Hliva ustricová Premium + Vitamín C 90 tbl.

Hliva ustricová Premium + Vitamín C 90 tbl.

SKLADOM

Podporuje imunitu • Odvádza vlhkosť • Posilňuje cievy • Posilňuje pohyb čriev • Vypudzuje parazitov • Priaznivo ovplyvňuje hladinu tukov v krvi

12,70 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Natural Medicaments

Hliva ustricová (lat. Pleurotus ostreatus) je jedlá huba, ktorá rastie v trsoch na stromoch alebo pňoch. Hliva má klobúk pripomínajúci svojim tvarom ustricu a od toho pochádza jej druhové pomenovanie. Hliva je známa aj v tradičnej čínskej medicíne (od dynyastie Sung), kde sa používa k riešeniu celej rady zdravotných ťažkostí.

Hliva ustricová ako drevokazná huba dokáže z dreva absorbovať do seba mnoho látok prospešných pre ľudský organizmus, ktoré sú potom ľudským organizmom dobre prijaté. Sušina hlivy obsahuje 50% uhlovodanov, 25% bielkovín, 6-10% minerálnych látok, 1-2% tuku. Hliva ustricová obsahuje okrem polysacharidov a betaglukánov aj veľké množstvo vitamínov skupiny B, esenciálnych aminokyselín, nenasýtených mastných kyselín. Významné látky zo skupiny polysacharidov a terpenov sú polysacharid pleuran a terpen pleurotin (ktorý je antibiotickou a antitrombotickou látkou). Hliva je tiež zdrojom prírodných statínov t. j. látok znižujúcích hladinu tuku v krvi.

Produkt Hliva ustricová Premium je obohatená o vitamín C, ktorý prispieva k normálnej funkcii imunitného systému a k ochrane buniek pred oxidačným stresom. Produkt je vhodný pre vegetariánov i vegánov.

 

Hliva ustricová

Hliva ustricová pôsobí blahodárne:

  • Podporuje imunitu, posilňuje cievy
  • Priaznivo ovplyvňuje hladinu tukov v krvi
  • Pri regenerácii pečene a prevencii pred stukovatením, alebo inému poškodeniu
  • Účinne znižuje hladinu krvných lipidov (látok tukovej povahy), teda znižuje hladinu cholesterolu a priaznivo pôsobí na krvný tlak
  • Má dôležité miesto pri pankreatických, pečeňových alebo žalúdočných problémoch
  • Pôsobí antibakteriálne, antivírusovo a najmä protinádorovo
  • Posilňuje pohyb čriev, vypudzuje parazitov. Zaujímavosťou je, že hliva je jednou z mála „mäsožravých" húb. Jej mycélium dokáže otráviť a zabiť organizmy zo skupiny hlístovcov.

 

Doplňujúce informácie

Dávkovanie: Dospelí užívajú 1 tabletu 6x denne, deti od 4 rokov 1 tabletu 2x denne. Zapite tekutinou alebo nechajte rozpustiť v ústach.

Zloženie 1 tablete: 144mg Hliva ustricová (Pleurotus ostreatus, extrakt 33%), 55mg Vitamín C (kyselina L-askorbová, askorbát sodný)

Balenie: 90 tablet - dávka na 15 dní

Upozornenie: Doplnok stravy. Neprekračujte uvedené denné dávkovanie. Nadmerná konzumácia môže vyvolať laxatívne účinky. Nie je určené ako náhrada pestrej stravy. Nie je určené pre deti do 3 rokov. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte v suchu pri teplote do 25°C v uzavretom obale.

  

 

.

 

Mohli by Vás zaujímať ešte nasledovné témy ►

  

Produktový sprievodca 
 
Ionizovaná voda PDF 
 
Eko domácnosť

 

  

Podľa účelu: Podpora imunity, Podpora črevných funkcií, Posilňuje cievy, Vypudzuje parazity, Únavový syndróm
Podľa problému: Podpora trávenia

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Alternatívne produkty

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií