Menštruačný kalíšok LadyCup

Menštruačný kalíšok LadyCup

Kúpite u dodávateľa

Menštruačný kalíšok LadyCup je jedinečná alternatíva pre plnohodnotné a bezpečné dni počas menštruácie. Kalíšok poskytuje hygienickú ochranu každej modernej žene.

Skladové číslo:

Výrobca: ALZA.sk

Doprajte si maximálne pohodlie i počas vašich dní :)

Menštruačný kalíšok LadyCup je jedinečná a 100% alternatíva menštruačných vložiek a tampónov pre plnohodnotné a bezpečné dni počas menštruácie. LadyCup je inovatívny menštruačný kalíšok, ktorý poskytuje hygienickú ochranu každej modernej žene. Kalíšok sa zavádza podobne ako tampón, menštruačná krv sa v ňom pri menštruácii zhromažďuje.

Vyrobený je z veľmi flexibilného lekárskeho silikónu, ktorý je telu prirodzený a úplne bezpečný. Na jeho hladkom povrchu potom nezostávajú žiadne baktérie. Ponúka veľmi spoľahlivú ochranu až po dobu 12 hodín. Menštruačný kalíšok sa stáva stále viac a viac obľúbeným medzi ženami rôznych vekových kategórií a to nie len z ekonomického hľadiska, ale hlavne z dôvodu zdravotných benefitov. 

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre menštruačný kalíšok ...

  • Prináša bezpečné a na použitie jednoduché riešenie počas celej doby menštruácie. Podľa intenzity krvácania stačí kalíšok vyprázdniť každé 2-4 hodiny. Kalíšok je vhodný aj na nočné použitie, ponúka spoľahlivú ochranu až po dobu 12 hodín.
  • Veľmi ekologické, šetrné - ekonomické riešenie pre vašu peňaženku. Viete koľko peňazí miniete na vložky a tampóny za 15 rokov? Kúpa menštruačného kalíška je jednorazová a zároveň rýchlo návratná investícia, ktorá vám bude slúžiť po dobu cca 15 rokov (pri správnej údržbe). 
  • Kalíšok poskytuje hygienické riešenie oproti tampónom a vložkám. Kalíšok je prednostne vhodný aj pre ženy, ktoré nemôžu používať bielené tampóny a parfumované vložky vďaka problémom s vracajúcimi sa vaginálnymi infekciami, ktoré láka zmenené vaginálne prostredie. 
  • Priniesli ste si z kúpaliska, či plavárne vaginálnu infekciu? Kalíšok je vynikajúci pomocník aj v období, keď žena nemá menštruáciu a chce navštíviť napr. kúpalisko, či plaváreň. Zavedenie kalíška do vagíny v tomto prípade zabezpečí, že sa voda nedostane pri kúpaní do vagíny, čo zabráni príp. vaginálnej infekcii

 

Kúpite na Alza.sk 

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: kalíšok je vyrobený z flexibilného silikónu, schválený Štátnym zdravotným ústavom

Veľkosť: vyrába sa v 2 veľkostiach a rôznych farebných prevedeniach

  • S (priemer 40 mm, dĺžka 46 mm, kapacita 21,2 ml, dĺžka držadlá 19 mm) - vhodný pre ženy, ktoré ešte nerodili a ženám pod 25 rokov
  • L (priemer 46 mm, dĺžka 53 mm, kapacita 34,3 ml, dĺžka držadla 13 mm) - odporúčaný pre ženy po pôrode a pre ženy po 25

Uchovávanie: Uchovávajte po dezinfekcii na suchom mieste v bavlnenom ochrannom vrecúšku, mimo dosahu detí. 

Vkladanie menštruačného kalíška:

Ako správne vložiť menštruačný kalíšok

 

Podľa problému: Menštruácia, Intímna hygiena

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

.

► Na aký problém hľadáte riešenie a nenašli ste na tento problém odpoveď na HarmonyNature.sk?

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií