Energetická tyčka PENERGIZER GRANDER

Energetická tyčka PENERGIZER GRANDER

Na objednávku

Táto energetická tyčka (pero) je naplnená informačnou vodou Grander. Harmonizačne upravuje všetky nápoje v pohároch, šálkach a stredne veľkých džbánoch do 1 litra.

89,75 € s DPH

Skladové číslo:

Výrobca: Grander

Ochutnajte benefity upravenej VODY s Grander tyčkou

 

        

 • lepšia chuť vody

 • znížená hladina chlóru vo vode

 • znížený počet baktérií

 • zníženie toxínov

 • zvýšenie rozpusteného kyslíka

 • zníženie povrchových tenzydov

 

 

 

Úprava pitnej vody s energetickou tyčkou Grander

Pre doúpravu nápoja je dostačujúce s tyčkou nápoj niekoľkokrát premiešať (niekoľko sekúnd až maximálne 1 minútu), doúprava sa väčšinou dá rozpoznať zmenou chuti. Keď ponecháte doupravený nápoj na krátku chvíľu stáť, môže sa táto zmena chuti ešte zväčšiť.

Grander PENEGRIZER je naplnený Granderovou vodou. Granderova voda vykazuje určité vibrácie na molekulárnej úrovni. Sila účinkuje harmonizačne na všetky nápoje.

Poznámka: Pred každým použitím umyte čistou vodou, aby sa zabránilo bakteriologickej kontaminácii miešaného nápoja.

Ako penergizer používať

Aby bolo možné zachovať kovový povrch čo najdlhšie neporušený, je potrebné dbať na to, že energetická tyčka nie je vhodná na dlhodobú doúpravu nápojov (ponechanie v tekutine dlhšiu dobu). Tyčka by mala byť ponorená do tekutiny maximálne do 2/3 (max. po úchyt), inak by mohlo dôjsť ku korózii v mieste pod úchytom. 

Informácie k objednávke: Produkty Grander objednávam len na základe požiavky zákazníka. Po odoslaný objednávky cez eshop je potrebná platba za tovar vopred. Následne tovar objednám u výhradného dovozcu s tým, že tovar bude priamo odoslaný na vašu adresu. Dodacia doba podľa skladových zásob dovozcu sa pohybuje cca 5-10 dní.

 

.

 

Doplňujúce informácie 

Po použití umyte len čistou vodou a vysušte mäkkou handričkou. Chráňte pred mrazom! Zabráňte odreniu!!!

Upozornenie: V kyslom nápoji (napr. citrusový džús) by nemala byť tyčka dlhšie ako 1 minútu.

 

 

Chuť živej vody

, 21.9.2015 07:22:22

tak po dlhšej dobe Vám píšem moje skúsenosti s používaním Granderovho pera. Používam ho hlavne v práci a na byte v Bratislave, môžem povedať toto: - voda mi viac chuti, je taká iná - keď si rozpúšťam vo vode kremelinu - taktiež inak chuti - jemnejšie - keď si rozpustím proteín taktiež je to malinko lahodnejšie. A tu vodu cítim tak zaujímavo no. Ja by som povedal, že tá voda "ožije". Na chate mame studňu a z tej vody mám taktiež pocit že je živá, nakoľko človek po konzumácii cíti tú energiu, ktorá doňho zaprúdi. Podobný pocit mám keď neživú vodu (v práci, alebo na byte v BA) aktivujem perom, tak tá voda razom ma energiu, ožije.

Nový komentár

* (Povinné)

eBook ZDARMA

 • Ionizovaná voda

   

  Zistite prečo je Ionizovaná voda prospešná a vysoko účinná pre každého. 

  Tento praktický sprievodca vám odhalí široké použitie Alkalickej, Acidickej a Striebornej vody pri riešení mnohých zdravotných problémov. 

  ›› Získajte eBook ZDARMA

Skúsenosti zákazníkov

 • Jemná chuť

  Monika

  U známych som prvý krát ochutnala ionizovanú vodu. Hneď som sa rozhodla, že ionizátor chcem, pretože som počula iba samé super chváli ako známym voda pomohla. Je to najlepšia investícia, ktorú som si dopriala.

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

 • Rýchla pomoc

  Pavol

  Trápili nás plesne v domácnosti, vyskúšali sme všetky možné dostupné prostriedky, ale nič nezaberalo. Náhodou sme sa dostali po výrobok Sterisolan a ten nám bez zápachu, rýchlo a účinne pomohol :)

  ›› Produkt/Diskusia/Príspevky

Táto stránka používa cookies. Viac info

Prihlásenie