3. Zrušenie objednávky

3.1

Ak Zákazník zistí, že mu objednaný tovar nevyhovuje, prípadne sa Zákazník pomýlil v objednávke, má možnosť zrušiť objednávku bez uvedenia dôvodu. Objednávku je možné zrušiť maximálne do 12.00hod. nasledujúceho dňa od odoslania objednávky Prevádzkovateľovi. Zákazník tak môže urobiť telefonicky na čísle: 0904 692 066 alebo mailom na office@harmonynature.sk.

V prípade, že Zákazník zruší už zaplatenú objednávku jeden pracovný deň pred dodaním Zásielky, Prevádzkovateľ uhradí Zákazníkovi zaplatenú čiastku bankovým prevodom späť v plnej výške zníženej o spracovateľský poplatok vo výške 2 €.

3.2

Prevádzkovateľ má právo stornovať objednávku, ak z dôvodu nedostupnosti tovaru ani pri vynaložení všetkého úsilia, ktoré možno od neho spravodlivo požadovať nie je schopný dodať tovar príjemcovi v požadovanej lehote alebo v cene, ktorá je uvedená v internetovom obchode, pokiaľ sa so zákazníkom nedohodne na náhradnom plnení.

3.3

V prípade úhrady kúpnej ceny, alebo jej časti budú pri stornovaní objednávky finančné prostriedky vrátené zákazníkovi v lehote 14 dní na ním určený účet, pokiaľ sa s prevádzkovateľom nedohodne inak.

 

Návrat späť

 

Brožúra ZDARMA ►

  • Stiahnite si brožúru:

    100 a viac možností, ako použiť IONIZOVANÚ VODU v prospech zdravia

    Praktický sprievodca vás zoznámi s možnosťami ako použiť Alkalickú, Acidickú a Striebornú ionizovanú vodu v každodennom živote pri rôznych problémoch a ťažkostiach.

    PDF brožúra

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.

Prihlásenie

Súbory cookies používame, aby sme zabezpečili funkčnosť týchto webových stránok. Viac informácií