Menštruačný kalíšok Organic Care

Menštruačný kalíšok Organic Care

Hodnotenie produktu: 5/5 (1x)

Vaše hodnotenie:

PARTNERSKÝ PREDAJ

Menštruačný kalíšok Organic Care je jedinečná alternatíva pre plnohodnotné a bezpečné dni počas menštruácie. Kalíšok poskytuje hygienickú ochranu každej modernej žene.

Skladové číslo:

Dostupnosť: Skladom

Výrobca: Prezdravie.sk

Doprajte si maximálne pohodlie i počas vašich dní :)

Menštruačný kalíšok Organic Care je jedinečná a 100% alternatíva menštruačných vložiek a tampónov pre plnohodnotné a bezpečné dni počas menštruácie. Organic Care je inovatívny menštruačný kalíšok, ktorý poskytuje hygienickú ochranu každej modernej žene. Kalíšok sa zavádza podobne ako tampón, menštruačná krv sa v ňom pri menštruácii zhromažďuje.

Vyrobený je z veľmi flexibilného lekárskeho silikónu, ktorý je telu prirodzený a úplne bezpečný. Na jeho hladkom povrchu potom nezostávajú žiadne baktérie. Ponúka veľmi spoľahlivú ochranu až po dobu 12 hodín. Menštruačný kalíšok sa stáva stále viac a viac obľúbeným medzi ženami rôznych vekových kategórií a to nie len z ekonomického hľadiska, ale hlavne z dôvodu zdravotných benefitov. 

 

Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre menštruačný kalíšok ...

 • Prináša bezpečné a na použitie jednoduché riešenie počas celej doby menštruácie. Podľa intenzity krvácania stačí kalíšok vyprázdniť každé 2-4 hodiny. Kalíšok je vhodný aj na nočné použitie, ponúka spoľahlivú ochranu až po dobu 12 hodín.
 • Veľmi ekologické, šetrné - ekonomické riešenie pre vašu peňaženku. Viete koľko peňazí miniete na vložky a tampóny za 15 rokov? Kúpa menštruačného kalíška je jednorazová a zároveň rýchlo návratná investícia, ktorá vám bude slúžiť po dobu cca 15 rokov (pri správnej údržbe). 
 • Kalíšok poskytuje hygienické riešenie oproti tampónom a vložkám. Kalíšok je prednostne vhodný aj pre ženy, ktoré nemôžu používať bielené tampóny a parfumované vložky vďaka problémom s vracajúcimi sa vaginálnymi infekciami, ktoré láka zmenené vaginálne prostredie. 
 • Priniesli ste si z kúpaliska, či plavárne vaginálnu infekciu? Kalíšok je vynikajúci pomocník aj v období, keď žena nemá menštruáciu a chce navštíviť napr. kúpalisko, či plaváreň. Zavedenie kalíška do vagíny v tomto prípade zabezpečí, že sa voda nedostane pri kúpaní do vagíny, čo zabráni príp. vaginálnej infekcii

 

Kúpiť produkt 

 

Doplňujúce informácie

Zloženie: kalíšok je vyrobený z flexibilného silikónu, schválený Štátnym zdravotným ústavom

Uchovávanie: Uchovávajte po dezinfekcii na suchom mieste v bavlnenom ochrannom vrecúšku, mimo dosahu detí. 

Vkladanie menštruačného kalíška:

Ako správne vložiť menštruačný kalíšok

 

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Podľa problému: Menštruácia, Intímna hygiena

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

 • Stiahnite si brožúru:

  100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

  Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

  PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií