Karditabs na srdce, cievy 60tbl.

Karditabs na srdce, cievy 60tbl.

Kúpite u dodávateľa

Doplnok stravy Fin Karditabs predstavuje vyváženú kombináciu látok (B vitamíny, kyselina listová a horčík), ktorá prispieva k normálnej funkcii obehového systému.

Skladové číslo:

Výrobca: Prezdravie.sk

Doplnok stravy Karditabs predstavuje vyváženú kombináciu látok (B vitamíny, kyselina listová a horčík), ktorá prispieva k normálnej funkcii obehového systému.

Naše srdce má veľa nebezpečných nepriateľov spôsobujúcich predčasné starnutie srdcového svalu a krvných ciev.

 • Niektorých poznáme veľmi dobre, vidíme ich i cítime (napr. tabakový dym).
 • Iných nevidíme, ale dobre o nich vieme a cítime ich (napríklad stres).
 • Ďalších ani nevidíme a ani necítime, ale poznáme ich dobre (napr. cholesterol a tučné jedlá).
 • Existuje však náš nepriateľ, ktorého nevidíme, necítime a takmer nič o ňom nevieme ... volá sa homocysteín (Hcy).

 

Jedná sa o prirodzený produkt metabolizmu bielkovín, ktorý je prítomný v krvi každého človeka, ale s vekom začne jeho množstvo v dôsledku zníženej aktivity zneškodňujúcich enzýmov rýchlo rásť. Ak hladina Hcy prekročí kritickú hranicu začne škodiť nášmu srdcu a cievam.

Pri hladine Hcy zvýšenej iba o 10 jednotiek oproti normálu sa zvyšuje riziko kardiovaskulárnych ochorení viac než 3 násobne. Zvyšuje sa aj riziko vzniku mŕtvice, Alzheimerovej choroby a osteoporózy. Ženy majú asi o 20 % nižšie hodnoty Hcy ako muži, pretože estrogény pôsobia ochranne, ale v klimaktériu sa hodnoty Hcy u žien zvyšujú. Vysoká hladina homocysteinu nie je príčinou, ale len následkom nedostatku vitamínov B6, B9 a B12.

► Pozrite Recenzie a Skúsenosti zákazníkov

 

Kúpiť Kanditabs na srdce

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: 200mg Horčík (oxid horečnatý), 2,2mg Vitamín B6 (pyridoxín hydrochlorid), 0,3mg Kyselina listová (vitamín B9, Folát), 0,003mg Vitamín B12 (kyanokobalamín)

Prídavné látky: mikrokryštalická celulóza, stearan horečnatý (protihrudkujúce látky), kukuričný škrob (spojivo)

Dávkovanie: Užívajte 1 tabletu denne popoludní alebo večer. Pre optimálnu účinnosť odporúčame užívať po dobu minimálne 2-3 mesiacov.

Balenie: 60 tabliet - dávka na 2 mesiace

Upozornenie: Doplnok stravy. Nevhodné pre deti do 3 rokov. Neprekračujte odporúčané denné dávkovanie. Nie je náhrada pestrej stravy. Ukladajte mimo dosahu detí. Skladujte pri teplote do 25°C. Krajina pôvodu Fínsko.

 

Podľa problému: Klimaktérium

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie