Harmonizačný prívesok s vodou GRANDER

Harmonizačný prívesok s vodou GRANDER

Hodnotenie produktu: Zatiaľ bez hodnotenia. Buďte prvý!

Vaše hodnotenie:

Na objednávku

Táto milá ozdôbka je naplnená informačnou vodou, prenáša prírodnú silu a pôsobí harmonizačne na telo, dušu a duchovnú činnosť.

36,30 € s DPH

Skladové číslo:

Dostupnosť: Dodanie do 10 dní

Výrobca: Grander

Načerpajte energiu s informačnou vodou Grander

 • Voda v prívesku dodáva pozitívnu energiu organizmu
 • Voda svojou schopnosťou prenosu informácií harmonizuje vnútorné prostredie organizmu
 • Vďaka získanému vnútornému poriadku organizmus lepšie odoláva škodlivým vlyvom prostredia
 • Vzhľadom na to, že ľudskom tele je asi 70% vody, voda v Granderovom prívesoku pôsobí na svojho nosiča ukľudňujúco a povzbudzujúco.

 

Aura foto s oživenou vodou
S Grander príveskom som si dala urobiť AURA foto a výsledok? Rozdiel vidno v porovnaní ružovej krivky, ktorá: Foto bez prívesku (horný obrázok) je výškovo rozhádzaná. Dolý obrázok je foto s príveskom, kde krivka je skoro vodorovná, tzn. že jednotlivé čakry sa pôsobením oživenej vody harmonizovali.

V prívesku sú použité 4 rôzne energie a 3 rôzne vody, tak aby boli oslovení všetci ľudia, ktorí patria do rôznych hviezdnych znamení. Prívesok pôsobí pri nosení ako anténa, ktorá predáva informácie do organizmu, ktoré ho potrebujú, aby sa znova obnovila odolnosť a vnútorný poriadok, o ktorý sa príroda snaží.

Táto fáza môže individuálne a veľmi rôzne pôsobiť na ľudí. Ľudia, ktorí majú málo energie môžu pociťovat pri nosení prívesku začínajúci príjem energie, spočiatku často ako veľmi silný, až príliž silný. V takomto prípade odporúčam prívesok spočiatku nosiť s prestávkami, pokiaľ telo nedosiahne úroveň energie, o ktorú prívesok žiada. Príjem energie sa tak iba trochu oneskorí.

Iní ľudia, ktorí nemali veľkú stratu energie, by zasa mohli pociťovat slabší účinok. To však neznamená, že vysokofrekvenčná voda v prívesku nemá pozitívny účinok. Aj keď sa môže zdať, že účinok môže byť málo vnímateľný, voda v prívesoku má svoju dôležitú funkciu ako nositeľa informácie a ďalej plní funkciu ochrancu proti škodlivým vplyvom životného prostredia.

 

Optimálne umiestnenie na tele

Prívesok je dodávaný so šnúrkou, jej dĺžku si treba nastaviť (uviazať uzol) podľa vlastných potrieb. Šnúrka by mala mať takú dĺžku, aby prívesok, pokiaľ je to možné, ležal na hrudnej kosti.

 

Osobná skúsenosť a odporúčanie

Prívesok Grander s retiazkou

Prívesok vďaka svojim harmonizačným schopnostiam je individualitou, tak ako aj každá osoba spomedzi nás má svoju jedinečnosť. Prívesok je neprenosný na iné osoby a naladí sa iba na jednu osobu, ktorá ho nosí. Prívesok musí nosiť iba jedna osoba!

Tým, že je prívesok na šnúrke (premokavá) a pri sprchovaní som si ho vždy musela dávať dolu, tak sa mi stalo, že som si ho občas aj zabudla dať zasa späť na seba. Toto zabúdanie mi fakt vadilo, pretože prívesok rada nosím nonstop, teda s ním aj spávam.

Vyriešila som to tak, že šnúrku som zrušila a kúpila som si dlhú retiazku s veľkým očkom na prívesok. Prívesok mám od roku 2013 a na retiazku som ho dala v roku 2015. Odvtedy ho nosím bez potreby dávať dolu.

 

VIDEO Grander jednotkySkúsenosti ľudí z rôznych oblastí podnikania

 

Informácie k objednávke: Produkty Grander objednávam len na základe požiavky zákazníka. Po odoslaný objednávky cez eshop je potrebná platba za tovar vopred. Následne tovar objednám u výhradného dovozcu s tým, že tovar bude priamo odoslaný na vašu adresu. Dodacia doba podľa skladových zásob dovozcu sa pohybuje cca 5-10 dní.

 

Doplňujúce informácie:

Chráňte pred mrazom! Nenoste do sauny, solária a pri opaľovaní na slnku, voda v prívesku sa zohrieva a prívesok môže páliť. 

.

.

 

Potrebujete poradiť pri výbere produktov a služieb?

Produktový sprievodca

 

Nový komentár

* (Povinné)

Nová otázka k produktu

* (Povinné)

Brožúra ZDARMA ►

 • Stiahnite si brožúru:

  100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

  Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

  PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií