzometer).

 

.

 

Informácie k objednávke:

Produkty Grander objednávam len na základe požiavky zákazníka. Po odoslaný objednávky cez eshop je potrebná platba za tovar vopred. Následne tovar objednám u výhradného dovozcu s tým, že tovar bude priamo odoslaný na vašu adresu. Dodacia doba podľa skladových zásob dovozcu sa pohybuje cca 5-10 dní.

Návod na použitie:

Prenosná jednotka doúpravy vody je sériovo dodávaná s dvoma spojovacími objímkami pre najbežnejšiu montáž. Špeciálne používané prechodové objímky zohnať v inštalatérskom obchode.

Technické údaje:

Tlak vody: do 7 barov, Prevádzková teplota: 1 - 60° C, Váha: 1kg, Rozmery: 60mm x 120mm x 40mm, Materiál: mosadz (poniklované)

Jednotka má vo vnútri komory, ktoré sú naplnené Granderovou informačnou vodou.

Doplňujúce informácie:

Záruka: 3 roky. Pri úmyselnom poškodení sa stráca nárok na záruku! Chráňte pre mrazom! Dodacia doba je cca 10 dní.

  

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie